Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

Κοριτσαρες χρονια πολλα σε ολες τις μανολες κ μελλουσες μανουλες!!! Κ μεις του δωσαμε κ καταλαβε. Κοριτσια εγω γενναω δευτεραααα κεχω αγχωθει δε μυ λεει κ πολλα ο γιατρος με το τσιγκελι τα βγαζω μου πε θα μπω δευτερα βραδυ να προσπαθησουμε με κανονικο κ οτι γινει... Καποια που να χει γεννησει ηδη να μου δωσει τα φωτα της;;;

Θα κάνεις πρόκληση την Δευτέρα; Στο πρώτο παιδί κάναμε πρόκληση την ημέρα που έφτασα στην ΠΗΤ. Τελικά ήταν λάθος γιατί το μωρό δεν ήταν έτοιμο να βγει τότε και μετά από 12 ώρες που δεν προχωρούσε ο τοκετός καταλήξαμε σε καισαρική.

Σαν εμπειρία, αυτό που λένε ότι οι τεχνητοί πόνοι είναι πολύ επώδυνοι, εμένα δεν μου φάνηκαν καθόλου δύσκολοι, είναι απόλυτα υποφερτοί. Δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα!

Καλή επιτυχία και με το καλό!!


OyuRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι ευτυχισμένη ξανά μετά από 15 μέρες...............

μόλις γύριασα από το doppler κ έχω φυσιολογικά αμνιακά κ οι αρρυθμίες πουθενά!!!!!!!!!!!!!

εξαφανίστηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ είμαι τόσο χαρούμενη!!!!!!!

ο γιατρός μου είπε ότι η θεραπεία πετυχαίνει πολύ γρήγορα, μου είχε πει σε μια εβδομάδα θα δω αποτελέσματα κ αν πάμε έτσι δεν θα το πάρει 36η εβδομάδα, θα το αφήσει όσο μπορεί.....

η μπέμπα ειναι 2400kg (34η εβδομαδα) όλα στο μέσο όρο!!!!!!

Ιωάννα με το καλό... έφτασε η ώρα!!! δεν πειράζει που δεν λέει πολλά ο γιατρός σου κάθε γέννα είναι διαφορετική... δεν προγραμματίζεται!!!! μην ανησυχείς εκείνη την ώρα σε όλα μπορείς να ανταπεξέλθεις!!!

busybee η καινούρια γιατρός τί λέει? πρέπει να γυρίσει για vbac? (τα ίδια σε ρωτάω κ στα 2 θέμετα, χαχαχαχα)

Μάρτη καλά δεν συγκρίνεται η δυσκολία στην κίνησή σου με εμάς τις υπόλοιπες, άθλος κοριτσάκι μου αλλά θα ανταμειφθείς σύντομα!!!!!

Ζέτα με το καλό για αύριο, να τελειώσεις γρήγορα κ ανώδυνα!!!

Από κιλά εγώ ειμαι στα +12 κ καλή κινητικότητα όταν δεν πονάει η μέση μου. Από το μαιευτήριο κ εγώ -6 βγήκα στο γιο μου. Με λίγο προσοχή χάνονται τα κιλά, κακός σύμβουλος είναι πράγματι η κλεισούρα αλλά κ το ξενύχτι. Εγώ το βράδυ έτρωγα χαζομάρες όταν γέννησα....

