Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξεκινησα voltaren υποθετα που μου ειπε ο γιατρος...

τωρα υπομονη να δουμε βελτιωση...και κανω την προσευχη μου

προς τι τα voltaren?κολπιτιδα?κι εγω εχω βαλει υποθετα σε φαση εγκυμοσυνης ενταξει θα περασει κοριτσι μου


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

μπες στο φορτηγο κ ελα σε μενα δεν εχω ζουζουνια τετοια μονο ψαλιδες απο τα λουλουδια κ πολυ πολυ υγρασια εγω να δω ποτε θα φυγω απο κει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καληνυχτα τσουπρες λενη δεν τις ειδα δεν τις ανοιγει το κινητο αυριο τωρα απτο πιτσι μου... Τις παγιδες τις εχω για κατσαριδες αμαν πια αυτα τα πετρινα τα σπιτια ολο τετοια εχουν αχ.... Ποτε θα φυγω απο εδω;

εχει και για μηρμυγκια!!!αν ειναι μονοκατοικια μην μιλας καθολου ειναι καλυτερα απο πολυκατοικια τα εζησα και τα δυο ξερω


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

μαρια εφι μου μονο πονους εχεις?αν ναι μην ανυσηχεις βρε ειναι που μεγαλωνει η μητρα

εχω και υγρα πολλα απλα για την ωρα τουλαχιστον δεν ειναι καφε ή ροζ.οι πονοι ειναι εντονοι στην μεση και ωρες ωρες δυσκολευομαι να περπατησω δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κουφετακι σου απαντησα με μειλ... επαθα πλακα!!! φτου φτου να σου ζησουν!

μαριαεφη μου, όλα καλά θα πάνε κουκλιτσα, μην ανησυχεις...

ανδριανή μου δεν θελω να μπω αναμεσα σε σενα και την πεθερα σου, αλλά νομιζω ότι είναι πολυ γαϊδουρα η πεθερά!!! ειναι δυνατον να μενει σε σπιτι 350 τετραγωνικων, να της το ξεβρωμιζεις κιολας, να της βαφεις τα μαλλια και να της κανεις και παρεα και να σε αφηνει να μενεις μεσα στην υγρασία??? απαράδεκτη η πεθερά (μου έχει κάτσει έτσι???)

Link to comment
Share on other sites

εχω και υγρα πολλα απλα για την ωρα τουλαχιστον δεν ειναι καφε ή ροζ.οι πονοι ειναι εντονοι στην μεση και ωρες ωρες δυσκολευομαι να περπατησω δυστυχως.

ειναι συσπασεις?ξεκουραση και ξαπλα οσο μπορεις κοιτα εγω στο 1ο μου ειχα αιμα δυο μηνες ημουν ξαπλα η μεση τριανταφυλλο και επερνα χαπια και εκανα και ενεσεις τι δεν θυμαμε περασαν και 16 χρονακια αλλα θα προσεχεις τωρα και ξαπλωνε οσο γινετε και ολα θα πανε καλα!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ βρε παιδιά σήμερα έχω σκοτωσει τα απιστευτα κουνουπια, μαθαινω και στην μικρή να σκοτωνει μυρμηγκια στον δρομο, αυριο να θυμηθώ να δειξω στον μικρο πως παταμε δυνατά ότι μαμουνι προχωρα... Δυσκολο να μεγαλωνεις ενα παιδί, εχουμε πήξει στα ζωα πλεον....

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι σου απαντησα με μειλ... επαθα πλακα!!! φτου φτου να σου ζησουν!

μαριαεφη μου, όλα καλά θα πάνε κουκλιτσα, μην ανησυχεις...

ανδριανή μου δεν θελω να μπω αναμεσα σε σενα και την πεθερα σου, αλλά νομιζω ότι είναι πολυ γαϊδουρα η πεθερά!!! ειναι δυνατον να μενει σε σπιτι 350 τετραγωνικων, να της το ξεβρωμιζεις κιολας, να της βαφεις τα μαλλια και να της κανεις και παρεα και να σε αφηνει να μενεις μεσα στην υγρασία??? απαράδεκτη η πεθερά (μου έχει κάτσει έτσι???)

