Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ας πώ μια ανθρωπινη καλημέρααααααααααααααααααααααα στα γοργονακια μου !!!! :mrgreen:

Τσιπουρίτσαααααααααααααααααααααα είσαι ΘΕΑ!!!!!!!

10000000000000000000000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ βρε κορίτσι!!!!!!!!....συνέχισε αφου στις διακόπες έχασες.....εδω να δεις τι θα χασεις!!!!! ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελίζαααααααααααααααααααααααααααααααααααα μου!!!!!

Λοιπον ....ότι έγινε....έγινεεεεεεεεεεεεεεεεεε.....ΜΗ ΜΑΣΑΣ!!!!!

ΤΕΛΟΣ....οκ όλοι το κανουμε αυτο οταν πεφτουμε ψυχολογικα......ανασυνταξε τις δυνάμεις σου και ΞΕΚΙΝΑ!!!!!!!

ΟΚ δεν πηραν το παιδι στο σταθμο....ΟΚ δεν θα μπορεσεις να δουλεψεις και να ξεφυγεις λιγο απο το σπιτι.....ρωτα και τα κοριτσια εδω...μας ερχονται ποτέ τα πράγματα οπως τα υπολογιζουμε?????....σχεδον ΠΟΤΕ!!!!!.....παρε ενα μολυβι και ενα χαρτι και γραψε τα θετικα της υποθεσης.....θα εισαι με το παιδακι σου , δεν θα εχεις κανενα λαλακα προισταμενο πανω απο το κεφαλι σου......συν οτι για να κανεις σωστη διατροφη πρεπει να εισαι σπιτι .....δε βλεπεις ποσα κοριτσια λένε οτι επειδη ειναι ολημερα εξω δεν μπορουν να κανουν σωστα το προγραμμα τους????!!!!!

ΜΗ σε παιρνει απο κατω.....εδω ειμαστε !!!!! ;););)

Και πολυ σωστα σου ειπε το τσιπουρακι μας ....ειναι δυνατον να χαθουν τοσα κιλα μεσα σε ενα μηνα????....φυσικα και θα ηταν επικινδυνο !!!!!

Ο καθε οργανισμος εχει τους δικους του ρυθμους.....προφανως ''κοιμαται'' λιγακι και ο μεταβολισμος σου απο ελλειψη ασκησης.

να δωσω μια ιδεα για ασκηση στο σπιτι και ευχαριστη ????!!!!

καθε μερα βαζε μουσικη γρηγορη....χορευτικη και χορευε με το πιτσιρικι σου.....καντο καθε μερα για 30 λεπτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΟΡΕΨΕ μονη σου....κουνα χερια ,ποδια , ποπο....κτλ ΚΑΝΤΟ !!!!!!!!! και τη διαθεση θα σου φτιαξει....και το πιτσιρικακι σου θα διασκεδαζει με τη μανουλα και θα κανεις μια υποτυπωδη αεροβια ασκηση !!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ζωη καλημεραααααααααααααα :mrgreen:

Πηγαινε σε ενα μαγαζι δες ολες τις ζυγαριες.....μιλα με τον πωλητη....δες ομοιοτητες και διαφορες και διαλεξε....εγω εχω μια της BOSCH .

Η λιπομετρηση στις ζυγαριες δεν ειναι ποτε ακριβης!!!!!....ειναι ποσοστα για να ξερουμε πανω κατω που ειμαστε ;)...μην αγχωνεσαι :cool:

Γιωργια μου καλημερααααααααααααα :mrgreen:

για φαε κατι αλμυρο κουκλακι μου να ανεβεις....μην το παρακανεις ομως γιατι εφοσον δεν ειναι στην καθημερινοτητα σου το πολυ αλατι μπορει α σε πειραξει....φαε μια μπουκια τυρι , πιες ενα αλατονερο , φαε μια μικρη τυροπιτουλα !!!

