Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

      Μιλήσατε με τον γιατρό ? Τι σας είπε?

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

αααα θα σε κανω φίλη στο φεισμπουκι!

κι εγώ έχω!

καλή επιτυχία με την καινούργια δουλειά εύχομαι όλα να σου πάνε καλά! αυτό όμως τι σημαίνει ότι εδώ δεν θα σε ξαναδούμε...???:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ασχετο κ σχετικο.

το πασχα τι θα καμετε κοριτσια? διοτι εγω γαι αλλη μια φορα προβλεπετε να ειμαι κλεινον αστυ.:-(

η babysitter θα φυγει μεγ.πεμπτη απογευμα για αρτα κ θα επιστρεψει μαλλον τεταρτη (η' τριτη). νταξ τι να κανω? εννοειτε οτι θα την αφησω.αλλα για την τεταρτη επιστροφη, πως σας φενεται? γιατι η μανα μου θα ξεπατωνετε κ με τις κουζινοσουβλοκοκορετσοκαταστασεις. η μπιγκ σιστερ παει μαλλον καλο νερο στο εξοχικο τους, η σιστερ απο πετρουπολη μαλλον εδω. (ειπαμε πεθερα δεν παιζει γαι βοηθεια με την καμια)


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι λέτε; είστε τόσο καλές μαζί μου και με συμπονάτε.Εκεί έχει ασύρματο δίκτυο έμαθα.είναι ξενοδοχείο πιθανόν να γλυτώσω τη ρεσεψιόν γιατί κατέχω γενικώς και ειδικώς μπας και κάνω κανενα sales.

και βέβαια δε θα χαθούμε.τώρα σας συνήθισα.δε μπορώ.η μάνα μου λιγάκι σοκαρίστηκε βέβαια.οι ανηψιές δεν το ξέρουν ακόμα μου έχουν τρελή αδυναμία και προβλέπω κλάματα.καλό θα μου κάνει να μη σκέφτομαι καινα δουλεύω κατά το σύνηθες όλη μέρα.

ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ.όχι πια δάκρυα (με το νέο Johnson;s)

μια χαρά είμαι στην ησυχία μου.α πα πα!

Link to comment
Share on other sites

κρόσια τα νεύρα μου σήμερα στην δουλειά!!! κρόσιαααα :mad:

και το τοξοτάκι μου έχει την απαίτηση δευτέρα ξημερώματα που φτάνει να πάω να τον προυπαντήσω με μπουγάτσα, καφέ και στα κόκκινα ντυμένη..ο,τι να ναι!!!:idea:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κρόσια τα νεύρα μου σήμερα στην δουλειά!!! κρόσιαααα :mad:

και το τοξοτάκι μου έχει την απαίτηση δευτέρα ξημερώματα που φτάνει να πάω να τον προυπαντήσω με μπουγάτσα, καφέ και στα κόκκινα ντυμένη..ο,τι να ναι!!!:idea:

Πες μου οτι το Τοξοτάκι σου είναι γαύρος να χάσω πάσα ιδέα τώρα! (Για σένα αρνούμαι να πιστέψω οτι είσαι)....Να του αλλάξεις πάραυτα μυαλά και πριν μπει το στεφάνι....Είπα και ελάλησα.

Solaris δηλαδή θα φύγεις για τη σεζόν. Εγώ το βρίσκω εξαιρετικό. Νέες παραστάσεις, νέα πρόσωπα, νέο περιβάλλον, μπορεί να σου γυρίσει "η βίδα" και να αναθεωρήσεις πολλά πράγματα. Τόσα που μετά από λίγο καιρό να λες "μα είναι δυνατόν να είχα κολλήσει τόσο πολύ με τον κ.Τίποτα"? Άκου με που σου λέω. Επίσης είναι τρομερά θετικό το ότι φεύγεις με το μότο "δε θέλω να γνωρίσω τπτ και κανένα και θέλω την ησυχία μου" ....Κ εγώ έτσι έλεγα και πίστευα μερικά καλοκαίρια πριν και εκείνη ακριβώς την περίοδο γνώρισα τον έρωτα της ζωής μου, παντρευτήκαμε και έχουμε και μια μπουμπού αυτή τη στιγμή να ζουζουνίζει γύρω μας. Τα καλά σου έρχονται όταν δεν το περιμένεις. ΝΟΜΟΣ είναι αυτό.

Τέλος να σας πω τα δικα μου μαντάτα. Φεύγει το μωρό μου για Ινδίες. ΓΜΤ...Δε θα κάνουμε Πάσχα μαζί...Πετάει Σάββατο για εκεί και από Κρήτη την Παρασκ. για να προλάβει την εταιρία ανοιχτή ...ΣΝΙΦ ΚΛΑΨ και τα λοιπά..

Δε σχολιάζω άλλα...πάω να στενοχωρηθώ με την ησυχία μου.