ε?ε?ειδες καλα τι ομορφοπαιδα που εχουμε βγαλει σε αυτη την κοινωνια!!!!λενι με νιωθεις σε κραταω μη μηηη μην ορμηξης στην πεθερααααα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το αεροζολ βγαινει και με δονιση?οχι ρε κορες ρωταω για να το κανω δωρο σε μια ανοργασμικια που δεν εχει σκοπο στην ζωη της και δεν εχει νιωσει αυτο που πρεπει και ειναι συνεχεια κατσουφα να δωσουμε και λιγο χαρα βρε παιδακι μου


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ειναι συσπασεις?ξεκουραση και ξαπλα οσο μπορεις κοιτα εγω στο 1ο μου ειχα αιμα δυο μηνες ημουν ξαπλα η μεση τριανταφυλλο και επερνα χαπια και εκανα και ενεσεις τι δεν θυμαμε περασαν και 16 χρονακια αλλα θα προσεχεις τωρα και ξαπλωνε οσο γινετε και ολα θα πανε καλα!!

το κακο ειναι οτι δεν μπορω να φυγω απο την δουλεια ευκολα..εχω ολο το γραφειο υπευθυνη μου και δεν υπαρχει αλλος υπαλληλος.φοβαμαι μην χασω μετα την δουλεια μου βεβαια ο αντρας μου ηδη με ρωταει ποτε θα φυγω.Μου το ειχε πει οταν χασαμε το αλλο μωρακι τον Οκτωβρη οτι αν μεινω εγκυος θα σταματησω την δουλεια και εγω ουτε το εχω πει του boss

Link to comment
Share on other sites

κουφετακι να το βαλω στο γκουγκλ να δω "αεροζολ με δονηση", αχ τι κριμα δεν το εχουν σκεφτει ακομα να το κανουν!!! αραγε τι κανουν οι ανοργασμικες/οι ολου του κοσμου??? κυκλοφορουν σε φορουμς και προσπαθουν να εκνευρισουν τον κόσμο??? Τι κριμα βρε παιδι μου, παρασιτα εντελως...

Link to comment
Share on other sites

δεν θα με συνχήσετε εσείς θα σας έλεγα που να χρησιμοποιήσετε το αεροζόλ και ποιός να ψοφίσει αλλά πραγματικά δεν αξίζει τον κόπο(και ναι αναφέρομαι στα παιδιά σας)γειά σας και καλά να περνάτε χωρίς την παρουσία μου,δεν θα σας γράφω!

ενα πραμα θα σου πω κ δεν σου ξαναγραφω εισαι αξιολυπητη δεν εχεις καμια αξια σαν ανθρωπος καλη τυχη στην ανιαρη κ βαρετη ζωη σου αντε γεια τρελαρα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι δεν μπορω να φυγω απο την δουλεια ευκολα..εχω ολο το γραφειο υπευθυνη μου και δεν υπαρχει αλλος υπαλληλος.φοβαμαι μην χασω μετα την δουλεια μου βεβαια ο αντρας μου ηδη με ρωταει ποτε θα φυγω.Μου το ειχε πει οταν χασαμε το αλλο μωρακι τον Οκτωβρη οτι αν μεινω εγκυος θα σταματησω την δουλεια και εγω ουτε το εχω πει του boss

ακουσε με λιγο!!θα δεις τι ειναι για σενα ποιο σημαντικο τωρα η δουλεια δεν χανετε ετσι ευκολα και στον ιδιωτικο τομεα να εισαι ειναι παρανομη η απολυση.και ποτε δεν τελιωνουν οι υποχρεωσεις προς σε αυτην.ξεκινα περνε αδειες επαπιλουμενης ή δεν ξερω τι αλλο και κατσε ξαπλα μεχρι να κλεισεις τον τριτο μηνα.δες στο λιγο ποιο εξω απο το τι σου προσφερει η δουλεια ή τι προσφερεις εσυ.και στην τελικη αν εισαι καλυτερα σε λιγους μηνες ξαναπας πρεπει να καταλαβεις οτι ολα πρεπει να μπουν σε 2η μοιρα τωρα.προσεχε λιγο και μην νιωθεις ενοχες γτ θελεις να φερεις στον κοσμο ενα μωρακι.το χω ζηση αυτο με μια φιλη μου σε καταλαβαινω πως νιωθεις τωρα γι αυτο σου τα λεω ετσι.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...