Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημερα βεβαια σε εμενα η μερα ξενινησε πολυ πρωι απο της 3 τα ξυμεροματα κουκλε ειμαι με ενα ματι η καρο μου μου το εβγαλε το αλλο δεν βλεπω τιποτα ηρθε το βραδυ στο κραβατι μας και πηγε να με παρει αγκαλια και μκου εβαλε τα δαχτιλα της στο ματι μου μεσα εεεεε!! απο εκινη την ωρα δεν εχω κλησει το ενα ματι γιατι αυτο μου εμεινε καθολου ποναω πολυ και αστα να πανε !! σας γλυκοφιλο τρελα παω στο νοσοκομειο να με δει οφθαλμιατρος θα τα πουμε αυριο μαλλον !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα βεβαια σε εμενα η μερα ξενινησε πολυ πρωι απο της 3 τα ξυμεροματα κουκλε ειμαι με ενα ματι η καρο μου μου το εβγαλε το αλλο δεν βλεπω τιποτα ηρθε το βραδυ στο κραβατι μας και πηγε να με παρει αγκαλια και μκου εβαλε τα δαχτιλα της στο ματι μου μεσα εεεεε!! απο εκινη την ωρα δεν εχω κλησει το ενα ματι γιατι αυτο μου εμεινε καθολου ποναω πολυ και αστα να πανε !! σας γλυκοφιλο τρελα παω στο νοσοκομειο να με δει οφθαλμιατρος θα τα πουμε αυριο μαλλον !!!!

καλημερα κωσταντινα μου.......

τι λες βρε παιδι μου;;;

μεσα στον υπνο σου;;ποπο!!!!να πας κοπελα μου στο γιατρο......περαστικουλια !!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα βεβαια σε εμενα η μερα ξενινησε πολυ πρωι απο της 3 τα ξυμεροματα κουκλε ειμαι με ενα ματι η καρο μου μου το εβγαλε το αλλο δεν βλεπω τιποτα ηρθε το βραδυ στο κραβατι μας και πηγε να με παρει αγκαλια και μκου εβαλε τα δαχτιλα της στο ματι μου μεσα εεεεε!! απο εκινη την ωρα δεν εχω κλησει το ενα ματι γιατι αυτο μου εμεινε καθολου ποναω πολυ και αστα να πανε !! σας γλυκοφιλο τρελα παω στο νοσοκομειο να με δει οφθαλμιατρος θα τα πουμε αυριο μαλλον !!!!

Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο με την κόρη μου:?...αποτέλεσμα ο οφθαλμίατρος μου το΄κλεισε το μάτι. Ήθελε να το κρατήσω κλειστό τουλάχιστον μία εβδομάδα, αλλά εγώ τη δεύτερη μέρα τα είδα όλα και το΄λυσα. Αποτέλεσμα ακόμη πού και πού μ΄ενοχλεί...:?....Πήγαινε στο γιατρό και κάνε ό,τι σου πει αυστηρά! Περαστικά σου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα βεβαια σε εμενα η μερα ξενινησε πολυ πρωι απο της 3 τα ξυμεροματα κουκλε ειμαι με ενα ματι η καρο μου μου το εβγαλε το αλλο δεν βλεπω τιποτα ηρθε το βραδυ στο κραβατι μας και πηγε να με παρει αγκαλια και μκου εβαλε τα δαχτιλα της στο ματι μου μεσα εεεεε!! απο εκινη την ωρα δεν εχω κλησει το ενα ματι γιατι αυτο μου εμεινε καθολου ποναω πολυ και αστα να πανε !! σας γλυκοφιλο τρελα παω στο νοσοκομειο να με δει οφθαλμιατρος θα τα πουμε αυριο μαλλον !!!!

καλημερα ντινακι...

τι καλη θα μου πεις με τοσο πονο...

αντε γρηγορα στο γιατρο και ευχομαι πολυ συντομα να φυγει ο κακος ο πονος...

