Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

κοριτσακια μπηκα σφαιρα να δω τι μου κανετε..και αν εχεθ ανεβει καθολου το λιζακι μας ...που ευτυχως εχει ανεβει!!!!!!

εδω μεσα γινεται ενας μικρος πανικ......εχω ολα τ'ανιψια της γειτονιας μου μαζι με τα παιδια μου...συνολο 9 παιδια μονο 2 κοριτσακια ηλικιας....απο 1,5 μεχρι τα γαιδουρακια τα μεγαλα 12 χρονων......τα μεγαλα παιζουν play και τα μικρα χορευουν

http://www.youtube.com/watch?v=VQT4TjSKkTw με τη ενταση στο τερμα ...μιλαμε για τρελλα!!!!!

Αχ ζηλεύω:D:D:D:D:D.....

Θέλεις να αλλάξουμε;να ρθεις εδώ εσύ (στη φανταστική μου εργασία:P) να ρθω εγώ εκεί!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

κοριτσακια μπηκα σφαιρα να δω τι μου κανετε..και αν εχεθ ανεβει καθολου το λιζακι μας ...που ευτυχως εχει ανεβει!!!!!!

εδω μεσα γινεται ενας μικρος πανικ......εχω ολα τ'ανιψια της γειτονιας μου μαζι με τα παιδια μου...συνολο 9 παιδια μονο 2 κοριτσακια ηλικιας....απο 1,5 μεχρι τα γαιδουρακια τα μεγαλα 12 χρονων......τα μεγαλα παιζουν play και τα μικρα χορευουν

http://www.youtube.com/watch?v=VQT4TjSKkTw με τη ενταση στο τερμα ...μιλαμε για τρελλα!!!!!

αχαχαχαχαχαχχαχαχα.....ερχομαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωω :tongue::tongue::tongue:

καλο κουραγιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο......και ριξε μια στροφη κ εσυ παιδι μου μαζι τους :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σουπερ το τραγουδιιιιιιιιιιιιιιιιι λαλαλαλαλλαλαλαλαλαλλαλαλαλαλλλα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

βρε ζουζουνια εγω δεν ειμαι τοσο της λεπτομεριας που λενε ολα στον ατμο κανω κανονικο φαγητο για ολα το σπιτι απλα ελατωνω κατα πολυ καποια πραγματα σαλτες(προτημω φρασκια ντοματα )-λαδια-αλατια αλλα τρωω μια κανονικη προσ μικρη μεριδα οχι με μια μεγαλη φετα ψωμια μια κανονικη προσ μικρη δηλαδι ελατωνω την δωση και βλεπω αποτελεσμα τωρα για ολα στον ατμο και στεχνα νομιζω οτι θα το βαριωμουνα . θελω κοτοπουλο περνω το στηθος που ειναι στεχνο αν πχ εχω κοτοσουπα -θελω να φαω μακαροναδα δεν βαζω λαδι στο δικα μου οταν τα στιγαριζω -και ριχνω πανω σαλτσα λιγο και τυρι λαιτ (μιλνερ τριμενο ). τωρα αν κανω τεραστεια λαθοι δεν ξερω αλλα νομιζω οτι εχει αποτελεσμα :roll:

τα λαχανικά είναι πεντανόστιμα στον ατμομάγειρα!!!!!!!αλήθεια σου λέω:wink:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Αχ ζηλεύω:D:D:D:D:D.....

Θέλεις να αλλάξουμε;να ρθεις εδώ εσύ (στη φανταστική μου εργασία:P) να ρθω εγώ εκεί!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D

καλη μου 9 μαζι δεν υποφερονται ξερω τι σου λεωωωω!! με το καλο να κανεις πολλα παιδακια και θα καταλαβεις τι λεμε χιχιχιχι!!! ειναι γλυκες αλλα αμα ειναι πολλα σε μουρλενουν χαχαχα!!!!!!!!!!! :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλη μου 9 μαζι δεν υποφερονται ξερω τι σου λεωωωω!! με το καλο να κανεις πολλα παιδακια και θα καταλαβεις τι λεμε χιχιχιχι!!! ειναι γλυκες αλλα αμα ειναι πολλα σε μουρλενουν χαχαχα!!!!!!!!!!! :tongue:

μπαααα....έχω μεγάλο θέμα με τα παιδάκια...τρέλα:D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μιλαμε για το τραγουδι....ειμαι φαν του μιχαλακη και φυσικα δε χανω συναυλια του..και σερνω και τα μεγαλα μαζι μου ........λυσσαω σαν 16.....τι 36 τι 16 !!!!χαχαχ!!!!!