Κ για τα κορίτσια που περιμένετε το πρώτο παιδάκι, βαρεθείτε όσο προλαβαίνεται τώρα που είναι καιρός.... όταν μου το έλεγαν δεν το πίστευα αλλά μετά η βαρεμάρα ειναι άπιαστο όνειρο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα! Γεννησα ενα κουκλο μπεμπη το Μ. Σαββατο στις 8 το πρωι με φυσιολογικο τοκετο! Παρασκευη βραδυ στις 11.30, και ενω καθομουν στον καναπε αμεριμνη ακουω ενα "πλαπ" και μετα αρχισαν να τρεχουν ποταμια! Πηρα τη μαια μου και μου ειπε το αργοτερο σε μια ωρα να ειμαι μαιευτηριο. Εφτασα λοιπον κατα τις 12.30, με εβαλαν κατευθειαν μεσα και μετα απο 8 ωριτσες αντικρυσα την υπεροχη φατσουλα του! Τελικα βγηκε λιγο μικροτερος απο τον υπερηχο, στα 3400γρ. Παρολο που πηγα με διαστολη 4, αργησαμε, με αποτελεσμα να τον τραβηξει ο γιατρος με βεντουζα γιατι ηταν ψηλα και δεν κατεβαινε και ας ειχα τελεια διαστολη απο τις 5.30 το πρωι. Η παραμονη στο μαιευτηριο με κουρασε πολυ, αλλα απο χθες που ηρθαμε σπιτακι μας, απολαμβανουμε τον μπεμπη μας και ας ειναι ζωηρουλης! Αυτα προς το παρον. Με το καλο και στις υπολοιπες!


Qis2p3.png?t=1&WSfUV3qU
Link to comment
Share on other sites

αχ invisible να σας ζησει ο μπεμπης σας!!συγχαρητηρια κοπελα μου!!απο ο,τι καταλαβα δν ταλαιπωρηθηκες ουτε εσυ ουτε το μικρακι σου!!!μπραβο κοπελα μου!!!γραψε μας καμια συμβουλη οταν θα εχεις χρονο!!!

happy μου,ειδες κοπελα μου που ειναι ολα καλα??μπραβο κοριτσακι μου!!ητεμξσε,χαλαρωσε κ απολαυσε το λιγο που μας εχει μεινει!!

ζετα μου κ ιωαννα με το καλο κ με ενα πονο σας ευχομαι!!!μπειτε να μας ενημερωσετε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Χρόνια πολλά!! Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά, πάνε οι διακοπές δυστυχώς!! Εμείς ήσυχα, κάναμε ένα ήρεμο Πάσχα και σήμερα έχω γιατρό. Εχω περιέργεια να δω πως θα ευαισθητοποιήσει τη διαδικασία, δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!

Μάρτη μου είχες άλλες συσπάσεις από τότε?? Ξεκουράσου καλό μου!! Αν και τα μωράκια μου φαίνονται σούπερ και στα κιλά τους και στα όλα τους αλλά φτάσε καλύτερα μέχρι εκεί που θέλει ο γιατρός σου!

Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!

ντομπυ μου χριστος ανεστη!!!! πολυ περπατημα!!!! σε διαβαζα και κουραστηκα!!!χαχα!!! μπραβο και σεξακι με τον αντρουλη!!!!! ολα τελεια!!!!! αντε βρε καλη λευτερια!!!!

περιμενω!!!! αυριο εχω καρδιοτογραφημα.... να προσανατολιστουμε λιγο καλυτερα!!!!! καλη λευτερια και σε σενα!!!!!

χρονια πολλα κ απο μενα κοριτσια!!!ΧΡιστος Ανεστη,με υγεια κ αγαπη σε ολες σας!!dobby μου,δν μπορεις να το συνειδητοποιησεις ε??πω πω φτανει η ωρα..να μας πεις τα νεακια σου το απογευμα!!

μαρτη μου τι κανουν τα ζουζουνοσπορακια σου???ξεκινανε τα καρδιοτογραφηματα???να μας πεις ποτε θα πας..θα τον ρωτησω κ εγω ποτε θα πρεπει να ξεκινησω..ειχα κανει 3 οταν ειχα το θεμα με τα υγρα..ειναι ωραιο να ακους τη καρδουλα του σπλαχνου σου..

happy μου,πως πηγε η αγωγη??τι σου ειπαν για το αμνιακο??μην ανησυχεις κοπελα μου,ολα καλα ειναι!!!φθανει κ η ωρα μας κοπελα μου,τον φαγαμε τον γαιδαρο!!!

pepply μου κ εγω το ιδιο νιωθω..βαρεμαρα μεσα στο σπιτι!!κ περιμενω πως κ πως τον αντρα μου απο τη δουλεια..αλλα σκεφτομαι οτι μενουν λιγες μερες ηρεμιας κ βαρεμαρας..μετα θα εχουμε τα νινακια μας κ θα τρεχουνε κ δν θα φτανουμε!τα υπολοιπα κοριτσια,τι κανουν??

