Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

πω πω κορίτσια ξεκίνησαν τα γεννητούρια!!!!! Ιωάννα κ ορχιδέα να σας ζήσουν τα μωράκια σας πάντα καλότυχα κ με υγεία. Τώρα καλά ξενύχτια κ καλή καινούρια ζωή, ιδιαίτερα για τις πρωτομανούλες... με το καλό και οι επόμενες να παίρνετε σειρά....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιο γεννησες;;; Εχω χασει πολλα επεισοδια πωπω αντε να σου ζησει κοριτσαρα μουυυ αντε και μεις τωρα να παιρνουμε σειρα καλα εχω ενα αγχ χριστε μου για το πω.ς θα γεννησω και τι θα αντιμετωπισω αχ βαχ

Link to comment
Share on other sites

Ορχιδέα μου!!! Να σου ζήσει και εσένα το μπεμπάκι!!! Να είστε και οι 2 καλά και μόνο χαρές στην οικογένεια σας!!!επιτέλους μετά απο τόση ταλαιπωρία γύρισες σπίτι σου φαντάζομαι και χαίρεσαι το μωράκι σου!!! Περιμένουμε νέα και από εσένα όποτε μπορέσεις....!!!


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!!ξεκινησε πολυ ομορφα η μερα μας με τα γεννητουρια της ιοιο!!αντε κοριτσια κ οι υπολοιπες που εχουν μπει στον μηνα τους με το καλο!!!ο καλυτερος μηνας για μας θα ξεκινησει σε λιγο!!!!

ιωαννα κ μαρτη μου,τα εχω κ εγω αυτα τα πονακια,ποτε δεξια,ποτε αριστερα,αλλα δν πιανει κοιλια,ειναι στα κοκκαλα του ποδιου,στη κλειδωση αν καταλαβαινετε..δν τι εχω πει στο γιατρο μου γιατι υπεθεσα οτι ειναι φυσιολογικο με τοσο βαρος να πονανρ τα κοκκαλα..κ ανοιγει κ η λεκανη για τον τοκετο κ ειναι κ η μικρη με το κεφαλι κατω κ σπρωχνει..

καλη κυριακη σε ολες κ χρονια πολλα αν καποιος απο τους δικους σας γιορταζει σημερα,σας φιλωωωωω

ακριβως ετσι ερη μου!!!!

Ioio μου,να σου ζήσει η μπεμπούλα!!! Να είστε πάντα γερές και οι 2!!!! Γυρίσατε σπίτι;;; Αν όχι με το καλό σας εύχομαι!!!! Όποτε μπορέσεις μπες να μας πεις λεπτομέρειες για τα ξαφνικά σου νέα!!!!

Οι υπόλοιπες κορίτσια μου με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας ένα ένα!!!! Εγώ της μιλάω και τη λέω να αντέξει καμιά εβδομάδα ακόμα. Τη βλέπω πολύ βιαστική και είμαι μονίμως νες στο άγχος όπως λέει η Ιωάννα. Τουλάχιστον να προλάβουμε το γιατρό αύριο!!!! Χαχαχα

Καλή Κυριακή σε όλες σας!!!!

και εγω παρομοα τους λεω!!!!!

Κορίτσια μου καλησπέρα, τι μου κάνετε??

Διάβασα στα γρήγορα οτι γέννησε και η ιοιο !!Να σου ζήσει κοριτσάκι μου , γερή και καλότυχη.Γεννησε καμια άλλη κοπέλα?

Εγω κορίτσια μου γέννησα το Σαββατο στις 16/4 με καισαρική τομη. 2860 ο μπέμπης μου και δόξα το θεό υγειής!

Τώρα ταλαιπωρόυμαστε με το ίκτερο και παλεύουμε με το θηλασμό μιας και εχω πάθει μαστίτιδα απο το ένα στήθος! Πολύς πόνος κορίτσια να προσέχετε πολύ κι εσεις!!

Κορίτσια μου εύχομαι κι εσεις με το καλό να πάρετε τα παιδάκια σας αγκαλιά!

Κι μια λέξη θα σας πω......ΕΥΤΥΧΙΑ κορίτσια μου , μόνο αυτό!!!!;);):D:D:D

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!!!!

αχ ορχιδεα μου ειχα παθει κι εγω και απο τα δυο στηθη την δευτερη μερα της γεννησης της κορης...... η κορη κοιμοταν..... και εγω κατεβασα αποτομα παρα πολυ γαλα!!! θυμαμαι ακομα τους πονους και πυρετο 38,5 ολη νυχτα κομπρεσες και μασαζ μια νοσηλετρια που πληρωσα...ωσπου ξημερωσε και με πατησαν δυο νοσηλευτριες απο αθε στηθος βγηκε το πυκτο... και μετα πεταχτηκε πιδακας!!!!! κουραγιο κοριτσακι!!!!!

