Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Xaxaxa!!!! Solaris δεν παίζεσαι!!! Τι να Λέει ότι θα τους παρατήσει και τέλος Ιουνίου θα έρθει να κάνει καλοκαίρι!!!!! ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!

Αντε πια δεν ξανα πιστεύω τπτ.


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ρε μαναρι μ εσυ εχει μεγαλο ταλεντο πραγματικα.

μη το αφησεις ετσι!

κουλ νταουν παρος!

με τον χασμπαντ μιλησες? τι λεει?!

enas ap toys pio fanatikous mou anagnostes ein o prezintente nte la repoumplika.exo piei ton kafen mou eis to proedrikon megaron kati apistefta tekna sti frura.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pοιος ρε σολαρις ο παπουλιας?! πατριωτακι μου! μακραν τον παω με χιλια!

παρος... πες πως καθε εμποδιο για καλο.

αυλα τι γινετε εντελει? ολα απ την αρχη?! αδυνατον!

πασκουαλ... κατι με λεει πως περνας ομορφα!

ραβανουλι???? δηλ. φρεσκοαρραβωνιασμενο μαριαννακι τι νεα απο τα σιροπια?

που ειστε (ρε) ολες οι αλλες?!

ειναι το (κακο) θεμα οταν ερχονται οι χαζμπανακοι μας, αναγκαστικα!

φιλια σε ολες σας!:tongue:


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

pοιος ρε σολαρις ο παπουλιας?! πατριωτακι μου! μακραν τον παω με χιλια!

παρος... πες πως καθε εμποδιο για καλο.

αυλα τι γινετε εντελει? ολα απ την αρχη?! αδυνατον!

πασκουαλ... κατι με λεει πως περνας ομορφα!

ραβανουλι???? δηλ. φρεσκοαρραβωνιασμενο μαριαννακι τι νεα απο τα σιροπια?

που ειστε (ρε) ολες οι αλλες?!

ειναι το (κακο) θεμα οταν ερχονται οι χαζμπανακοι μας, αναγκαστικα!

φιλια σε ολες σας!:tongue:

γιατί; εμένα πατριωτάκι μου δεν είναι; ήταν φίλος του παππού μου τον θυμάμαι πιτσιρίκι που τα πίνανε παρέα τα τσίπουρα...ο πάππος διάσημος γαρ. είναι φανταστικός άνθρωπος μιλάμε. απίστευτος.με χίλια τον πάω.

ντεν με κάτεντε η ναφτικί λέγω.ντεν.μίπως να ντοκιμάσι με στεργιάνο.μίποσ το στεργιάνο κάτεντε πιο καλά.

που είστε καλέ; ξεχάστε τη τη Μαριαννούκω.μέλια μέλια μέλια!!!αφήστε το κορίτσι τώρα μετά θα μας τα πει΄.

Link to comment
Share on other sites

pοιος ρε σολαρις ο παπουλιας?! πατριωτακι μου! μακραν τον παω με χιλια!

παρος... πες πως καθε εμποδιο για καλο.

αυλα τι γινετε εντελει? ολα απ την αρχη?! αδυνατον!

πασκουαλ... κατι με λεει πως περνας ομορφα!

ραβανουλι???? δηλ. φρεσκοαρραβωνιασμενο μαριαννακι τι νεα απο τα σιροπια?

που ειστε (ρε) ολες οι αλλες?!

ειναι το (κακο) θεμα οταν ερχονται οι χαζμπανακοι μας, αναγκαστικα!

φιλια σε ολες σας!:tongue:

Ax βρε τζίνι δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα, για να μην χάσω αυτό το ταξίδι άλλαξα πολλά πράγματα που έχω μετανιώσει.. Η πασχαλίτσα ξέρει...

Και είναι κοροϊδία απο την εταιρία να του λέει οτι φυσικά και θα έρθει η γυναίκα σου (πριν φύγει) και μετά να του λένε όχι.. Άσε που ο προηγούμενος 2ος που ήταν πριν τον δικό μου την είχε πάρει μαζί του την γυναίκα του.. Είναι πολύ μ@λ@κες, τέλος...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ax βρε τζίνι δεν είναι έτσι απλά τα πράγματα, για να μην χάσω αυτό το ταξίδι άλλαξα πολλά πράγματα που έχω μετανιώσει.. Η πασχαλίτσα ξέρει...

