Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

μπρρρρρρρρρ

μπραβο μαριαννου.:D:D:D

να ζησετε κ η ωρα η καλη ευχομαι!:D:D:D

λοιπον εγωωωωω.....

εχω τα νευρα μου! η προκομενη η αδερφη μου (αυτη που μενει πετρουπολη) μι εφερε αυγουλακια βαμενα κ σενιαρισμενα δια το χριστος ανεστη κτλ κτλ κτλ. κ λεω να φτιαξω μια σαλατα η γυνη με βραστο αβγουλακι ( αι λοβ αβγκουλακια, στην προηγουμενη ζωη μου, ημουν σιγκουρο αλεπου!). την εφτιανω κ λεω να καθαρισω κ το ωο! κ πλααααατς! με σκαει μεσ στα μουτρα το σχεδον ωμο αβγο! ευτυχως φοραγα τα γκαβογυαλια της στραβομαρας (κ οχι τους φακους, αλλιως θα εδακριζα κιολας)

κ λερωσα κ το μπλουζι μου με το κ@@@@αβγο! κ η βαφη απ τα χερια μου δεν βγαινει με τπτ! μασιφ ειναι η μπογια της?! αι σιχτιρ, αφου δεν το χει το αθλημα η κοπελα μας, τι σκαει?! κ η πλακα ειναι οτι ειχε την καλη διαθεση να φτιαξει κ τσορεκιαν.... εκει να ιδεις γεγλωτα! ενα εκατοστο παχος ο τσουρεκος κ πολυ σας λεω! κ αψητο το καημενο.....

ψαχνει πειραματοζωα παιδι μου,αλλα δεν της ξαναπαταω, της το ειπα.

λοιπον. το απροσδοκητο γεγονος. με πηρε οζορντουι ο χασμπανακος! κ ερχετε ο αντρουλης μου απο cape town. φτανουν στις 5 του μηνου ( οχι τουτουνου, τουαλλουνου) του μαη δηλ. (χιουμορ κανω) κ λογικα μεχρι τις 7 θα εχουν ξεμπερδεψει με παραλαβες-παραδοσεις κτλ.

κ δεν ξερουμε ποσο θα καααατσει!

να δεις που θα κατσει μονο κανα 2-3 βδομαδες κ μετα θα του πουν να φυγει για να πιασει κανονικα σολο καπετανιος! εεεε ρε γλεντια! ολα μαζεμενα θα γινουν! μπαμ μπαμ βαφτισια προβλεπω.

το θεϊκο ειναι οτι την πεμπτη εχω εμβολιο στα διδυμα, αυριο περιμενω τφ για την παραδοση της κουνιας, κ στις 6 μαη ερχετε η κουκετα της συλους! κ βγαζω κ χαλια την αλλη τριτη (λογικα) κ πρεπει να φτιαξω κ νυχοχεροβατραχοποδαρα! ε μη με βρει κ σαν τον καπετανακη με την μπουκλα στο μουστακι!

σολαρις γιου αρ ον λινε ακομα? τι νεα?! εισαι καλα?


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή επιτυχία Κούκλα! Σου στέλνω μπόλικη θετική ενέργεια!

Λοιπον το δαχτυλίδι μου είναι λιτό με ενα μπριγιάν στο κέντρο σε τετράγωνη κοπή και λευκόχρυσο! Αχ το λατρεύω Σολάρις!!

Κάθομαι και το χαζεύω με τις ώρες η χαζή :D:D:D

Ευχαριστώ και εσένα Τζίνι για τις ευχές σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπρρρρρρρρρ

μπραβο μαριαννου.:D:D:D

να ζησετε κ η ωρα η καλη ευχομαι!:D:D:D

να δεις που θα κατσει μονο κανα 2-3 βδομαδες κ μετα θα του πουν να φυγει για να πιασει κανονικα σολο καπετανιος! εεεε ρε γλεντια! ολα μαζεμενα θα γινουν! μπαμ μπαμ βαφτισια προβλεπω.

το θεϊκο ειναι οτι την πεμπτη εχω εμβολιο στα διδυμα, αυριο περιμενω τφ για την παραδοση της κουνιας, κ στις 6 μαη ερχετε η κουκετα της συλους! κ βγαζω κ χαλια την αλλη τριτη (λογικα) κ πρεπει να φτιαξω κ νυχοχεροβατραχοποδαρα! ε μη με βρει κ σαν τον καπετανακη με την μπουκλα στο μουστακι!

σολαρις γιου αρ ον λινε ακομα? τι νεα?! εισαι καλα?

Καλέ κουράστηκα που τα διάβασααααα που να τα έκανα κιολας! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ψηφίζω τετράγωνο μπριγιάν.Βατραχονυχοπόδαρα!!χα χα χα χα!καλό! ρόλευ για τη μπούκλα έχουμε, ή να στείλω; αγόρασα ένα ντεοντοράν σανέλ για να πάνε κάτω τα φαρμάκια.με τόσο που καπνίζω στο τέλος θα ξερνάω φύλλα καπνού...

