Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια... Κατι πρεπει να κανουμε να ανεβασουμε λιγο το καφε... Ουτε κ αυτες που δεν εχουν φβ δεν μπαινουν. Ροουζ κι εμενα τσιτωνει και καμια φορα νομιζω θα σκιστει απο το τραβηγμα...Δεν ειναι κατι νομιζω. Σημερα εχουμε γιατρο. Να δουμε τα νεα.... Ευχομαι να εχουμε μονο καλα νεα....


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα και από εμάς! Πως είστε??? Και μένα πετρώνει η κοιλιά μ...&κυρίως μετά απο έντονη κούραση και το βράδυ επι το πλείστον! Κατατ' άλλα εγώ ακόμα δ έχω στρώσει τελείως!Α! Πήρα τις εξετάσεις...η καμπύλη μία χαρά, ο αιματοκρίτης έπεσε στο 32 και ο θυροειδής μ ανέβηκε...πήγα στην Ενδοκρινολόγο και μ αύξησε το χάπι! Έλεγχο ξανά τέλος του άλλου μήνα για την τελευταία αναπροσαρμογή του χαπιού...

Τζο περαστικά σου...η εποχή αυτή είναι η χειρότερη...δ ξέρεις πως να ντυθείς και ο περισσότερος κόσμος είναι έτσι, οπότε απο κάπου θα κολλήσεις! Αφού μπορείς να πάρεις αναρρωτική, μην το σκέφτεσαι...απο τον 8ο ξεκινάει η άδεια σου??? Μετά την γέννα πόσο διαρκεί???

Κάθυ μόνο καλά νέα, μην ανησυχείς...όσο για το καφέ, εγώ μπαίνω αλλά στο βρόντο να γράφω???


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, μην πιεζόμαστε τώρα για το καφέ, όσο και όποτε βολεύει την κάθε μια. Εμένα το φβ για το άμεσο τσατ με βολεύει, αλλά από νέα χάνω τη μπάλα, διαβάζω ό,τι πετύχω, εδώ τα παρακολουθώ καλύτερα. Απ' την άλλη κάνουμε και τη ζωή μας, εδώ ό,τι γραφτεί ό,τι ώρα θέλουμε μπαίνουμε και το διαβάζουμε, δε θα αγχωθούμε τώρα κ γι' αυτό!

Μαράκι, σ' ευχαριστώ! Όπως όλοι στον 8ο αρχίζει κι εμένα και μετά θα 'χω αρκετούς μήνες να τον απολαύσω τον μπέμπη και να πεθυμήσω και τη δουλειά. Μπράβο για την καμπύλη σου! Και ο αιματοκρίτης μια χαρά για το μήνα που είσαι νομίζω, μετά θ' ανέβει κιόλας από μόνος του!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζο αν επιτρέπεται ιδιωτικό ή δημόσιο τομέα είναι η δουλειά σου? Ακριβώς ίδια περίπτωση και εγώ...απο τον 8ο αρχίζει η άδεια και κάθομαι αρκετό καιρό! Τώρα έχω βγεί σε αναρρωτική λόγω πόστου...δ έβγαινε η εγκυμοσύνη εκεί! Ο αιματοκρίτης απο τον 7ο αρχίζει ν'ανεβαίνει...5ο-6ο τραβάει το παιδί πολύ, μετά λίγα πράγματα!


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τζο αν επιτρέπεται ιδιωτικό ή δημόσιο τομέα είναι η δουλειά σου? Ακριβώς ίδια περίπτωση και εγώ...απο τον 8ο αρχίζει η άδεια και κάθομαι αρκετό καιρό! Τώρα έχω βγεί σε αναρρωτική λόγω πόστου...δ έβγαινε η εγκυμοσύνη εκεί! Ο αιματοκρίτης απο τον 7ο αρχίζει ν'ανεβαίνει...5ο-6ο τραβάει το παιδί πολύ, μετά λίγα πράγματα!

Nαι, μαράκι, κι εγώ ίδια περίπτωση, δημόσιο κι έχω πολλά ξενύχτια και λόγω αυτού λέω να κάτσω. Θα μου λείψει βέβαια η δουλειά αλλά χαλάλι, μόλις έρθει ο μπέμπης θα τα ξεχάσω όλα.

Κι εμένα ο αιματοκρίτης ήταν αρχικά 43, πήγε στον 4ο 37 και τώρα στον 6ο θα δείξει πόσο θα 'χει πάει γιατί δεν παίρνω και καθόλου σίδηρο! Πιστεύω ότι καλά την έβγαλα ως τώρα, κυρίως για το έντερο που δουλεύει ρολόι.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nαι, μαράκι, κι εγώ ίδια περίπτωση, δημόσιο κι έχω πολλά ξενύχτια και λόγω αυτού λέω να κάτσω. Θα μου λείψει βέβαια η δουλειά αλλά χαλάλι, μόλις έρθει ο μπέμπης θα τα ξεχάσω όλα.

Κι εμένα ο αιματοκρίτης ήταν αρχικά 43, πήγε στον 4ο 37 και τώρα στον 6ο θα δείξει πόσο θα 'χει πάει γιατί δεν παίρνω και καθόλου σίδηρο! Πιστεύω ότι καλά την έβγαλα ως τώρα, κυρίως για το έντερο που δουλεύει ρολόι.

Είσαι πάρα πολύ καλά στον αιματοκρίτη, μπράβο σου! Όσο για την δουλειά, αν σου αρέσει κιόλας όντως σου λείπει αλλά με το μωρό δ προλαβαίνεις να το σκεφτείς! Ίσως πιο μετά που μεγαλώνει χρειάζεται και λίγο για να ξεφεύγεις! Να μιλήσεις και μ'έναν ενήλικα, να πείς&κτ άλλο! Επίσης , κτ μου λέει ότι οι δουλειές μας σχετίζονται...χαχα...