εγω κοριτσια εχω γιατρο σημερα!!αντε να δουνε ποσο εχει παει η μπεμπα!!θα ρωτησω για το μαγνησιο,το καρδιοτοκογραφημα κ τι αλλο να ρωτησω βρε κοριτσια???μπαινω στο μηνα μου σε λιγες μερες ,τι καλα!!!!

χριστος ανεστη ερουλα μου!!!! εγω θα παω να δει την κινητικοτητα μητρας και ποσες συσπασεις την ωρα!!!! ταυτοχρονα θ'ακουω και καρδουλες και τα τεντωματα τους.... η τις κινησεις τους!!!!!

αντε βρε κοντευεις και εσυ!!!!!! καλη λευτερια!!!!!

Καλημέρα κορίτσια!! Χρόνια πολλά! Τι κάνετε;

Εμείς καλά.

Ντομπυ μου, ακόμα στην αναμονή. Μπράβο για το σεξ και το περπάτημα. Νιώθεις καμία διαφορά;

Ερη, με το καλό να μπρος κι εσύ στον μήνα σου.

Μαρτη μου, αν εμείς νιώθουμε βαριές και δυσκίνητες φαντασου πως πρέπει να νιώθεις εσύ!!!! Κάνε υπομονή και πλησιάζουμε!!!

Νυμερια και μοδερ, μην αγχωνεστε για τα κιλά, κι εγώ τόσα έχω πάρει. Θα φύγουν μετα τη γεννα., τι να κάνουμε.

Αλεξ, αλήθεια πως είναι το σκυλάκι σου που ήταν άρρωστο;

Εγω κοριτσια περπαταω περιπου καμία ώρα την μέρα γιατί βγάζω δύο φορές το σκυλί. Κουραζομαι πολύ, αλλά μάρεσει κιόλας γιατί δεν μπορώ ολη μέρα μέσα στο σπίτι. Στο μεταξύ ήρθε χτες και η μαμά μου και πλέον δεν κάνω τίποτα από δουλειές!!! Σήμερα έχω αρκετά υγρα... Αλλά δεν ξέρω αν ο Μπέμπης έχει εμπεδωθει η όχι...

Αυτά τα νέα μας... Τώρα από μέρα σε μέρα περιμένουμε τα ευχάριστα για τα μωράκια του Μαϊου!!!

Σας φιλώ πολύ πολύ!

ετσι οπως τα λες!!!!! μια νιωθω βαρια κι ασηκωτη... μια πιο ελαφρια!!!!

ξαπλα.... αλλα τα ευχαριστα ερχονται!!!!!! καλη λευτερια!!!!!!

Γειά σας κορίτσια, βλέπω οι περισσότερες 'εχετε μπει στην τελική ευθεία...εμείς θέλουμε ακόμα και αύριο έχω γυναικολόγο να δω τι κάνει το μπεμπουλινάκι μου...βέβαια δεν βιάζομαι γιατί προτιμώ να πλησιάζουμε στο τέλος των σχολείων για τις ιώσεις...αλλά δεν αποφασίζω εγώ για αυτό οπότε...