Μαεστρια μου !!!!!!!!!!!!! ....ΜΠΡΑΒΟ βρε κοριτσι εμεινες σταθερη!!!!!!..:mrgreen:

αν θες βοηθεια στα ψωνια για βαφτησια ....εδω ειμαι :mrgreen::mrgreen::mrgreen: το καλυτερο μου να ψωνιζω για μωρουλια :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΟυρλοκομειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τι κανεις?????.....ευχαριστω για το στολισμοοοοοοοοοοο :mrgreen:

αχ.....στειλε μου με πμ τη διευθυνση σου να σου στειλω το προσκλητηριο για τη συλλογη σου :mrgreen:

Βικυ μου καλημεραααααααααααααααααααααα :mrgreen:

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωω για το στολισμοοοοοο δεν παιζεσαι !!!!!

με την υγεια σου τι γινεται?...εβγαλες ακρη με τους γιατρους????

Ελληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη .....ευχαριστω για ολα !!!!

Ειλικρινα μακαρι να ειχα καταφερει να σας εχω ΟΛΕΣ στο γαμο...ειλικρινα..αν δεν ηταν κλειστος γαμος ....αχ ρε γμτ....;)

ΓΟΡΓΟΝΑΚΙΑ μου 10000000000000 ευχαριστω για ολααααααααα :mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Thanks αρχηγέεεε!!!

Θα πάω να πάρω μάλλον αυτή της τεφάλ...θα δούμε!!!

Άκου αρχηγέ τί άλλο έχω πάθει, για να μου πεις τη γνώμη σου!!!!

Λοιπόν μαγειρεύω εγώ όλα αυτά που πρέπει να τρώω για να χάσω τα κιλάκια- που είναι και υγιεινά.Όμως παράλληλα και ο αντρούλης μου τρώει από τα ίδια σε μεγαλύτερες ποσότητες βέβαια. Το αποτέλεσμα είναι να έχει χάσει και εκείνος βάρος- ενώ δεν του χρειάζεται καθόλου να χάσει, κάθε άλλο...

Το ερώτημα λοιπόν είναι τί να φτιάχνω extra μπας και πάρει "υγιεινά" κανένα κιλό;;;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα μακαρι να ειχα καταφερει να σας εχω ΟΛΕΣ στο γαμο...ειλικρινα..αν δεν ηταν κλειστος γαμος ....αχ ρε γμτ....;)

ΓΟΡΓΟΝΑΚΙΑ μου 10000000000000 ευχαριστω για ολααααααααα :mrgreen:

δεν πειράζει καλέ, αφού εδώ έχουμε ανοιχτό bachelor!!!!!!!!

χιχιχιχιχιιι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια σκέφτομαι να πάρω ένα ατμομάγειρα τί λέτε;

έχω ακούσει καλά λόγια, ότι είναι πολύ πρακτικός κλπ

έχει καμιά σας;

ΕΓΩ!!!!!!!!!

είναι ό,τι πρέπει για τα λαχανικά!!!!!!

αλλά εγώ κάνω και μπιφτεκάκια πολλές φορές και είναι επίσης νόστιμα!!!

το καλό με τα λαχανικά στον ατμομάγειρα είναι ότι δεν χάνουν τη γεύση τους!!΄Να τον πάρεις!!!!!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααααααααα κοριτσακια ομορφα...

οκκκκ φαση ηταν και θα περασει η δικη μου κακη στιγμη...μην στεναχωριεσται...ειπαμε σημερα ειναι μια αλλη μερα...

μολις μπηκα...απο το πρωι στους δρομους...πηγα στο λιμεναρχειο να ανανεωσω την αδεια του αντρουλη μου και στο καπακι στον οαεδ να βγαλω καρτα ανεργιας που δεν εχω αξιωθει τοσα χρονια...

οοοοοοοοοολες τις ευχες του κοσμου για τη νυφουλα μας...καλα εχω τρελαθει με ολες αυτες τις νυφουλες που εχετε ποσταρει...φοβερες...