Πασχαλίτσα; τι χαμπάρια μάστορα; θα μου κανεις κατάσταση με τους καπετάνιους γουαάνμπί οτελιέρ, ή θα γίνω τροτέζα σε κανένα λιμάνι; (πιο πολλές πιθανότητες έχω να πετύχω κανέναν χα χα χα χα χα!!!!!!!)

που είστε κοριτσάκια;

Link to comment
Share on other sites

igo ιντω ειμαι παντως! παγαινω κ ερχομαι κουζινα-σαλονι!

εσκασα κ στην ασφαλιστρια 1535 ευρα (ααααααουτς) οι ιδιωτ.ασφ. για τα παιδια!

κ αυριο εχω εμβολιο στα διδυμα πρεβεναρ!

γενικως δεν ειμαι κ πολυ καλα. (θα μου περασει που θα παει) κ οπωσδηποτε θα πιω βοτκιτσα σημερα! ξερεις ειναι σαν να προσπαθεις να πιαστεις απο καπου κ να συνεχισεις, οταν περπατας σε κινουμενη αμμο.

γει ω θη κα !!!!

κ μετα να παιξεις στην αμυνα, προωθοντας το χιουμορ σου για να μην σε παρει απο κατω!

σκαταααα! θα μου περααααασει.

γιος συμπεριφορα προς σε πατερα, πατερας συμπεριφορα προς γιο.

ολα τα νομισματα 2 πλευρες εχουνε!

ποτε μα ποτε δεν θα επιτρεψω σε καμια περιπτωση να συμβουν τετοια πραγματα στην οικογενεια που εχω χτισει εγω!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα! Ήρθα και εγώώώώώ!!!!!!

Marjana συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Άντε μην αργείτε !!!! Βρείτε ημερομηνία γάμου!!!!!!!!!!!!!!!

Αύριο παίρνω την εταιρία τηλ. γιατί αμα περιμένω απο αυτούς σώθηκα!!!!!!! Τα ζώα μου αργά είναι.. Ενώ στην προηγούμενη που ήταν τα κανόνιζαν αυτά σε χρόνο dt τώρα τους έχει στείλει μνμ απο την περασμενη Δευτέρα και ακόμα τίποτα.. Ευτυχώς το πλοίο είναι και θα είναι στην fujairah!!!!

Βρε τζινι!!!!! Αν κατάλαβα καλά έρχεται ο σύζυγος αρχες του μήνα???? Πόσο έλειψε??? Καλέ και αντί να πετάς απο την χαρά σου σε έχουν πιάσει τα υπαρξιακά???? Για σύνελθε γρήγορααααααααααααααα!!!!!!!!!

Σολάρης!!!!!!! Καλή επιτυχία στο interview!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

μεεεερες!

ωχ κ στις 12.30 περιπου εχει τσιμπι τσιμπι σημερις. κ αυτος ο μικρος τσιριζει απιστευτα!!!!!

μεσα γεναρη εφυγε ο χασμπανακος.

δεν νομιζω να τον καθησουν κ πολυ.:(


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με λίγη καθυστέρηση (λέμε τώρα) ας σας ευχηθώ και εγώ Χριστός Ανέστη, Χρόνια Πολλά και καλές θάλασσες στους άντρες μας.

Λοιπόν τα πιο όμορφα νέα τα διάβασα από την Merjana...αχ τι ωραία κατάληξη...Συγχαρητήρια λοιπόν. Το Πάσχα του 2011 θα είναι ένα Πάσχα που θα το θυμάσαι για πάντα. Να είστε ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι πάντα όπως είστε τώρα και ακόμα περισσότερο. Θυμήθηκα την δική μου ιστορία όπου ο άντρας μου (τότε απλά είχαμε σχέση) χωρίς να με έχει προετοιμάσει σχετικά είπε στη μητέρα μου (δεύτερη φορά που την έβλεπε τότε εντωμεταξύ) ότι με αγαπάει και ότι θέλει να περάσει μαζί μου την υπόλοιπη ζωή του. Κόκκαλο κ εγώ και η μάνα μου!

Αχ..τι θυμήθηκα τώρα.

Εμένα αυτή τη στιγμή ταξιδεύει για Σιγκαπούρη ...χτες μιλήσαμε.

Κατα τα άλλα είμαι άνω κατω...Χτες ήρθα στο γραφείο μετά τις διακοπές του Πάσχα όπου διαπίστωσα ότι μας είχαν διαρήξει είχαν σπάσει την πόρτα ασφαλείας με σιδερολοστό...και μεταξύ άλλων είχαν πάρει σχεδόν όλο το γραφείο μου..από τις μολυβοθήκες και τα στυλό ως τον προσωπικό μου υπολογιστή με ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ μέσα (και το διδακτορικό μου στην πιο πρόσφατη μορφή του)....και κατά διαβολική σύμπτωση είχαν κλέψει και τον φορητό σκληρό δίσκο που έκανα τα σχετικά back up(αντίγραφα ασφαλείας)..Για όλα τα άλλα δε με νοιάζει...αλλά ο υπολογιστής μου ήταν για μένα...ανεκτίμητος με όλα αυτά που ειχε μέσα. Καταλαβαίνετε την ψυχολογία μου τώρα...

ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ....τόση δουλειά στράφι....αρχεία ετών....έρευνες....στατιστικά στοιχεία ..όλα χαθηκαν.

Σήμερα το πρωί έτρεχα στη σήμανση για συμπληρωματική κατάθεση και για να δώσω αποτυπώματα. Βλέπετε το παν/μιο (μη χέσω τώρα) είναι και άσυλο και δεν επιτρέπεται να μπει αστυνομία μέσα...

Α, Οι κλεφτες μεταξύ άλλων πήραν την καρέκλα(!!) του διευθυντή του εργαστηρίου μας ..και 2 φακελάκια ελληνικό καφέ. ΑΒΥΣΣΟΣ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΔΙΑΡΗΚΤΗ.:confused:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

πιθανόν εαν το δει κάποιος να σε πάρει τηλ. με αντάλλαγμα λεφτά. έχω ακούσει από φίλο ιστοριοδίφη οτι έχει συμβεί.

κουράγιο.είναι λα λα κατάσταση.την έχω περάσει όχι με ντοκτορά αλλά με μεγάλο κείμενο και έχω φάει ήττα.

Link to comment
Share on other sites

Ayla

Δε μπορεί να μην είχες στικάκι; δεν το πιστεύω οτι δεν είχες στικάκι; ή οτι δεν το έσωζες on line στο windows live, ώστε ποτέ των ποτών να μη χάσεις ούτε μια λέξη;

Φυσικά και είχα και στικάκια...τα έκλεψαν όλα τα στικάκια οτι memory stick βρήκαν πάνω σε γραφεία τα πήραν! Βλέπετε εμείς δεν υπολογίζαμε την κλοπή αλλά το ενδεχόμενο να κρασάρουν τα συστήματα. Συν τοις άλλοις επειδή φοβόμουν τα στικάκια ως πιο επίφοβα τα χρησιμοποιούσα κυρίως ως "μέσο" μεταφοράς αρχείων και όχι αποθήκευσης!

Ασε κ το άλλο (σας λέω θα σκάσω) τώρα τον Απρίλιο είχαμε σεμινάριο επιμόρφωσης ομογενών εκπ/κών και ήταν μια καλη ευκαιρία για μένα διοτι έκανα συνεντεύξεις σε ομογενείς (ως ένα μέρος της έρευνας μου)....ε, πάνε κ αυτές ρε κορίτσια τις έχασα δεν πρόλαβα να τις μεταφέρω στον δικό μου υπολογιστή στο σπίτι....

Θα σαλτάρω σας λέω...

Για το windows live oxi δεν το ήξερα καν ως μέσο αποθήκευσης!

ΟΥΦ...ΟΥΦ όλη μέρα...χτες ούτε να κοιμηθώ...

Α, solaris, τι απόγινε με την συνέντευξή σου αλήθεια; Πώς τα πήγες;


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Τη Δευτέρα το ίντερβιου.

Μέσω των windows live μπορείς να αποθηκεύεσεις οποια έγγραφα, γουόρντ, εξέλ, θέλεις και τα βλέπεις ανά πάσα στιγμή. είναι πανεύκολο. ισως χρειαστει να κατεβάσεις το όπεν όφις.

βρε παιδάκι μου τα στικάκια μια χαρά είναι.20 γκίγκα πήρα το κίνγκστον πριν τρια χρόνια και φυσάει.τώρα που υπάρχουν και μεγαλύτερα; όταν δουλευα στο δήμο, τους έλεγα μην παιρνετε λαπτοπ θα σας τα ανοιξουν, αγοράστε στικάκια.

δε με άκουσαν και πηραν λάπτοπ ---και τους το άνοιξαν το πνευματικο κεντρο και τα πήραν όλα. τα στικάκια, τους έσωσαν, αφου τα επαιρναν σπιτι τους...

γουέλ.

το νέο της ημέρας ειναι οτι απεφάσισον όπως διεκδικήσω τα λεφτά που μου χρωστούν απ το δήμο, 18.000. και βλέπω να τα παίρνω.της κακομοίρας έχει να γίνει.πάλι θα με γράφουν οι εφημερίδες.τρία χρόνια με ξεφτίλιζαν οι αντιπολιτευόμενοι δημοσιογράφοι.θα μου πεις δεν έχεις συνηθίσει; όχι; η ύβρη δε συνηθίζεται γμωτι. αλλά τα ζεστά μου τα λεφτάκια!θα πάω για αλητείες στο παρίσι (μόνη μου) και ο,τι άλλο μου κατέβει στο τσερβέλο.

φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...