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ayla ναι γαύρος είναι αλλά υποψιάζομαι ότι δεν με θέλει γι αυτό τον λόγο ντυμένη στα κόκκινα! :-P:razz::-P

Ε, καλά και εγώ έχω βάσιμες υποψίες...οτι έχεις δίκιο. Πάντως αν μη τι άλλο είναι μέσα στο κλίμα των ημερών!! Πάλι καλά που δε σου ζήτησε να ντυθείς Πασχαλίτσα! (και αυτή κόκκινη είναι βασικά)...χααχαα


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γαύρος κι ο στριμμένος!το τι εσώρουχο έραψα 9στο χέρι) το τι καλτσοδέτες χειροποίητες ΄μέχρι και ζαρτιέρες αλά μπραζίλια έραψα (χρυσοχέρα, δεν έχετε να πείτε).λοιπόν τον ρωτούσα εγώ ή ο γαύρος και έλεγε φυσικά ο γαύρος "έτσι είν η ζωή".

ο ξενοδόχος όπως καλά το υποψιαζόμουν ψάχνει υποδιευθύντρια όταν θα λείπει αυτός που έχει άλλα 2 ξενοδοχεία να τα κάνω όλα εγώ- γραφ.προσωπικού, πελάτες. sales,τα πάντα με 800 ευρώ~~~ "θέλω κάποιον να μου κάνει στρατηγικό σχεδιασμό" μου λέει. με 800 ευρώ κύριε το χέρι μου θα είναι παράλυτο και δε θα μπορεί να γράψει. του απάντησα.όχι πως δε γέλασε γέλασε.με θέλει αλλά δεν ξέρω ακόμα.ΚΑΙ επιπλέον να του πουλάω και γάμους και τέτοια.τουτέστιν ξενύχτι τα σαββατοκύριακα μέχρι τις πέντε το πρωι και μετά στις εφτά βάρδια.τρελλά μας τα'λεγε.

δεν ξέρω ίσως για την πάρτη μου επειδή γουστάρω και μπορώ, να πήγαινα.θα δούμε. παίζει και κάτι άλλο που 99% είναι σίγουρο αλλά φοβάμαι το 1%.φανταστείτε να πρέπει να διατάζω ένα σωρό ανθρώπους και αλλοδαπούς, της κακομοίρας.

Μαριάν, τις ευχές μου.ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ γιορτάζεις το πάσχα;;;Αυλάκι; ήνταν' τα νέα σου;;;Πάρος, θα ρθουμε πάρο;φιλάκια σε όλες.Τζίνι, καιρός να βγάλουμε το τζίνι απ΄το μπουκάλι, για τους άλλους βοήθειά τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερουδια κοπιλιες!

ελπιζω οτι ειστε οολες καλα.

σολαρις, να πω χρονια πολλα για τον λεγαμενο... ή χρονια καλα, αλλα μακρια απο εμας? μη τοιχον κ στειλεις μνμ σημερα! ξυσε το δαχτυλακι σου κ αστο να φαγουριζεται για σημερα!

εγω κ τι δεν εχω περασει της τελευταιες μερες! που να αρχισω κ που να τελειωσω.... το προβλημα ειναι η κουμπαρα μου, που επιτελους αποφασισε να παει να συμβουλευτει διδκηγορο για να ξεκινισει την διαδικασια διαζυγιου με το καθαρμα τον αντρα της! ενα καθικι με ολη τη σημασια της λεξης.

α! το αλλο με την αλλη μου κουμπαρα τη φαιη (που θα της βαφτιζα το νινι σας το πα?). μου ειπαν πολλοι οτι δεν κανει να βαφτισω το μωρο της, γαιτι μου εχει βαφτισει τη συλια. κατι λενε οτι κ καλα ειναι σαν να της γυρναω πισω την κουμπαρια, κ μενει ησυλια χωρις πνευματικη μαμα! θα παω να ρωτησω κ σε παπα, γιατι μου το ελεγε η φαιη, αλλα εγω κ ο αντρας της, την λεγαμε μαυρη γατα! εχετε ακουσει κατι παρομοιο εσεις?

κ να ρωτησω οποιον ξερει να μου πει για το εξης:

(δεν εβγαλα ακρη με τους κανονισμους κ το χρονικο περιθωριο)

μετα απο ποσο καιρο μπορει η διαχειρηση να μου στειλει καρτα ειδοποιησης, για παλιοτερη μου δημοσιευση?!

ειχα λαβει μερος εδω στις 14-03-2011:(κ ποιο πριν στην κουβεντα, χωρις κατι το μεμπτο)

Original Post:

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1945163

και μου ηρθε ειδοποιηση κ καρτα στις 12-04-2011. δηλ.ενα μηνα (σχεδον) μετα :shock::shock::shock:

(σαν υβριστικη κ χυδαια δημοσιευση)

απαντησα ευχαριστω κ δεν θα επαναληφθει η χρηση @#$$$%.

αλλα...ξερει καμια να μου πει?οεο οεο?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζίνι κι εγώ το έχω ακούσει αυτό για την κουμπαριά..και μάλιστα ότι δεν ισχύει μόνο στην βάφτιση αλλά και για τους γάμους..παρόλα αυτά θα ήταν καλό να ρωτήσεις έναν ιερέα να σε κατευθύνει..

Σολάρις τι να πω βρε κοριτσάκι..δεν άντεξες να μην του στείλεις έτσι..

Ξοδεύτηκε ακόμα και στις λέξεις τι να πω!!! Μόνο αυτό είπε δηλαδή ένα ξερό "σε ευχαριστώ" ??? Ε ρε ξύλο που θέλει..τα 35 κλείνει? ε 35 χαστούκια θα τον έκαναν να συνέλθει λιγάκι! :mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...