ααααα σημερα θα εχω και βιζιτα απο την πεθερουλα μου :confused: ...

οποτε πρεπει να μαζεψω και το σπιτι καλυτερα να μη λεει κιολας :confused:...

σας φιλω ολεςςςςς γλυκα και τρυφερα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ!!!!!!!!!

είναι ό,τι πρέπει για τα λαχανικά!!!!!!

αλλά εγώ κάνω και μπιφτεκάκια πολλές φορές και είναι επίσης νόστιμα!!!

το καλό με τα λαχανικά στον ατμομάγειρα είναι ότι δεν χάνουν τη γεύση τους!!΄Να τον πάρεις!!!!!!!

ευχαριστώ πολύ ζωή μου! σκεφτόμουν και για κοτόπουλο και ψάρι γιατί τα φτιάχνω στον ατμό με το σύστημα διχτάκι, εννοείτε και για τα λαχανικά που αλλωστε τώρα που χειμωνιάζει θα θέλω βραστά λαχανικά γιατί τα μαρουλόκλπ δεν με "πιάνουν". ποιον έχεις;

καλησπεραααααααααα κοριτσακια ομορφα...

οκκκκ φαση ηταν και θα περασει η δικη μου κακη στιγμη...μην στεναχωριεσται...ειπαμε σημερα ειναι μια αλλη μερα...

μολις μπηκα...απο το πρωι στους δρομους...πηγα στο λιμεναρχειο να ανανεωσω την αδεια του αντρουλη μου και στο καπακι στον οαεδ να βγαλω καρτα ανεργιας που δεν εχω αξιωθει τοσα χρονια...

οοοοοοοοοολες τις ευχες του κοσμου για τη νυφουλα μας...καλα εχω τρελαθει με ολες αυτες τις νυφουλες που εχετε ποσταρει...φοβερες...

ααααα σημερα θα εχω και βιζιτα απο την πεθερουλα μου :confused: ...

οποτε πρεπει να μαζεψω και το σπιτι καλυτερα να μη λεει κιολας :confused:...

σας φιλω ολεςςςςς γλυκα και τρυφερα...

ελιζάκι μου καλή σου ημέρα!!!!! φιλιά και καλή πεθέρα! χιχιχιχιι

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααααααααα κοριτσακια ομορφα...

οκκκκ φαση ηταν και θα περασει η δικη μου κακη στιγμη...μην στεναχωριεσται...ειπαμε σημερα ειναι μια αλλη μερα...

μολις μπηκα...απο το πρωι στους δρομους...πηγα στο λιμεναρχειο να ανανεωσω την αδεια του αντρουλη μου και στο καπακι στον οαεδ να βγαλω καρτα ανεργιας που δεν εχω αξιωθει τοσα χρονια...

οοοοοοοοοολες τις ευχες του κοσμου για τη νυφουλα μας...καλα εχω τρελαθει με ολες αυτες τις νυφουλες που εχετε ποσταρει...φοβερες...

ααααα σημερα θα εχω και βιζιτα απο την πεθερουλα μου :confused: ...

οποτε πρεπει να μαζεψω και το σπιτι καλυτερα να μη λεει κιολας :confused:...

σας φιλω ολεςςςςς γλυκα και τρυφερα...

Γεια σου λιζάκιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Φάση είναι και θα περάσει, όπως το είπες!!!!άλλωστε εδώ δεν υπάρχει περίπτωση να μην γίνεις καλά:wink:....και να χάσεις κιλάκια:wink:....

Υπομονήηηηηη.....η μαγική λέξη- και το πείσμα!!

ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ ζωή μου! σκεφτόμουν και για κοτόπουλο και ψάρι γιατί τα φτιάχνω στον ατμό με το σύστημα διχτάκι, εννοείτε και για τα λαχανικά που αλλωστε τώρα που χειμωνιάζει θα θέλω βραστά λαχανικά γιατί τα μαρουλόκλπ δεν με "πιάνουν". ποιον έχεις;

...Άμα σου πω δεν θυμάμαι τη μάρκα- αλλά το απόγευμα που θα πάω σπίτι θα δω και θα σου πω!!!!!!

