Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

Κορίτσια.....!!! Καλησπέρα και απο εμένα!!!! Διάβασα τα νέα σας!!! Πω πω χαμός!!!απο την άλλη εβδομάδα θα σκάνε μύτη μπεμπάκια το ένα μετά το άλλο.....!!!! Χαίρομαι πάντως που όλες είστε καλά και τα μωρά ακόμα καλύτερα!!!! Και απο κιλά όλες σούπερ...!!!

Εγώ αυλές τις μέρες όπως σας είπα είμαι ξάπλα για να επιβραδύνω το τοκετό!!! Θα πάμε όμως στο εξοχικό για Πάσχα....θα πάρω και τη βαλίτσα μου μαζί για παν ενδεχόμενο!!! Τελευταία μέρα αύριο μαγνήσιο και δε ξέρω τι θα γίνει....!!!

Invisible μου....έρχεται το μωράκι σου!!!! Το καλύτερο δώρο!!! Να μας κρατάς ενήμερες....

Καλή Ανάσταση σε όλες μανούλες....!!! Εύχομαι σε όλες ότι καλύτερο....!!!! Να περάσετε πολύ ωραία και αν αποφασίσουν να γεννηθούν τα μπομπιράκια...με το καλό να έρθουν!!!


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια...Απο νεα χαμος!!!!Ντομπυ και invisible αντε τυχερουλες!!!!Με εναν πονο ευχομαι!!!

invisible πως την νοιωθεις την διαστολη?καταλαβαινεις οτι την εχεις?

ντομπυ χαιρομαι που λες οτι δεν πονεσε η δακτυλικη...εχεις καθολου διαστολη???

εγω ειμαι λιγο ανησυχη γιατι το μωρο σημερα ειναι η 4η φορα που εχει λοξυγγα, μονο σημερα!Δεν κραταει πολλη ωρα βεβαια...Και καπου διαβασα οτι οτι ο παρατεταμενος λοξυγγας μπορει να δηλωνει δυσφορια...ξερετε κατι σχετικα με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...Απο νεα χαμος!!!!Ντομπυ και invisible αντε τυχερουλες!!!!Με εναν πονο ευχομαι!!!

invisible πως την νοιωθεις την διαστολη?καταλαβαινεις οτι την εχεις?

ντομπυ χαιρομαι που λες οτι δεν πονεσε η δακτυλικη...εχεις καθολου διαστολη???

εγω ειμαι λιγο ανησυχη γιατι το μωρο σημερα ειναι η 4η φορα που εχει λοξυγγα, μονο σημερα!Δεν κραταει πολλη ωρα βεβαια...Και καπου διαβασα οτι οτι ο παρατεταμενος λοξυγγας μπορει να δηλωνει δυσφορια...ξερετε κατι σχετικα με αυτο?

Όχι Νυμερια μου δεν είχα καθόλου διαστολή, ίσα ίσα που μου είπε ότι θέλει δουλειά ο τραχήλος ακόμα για αυτό να περπατάω! Δε με πόνεσε η δακτυλικη καθόλου, λίγο αβολα ένιωσα αλλά μέχρι εκεί.

Για το λοξυγκα δεν ξερω κάτι άσχημο, ξέρω ότι κάνει καλο στα πνεύμονια τους και τον θελουμε! Να μην ανησυχείς! Αν πάντως θες να ηρεμήσεις σίγουρα γιατί δεν κάνεις ένα τηλ στο γιατρό σου? Είμαι σίγουρη ότι δε θα είναι τίποτα, απλά για να σου φύγει η ιδέα!


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites

μωρε ντρεπομαι να παρω πασχαλιατικα...το ξερω βλακεια μου...

ντομπυ σεξακι ξεκινησες?ειναι το μονο που αποδεδειγμενα βοηθαει...περπατημα μπαλα κλπ δρουν συμπληρωματικα...εγω λεω απο την επομενη εβδομαδα να τον στρωσω τον καλο μου....δεν ξερω αν θα κατσει βεβαια χαχα:P

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου!!!καλη Ανασταση σε ολες ευχομαι με υγεια κ ενα γερο μπεμπακι στην αγκαλια μας!!να περασετε τελεια,ξεκουραστα γιατι του χρονου τετοια μερα θα εχουμε ενα σκατουλακι να τρεχει γυρω γυρω !!!τι ευλογια Θεε μου..

