Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

βλεπω τρελλα κεφια στο παρεακι ... σουπερρρρρρρρρρρρρρ...

αν και ειμαι πλουταρχινα...μου αρεσει και ο χατζηγιαννης παρα πολυ...

λαλαλαλαλαλαλαλαλλαλαλαλαλα:D:D:D


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Αχ ζηλεύω:D:D:D:D:D.....

Θέλεις να αλλάξουμε;να ρθεις εδώ εσύ (στη φανταστική μου εργασία:P) να ρθω εγώ εκεί!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ασχετο .....ζωουλα που δε σε λεε ζωη τι δουλεια αν επιτρεπεται και θελεις να πεις;;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

images?q=tbn:ANd9GcQN-i-KfiEiwdvfgCt0_x2A_MqKDXlWpyKwpmvDtGGPE1aCciA&t=1&usg=__mAfr3UmsG5vBNRBeyVIYUA95tms=

Ζωγράφισες!!! :mrgreen:

Μαεστρια μου !!!!!!!!!!!!! ....ΜΠΡΑΒΟ βρε κοριτσι εμεινες σταθερη!!!!!!..:mrgreen:

αν θες βοηθεια στα ψωνια για βαφτησια ....εδω ειμαι :mrgreen::mrgreen::mrgreen: το καλυτερο μου να ψωνιζω για μωρουλια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Είδες; Καλά που το 'ριξα στο κολύμπι! :mrgreen:

Ευχαριστώ για την προσφορά, αλλά δε θέλω βοήθεια. Μ' αρέσει κι εμένα - παραδόξως - να ψωνίζω μπεμπέ!

Σήμερα θα φύγω σε καμιά ώρα (ήρθε, σερνάμενο το ίντερνετ στη δουλειά), λόγω μειωμένου, αλλά ΔΕΕΕΕΕΕΕΕ θα πάω σπίτι!

Όχι, όχι!

Θα πάω με τον κολλητό/κουμπάρο για μαμ και μετά για ψώνια!

Αχ, να ήταν κάθε μέρα έτσι! (άντε καλά, κάνα δυο φορές τη βδομάδα έστω!)

Υ.Γ. Ο μικρός πάλι έκλαψε το πρωί και με στενοχώρησε. Πήρα κατά τις 12 στο σταθμό "αχ, μια χαρά είναι ο μικρός, παίζει με τα άλλα παιδάκια και γελάει". Μόνο να μαυρίσει εμένα το γαϊδούρι, κατάλαβες; :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ασχετο .....ζωουλα που δε σε λεε ζωη τι δουλεια αν επιτρεπεται και θελεις να πεις;;;

.....γραφείου.....βαρετάαααααααα, άσε άσε!!!!!

τα τελευταία 10 χρόνια στην ίδια δουλειά!

Μαθουσαλίξ είμαι στην εταιρεία, κόσμος/εργαζόμενοι έρχονται φεύγουν και εγώ εδώ -λιωμένο παγωτό!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώωωωω έπαιζα/έχω πιάνο!!!!

Από 2ρα δημοτικού-μέχρι 3η Λυκείου!

τρέλαααααα

εγω τωρα κλαιω :( :( :( να ξεραται ποσο ηθελα αλλα οι γονεις μου δεν μπορουσαν τοτε να με αφησουν να πω . να κανουμε μια συναβλεια κοριτσια με εσας που παιζεται χαχαχαχα!!!!!!!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

αληθεια παιζεις πιανο το ονειρο μου ειναι αυτο :wink: :wink: :wink:

εχω σπουδασει μουσικη θεωρητικα ..πιανο και αρμονιο...δυστυχως 2 φορες εδωσα ασεπ και δε καταφερα κατι ...στη μια ημουν εγκυος στο2 ....την πρωτη διαβασα πολυ εγραψα και δε περασα γιατι δεν ειχα μεσον......το παραπανο μου ειναι οτι κανενα αντρακι μου δε καθεται να μαθει...δε μπορουν να με δουν σα δασκαλα...ειμαι η μαμα τους λενε!!!εχω ελπιδες με τον μικρο....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζωγράφισες!!! :mrgreen:

Είδες; Καλά που το 'ριξα στο κολύμπι! :mrgreen:

Ευχαριστώ για την προσφορά, αλλά δε θέλω βοήθεια. Μ' αρέσει κι εμένα - παραδόξως - να ψωνίζω μπεμπέ!

Σήμερα θα φύγω σε καμιά ώρα (ήρθε, σερνάμενο το ίντερνετ στη δουλειά), λόγω μειωμένου, αλλά ΔΕΕΕΕΕΕΕΕ θα πάω σπίτι!

Όχι, όχι!

Θα πάω με τον κολλητό/κουμπάρο για μαμ και μετά για ψώνια!

Αχ, να ήταν κάθε μέρα έτσι! (άντε καλά, κάνα δυο φορές τη βδομάδα έστω!)

Υ.Γ. Ο μικρός πάλι έκλαψε το πρωί και με στενοχώρησε. Πήρα κατά τις 12 στο σταθμό "αχ, μια χαρά είναι ο μικρός, παίζει με τα άλλα παιδάκια και γελάει". Μόνο να μαυρίσει εμένα το γαϊδούρι, κατάλαβες; :tongue:

ελα βρε κουκλα μου τον κακομηρι βλεπω την φατσουλα του να σε αποχωριζεται !! ειναι η στιγμη αυτη δυσκολη αλλα εσυ να εισαι βραχος ασχετα απο μεσα λιωνεις εγω την δευτερα θα τον παω να δω τι θα γινει !!!