Και είναι κοροϊδία απο την εταιρία να του λέει οτι φυσικά και θα έρθει η γυναίκα σου (πριν φύγει) και μετά να του λένε όχι.. Άσε που ο προηγούμενος 2ος που ήταν πριν τον δικό μου την είχε πάρει μαζί του την γυναίκα του.. Είναι πολύ μ@λ@κες, τέλος...

α τοτε παω πασο! οντως μακακιες λενε!

σολαρις να παρεις θαλασσινο κοριτσι μου. εχει κ τα καλα του εχει κ τα κακα του. αρκει να βρεις το σωστο μπαλατζαρισμα.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω, πω, πω! Τί γίνεται εδώ πέρα;;; Χαμός!!!!! Κοίμισα το παιδί στις 9, κοίμισα και τον σύζυγο στις 12 και είπα να βαρέσω υπερωρία να δω τί κάνετε!!!

Ayla, έφαγα φρίκη με αυτά που διάβασα!!! Αχ, το back up έπρεπε να το είχες στο σπίτι!!!!!!!!!!! Και τώρα τί γίνεται;;;; Μα καλά μπήκαν να κλέψουν το πανεπιστήμιο;;; Τί γίνεται ρε γαμώτο!!!

Paros, η κατάσταση με την πειρατία είναι δύσκολη και η θέση της εταιρίας επίσης δύσκολη. Αυτοί σκέφτονται πάντα το συμφέρον τους, μη βρούνε κανένα μπελά από τις ασφαλιστικές των πλοίων κλπ. Τους άντρες τους έχουν ασφαλισμένους (αλήθεια ξέρεις πόσο κοστίζει η ζωή τους γι΄αυτούς γιατί εγώ ξέρω!:!:) αλλά αν συμβεί κάτι σε εσένα θα μπορούν οι κληρονόμοι σου να ζητήσουν τα μαλλιοκέφαλά τους και γι αυτό τάχα νοιάζονται για εσένα. Ουσιαστικά φυλάνε τον απαυτό τους! Αν εσύ αισθάνεσαι απόλυτα ασφαλής και θες να πας, πες τους να υπογράψεις να πας με δική σου ευθύνη, νομίζω θα το δεχτούν αλλά εγώ δε θα σου το σύστηνα αυτό... Έχεις δυο παιδιά και αυτό είναι πάνω από κάθε άλλη ιδιότητα σου θυμίζω... Η γυναίκα του άλλου που λες ότι πήγε, πήγε σε αυτή την περιοχή;;; Κάνε υπομονή βρε κοπέλα μου... Όσο για αυτά που άλλαξες για να πας εκεί, αισθάνομαι τύψεις που δεν έγινα πιο πιεστική (ή και σπαστική) για να μην τα αλλάξεις...:-( Τώρα μην πιέζεις ψυχολογικά τον άντρα σου γιατί δε θα μπορεί να δουλέψει ήρεμα...

Solaris, τι χαμπάρια;;; Μια χαρά σε βρίσκω! Κοίτα να βρεις δουλειά να κάνεις εργασιοθεραπεία... Η μέρες πέρασαν και όπως είπε και η Ayla η προθεσμία έληξε , ο Χριστός αναστήθηκε, οι τσαμπουκαλοκαρατσιγκουνολαλακοπίτουρες πέθαναν!!!:!: Κανένα κονέ θες με θαλασσινό θες ε;;; Δε μου έρχεται κάτι στο μυαλό γμτ!!! Θα σκεφτώ!:idea:

Τzini να σου πω τί μοντέλο είσαι πυρηνοκίνητο;;; Εγώ άμα είχα 3 κουτσούβελα δε νομίζω να με έβλεπε ούτε ο μπακάλης της γειτονιάς!!! Που τον βρίσκεις το χρόνο και τρέχεις δεν ξέρω! Ευτυχώς που υπάρχει και η νταντά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Merjana πολλά συγχαρητήρια!!! Η ώρα η καλή εύχομαι και πάντα να θυμάσαι αυτές τις ευτυχισμένες στιγμές!!! Φοβερός τύπος ο μέλλων άντρας σου, λέει τα πιο σοβαρά πράγματα με τον πιο απλό τρόπο!!!