να μας πεις νεα για το ματι σου ετσι?


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααααα γλυκα μου γοργονακιααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

10000000000000000000000000000 ευχαριστωωωωωωωωω ΟΛΕΣ σας

για τα γλυκα τραγουδια και τις ΥΠΕΡΟΧΕΣ εικονες!!!!!!

Πωωωωω ΤΙ στολισμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ειστε θησαυροι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jenia μου περαστικααααααααααααααααααααα.....περιμενουμε νεα απο το γιατρο!!!!!

Ελλη μου πως εισαι σημερα????...το πρηξιμο????

Ελιζαααααααααααααααααααααααα καλημερααααααααααααααααααααα !!!

ολα ΟΚ????

Βικακι μου γλυκο τι κανεις????..ετοιμα τα αγορακια σου για σχολειο???

φιλια πολλα σε ολες σας...επιστρεφω σε λιγο.

Υ.Γ:....μου φτιαχνετε τη μερα....καθε μερα.... <3 <3 <3 (καρδουλες)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΓΟΡΓΟΝΟΠΑΡΕΑ!!!!!!:D:D:o:o:mrgreen::mrgreen:

γοργονιτσες μου εχω να σας πω ενα νεο το οποιο βεβαια ακομα δεν ξερω πως θα εξελιχθει αλλα και που εχει αρχισει να γινεται μια συζητηση καλο ειναι και αυτο...

εχω ενα φιλο που οργανωνει σε διαφορους τομεις γραφεια...εχει αναλαβει τωρα ενα δικηγορικο γραφειο και με προτεινε για τη θεση της γραμματεως...με εβαλε να βγαλω καρτα ανεργιας και για αυτο πηγα σημερα...γιατι η δικηγορος θελει να κανει την προσληψη μεσω οαεδ καθως δικαιουτε καποιο επιδομα...

λοιπον η δουλεια δεν ειναι σιγουρη βεβαια ακομα αλλα εχω χαρει τοοοοσο πολυ που εστω γινεται μια συζητηση και ελπιζω νε με βοηθησει ο καλος θεουλης και να μην παει κατι στραβα...

την εχω τοοοσο αναγκη για πολλους λογους...

ηθελα πολυ να το μοιραστω μαζι σας...

Στο εύχομαι ολόψυχα!!!!!:-D:-D:-D:-Dαλλά και να μη γίνει.....δεν απογοητευόμαστε....Κάθε εμπόδιο για καλό εεε;;;;;);)

Καλησπέρα! πριν γράψω έχω και τη μισή++++ ώρα(που λέει και η Ζωή) να σας διαβάσω πρώτα:P

Το POST LOVE είναι ένα από τα πολύ αγαπημένα μου τραγούδια:P....

Το χόρεψα στο γάμο μου!!!!!Όμορφοι στίχοι;):D:D

Ερώτηση: έχω καρατσεκάρει πλέον, ότι με τα όσπρια εκτός ότι πρήζομαι, δεν πάω τουαλέτα για δυο μέρες......

'Εφαγα την περασμένη εβδομάδα φακές, τα ίδια. Ρεβύθια, φασόλια, φάβα, μαυρομάτικα (σήμερα θα κάνω) όλα μου αρέσουν, αλλά παθαίνω αυτό το πράγμα....δηλαδή, μέχρι που τελευταία σκέφτομαι σοβαρά να τα εξορίσω από το διαιτολόγιό μου..........:confused:

Το ίδιο παθαίνω και εγώ με τα όσπρια+ ότι με πονάει αρκετά το έντερο!!!!

Κάνω το εξής, βάζω λίγο λεμονάκι!!!!!όχι ότι δεν έχω μετά καμία ενόχληση, αλλά τουλάχιστον είναι λιγότερο το πρήξιμο του εντέρου!!