Ψάρι δεν έχω κάνει η αλήθεια είναι-το κάνω στο φούρνο και το κοτόπουλο=ψητά

Αλλά κόβω πολλά κολοκυθάκια- καροτάκια-μανιτάρια (μιάααααμ)-τα βάζω αυτά όλα μαζί,

και στο άλλο κουτάκι βάζω ή μπρόκολλο ή κουνουπίδι!!!

Πρέπει να μπαίνουν σε ξεχωριστά κουτάκια γιατί χρειάζονται διαφορετικό χρόνο ψησίματος:wink:

Οπότε γίνονται πρώτα τα κολοκύθια -καροτάκια-μανιτάρια....

και μετά αφήνω περισσότερο το κουνουπίδι-μπρόκολλο!:wink:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντωμεταξύ τα κολοκυθάκια στον ατμομάγειρα-που ήδη έχουν νερό από μόνα τους, δεν γεμίζουν νερά όπως όταν τα κάνεις στην κατσαρόλα;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

...Άμα σου πω δεν θυμάμαι τη μάρκα- αλλά το απόγευμα που θα πάω σπίτι θα δω και θα σου πω!!!!!!

Ψάρι δεν έχω κάνει η αλήθεια είναι-το κάνω στο φούρνο και το κοτόπουλο=ψητά

Αλλά κόβω πολλά κολοκυθάκια- καροτάκια-μανιτάρια (μιάααααμ)-τα βάζω αυτά όλα μαζί,

και στο άλλο κουτάκι βάζω ή μπρόκολλο ή κουνουπίδι!!!

Πρέπει να μπαίνουν σε ξεχωριστά κουτάκια γιατί χρειάζονται διαφορετικό χρόνο ψησίματος:wink:

Οπότε γίνονται πρώτα τα κολοκύθια -καροτάκια-μανιτάρια....

και μετά αφήνω περισσότερο το κουνουπίδι-μπρόκολλο!:wink:

βρε ζουζουνια εγω δεν ειμαι τοσο της λεπτομεριας που λενε ολα στον ατμο κανω κανονικο φαγητο για ολα το σπιτι απλα ελατωνω κατα πολυ καποια πραγματα σαλτες(προτημω φρασκια ντοματα )-λαδια-αλατια αλλα τρωω μια κανονικη προσ μικρη μεριδα οχι με μια μεγαλη φετα ψωμια μια κανονικη προσ μικρη δηλαδι ελατωνω την δωση και βλεπω αποτελεσμα τωρα για ολα στον ατμο και στεχνα νομιζω οτι θα το βαριωμουνα . θελω κοτοπουλο περνω το στηθος που ειναι στεχνο αν πχ εχω κοτοσουπα -θελω να φαω μακαροναδα δεν βαζω λαδι στο δικα μου οταν τα στιγαριζω -και ριχνω πανω σαλτσα λιγο και τυρι λαιτ (μιλνερ τριμενο ). τωρα αν κανω τεραστεια λαθοι δεν ξερω αλλα νομιζω οτι εχει αποτελεσμα :roll:

Link to comment
Share on other sites

Thanks αρχηγέεεε!!!

Θα πάω να πάρω μάλλον αυτή της τεφάλ...θα δούμε!!!

Άκου αρχηγέ τί άλλο έχω πάθει, για να μου πεις τη γνώμη σου!!!!

Λοιπόν μαγειρεύω εγώ όλα αυτά που πρέπει να τρώω για να χάσω τα κιλάκια- που είναι και υγιεινά.Όμως παράλληλα και ο αντρούλης μου τρώει από τα ίδια σε μεγαλύτερες ποσότητες βέβαια. Το αποτέλεσμα είναι να έχει χάσει και εκείνος βάρος- ενώ δεν του χρειάζεται καθόλου να χάσει, κάθε άλλο...