και ολο το καλοκαιρι ο μικρος μου με αυτο το τραγουδι κοιμαται με αυτο ξυπναει και μ'αυτο μπαινουμε στο αυτοκινητο!!!!!τρελλα σας λεω με το χατζηγιαννη!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

μπαααα....έχω μεγάλο θέμα με τα παιδάκια...τρέλα:D

ζουζου μου και εγω αδυμια με τρελενουν πολυ δεν το συζηταω αλλα τι παιζει οταν 9 σε διαφορετικη ηλικια το καθε ενα θελει κατι διαφορετικο πχ. φαγητο -παιχνιδι -το ενα θελει του αλουνου και δεν το δινουν (μαχη σε ποιο να χαλασει το χατιρι) και πολλα αλλα και αμα ειναι ενα μονο ατομο καπου καβει φλεβες !!! εστω και για μια ωρα αληθεια οσο και να αγαπας τα παιδια οταν εχεις 9 ειναι ολα τα λεφτα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ζωη μου μπορείς να προσθεσεις στη διατροφη του (ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ) περισσοτερα ζυμαρικα την εβδομαδα , απο κρεας χοιρινο . Γενικα προσθεσε του θερμιδες στη διατροφη !!!!:mrgreen:

Ευχαριστώ και πάλι:D:D:D

θα κάνω εναλλάξ παστίτσιο / σουφλέ ζυμαρικών / μακαρόνια με κιμά

και θα πάρω ρολό χοιρινό...το διπλό μαγείρεμα δεν το γλιτώνω αχχχχχχχ!!!!!!!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια μιλαμε για το τραγουδι....ειμαι φαν του μιχαλακη και φυσικα δε χανω συναυλια του..και σερνω και τα μεγαλα μαζι μου ........λυσσαω σαν 16.....τι 36 τι 16 !!!!χαχαχ!!!!!

και ολο το καλοκαιρι ο μικρος μου με αυτο το τραγουδι κοιμαται με αυτο ξυπναει και μ'αυτο μπαινουμε στο αυτοκινητο!!!!!τρελλα σας λεω με το χατζηγιαννη!!!!

χατζηγιαννηςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! στο αυτοκινητο καθε πρωι το cd του βαζω και στην διαπασων μπενω στο εγοστασειο και ολοι με κειτανε :shock:!!!!!!!!!!!! και εχω και καλο οιχσυστημα χιχιχιχι!!!!!!!! μια με ενα MAZDA 3 εγω ειμαι !!!!!

Link to comment
Share on other sites

χατζηγιαννηςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! στο αυτοκινητο καθε πρωι το cd του βαζω και στην διαπασων μπενω στο εγοστασειο και ολοι με κειτανε :shock:!!!!!!!!!!!! και εχω και καλο οιχσυστημα χιχιχιχι!!!!!!!! μια με ενα MAZDA 3 εγω ειμαι !!!!!

Εμένα μ' αρέσει τρελά- και το τραγουδάω πάντα όταν το πετυχαίνω στο αυτοκίνητο- αυτό:


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

χατζηγιαννηςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! στο αυτοκινητο καθε πρωι το cd του βαζω και στην διαπασων μπενω στο εγοστασειο και ολοι με κειτανε :shock:!!!!!!!!!!!! και εχω και καλο οιχσυστημα χιχιχιχι!!!!!!!! μια με ενα MAZDA 3 εγω ειμαι !!!!!

και ενα vitara με 5 κεφαλια μεσα...και το αμαξι να κανει ζιγκ ζαγκ εμεις ειμαστε!!!!χαχαχα!!!!

και τη μεγαλυτερη πλακα την εχει ο μικρος μου ...κοπαναει το πιανο μου και τραγουδαει ...το καοκαιρι μου!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

και ενα vitara με 5 κεφαλια μεσα...και το αμαξι να κανει ζιγκ ζαγκ εμεις ειμαστε!!!!χαχαχα!!!!

και τη μεγαλυτερη πλακα την εχει ο μικρος μου ...κοπαναει το πιανο μου και τραγουδαει ...το καοκαιρι μου!!!!

xaxaxaxaxaxx:D:D:D:D:D.....έχω την εικόνα!!της περιγραφής....χαχαχαχαχαχα


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

και ενα vitara με 5 κεφαλια μεσα...και το αμαξι να κανει ζιγκ ζαγκ εμεις ειμαστε!!!!χαχαχα!!!!

και τη μεγαλυτερη πλακα την εχει ο μικρος μου ...κοπαναει το πιανο μου και τραγουδαει ...το καοκαιρι μου!!!!

αληθεια παιζεις πιανο το ονειρο μου ειναι αυτο :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...