Ααααααααααααα! κάτι θέλει να πει ο ποιητής, λοιπόν.........και τώρα τι γίνεται; απλά αποφεύγουμε ό,τι βρίσκουμε να γίνεται εξαιρετικά "ενοχλητικό";:confused:

...Όχι!!!!δεν κόβουμε τίποτα από τη διατροφή μας!!!!Η μητέρα μου έχει σπαστική κολίτιδα, της έχει πει λοιπόν ο γιατρός ότι προσπαθούμε να τα συμπεριλάβουμε όλα στη διατροφή μας- αλλά με μέτρο, δηλαδή όχι 3 μέρες συνεχόμενα όσπρια π.χ

Καλημερα βεβαια σε εμενα η μερα ξενινησε πολυ πρωι απο της 3 τα ξυμεροματα κουκλε ειμαι με ενα ματι η καρο μου μου το εβγαλε το αλλο δεν βλεπω τιποτα ηρθε το βραδυ στο κραβατι μας και πηγε να με παρει αγκαλια και μκου εβαλε τα δαχτιλα της στο ματι μου μεσα εεεεε!! απο εκινη την ωρα δεν εχω κλησει το ενα ματι γιατι αυτο μου εμεινε καθολου ποναω πολυ και αστα να πανε !! σας γλυκοφιλο τρελα παω στο νοσοκομειο να με δει οφθαλμιατρος θα τα πουμε αυριο μαλλον !!!!

Ωχχχχ!!!!εύχομαι περαστικά!!!!!!!!!καταλαβαίνω τον πόνο του ματιού-άστα να πάνε είναι!!!


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Ζωή! θα το δοκιμάσω το λεμονάκι, ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!

Όταν έχω όσπρια τρώω μία μερίδα, αλλά κι αυτή κάνει το θαύμα της....θα τα τρώω σα μεζεδάκι από δω και μπρος, μία κουταλιά, και βλέπω και κάνω...

Αχιλλέας, κάνε υπομονή....είναι αρκετές οι μέρες που πρέπει να κάνεις υπομονή κι έχεις απόλυτο δίκιο για το παιδί, αλλά δεν περνάει κάτι άλλο από το χέρι σου...έχε όσο πιο καλή διάθεση μπορείς, θα κάνει καλό και στον μικρό....

Link to comment
Share on other sites

μαζευομαστε βλεπω σιγα σιγα......

μαρακι ετοιμα τα εχω τα καμαρια μου...εκεινος ο μικρος δε κρατιεται....για να δουμε!!!

εσυ;;;;πως πας;;;ολα ετοιμα;;


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στο ομορφο μαρακι...στη νυφουλα μας την ανθοστολισμενη...

καλημερα ζωη...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ζωή! θα το δοκιμάσω το λεμονάκι, ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές!

Όταν έχω όσπρια τρώω μία μερίδα, αλλά κι αυτή κάνει το θαύμα της....θα τα τρώω σα μεζεδάκι από δω και μπρος, μία κουταλιά, και βλέπω και κάνω...

Αχιλλέας, κάνε υπομονή....είναι αρκετές οι μέρες που πρέπει να κάνεις υπομονή κι έχεις απόλυτο δίκιο για το παιδί, αλλά δεν περνάει κάτι άλλο από το χέρι σου...έχε όσο πιο καλή διάθεση μπορείς, θα κάνει καλό και στον μικρό....

την περασμένη βδομάδα έκανα φακές. Το απόγευμα μου είχε κοπεί η ανάσα από τους πόνους του εντέρου...!!!

Αλλά έχω παρατηρήσει ότι δεν συμβαίνει πάντα, κάποιες φορές πονάει κάποιες άλλες όχι..:rolleyes:τί νά πω;;;Άσε με τα ρεβύθια (τα οποία λατρεύω!!) ...αλλά δεν τα κόβω σε καμία περίπτωση- λεμονάκι και τα μασάω πάαααρα πολύ καλά...;)


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...