Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Aylaκι

Σε βρήκε αναποδιά μεγάλη.Δεν το συζητάμε. Καλό μου κορίτσι HANG IN THERE! ταυτίσου με το τραγούδι, άστο να σε πονέσει να σου βγάλει τον πόνο από μέσα σου. εμένα όλη την ώρα μου συμβαίνει και με βοηθάει πάρα πάρα πολύ.

τι κάνουν τα άλλα κοριτσάκια μου;;που βρίσκεστε πια;;;;

Καλή μου Solaris...

Συνέβησαν και άλλα που αυτή η αναποδιά με την κλοπή στο γραφείο,μου φαίνεται γελοία πλέον...Δεν με έχει πάρει τόσο πολύ από κάτω για ένα γ@μ@υπολογιστή, τα αρχεία κ το διδακτορικό...Υπάρχουν τελικά χειρότερα πράγματα απλά μερικές φορές το ξεχνάω.

Σε ευχαριστώ για τη συμπαράσταση.


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalhsperα κοριτσια κ απο μενα.

αυλα αν θες να το συζητησεις εδω θα ειμαστε. (γεια σου βρε πασχαλιτσα με την τηλεμεταδοτικοτητα σου!)

αν δεν νιωθεις καλα, προσπαθησε να δεις κατι αλλο θετικο κ να σκεφτεις.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άκου. εγώ στα 28 έβγαλα ούτε ξέρω πόσους πολύποδες απ΄το έντερο και έναν όγκο απ΄το στήθος (το οποίο έχει αμέτρητα γαλακτώματα). ο γιατρός μου είπε να παρατήσω τη δουλειά μου και να κάνω διακοπές στη μάνα μου (απεριόριστα).

όχι μόνο δεν το έκανα αλλά θα σου πω ένα πράγμα: αν το σκέφτεσαι όλη μέρα, την πάτησες.κάνε ο,τι είναι να κάνεις και συνέχισε τη ζωή σου μόνο να μην κουράζεσαι όπως πριν και να μην εξαντλείς τον οργανισμό σου.το κάνω τα τελευταία δέκα χρόνια. άλλοι με λένε άχρηστη (που δεν παντρεύτηκα, γιατί δεν ήθελα να έχω παιδιά ορφανά), τεμπέλα (που δεν εχω 2 φροντιστήρια να έχω λεφτά) ανίκανη (γιατί δεν έχω φτιάξει σπίτι) αλλά τίποτα απ΄αυτά δεν είναι αλήθεια.Επιλογή μου είναι κάπως πιο συντηρητική ζωή (προσέχουμε για να έχουμε).

το χειρότερο που μπορείς να κάνεις είναι να επιτρέψεις σε κάτι να σου απαφτώσει την ψυχολογία.Head high, please.

Link to comment
Share on other sites

Ayla γλυκιά μου Ayla! Κεφάλι ψηλά και προχώρα με αποφασιστικότητα!

Ο,τι και αν είναι μην το αφήσεις να σε νικήσει! Όλοι μας έχουμε προβλήματα μικρά ή μεγάλα και όλα ξεπερνιούνται με δύναμη και...λίγο θράσσος!

Αν θέλεις να το συζητήσεις είμαστε απαρτία όπως βλέπεις όλες στην διάθεσή σου! ;)

Link to comment
Share on other sites

kopeliew μπαινω στα γρηγορα να πω αλλο ενα αλοχα.

περιμενω ντελιβερα για σουβλακοκατασταση με την σιστερ σοφια (που εκανε σπερματεγχηση το περασμενο σαββατο) κ τη μεγαλη κορη να τσιμπισει ενα καλαμaκιον κοτοπoυλακιου.

οπα κ ηρθαν. ισως μπω κ μετα.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

re παιδια ασχετο.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=2007780#post2007780

πραγματικα λυπαμαι καποιους ανθρωπους που ανοιγουν το στομα τους κ τα δαχτυλα τους κ γραφουν διπλα.

μεταμοσχευση εγκεφαλου θελει η κοπελα!!!!!!!!!!

μα ειναι δυνατον?! καραδιαγραφη θα της εγανα. ουτε κλικ δεν θα την αφηνα να ξανακανει! προσωρινα?!?!?!?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

bonjiorno κοπελες!

εχω ξυπνησει απ τις 6. ναι ναι απ το πιγκαλ του γερου απο πανω! κ τι σκατα να του πω?! που ξυπνησε κ τον μπεμπη?! μη χεζεις τετοια ωρα η' μην κοπανας το πιγκαλ ετσι ρε ανθρωπε?!γμτ μου κατι σκατοπροβληματα.