Φυσαλίδα ευχαριστώ για το ενδιαφέρον για το σκυλάκι μου είναι πολύ καλύτερα...την πήγαμε πριν ενα μήνα στον κτηνίατρο και αφου περάσαμε ένα απόγευμα εκεί μέσα σε θάλαμο με οξυγόνο και αλλάξαμε τα ΄χαπια πάει πολύ καλύτερα...το κακό είναι ότι δυσκολευόμαστε να τις τα δίνουμε γιατί βρίσκει τρόπο και τα φτύνει...βέβαια τις μέρες που ήμασταν στο εξοχικό είδα ότι ανανεώθηκε αρκετά και χαρήκαμε όλοι...βέβαια δεν παύει να είναι δεκαέξι οπότε είμαστε συγκρατημενα αισόδοξοι...ευχαριστώ και πάλι που ρώτησες...αντε και εσύ να ευχαριστηθείς βολτίτσες οι δυο σας και μετα με το καλό μαζί και με τον μπεμπούλη όλοι!!

αλεξ μου χριστος ανεστη!!!! περαστικα στην σκυλιτσα σου!!!!! ευτυχως αυτο το περασε απο οτι φαινεται!!!!!! τι ωραια εικονα ολοι μαζι για βολτα!!!!! πες μας αλλα νεα σου!!!!!

Κοριτσαρες χρονια πολλα σε ολες τις μανολες κ μελλουσες μανουλες!!! Κ μεις του δωσαμε κ καταλαβε. Κοριτσια εγω γενναω δευτεραααα κεχω αγχωθει δε μυ λεει κ πολλα ο γιατρος με το τσιγκελι τα βγαζω μου πε θα μπω δευτερα βραδυ να προσπαθησουμε με κανονικο κ οτι γινει... Καποια που να χει γεννησει ηδη να μου δωσει τα φωτα της;;;

ιωανναρτ γεννας δευτερα βραδυ.... ισως φτασεις ετα τις 12τα μεσανυχτα να γεννησεις.......φυσικο λιγο αγχος μονο μην σε παρει απο κατω!!!!! αντε βρε θα κρατας το μωρο σου αγκαλια σε πεντε μερες απο σημερα!!!!!! με ενα πονο κοριτσακι μου!!!!!!

Χρόνια πολλά κορίτσια κι από εμένα.

b.happy καλές οι εξελίξεις λοιπόν. Οι δύο εβδομάδες θα περάσουν πριν το καταλάβεις και θα είσαι χαλαρή και άνετη!

Διαβάζω για εσάς που τα μωράκια σας έχουν κατέβει και έχουν εμπεδωθεί. Εμένα είναι ακόμη ψηλά. Είναι γυρισμένος προς τα μπροστά (οπίσθιος ινιακός) και γιʼ αυτό δεν μπορεί να μπει μέσα στην λεκάνη. Κάνω ασκήσεις, να δούμε πως θα εξελιχθεί...

Όπως και να χει όμως, είμαστε όλες στην τελική ευθεία! Σύντομα θα έχουμε ευχάριστα νέα σε αυτήν εδώ την ομάδα!!

busybee ποσο εβδομαδων εισαι???? τι αλλο σου λεει ο γιατρος σου!!!!

ποτε εχεις ΠΗΤ σορρυ δεν θυμαμαι!!!!!

ευχομαι να σου πανε ολα καλα με ενα υγιεστετατο παιδακι αγκαλια!!!!!

Κοριτσια γενναω αυριο!!!!!!! Φοβαμαι και βιαζομαι...... Κι εγω οπως η Ιωαννα θα ξεκινησω φυσιολογικα με προκληση και βλεπουμε... Φιλια σε ολες

ζετακι μου να σκεφτεσαι οτι θα κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια!!!!!

αυριο οι χαρες λοιπον!!!! αντε με ενα πονο!!!! καλη λευτερια!!!! ψυχραιμια!!!!

Κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι ευτυχισμένη ξανά μετά από 15 μέρες...............

μόλις γύριασα από το doppler κ έχω φυσιολογικά αμνιακά κ οι αρρυθμίες πουθενά!!!!!!!!!!!!!

εξαφανίστηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ είμαι τόσο χαρούμενη!!!!!!!