Link to comment
Share on other sites

Ζωγράφισες!!! :mrgreen:

Είδες; Καλά που το 'ριξα στο κολύμπι! :mrgreen:

Ευχαριστώ για την προσφορά, αλλά δε θέλω βοήθεια. Μ' αρέσει κι εμένα - παραδόξως - να ψωνίζω μπεμπέ!

Σήμερα θα φύγω σε καμιά ώρα (ήρθε, σερνάμενο το ίντερνετ στη δουλειά), λόγω μειωμένου, αλλά ΔΕΕΕΕΕΕΕΕ θα πάω σπίτι!

Όχι, όχι!

Θα πάω με τον κολλητό/κουμπάρο για μαμ και μετά για ψώνια!

Αχ, να ήταν κάθε μέρα έτσι! (άντε καλά, κάνα δυο φορές τη βδομάδα έστω!)

Υ.Γ. Ο μικρός πάλι έκλαψε το πρωί και με στενοχώρησε. Πήρα κατά τις 12 στο σταθμό "αχ, μια χαρά είναι ο μικρός, παίζει με τα άλλα παιδάκια και γελάει". Μόνο να μαυρίσει εμένα το γαϊδούρι, κατάλαβες; :tongue:

Maestro!!!!!!!!....μας έλλειψεςςςςςς!!!!! 000206B4.gif

sig.asp?img=ad1


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

. Μ' αρέσει κι εμένα - παραδόξως - να ψωνίζω μπεμπέ!

αυτο πρεπει κατι να σου λεει μαρακι ....μηπως ηρθε η ωρα να εχουμε και κανα μπεμπε στη παρεα;;;;

Υ.Γ. Ο μικρός πάλι έκλαψε το πρωί και με στενοχώρησε. Πήρα κατά τις 12 στο σταθμό "αχ, μια χαρά είναι ο μικρός, παίζει με τα άλλα παιδάκια και γελάει". Μόνο να μαυρίσει εμένα το γαϊδούρι, κατάλαβες; :tongue:

βρε!!!δε τα ξερεις τα ζουζουνια;;;;μεχρι να φυγουν απο την αγκαλια μας ειναι.....μετα ουτε που γυρναν να μας κοιταξουν!!!!χαχα!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω σπουδασει μουσικη θεωρητικα ..πιανο και αρμονιο...δυστυχως 2 φορες εδωσα ασεπ και δε καταφερα κατι ...στη μια ημουν εγκυος στο2 ....την πρωτη διαβασα πολυ εγραψα και δε περασα γιατι δεν ειχα μεσον......το παραπανο μου ειναι οτι κανενα αντρακι μου δε καθεται να μαθει...δε μπορουν να με δουν σα δασκαλα...ειμαι η μαμα τους λενε!!!εχω ελπιδες με τον μικρο....

ελα καποιος θα παρει το μικροβιο σου χα!χα! ο αλεξαδρος μπορει δεν ξερεις !!!

Link to comment
Share on other sites

και τη μεγαλυτερη πλακα την εχει ο μικρος μου ...κοπαναει το πιανο μου και τραγουδαει ...το καοκαιρι μου!!!!

Και εγώωωωω έπαιζα/έχω πιάνο!!!!

Από 2ρα δημοτικού-μέχρι 3η Λυκείου!

τρέλαααααα

Aχ, ζουλεύω!

Καημό το 'χα να μάθω πιάνο, αλλά που να βρω στο κ*λοχώρι που μεγάλωσα; :roll:

Τα πεθερικά έχουν πιάνο, έπαιζε ο κουνιάδος, και πάει ο μικρός, ανοίγει το καπάκι και παίζει!

Το λέει "ντλιν, ντλαν"!

Είναι ΓΛΥΚΑΣ όταν παίζει! :mrgreen: (κουκουβάου)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Aχ, ζουλεύω!

Καημό το 'χα να μάθω πιάνο, αλλά που να βρω στο κ*λοχώρι που μεγάλωσα; :roll:

Τα πεθερικά έχουν πιάνο, έπαιζε ο κουνιάδος, και πάει ο μικρός, ανοίγει το καπάκι και παίζει!

Το λέει "ντλιν, ντλαν"!

Είναι ΓΛΥΚΑΣ όταν παίζει! :mrgreen: (κουκουβάου)

εμεις στο ιδιο κλουβι στο θεμα πιανο χαχαχα!! ωραιο ονειρο ομως κουκλι ετσι ????

Link to comment
Share on other sites

Aχ, ζουλεύω!

Καημό το 'χα να μάθω πιάνο, αλλά που να βρω στο κ*λοχώρι που μεγάλωσα; :roll:

Τα πεθερικά έχουν πιάνο, έπαιζε ο κουνιάδος, και πάει ο μικρός, ανοίγει το καπάκι και παίζει!

Το λέει "ντλιν, ντλαν"!

Είναι ΓΛΥΚΑΣ όταν παίζει! :mrgreen: (κουκουβάου)

Ποτέ δεν είναι αργά για τις επιθυμίες μας:wink:...εντάξει με τις υποχρεώσεις δεν είναι εύκολο, αλλά γίνεται!!

Όσο για το Γιαννάκη..."ντλιν,ντλαν....!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα είναι απίστευτος ο μικρός:D:D:D:D:D:D:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...