σας διαβασα ολες κ ευχομαι στις κοπελες που ετοιμαζονται σιγα σιγα,με το καλο να εχουν το πιο ωραιο ραντεβου στη ζωη τους!!να μας πειτε νεα σας,ε!!!μη μας ξεχασετε!!!

οι υπολοιπες που αναμενουνε,υπομονη κ οσο πιο πολλα χαδακια στις κοιλιτσες μας!!

καλη Ανασταση σε ολες μας!!!θα τα πουμε απο βδομαδα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια και απο μένα!Τι κάνετε;;Διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που είμαστε όλες καλά!

Μπράβο στα κορίτσια που έχουν πάει σε εξοχικά και γενικότερα έχουν φύγει..Εμείς μείναμε Αθήνα...πρώτη φορά θα κάνουμε Πάσχα εδώ αλλά χαλάλι!!

invisible λογικά θα είσαι η επόμενη που θα γεννήσεις..με το καλό και με έναν πόνο εύχομαι..Θα περιμένουμε νέα σου!!

Καλή Ανάσταση σε όλες!!Καλά να περάσετε!Φιλάκια!!

Link to comment
Share on other sites

ορχιδεα και ιωαννα μυριζει μωρουδιλα!!!!!!!!!

μπαινετε για ενα γρηγορο γεια!!!!

χαχα για σας η ανασταση εχει ηδη ερθει στις οικογενειες σας!!!! βλεπω μεγαλα χαμογελα της colgate!!!!!!!!! να τα χαιρεστε ποοολυ!!!!!

μαρια gre..... σ'ευχαριστω γλυκεια μου!!!!! πραγματικα οι ευχες μου για το βαρος των μωρων και περι θερμοκοιτιδας.... τεινουν για να πραγματοποιηθουν!!!!!! και εμενα παρολο που εχουν στριμωχθει..... οταν δεν κοιμουνται.... κουνιουνται εντονα!!!!!!

σου ευχομαι καλη ανασταση και υγεια και ευτυχια που θα ερθει συντομα μεσα απο τον μωρακι σας!!!!..

φυσαλιδα μου..... λιγο ακομα εμεινε για ολες μας!!!!!!! και ολα θα πανε τελεια..... για ολες τις μανουλες και ολα μας τα μωρακια!!!!!.

κι εγω ξαπλα!!!! χαχα ειπαμε καθε μερα μια νικη μαχης!!!!!

βαρια???????? ναι...ναι.... αι εμεα ο ενας μπεμπης που εχει αει μεσα στην λεκανη ολο σπρωχνει.......

καλη ανασταση να περασεις ηρεμα τις ημερες αυτες στην πιο ομορφη αγωνια αναμονης!!!!!!!

σασα μου και εμενα μου ειπε η 10, η 11, η 13 το βλεπει το ραντεβου!!!!! τεταρτη η πεμπτη καρδιοτοκογραφο και σαββατο 7/5 η τελευταια εξεταση!!!!! αντε καρδουλα μου τελειωσαν τα δυσκολα!!!!! καλη λευτερια να εχεις!!!!! ψυχραιμια!!!!! ολα καλα να σου πανε!!!!!! ξεκουραση και αναμονη καλα να περασετε αυτες τις μερες!!!!!!!

πιστευω πως η υπομονη εναλλασσεται με την αγωνια... την ανυπομονησια.... μετα ξαναερχεται μια γλυκεια αναμονη που φερνει υπομονη και ηρεμια!!!!!

σου ευχομαι να γινει το καλυτερο για σενα.... και το μωρο σου κουκλα μου!!!!!!!

ντομπυ μου σ'ευχαριστω.... βαδιζουμε προς την τελικη νικη του πολεμου!!!!!

το εθεσες ποοολυ σωστα!!! ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ γιατι τα συναισθηματα και οι σκεψεις τρεχουν και εναλλασονται με ταχυτητα φωτος!!!!!!

ουαου επιανε το κεφαλακι της μπεμπας ε?????

ε εισαι πολυ κοντα κοριτσι μου!!!!! σου ευχομαι καλη λευτερια να σου φερει η ανασταση και με ενα πονο!!!!!

αορατουλα μου διαστολη 3!!!!!!!! καλο μηνα με τον μπεμπη σου αγκαλια!!!!!!

σου ευχομαι τα καλυτερα στην αγκαλια σου με υγεια και ποοολυ ευτυχια για ολη την οικογενεια σου!!!!!