ο γιατρός μου είπε ότι η θεραπεία πετυχαίνει πολύ γρήγορα, μου είχε πει σε μια εβδομάδα θα δω αποτελέσματα κ αν πάμε έτσι δεν θα το πάρει 36η εβδομάδα, θα το αφήσει όσο μπορεί.....

η μπέμπα ειναι 2400kg (34η εβδομαδα) όλα στο μέσο όρο!!!!!!

Ιωάννα με το καλό... έφτασε η ώρα!!! δεν πειράζει που δεν λέει πολλά ο γιατρός σου κάθε γέννα είναι διαφορετική... δεν προγραμματίζεται!!!! μην ανησυχείς εκείνη την ώρα σε όλα μπορείς να ανταπεξέλθεις!!!

busybee η καινούρια γιατρός τί λέει? πρέπει να γυρίσει για vbac? (τα ίδια σε ρωτάω κ στα 2 θέμετα, χαχαχαχα)

Μάρτη καλά δεν συγκρίνεται η δυσκολία στην κίνησή σου με εμάς τις υπόλοιπες, άθλος κοριτσάκι μου αλλά θα ανταμειφθείς σύντομα!!!!!

Ζέτα με το καλό για αύριο, να τελειώσεις γρήγορα κ ανώδυνα!!!

Από κιλά εγώ ειμαι στα +12 κ καλή κινητικότητα όταν δεν πονάει η μέση μου. Από το μαιευτήριο κ εγώ -6 βγήκα στο γιο μου. Με λίγο προσοχή χάνονται τα κιλά, κακός σύμβουλος είναι πράγματι η κλεισούρα αλλά κ το ξενύχτι. Εγώ το βράδυ έτρωγα χαζομάρες όταν γέννησα....

Κ για τα κορίτσια που περιμένετε το πρώτο παιδάκι, βαρεθείτε όσο προλαβαίνεται τώρα που είναι καιρός.... όταν μου το έλεγαν δεν το πίστευα αλλά μετά η βαρεμάρα ειναι άπιαστο όνειρο!!!!!

b. happy μου... τελεια τα νεα σου!!! δοξα τον θεο που εξαφανιστηκαν οι αρρυθμιες... που το αμνιακο ειναι φυσιολογικο!!!!

μπραβο κοριτσακι μου ετσι να συνεχισεις και να'σαι ευτυχισμενη!!!!!

τον γιο σου τον γεννησες φυσιολογικα?????

Καλημερα και απο μενα! Γεννησα ενα κουκλο μπεμπη το Μ. Σαββατο στις 8 το πρωι με φυσιολογικο τοκετο! Παρασκευη βραδυ στις 11.30, και ενω καθομουν στον καναπε αμεριμνη ακουω ενα "πλαπ" και μετα αρχισαν να τρεχουν ποταμια! Πηρα τη μαια μου και μου ειπε το αργοτερο σε μια ωρα να ειμαι μαιευτηριο. Εφτασα λοιπον κατα τις 12.30, με εβαλαν κατευθειαν μεσα και μετα απο 8 ωριτσες αντικρυσα την υπεροχη φατσουλα του! Τελικα βγηκε λιγο μικροτερος απο τον υπερηχο, στα 3400γρ. Παρολο που πηγα με διαστολη 4, αργησαμε, με αποτελεσμα να τον τραβηξει ο γιατρος με βεντουζα γιατι ηταν ψηλα και δεν κατεβαινε και ας ειχα τελεια διαστολη απο τις 5.30 το πρωι. Η παραμονη στο μαιευτηριο με κουρασε πολυ, αλλα απο χθες που ηρθαμε σπιτακι μας, απολαμβανουμε τον μπεμπη μας και ας ειναι ζωηρουλης! Αυτα προς το παρον. Με το καλο και στις υπολοιπες!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΑΟΡΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!! Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΑΣ!!!!!

καθε ευτυχια στο σπιτακι σας με το αντρακι σας!!!!!

τον θηλαζεις????

ο υπερηχος ποσο σας τον εβγαζε?????