τον ικτερο τον αντιμετωπιζεται σπιτι με τον ηλιο.... η νοικιασατε και λαμπα????

ευχομαι ορχιδεα μου γρηγορα να στρωσουν ολα και γιατον μπεμπη καιγια σενα για να απολαυσεις την μητροτητα στην πληροτητα της!!!!!!!

Καλημερα κοριτσια και χρόνια πολλα!!!

Ιωάννα μου, πρώτη άνοιξες το θεματάκι πρώτη και θα γεννήσεις!

Κακότυχη να είναι η Μπέμπα σου και πάντα υγιής!!!

Μου φαίνεται απίστευτο ότι πλησιάζουμε....

Με το καλό και οι υπόλοιπες να πάρουμε αγκαλιά τα μωρά μας!

Καλή ανάρρωση ιο μου! Σαν ψέμα....

Να σας ζησουν κοριτσια τα μωρακια σας!!! Εγω ακομα στην αναμονη ειμαι, με μηδενικα σημαδια τοκετου :tongue:

κουραγιο φιλεναδα!!!!!! εεεερχεται!!!!!

αχ κοριτσια μου τι νεα ειναι αυτα!!!θα τρελλαθω!!!

Ιωαννα μου και ορχιδεα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!να σας ζησουν τα μωρακια σας να ειναι καλοτυχα και να εχετε παντα μια ευτυχισμενη και δεμενη οικογενεια!!!!!!!!!

Θελουμε-οταν μπορεσετε-ολες τις λεπτομερειες!!!!

Ορχιδεα μου για να ανακουφιστεις εχω ακουσει κομπρεσες με ζεστο νερακι, δεν ξερω τι αλλο να σου πω...υπομονη, αλλωστε πρεπει να αισθανεσαι πανευτυχης!!!!

Αντε κοριτσια ξεκιναμεεε!!!

Πονακια στα κοκαλα ειχα κι εγω κανα 2 φορες αλλα οχι και πολλα πραγματα

Πωπω χαρηκα με τα γεννητουρια!Ξυπνησα και πολυ χαλια σημερα με ασχημα ονειρα, ειδα ομως και το μωρακι μου!!!

Υ.Γ. ντροπη μου, ακομα δεν εχω φτιαξει βαλιτσα!!!

αχ νυμερια μου θα ερθει και για μας η σειρα!!!!!!

καλε φτιαξε βαλιτσα!!!!!!

πω πω κορίτσια ξεκίνησαν τα γεννητούρια!!!!! Ιωάννα κ ορχιδέα να σας ζήσουν τα μωράκια σας πάντα καλότυχα κ με υγεία. Τώρα καλά ξενύχτια κ καλή καινούρια ζωή, ιδιαίτερα για τις πρωτομανούλες... με το καλό και οι επόμενες να παίρνετε σειρά....

εσυ b. happy μου πτε εχεις ΠΗΤ?????

Ιο γεννησες;;; Εχω χασει πολλα επεισοδια πωπω αντε να σου ζησει κοριτσαρα μουυυ αντε και μεις τωρα να παιρνουμε σειρα καλα εχω ενα αγχ χριστε μου για το πω.ς θα γεννησω και τι θα αντιμετωπισω αχ βαχ

ολες το εχουμε αυτο!!!!! καθε γεννα ξεχωριστη!!!!! ε πες εχουμε μια μυρωδια....αλλα υπαρχουν αγνωστα σημεια παντα!!!!!

φιλακια σε ολες σας μια μια και ιδιαιτερα στις δυο πρωτες μανουλες !!!!!

φιληστε τα πατουσακια των μωρων σας!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα κοριτσαρες να σας ζησουν και στις δυο τα μαωρακα σας και υπομονη με τον θηλασμο ειναι ταλαιπωρια φανταζομαι η μαστιτιδα ειχε μια φιλη μου αλλα υ.πομονη να θηλαξετε τα μωρακα σας κα γω με το καλο θελω να θηλαξω φυσικα αχ αντε καθε μερα α ακουμε για γεννητουρια τι καλα :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακριβως ετσι ερη μου!!!!

και εγω παρομοα τους λεω!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!!!!!