Το ερώτημα λοιπόν είναι τί να φτιάχνω extra μπας και πάρει "υγιεινά" κανένα κιλό;;;;

Ζωη μου μπορείς να προσθεσεις στη διατροφη του (ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ) περισσοτερα ζυμαρικα την εβδομαδα , απο κρεας χοιρινο . Γενικα προσθεσε του θερμιδες στη διατροφη !!!!:mrgreen:

κορίτσια σκέφτομαι να πάρω ένα ατμομάγειρα τί λέτε;

έχω ακούσει καλά λόγια, ότι είναι πολύ πρακτικός κλπ

έχει καμιά σας;

ΠΑΡΤΟΝ !!!!!!!!!!!......υγειινα γευματα με ολη τη γευση και ολες τις βιταμινες!!!!!!.....ΠΑΡΤΟΝ !!!!!!!!!!!! :cool:

δεν πειράζει καλέ, αφού εδώ έχουμε ανοιχτό bachelor!!!!!!!!

χιχιχιχιχιιι

καλησπεραααααααααα κοριτσακια ομορφα...

οκκκκ φαση ηταν και θα περασει η δικη μου κακη στιγμη...μην στεναχωριεσται...ειπαμε σημερα ειναι μια αλλη μερα...

μολις μπηκα...απο το πρωι στους δρομους...πηγα στο λιμεναρχειο να ανανεωσω την αδεια του αντρουλη μου και στο καπακι στον οαεδ να βγαλω καρτα ανεργιας που δεν εχω αξιωθει τοσα χρονια...

οοοοοοοοοολες τις ευχες του κοσμου για τη νυφουλα μας...καλα εχω τρελαθει με ολες αυτες τις νυφουλες που εχετε ποσταρει...φοβερες...

ααααα σημερα θα εχω και βιζιτα απο την πεθερουλα μου :confused: ...

οποτε πρεπει να μαζεψω και το σπιτι καλυτερα να μη λεει κιολας :confused:...

σας φιλω ολεςςςςς γλυκα και τρυφερα...

καλημερα κοριτσακι μου !!!!

ετσι μια μερα ηταν....παει περαε...κοιταμε μπροστα!!!!!!!

αααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ευχαριστωωωω για τις ευχες !!!!!

και στα παιδακια σας !!!! :mrgreen:

Ohhhhhhh θα ερθει το πεθερικον !!!!....περαστικα σου :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μπηκα σφαιρα να δω τι μου κανετε..και αν εχεθ ανεβει καθολου το λιζακι μας ...που ευτυχως εχει ανεβει!!!!!!

εδω μεσα γινεται ενας μικρος πανικ......εχω ολα τ'ανιψια της γειτονιας μου μαζι με τα παιδια μου...συνολο 9 παιδια μονο 2 κοριτσακια ηλικιας....απο 1,5 μεχρι τα γαιδουρακια τα μεγαλα 12 χρονων......τα μεγαλα παιζουν play και τα μικρα χορευουν

http://www.youtube.com/watch?v=VQT4TjSKkTw με τη ενταση στο τερμα ...μιλαμε για τρελλα!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μπηκα σφαιρα να δω τι μου κανετε..και αν εχεθ ανεβει καθολου το λιζακι μας ...που ευτυχως εχει ανεβει!!!!!!

εδω μεσα γινεται ενας μικρος πανικ......εχω ολα τ'ανιψια της γειτονιας μου μαζι με τα παιδια μου...συνολο 9 παιδια μονο 2 κοριτσακια ηλικιας....απο 1,5 μεχρι τα γαιδουρακια τα μεγαλα 12 χρονων......τα μεγαλα παιζουν play και τα μικρα χορευουν

http://www.youtube.com/watch?v=VQT4TjSKkTw με τη ενταση στο τερμα ...μιλαμε για τρελλα!!!!!

ηρωασσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...