Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts

Εμας συμφωνα με το βαρος μας θα πρεπε να πινουμε 850 ημερησιως ομως πινει γυρω στα 760-780 σταθερα... Αυτο ομως το εκανε παντα η δικια μου, επινε δηλ λιγο λιγοτερο αποσο "πρεπει". Στην αρχη ειχα αγχωθει, την μπουκωνα, την φουσκωνα και να τα κλαμματα(θυμαστε που σας τα λεγα) Μολις ομως συνειδητοποιησα πως το βαρος της το παιρνει κανονικοτατα(200-220 γραμμ ανα βδομαδα) καταλαβα πως αυτο θελει κ ειναι μια χαρα! Δηλ Λιτσα και το 150/κιλο ειναι κι αυτο σχετικο. Οι γιατροι μας λενε εναν μεσο ορο, απο κει κι επειτα καθε παιδι κ οργανισμος διαφορετικος...

Εγω κατεληξα: να βρουμε η καθεμια τα κουμπια των παιδιων μας, το φαγητο να ειναι γι αυτα απολαυση και τριτον να παιρνουν το βαρος τους! Ομως πιστευω πως το πρωτο- να ξερουμε τα κουμπια τους- παιζει τον πιο βασικο ρολο.:)

Στεβιβ εγω σημερα αρχιζω δουλεια παρτ ταιμ κ μου κακοφαινεται. Ευτυχως που ειμαι απογευματινη κ την χαιρομαι τη μερα...

Αληθεια, απο που ψωνιζετε ρουχαλακια; Γιατι εγω δν εχω βρει στανταρ. Μια στο ενα παω μια στο αλλο, αλλα ρουχαλακια εχω δει πως στα Λητω εχει ποικιλια κ καλες τιμες. Εσεις που πατε;

Α λιτσα καταγραφη κανω απο τοτε που γεννηθηκε κι ετσι τσεκαρω τα παντα. Μου χε στειλει μια εταιρεια μπλοκακι που σημειωνω κενωσεις, τσισα, γευματα τα παντα! Πολυ πολυ εξυπηρετικο!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δεν μπορώ να τσεκάρω με το θηλασμό ποσό τρώει.. Τώρα που τον ζύγισα ειναι 7.100... Ευτυχώς ειναι και ψηλός και δεν φαίνεται χοντρουλης...

Απο ρούχα ψωνίζω mayoral, orchestra, Zara και σε αλλα καταστήματα της γειτονιάς... Πήρα και απο τα next...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ να τσεκάρω με το θηλασμό ποσό τρώει.. Τώρα που τον ζύγισα ειναι 7.100... Ευτυχώς ειναι και ψηλός και δεν φαίνεται χοντρουλης...

Απο ρούχα ψωνίζω mayoral, orchestra, Zara και σε αλλα καταστήματα της γειτονιάς... Πήρα και απο τα next...

Και γω θηλαζω και δεν ξερω ποσο τρωει!!μια χαρα ειναι εσενα στα κιλα!εμεις 2 μηνων ειμασταν 5620...τωρα δεν ξερω εχουν περασει 15 μερες. Και γω απο next πηρα ειναι πολυ ωραια και πολυ πιο φτηνα απο τα μαγαζια εδω. Πηρα και απο ζαρα και mothercare!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω ολα απτ next τ αγοραζα απτ site βεβαια.. Εδω εκλεισε τ καταστημα κ τωρα με τα capital controls δε μπορω ν αγορασω τπτ γτ μολις βαζω χωρα παραδοσης Ελλαδα,δε δεχονται την πισρωτικη...κατι λιγα της πηρα τωρα απτ H&M...μ αρεσαν πολυ τα σχεδια...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια ψωνιζω στα prenatal...εχει φοβερα ρουχα...και για την μπεμπα και για τον μικρο!!!

Εμεις εχουμε θεμα με την παλινδρομηση..απο κει που επινε 180 επεσε στα 100 και με το ζορι ..με πολλες γουλιες και ρεψιματα και με ανησυχο υπνο.ξεκινησαμε παλι σιροπι....


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Steviv next και mayoral ειδα πως εχει ωραια ρουχα ομως δε βρισκω που εχει στην αθηνα- εγω μενω νοτια- και απο τιμες επισησ τι λενε;

Next και mayoral εχει στο river west δίπλα στο ικεα... Τα mayoral ειναι λίγο πιο ακριβά βέβαια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε Νεφελη μου καλοριφερ απο τωρααα;;;μεσα στο σπιτι εχει 25 βαθμους!;;;;;

Κ γω μακαρι ν μπορουσα ν το αναψω απο τωρα...εχουμε 19 βαθμους στ σπιτι πλεον...κ ξεκινησαμε με θερμοπομπους το βραδακι για τ μπανιο της κ για τ δωματιο...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κ γω μακαρι ν μπορουσα ν το αναψω απο τωρα...εχουμε 19 βαθμους στ σπιτι πλεον...κ ξεκινησαμε με θερμοπομπους το βραδακι για τ μπανιο της κ για τ δωματιο...

στα Γιάννενα βρε πουλάκι μου...:rolleyes:

οι παιδίατροι λένε 20 βαθμοί είναι το κατάλληλο για χειμώνα καλοκαίρι!!και ντυσιματακι ανάλογο με μας...:P

Όντως τα mayoral είναι τέλεια...της έχω πάρει φορεματάκια ... και πουλοβερακια του μεγάλου...στο πλύσιμο δεν παθαίνουν τίποτα!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Vanilitsa το βραδυ φτανει στους 18-16 το θεμα μας μας εδω ειναι η υγρασια, πολυ ωραιο σπιτι αλλα... εχει αυτο το μειονεκτημα...εχει υγρασια που ειναι χειροτερη απτο κρυο κ σκεψου πωσ ειμαστε διπλα στη θαλασσα... Που εμεισ την παλευαμε, δε μασ ενοιαζε.. με ενα μωρο ομωσ θελει προσοχη... Στο νεο μασ σπιτι ευτυχωσ δν θαχουμε τετοιο θεμα..Σημερα ταχα ανοιχτα για ωρεσ σταθερα στουσ 22 κ μια χαρα!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι ναχα χρονο να πηγαινα ριβερ γουεστ να δω κι εγω... Μου αρεσαν πολυ κι εμενα κ φαινονται ποιοτικα. Προς ωρα λητω mothercare k prenatal. Μου χουν πει για τα βρεφικα της μπενετον, θαθελα κι εκει να παω αλλα... Δεν προλαβαινω τιποτα!!!

Τωρα ψωνιζω απο οπου ναναι αλλα απο ιντερνετ δε ρισκαρω διοτι τα νουμερα δεν πεφτουν παντα μεσα..


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...