αχ ορχιδεα μου ειχα παθει κι εγω και απο τα δυο στηθη την δευτερη μερα της γεννησης της κορης...... η κορη κοιμοταν..... και εγω κατεβασα αποτομα παρα πολυ γαλα!!! θυμαμαι ακομα τους πονους και πυρετο 38,5 ολη νυχτα κομπρεσες και μασαζ μια νοσηλετρια που πληρωσα...ωσπου ξημερωσε και με πατησαν δυο νοσηλευτριες απο αθε στηθος βγηκε το πυκτο... και μετα πεταχτηκε πιδακας!!!!! κουραγιο κοριτσακι!!!!!

τον ικτερο τον αντιμετωπιζεται σπιτι με τον ηλιο.... η νοικιασατε και λαμπα????

ευχομαι ορχιδεα μου γρηγορα να στρωσουν ολα και γιατον μπεμπη καιγια σενα για να απολαυσεις την μητροτητα στην πληροτητα της!!!!!!!

κουραγιο φιλεναδα!!!!!! εεεερχεται!!!!!

αχ νυμερια μου θα ερθει και για μας η σειρα!!!!!!

καλε φτιαξε βαλιτσα!!!!!!

εσυ b. happy μου πτε εχεις ΠΗΤ?????

ολες το εχουμε αυτο!!!!! καθε γεννα ξεχωριστη!!!!! ε πες εχουμε μια μυρωδια....αλλα υπαρχουν αγνωστα σημεια παντα!!!!!

φιλακια σε ολες σας μια μια και ιδιαιτερα στις δυο πρωτες μανουλες !!!!!

φιληστε τα πατουσακια των μωρων σας!!!!!

Μάρτη μου, εφόσον ο ίκτερος είναι εντός ορίων μόνο φως του ήλιου.

Ο θηλασμός μας έχει πάει καλά, με λίγα πονάκια. Τίποτα σημαντικό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Τι ευχαρίστα νέα είναι αυτά!!orxidea kai ioio να σας ζήσουν τα μπουμπουκάκια σας..Να ναι καλότυχα και ευτυχισμένα σε όλη τους την ζωή!!!Άντε κορίτσια ξεκίνησαν τα γεννητούρια.με το καλό σε όλες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

INVISIBLE 2/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

DOBBY 9/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

17Μάρτη2015 10/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ

FUSALIDA 14/5/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

GVAMVAKI 15/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

IOANNART 18/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SASA 19/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

NYMERIA 19/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ZETA20 20/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

LIAKI 22/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

MOTHER_2016 25/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

BARBIE 26/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

MARIA GRE 30/5/2015 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ANNAP 3/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ERI87 10/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SANDY 2 13/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

B.HAPPY 15/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ALEX_MFP 16/6/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

PEPLY 25/6/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ

ORXIDEA 16/04 ΑΓΟΡΑΚΙ Κ.Τ

IOIO 23/04(?) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ.Τ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!καλγ Μεγαλη Eβδομαδα να εχουμε ολες!οι φρεσκιες μανουλες τι κανουν??ιοιο??

ορχιδεα??πειτε μας οποτε μπορειτε βεβαια τα νεακια σας,πως ειστε???

εμεις ειμαστε καλα δοξα τω Θεω..ειχα καποιες συσπασεις βεβαια εχθες,αλλα χωρις πονο παρα το μαγνησιο που παιρνω..θεωρω οτι ειναι φυσιολογικο για τον μηνα μου,πρεπει να ετοιμαζεται η μητρα σιγα σιγα..βα σας ρωτησω,ποτε λετε να μου κοψει το μαγνησιο??την αλλη εβδομαδα με το καλο μπαινω στον μηνα μου,δν πρεπει να εχω συσπασεις???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή βδομάδα!!!!

Τι υπεροxα νέα είναι αυτά;;;;;!!

Ιοιο και ορχιδεα, να σας ζήσουν!!! Να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα και να σας γεμίζουν με χαρά!!!! Έχω συγκινηθεί παρά πολύ!!!

Εμείς είμαστε καλά, πλέον διανυω την 37η βδομάδα και έχω τρελαθεί από την αγωνία!!! Τι Σάββατο που είδα την μαία μου είπε να περιμένω από στιγμή σε στιγμή.... Αχ αντε να δούμε...

Μαρτη μου, πως είσαι; Είχες νέα από τον γιατρό;

Ντομπυ, που είσαι; Πως πας; Όλα καλα;

Νυμερια, φτιάξει ταντα για να μην τρεχεις τελευταία στιγμή!

Πεπλυ και ερη, κι εσείς πλησιάζετε! Αντε με το καλό!

