Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

ayla,

μπας κ υπαρχει κεντρικος σερβερ για μπακ απ κ βγαλεις ακρη?

δεν θα ηθελα ποτε να μου τυχει κατι τετοιο! μεγαλο πακετο. κ τι σκ@τ@ θα κανεις τωρα?! αν χαρετησω το ασυλο σε τετοιες περιπτωσεις!!!!!

ευτυχως τα διδυμα ειναι οκ με το εμβολιο.

γμτ το κερατο της ψειρας! χτες του κατεβασε το επιμαχο σημειο (στο αγορι διδυμο) ο δοκτορας κ επαθα λαλα! αντε τωρα να κανω το ιδιο καθε βραδυ εγω + κρεμα! πωπωπωπωπ! η ψυχη μου με πιανει!

καλημεεεεεεερες!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρες κοριτσάκια όμορφα και καλά!!!

οχι.κανείς δε μπορεί να μπει, αφού το πάσγουόρντ το έχεις εσύ.

για παραβάν, κάνε μια βόλτα τέλος ερμού εκεί στην πλατεία μοναστηρακίου και πιο κάτω που έχει τέτοια ξύλινα σκαλιστά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.storesandoffers.gr/%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B2%CE%B1%CE%BD+%CE%B5%CF%83%CF%89%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%85+%CF%87%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%85%20:%20797/spc.htm

παραβάν.

κάνε μια αναζήτηση παραβάν εσωτερικού χώρου, κι ό,τι θες θα βρεις. το΄κανα μόλις, εχει πράμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.storesandoffers.gr/products.php?pid=20098&pc=797&tit=%CE%88%CF%80%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%B1+%CE%A3%CE%B1%CE%BB%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BF%CF%8D+%CE%9A%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B9%CE%BA%CF%8C+%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%BD+%CE%94%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%BD%CE%BF

αυτό το δερμάτινο, rocks.

Μαριάνν, τι νέα; πάθανε στη δουλειά με το μπριγιάν; να το βγάζεις το βράδυ στο σούρουπο να μαζεύει το φως του ηλιοβασιλέματος ώστε να το βγάζει τη νύχτα.Ουτε κι εγώ το ήξερα.

Πασχαλίτσα που είσαι ωρέ κοπελιάαααααααα;

Link to comment
Share on other sites

thanks σολαρις, αλλα τσιμπιμενα τα βρισκω.

κατι σε χοντρο χαρτινο ψαχνω, η' σε ψαθινο, κατι τετοιο, σε αποχρωσεις του καφε. μπεζ της αμμου μεχρι καφε σκουρο (αν κ δεν θα ηταν η 1η επιλογη καφε σκουρο)

μου εχει φυγει ο τακος απ το πρωι λεμε!

να παω σουπερ, να κανω 10 γυρους γυρω απ την πειρεως στην μετ/φωση να πλερωσω το μαζντα, να κανω αλλους 10 γυρους να πλερωσω την csmt 330 παρακαλω ( θα τον σκισω τον συζυξ κ το νετ μεσα!) κ μετα απο ολα αυτα μου σκανε κ την κουνια στις 2 το μεσημερι! να ξεμονταρουν το γραφειο, να βγαλω το φυλλο κ φτερο γραφειο στο μπαλκονι, να βγαλω αλλα διαφορα μεσα απ το δωματιο νανναναναννανα!

τα νευρα μου! κ τωρα πρεπει να φορτωσω φυλλοφτερατο γραφειο στο μαζντα βουμβουμ κ κααααποια στιγμη που μπορω να το παω στην υπογεια αποθηκη, στο αλλο σπιτι στα βριλησσια. χαχαχχαχαχχαχχα! εκει να δεις γελωτα τρελο αν ερθω φεις το φεις με την οξωαποδωακατανομαστη θανασιμη πεθερα!!!!!!!

το κερατο μου το τραγιο! βαζω κατω κ τον μποπ τον μαστορα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

το κερατο της ψειρας παλι!

ολα πισω! νιεντε παραβαν. νιεντε φωτιστικο γγια κωμοδινο (το ξεχαρβαλωσε η τανια η καθαριστρια) απο δευτερα τρεξιμο παλι!

γιατι σ/κ νταντα νιεντε!

δυσκολο να μην εχεις τον αντρα στο σπιτι γενικα!!!!!!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το τι νεύρα έχω δεν περιγράφεται!!!!!!!!!

Η χειρότερη εταιρία ever.....

Tο κερατό τους το τράγιο.

Δεν αφήνουν να πάω λέει γιατί περνάνε απο ζώνη πειρατών και δεν μπορούν να εγγυηθούν για μένα... Που το σαπιοκάραβό τους είναι αραγμένο 20 μέρες στην Fujairah και δεν πρόκειται να βρε ναύλο ούτε σε 10 χρόνια. Απαράδεκτοι, έτσι έκαναν και το καλοκαίρι που ήταν επισκευή ο άντρας μου και δεν με αφήναν να μπω στο καράβι και του είπαν να έρθει αλλά θα μείνει σε ξενοδοχείο, θέλαν δλδ να πληρώσουμε 1000 για τα εισιτήρια και άλλα 2000 για το ξενοδοχείο λες και είμαστε ζάμπλουτοι... Που να βουλιάξουν όλα και να μην έχουν κανένα οι Μ@λ@κες. Ρε τι νεύρα έχω.. Που είσα πασχαλίτσα να μου πεις τι να κάνωωωωω?????????????????????


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το τι νεύρα έχω δεν περιγράφεται!!!!!!!!!

Η χειρότερη εταιρία ever.....

Tο κερατό τους το τράγιο.

Δεν αφήνουν να πάω λέει γιατί περνάνε απο ζώνη πειρατών και δεν μπορούν να εγγυηθούν για μένα... Που το σαπιοκάραβό τους είναι αραγμένο 20 μέρες στην Fujairah και δεν πρόκειται να βρε ναύλο ούτε σε 10 χρόνια. Απαράδεκτοι, έτσι έκαναν και το καλοκαίρι που ήταν επισκευή ο άντρας μου και δεν με αφήναν να μπω στο καράβι και του είπαν να έρθει αλλά θα μείνει σε ξενοδοχείο, θέλαν δλδ να πληρώσουμε 1000 για τα εισιτήρια και άλλα 2000 για το ξενοδοχείο λες και είμαστε ζάμπλουτοι... Που να βουλιάξουν όλα και να μην έχουν κανένα οι Μ@λ@κες. Ρε τι νεύρα έχω.. Που είσα πασχαλίτσα να μου πεις τι να κάνωωωωω?????????????????????

ωχ! ωχ! ωχ!

κοιτα οταν ειχα παει με τον ν. κ περναγαμε κολπο του αντεν προσπαθησε να μας πλευρισει ενα μικρο πλεουμενο για νερο κ καλα αλλα δεν μας προλαβε!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Paros

Ψυχραιμία κορίτσι μου! κάνε λιγάκι υπομονή και βλέπεις,.

εγώ θα πάρω καααπεετάααανιο,

μπορεί όμως και μηχανικό

να μου τα σπάει η εταιρία

και πάντοτε να φταίω εγώ

αμ όμως δε θα τους πεεεεράαασειιι,

θα γίν΄αυτό που θέλω εγώωωωω

και το κακό θα ξαποστείλω

για να νικήσει το καλόοοοο

γιατί εγώ πήρα μα τον Αγιο

άντρα πρώτο μηχανικόοοο

που δε μασάει από χουνέρια

το ίδιο δε μασάω κι εγωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...