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα κορίτσια μου,

τι κάνετε;

Χθες βράδυ πήγα στον ιατρό , μου έγραψε τις επόμενες εξετάσεις και είδαμε και τον μπέμπη!! Επειδή ήταν το παλιό μηχάνημα υπερήχου δεν μπορέσαμε να τον ζυγίσουμε , αλλά οι μετρήσεις του είναι όπως πάντα 3 μέρες μεγαλύτερος. Μόνο που έρχεται προς το παρόν με τα πόδια κάτω.. ελπίζω να γυρίσει!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια με έφαγε και μενα το φβ.

Μαρακι μια χαρά ο αιματοκρίτης σου !!!!

Jo αν μπορείς άλλαξε την ΠΗΤ μου επειδή πάμε προγραμματισμένα το αργοτερο θα τον έχουμε αγκαλιά 3/1


AoL1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέεεερα!!!

Χθες αγόρασα τα πρώτα φορμάκια του μπέμπη μου κι είμαι πολύ ευτυχισμένη!!! Πήρα 8 φορμάκια, 4 κορμάκια για από μέσα και 1 μπουρνουζοπετσέτα, όλα πολύ γλυκούλια με ανάγλυφα ζωάκια πάνω!

Βιργινία μου, είναι πολύ νωρίς ακόμα, θα γυρίσει πολλές φορές ως τότε και την τελική θέση θα την πάρει εκείνες τις μέρες, μην αγχώνεσαι από τώρα. Εσύ θα βάλεις και το χεράκι σου με πολύ περπάτημα τον τελευταίο μήνα!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς και τα μωράκια μας!!! :tongue::tongue::tongue:

  • Koutsouni22......................ΠΗΤ 28/12...μπεμπούλα
  • balentina 02 .....................ΠΗΤ 3/1...μπεμπάκος
  • Virginia_Dim.....................ΠΗΤ 4/1...μπεμπάκος
  • Snoopy AE.........................ΠΗΤ 4/1...μπεμπάκος
  • georgia95 ........................ΠΗΤ 5/1...μπεμπάκος
  • Christina30........................ΠΗΤ 7/1... μπεμπάκος
  • rose1981...........................ΠΗΤ 10/1...μπεμπάκος
  • FTAS..................................ΠΗΤ 14/1...μπεμπούλα
  • Κathie90 ..........................ΠΗΤ 16/1...μπεμπάκος
  • Theanood..........................ΠΗΤ 22/1...μπεμπούλα
  • vivi15.................................ΠΗΤ 23/1...μπεμπάκος
  • Annoula 01........................ΠΗΤ 25/1...μπεμπάκος
  • Τaniou...............................ΠΗΤ 25/1...μπεμπάκος
  • makon................................ΠΗΤ 28/1...μπεμπάκος
  • Εmmaki29...........................ΠΗΤ 1/2...μπεμπάκος
  • μαράκι 27............................ΠΗΤ 3/2...μπεμπάκος
  • Jo sephine .........................ΠΗΤ 4/2...μπεμπάκος
  • fountouki89.......................ΠΗΤ 7/2...μπεμπούλα
  • littlestar.............................ΠΗΤ 10/2 μπεμπάκος + μπεμπούλα
  • reggina2016.......................ΠΗΤ 13/2 μπεμπάκος
  • TZINA1990.....................ΠΗΤ 15/2 μπεμπάκος + μπεμπάκος

Balentina, είσαι 2η πια!!! Περιμένουμε με αγωνία το μωρό του νέου έτους!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου,

εγω δεν ειμαι κ πολυ στα καλα μου.λειπει ο αντρας μου ταξιδι κ εχω φρικαρει απο την μοναξια ,την βαρεμαρα κ την κλεισουρα.πρεπει να φταινε βεβαια κ οι ορμονες. την δευτερα ειχα παει γιατρο κ ειναι απο 500γρ το καθενα. εκανα εξετασεις αιματος κ καλλιεργεια την δευτερα θα βγουν. κ εμενα ειναι ολη την ωρα τσιτα η κοιλια μου. η μπουμπου ολη μερα λυσσαει δεν καθεται σε ησυχια,ενω ο μπεμπης πολυ λιγο.εχω να τον αισθανθω απο χτες το πρωι κ εχω αρχισει κ φρικαρω.


8xhrp3.png

Caa9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμάς! Φθινοπωρινή μέρα σήμερα με βροχούλες και φουλ χουχούλιασμα... Τί όμορφο το πινακάκι μας...ωραίο πράγμα να έρχονται τόσα μωράκια στον κόσμο!!!! Πως είστε???

Littlestar ο καιρός είναι, μην σε παίρνει απο κάτω...δυστυχώς θα βγάλουμε μεγάλο μέρος του χειμώνα μέσα οπότε πρέπει να βρείς κπ ασχολίες, όσο γίνεται λιγότερο κουραστικές! Να σκέφτεσαι ότι σε λίγο καιρό δ θα'χεις χρόνο να βαρεθείς με τα διδυμάκια σου!!!!! Μπράβο στα νινάκια σου...μια χαρά μεγαλώνουν...όσο για την μπέμπα, γυναίκες-τσαούσες, τι περιμένεις...χαχα...


cPQop2.png2orjp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο πινακακι. Jo τι καλα που ψωνισες;εγω βγηκα για καροτσι κ εριξα ματιες σε ολα.μολις πληρωθουμε θα παω κ εγω για ψωνια....σιγα σιγα να τα μαζευουμε.περαστικα στις αρρωστουλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...