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ιοιο και ορχιδεα να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας να είναι ευλογημένα και καλότυχα και καλή ανατροφή όπως λένε και στην Κρήτη για ένα όμορφο θηλασμό!!!

Με το καλό και σε εμάς όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Σήμερα έχω τα γενέθλια μου γίνομαι 37 πφφφ νιώθω λίγο μεγαλούτσικη χιχιχι, έχω κ γιατρό το απόγευμα κ περιμένω πως κ πως να δω που βρίσκομάστε! !


Nv77p2.png

kyJep3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!καλγ Μεγαλη Eβδομαδα να εχουμε ολες!οι φρεσκιες μανουλες τι κανουν??ιοιο??

ορχιδεα??πειτε μας οποτε μπορειτε βεβαια τα νεακια σας,πως ειστε???

εμεις ειμαστε καλα δοξα τω Θεω..ειχα καποιες συσπασεις βεβαια εχθες,αλλα χωρις πονο παρα το μαγνησιο που παιρνω..θεωρω οτι ειναι φυσιολογικο για τον μηνα μου,πρεπει να ετοιμαζεται η μητρα σιγα σιγα..βα σας ρωτησω,ποτε λετε να μου κοψει το μαγνησιο??την αλλη εβδομαδα με το καλο μπαινω στον μηνα μου,δν πρεπει να εχω συσπασεις???

ερη μου...... δεν ξερω καθολου αν και ποτε κοβουν το μαγνησιο..... ισως μαςπουν η ιωαννα και η ορχιδεα!!!!!

Καλησπέρα κορίτσια μου και καλή βδομάδα!!!!

Τι υπεροxα νέα είναι αυτά;;;;;!!

Ιοιο και ορχιδεα, να σας ζήσουν!!! Να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα και να σας γεμίζουν με χαρά!!!! Έχω συγκινηθεί παρά πολύ!!!

Εμείς είμαστε καλά, πλέον διανυω την 37η βδομάδα και έχω τρελαθεί από την αγωνία!!! Τι Σάββατο που είδα την μαία μου είπε να περιμένω από στιγμή σε στιγμή.... Αχ αντε να δούμε...

Μαρτη μου, πως είσαι; Είχες νέα από τον γιατρό;

Ντομπυ, που είσαι; Πως πας; Όλα καλα;

Νυμερια, φτιάξει ταντα για να μην τρεχεις τελευταία στιγμή!

Πεπλυ και ερη, κι εσείς πλησιάζετε! Αντε με το καλό!

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ!!!

φυσαλιδα μου.....αντε να εισαι η τριτη!!!!!

σημερα θα παει σε λιγο ο αντρουλης να γραψει... επαναληπτικες εξετασεις κυριως για το ουρικο οξυ..... και srp.., ουρια κρεατινη.....

τα χολικα ανεβηκαν 1 μοναδα ......ιδια η ποσοτητα φαρμακων.....

εγω εχω μεγαλη διαφορα στο φουσκωμα της κοιλιας!!!!!

εχτες με το ντουζακι.... κοψαμε νυχια απο ποδια και χερια!!!!! καναμε μια χαλαουα με ταινιες εως πανω απο το γονατο......

ομως δεν μου εφτασαν οι ταινιες να κανω και τα χερια μου.... παρολο που ειμαι ξανθια σκουρα οι τρχες των χερων μου ειναι ναι μεν ψιλες αλλα πολλες και πολυ μακριες τις πιανεις με τα δακτυλα και βαζεις τσιμπιδακι χαχα!!!!!

Ιοιο και ορχιδεα να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας να είναι ευλογημένα και καλότυχα και καλή ανατροφή όπως λένε και στην Κρήτη για ένα όμορφο θηλασμό!!!

Με το καλό και σε εμάς όλες!!!!

αλεξ ολες θα περασουμε με το καλο απο αυτο το μονοπατι!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Σήμερα έχω τα γενέθλια μου γίνομαι 37 πφφφ νιώθω λίγο μεγαλούτσικη χιχιχι, έχω κ γιατρό το απόγευμα κ περιμένω πως κ πως να δω που βρίσκομάστε! !

χρονια πολλα και γεματα ευλογιες.... υγεια.... και ηρεμια!!!!! να χαιρεσαι οσους αγαπας και να σε χαιρονται οσοι σ'αγαπουν!!!!

οσο για τα χρονια ακουσε με που ειμαι μεγαλυτερη...... καθε ηλικια εχει την χαρη της..... αποδεξου την!!!!! φιλακιακαι καλα νεακια ενθαρρυντικα απο τον ντοκ!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...