βαμβακι μου.... ξαπλα κοριτσακι μου.... λιγο μας εμεινε να παρουν τις μερουλες τα μωρακια μας!!!!!!

καλα να περασετε... ολοι στο εξοχικο κοριτσι μου!!!!!

μεχρι ποτε θελει ο γιατρουλης σου?????

νυμεριακι μου........ολα καλα εχουν παει τα πραγματα μεχρι τωρα!!!!!!!

τωρα γνωμη μου... γλυκεια μου.... μην διαβαζεις τιποτα απο το ιντερνετ.... μονο ρωτα και εμπιστευσου τον γιατρο σου!!!!!! ειμαστε στην τελικη εθυθεια!!!!!!

ολοι οι γιατροι δεν θα δυσανασχετισουν γιατι ξερουν οτι πρεπει να μας λυσουν τις αγωνιες εαν εχουμε καποιο συμπτωμα περιεργο!!!!!

σου ευχομαι ολα να πανε καλυτερα απο οτι φανταζεσαι και να πλημυρισεις χαρα!!!! καλες γιορτες σε σενα κι στην οικογενεια σου!!.

που εισαι γλυκεια μου ερη εσυ???

κοντευουμε να παρουμε γερα μωρα στην αγκαλια μας.... και ναι οπως ειπες του χρονου να τριγυριζουν γυρω μας!!!!!!

οπως το λες ειμαστε ευλογημενες μεσα απο την μητροτητα!!!!!

καλες γιορτες κοριτσακι μου!!!!

μητερα μου..... κοντευεις!!!!! μολις κοψει τα ραματα θα σου πει και ημερομηνια πιστευω!!!!..

σου ευχομαι ολα να πανε καλα μεχρι τελους κουκλα μου!!!!!

καλη ανασταση!!!!!

σας φιλω μια μια!!!!!!!:lol::lol:


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά κορίτσια!!! Χριστός Ανέστη!!! Και του χρόνου μαζί με τα μπουμπουκάκια μας!!! Ομολογώ ότι έφαγα πολύ.....!!! Αλλά κατα τΒ΄άλλα ησυχία και οικογενειακά!!!

Α και καλό μήνα!!! Ας ξεκινήσουν να έρχονται τα μωράκια Μαΐου να τιμήσουμε το μήνα μας ε;;;;


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου θα είμαι 38 &5 μέρες ενώ θα μπορούσα να γεννήσω τώρα που έχω μπει στο μήνα μου θέλει κ η ντοκ αφού αντέχει κ ο μικρός έχω μια χαρά αμνιακα κ ακόμα δεν έχει εμπεδώθει ο μικρός να κλείσω τις 38 κ μετά θα με έβαζε 9 Μαΐου αλλά κάτι της έχει τύχει κ μου είπε στις 10 Μαΐου ο άντρας μου της είπε για το σκ πριν αλλά όχι είναι νωρίς μας είπε κ εγώ δεν ήθελα.

σασα μου.... τελεια σε εβδομαδες και μερες!!!!! αντε κοριτσ μου κανε λιγακι μονο υπομονη!!!!!!

Χρόνια πολλά κορίτσια!!! Χριστός Ανέστη!!! Και του χρόνου μαζί με τα μπουμπουκάκια μας!!! Ομολογώ ότι έφαγα πολύ.....!!! Αλλά κατα τΒ΄άλλα ησυχία και οικογενειακά!!!

Α και καλό μήνα!!! Ας ξεκινήσουν να έρχονται τα μωράκια Μαΐου να τιμήσουμε το μήνα μας ε;;;;

βαμβακι μου καλη χωνεψη!!!!!!! ναι ας τιμησουμε τον μηνα μας!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχτες ειχα συσπασεις δυνατες το μεσημερι!!!!!! αλλα σταδιακα υποχωρησαν!!!!

μου φαινεται οτι εχουν δυσανασχετισει και τα μωρα!!!!

ευτυχως που προλαβα να κανω δυο μερες κορτιζονη για τα πνευμονακια τους!!!! εχτες το βραδυ καναμε την δευτερη και τελευταια δοση!!!!!

οτι θελει ο θεος!!!!! υπαρχουν και ασταθμητοι παραγοντες που δεν μπορουμε να ελεγξουμε οπως ακριβως ειπε και η ιωαννα μας (oio)

σας φιλω!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...