αλλο νεο. ο κωλος της συλιας πηρε αερα χτες κ αρχισε την γκρινια στις 2 για νερο (ασχετο!) κ την πηρα στην κρεββατοκαμαρα. μου εβγαλε την πιστη, επιανε την μυτη μου, το στομα μου, σκαρφαλωνε στα ουτρα μου...... στις 6 που ητο το εγερτηριο, την απιθωσα στην κουνια της κοιμωμενη.

σημερα με φερνουν την κουκετα!

αυριο ερχετε ο ν. μες στην αναμπουμπουλα. κ κανει κ παραπονα οτι επρεπε να μου την μονταρουν οι νεοσετιδες κ οχι ο γαμπρος μου!:mad:. αφου με το ειπε ο γαμπρος μην σου την μονταρουν αυτοι! καποιο λογο θα εχει. κατι διαβασα κ διπλα κ σκιαχτηκα! κ θα ερθει το απογευμα να την μονταρει με ενα φιλο του (νεοσετης κ αυτος)! μα φυσικα το προβλημα του ν. ειναι μην κ κουραστει μωρε!!!!!!!!!! που το τι αλλγες εχω κανει μονη μου δεν περιγραφονται! σελιδες ατελειωτες!

χτες εφτιαξα πουρνο πουρνο τους ονυχες. ωραια γαιτι θα τον ξεσκισω κανονικοτατα οταν ερθει απ τα νευρα μου.

κ με πηρε χτες κ μου ειπε οτι εχει τοσο πολυ γαλα (ομιχλη) κ καιρο που δεν μπορουνε να μπουνε μεσα στο λιμανι! το κερας το τραγιο της ψειρας!!!!

ξεκινησα κ βγαζω καλοκαιρινα, μαζευω ρουχα των διδυμων που δεν μας ξανακανουν. ενας χαμος στο σπιτι.

αυριο θα ερθει κ η καθαριστρια εκτακτως να βαλει ενα χερακι κ ενα ποδαρακι στην ολη κατασταση κ αν εντελει ολα πανε καλα θα πρεπει να παω να παρω τον ν. απ το ελ.βενιζελι! το μαζντα ειναι μες στην μπιχλα (απ εξω) κ ο γατος μου (το ατος) επισης.

γιουυυχου κ η ζωη συνεχιζετε!

θα καψω φλατζα ο πυρηκικινητος σπορτ μπιλι!;)

ασχετο για πες τε καμια ιδεα τι να μαγιαρεψω για αυριο?

πρεπει οπωσδηποτε να παρω προστατευτικα καγκελα! που θα κοιμηθει το παιδι αυριο?! θα εχω 2 κουνιες, ενα λικνο, μια υπερηψωμενη κουκετα (χωρις καγκελα), κ μια μεγαλη κρ/μαρα διαθεσημα (με τον συζυγο) α! και ενα τεραστιο καναπε-γωνια στο σαλονι!

γιατι οοοοολα μαζι τωρα?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


που ειστε ρε κοπελες?

θα κανω το βρακι μου τιραντες απ τα νευρα μου!

που να βαλω την κουκετα? να βαλω τα 2 κοριτσια μαζι κ τον μπεμπετο μονο του η' να πραξω οπως το αρχικο σχεδιο? τα διδυμα μαζι κ η συλια σολο στο δικο της? μετα δεν θα ειναι ευκολη η μεταφορα της κουκετας το κερατο μου μεσα!!!!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

που ειστε ρε κοπελες?

θα κανω το βρακι μου τιραντες απ τα νευρα μου!

που να βαλω την κουκετα? να βαλω τα 2 κοριτσια μαζι κ τον μπεμπετο μονο του η' να πραξω οπως το αρχικο σχεδιο? τα διδυμα μαζι κ η συλια σολο στο δικο της? μετα δεν θα ειναι ευκολη η μεταφορα της κουκετας το κερατο μου μεσα!!!!!!!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

τα κορίτσια μαζί και ο άντρας χώρια.

το λοιπόν. στις 21 γιορτάζω. το λέω προ-κα-τα-βο-λι-κά για να μη το ξεχάσετε!!!!!!

και για να ευθημήσουμε!!!!

να κάνω παραφρεϊζ το τραγουδάκι της μαρινέλλας σε νέα βερσιόν, να γελάσουμε;;;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στις 21 ο στιμμένος θα μου στείλει χρόνια πολλά.

έχουμε καιρό μέχρι τότε τι απάντηση να του στείλω στο λαλίστατο "χρόνια πολλά" που θα μου στείλει.

εγώ λέω α) να μην του απαντήσω καθόλου ευχαριστώ β) να του στείλω εσεμεσ "αυτός ο αριθμός άλλαξε".

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...