Όχι σαν το δικό μου που είχε έρθει στο σπίτι να με ζητήσει (24 χρονών ήταν τότε), κρύφτηκε μπροστά από την ανθοδέσμη και όταν έχασε τη λουλουδοασπίδα του, έχασε και τη φωνή του και έγινε κόκκινος ωσάν πατζάρι!!! Μέχρι που η μάνα μου τα πήρε και του λέει (μετά από κάνα δυο τρεις τέσσερις ώρες :-P) "Μήπως να μας έλεγες και τί ήρθες να κάνεις εδώ σήμερα;;;;;;;;:shock:" Και είπε, αλλά νόμιζες ότι έβγαινε από πηγάδι η φωνή του! Άντρες σου λέει!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ετοιμαζόμαστε για αναχώρηση σιγά σιγά, δεν ξέρω ακριβώς ημερομηνία ακόμα... Φοβάμαι ότι θα φύγει και πάλι δε θα έχουν κλείσει όλες οι υποθέσεις που πρέπει... Από την άλλη κουράστηκα πραγματικά να είμαι στους δρόμους! Και αυτό που έγινε με το πένθος μου χάλασε πάρα πολλά σχέδια και μου δημιούργησε τρελά τρεξίματα και καταστάσεις εντελώς απροσδόκητες... Και με έκανε να σκέφτομαι πόσο εύκολα χάνεται από τη μια στιγμή στην άλλη μια ζωή... Αφήστε που έχω πανικοβληθεί. Έβαλα μια γνωστή μου να μου βρει καρδιολόγο να πάμε να κάνουμε προληπτικό έλεγχο γιατί τα έχω κάνει πάνω μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!! Paros, ρώτησα τον άντρα μου και μόλις άκουσε που είναι ο δικός σου, μου απάντησε άμεσα "ΔΕΝ πας εκεί"! Θεωρείται λέει ζώνη πειρατείας και απαγορεύεται... Ούτε στην εταιρία μας επιτρέπουν, άρα μην τα βάζεις με την εταιρία! Φταίνε βέβαια που του είπαν ότι μπορεί να σε πάρει μαζί του εξ αρχής! Εκτός και αν δεν ήταν εκεί τότε το πλοίο αλλά αν θυμάμαι καλά εκεί ήταν!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα Κορίτσια!!!

Γίναμε μπιλιες με τη μάνα μου οταν γύρισε και μου ειπε οτι καλά έκανε και με παράτησε ο στριμμένος, τέτοια που είμαι, και μη τολμήσω να της τον φέρω σπίτι, ούτε αυτόν, ούτε κανέναν άλλον, γιατί δεν την ενδιαφέρει να παντρευτώ, αφού είμαι απολύτως ακατάλληλη για γάμο και οικογένεια.

ουδέν σχόλιον.

Μου φαίνεται πάντως οτι το έχω πάρει απόφαση.Μου είπαν για ένα γραφείο στο Κολωνάκι που μεν παίρνει 500 ευρώ αμοιβή αλλά σου γνωρίζει άντρες με σκοπό το γάμο.Γιατί όχι; κι όποιος δε θέλει να παραστεί, καλύτερα να μην έρθει κι απρόσκλητος.

έχουμε γερή κόντρα πολλά χρόνια τώρα.Δε με εκπλήσσει.

τα νεύρα μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!! Paros, ρώτησα τον άντρα μου και μόλις άκουσε που είναι ο δικός σου, μου απάντησε άμεσα "ΔΕΝ πας εκεί"! Θεωρείται λέει ζώνη πειρατείας και απαγορεύεται... Ούτε στην εταιρία μας επιτρέπουν, άρα μην τα βάζεις με την εταιρία! Φταίνε βέβαια που του είπαν ότι μπορεί να σε πάρει μαζί του εξ αρχής! Εκτός και αν δεν ήταν εκεί τότε το πλοίο αλλά αν θυμάμαι καλά εκεί ήταν!

Οντως τα χειρότερα λένε για τον Ινδικό....κάθε εμπόδιο για καλό...είχατε δει τον καπετάνιο που τον κρατούσαν επί ένα χρόνο όμηρο, και παρακολουθούσαν οι Σομαλοί το σπίτι του, τη γυναίκα του και τα παιδιά του; φοβερό πράμα.Δεν πειράζει θα βρεθεί άλλη ευκαιρία. Εσείς να είστε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...