φιλακια στην γλυκεια μανουλα και στα πατουσακια του γιοκα της!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

να εισαστε καλα ολες κ να αγκαλιασετε τα μωρακια σας με το καλο!!!περιμενουμε νεα σας κ η σκεψη μας μαζι σας!!!

εγω πηγα στο γιατρο το απογευμα!!!μας βρηκε μια χαρα!! 2.400 η μπεμπα μου!!!τελεια τα κιλακια της!!μου ειπε απο την αλλη εβδομαδα πολυ περπατημα κ σεξ..το περπατημα το αναζητω,το σεξ βρε κοριτσια πως θα γινει με τη κοιλια τουρλα κ 8 μηνες αποχης??????τον ρωτησα ποτε θεωρει εκεινος οτι θα βγει η μπουμπου μου ειπε, λογικα τελη μαιου με αρχες ιουνιου,δν θα παμε μεχρι τη πητ..το,μαγνησιο δν μου το εκοψε κ ουτε ρωτησα ποτε θα μου το κοψει..μου ειπε οτι παμε πολυ καλα,αλλα να μη τρωω καθολου γλυκα!αυτα απο εμας!!!ραντεβου παλι σε δυο εβδομαδες εχω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Invisible εγω και ο μπέμπης σου θα έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια!!!! Να σου ζήσει κορίτσι μου, γέρος κ τυχερός να είναι!

Ζέττα κ Ιωάννα με το καλό τα μωράκια σας αύριο! Αναμένουμε τα νέα σας!

Link to comment
Share on other sites

ααα τι ωραία νέα είναι αυτά!!

invisible να σας ζήσει ο μικρούλης!!Ότι ότι καλύτερο έυχομαι!

bhappy μπράβο!!πολύ καλά νεάκια..άντε να ηρεμήσεις κι εσύ!

zeta με το καλό...όλα καλά να πάνε και με έναν πόνο!!Μπες να μας πεις νεάκια όταν μπορέσεις..

Στα υπόλοιπα κορίτσια δεν εύχομαι ακόμα γιατί θα τα ξαναπούμε!!Άντε κοντεύουμε όλες κορίτσιαα!!!

Link to comment
Share on other sites

DOBBY 9/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

17Μάρτη2015 10/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ

FUSALIDA 14/5/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

GVAMVAKI 15/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

IOANNART 18/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SASA 19/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

NYMERIA 19/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ZETA20 20/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

LIAKI 22/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

MOTHER_2016 25/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

BARBIE 26/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

MARIA GRE 30/5/2015 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ANNAP 3/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ERI87 10/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SANDY 2 13/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

B.HAPPY 15/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ALEX_MFP 16/6/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

PEPLY 25/6/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ

ORXIDEA 16/04 ΑΓΟΡΑΚΙ Κ.Τ

IOIO 23/04(?) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ.Τ

INVISIBLE 30/04/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ Φ.Τ

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ξυπνησα κατα τις 5 το πρωι για τσισα...... και οταν γυρισα μ'επιασαν κτ πονοι..... αναρωτιομουν εαν επρεπε να ξυπνησω τον αντρα μου η και τον γιατρο μου!!!! τελικα υποχωρησαν!!!! και γλιτωσανε τον υπνακο τους ολοι!!!!

για να δουμε τι θα μας δειξει ο καρδιοτοκογραφος σημερα!!!!!!!

να εισαστε καλα ολες κ να αγκαλιασετε τα μωρακια σας με το καλο!!!περιμενουμε νεα σας κ η σκεψη μας μαζι σας!!!

εγω πηγα στο γιατρο το απογευμα!!!μας βρηκε μια χαρα!! 2.400 η μπεμπα μου!!!τελεια τα κιλακια της!!μου ειπε απο την αλλη εβδομαδα πολυ περπατημα κ σεξ..το περπατημα το αναζητω,το σεξ βρε κοριτσια πως θα γινει με τη κοιλια τουρλα κ 8 μηνες αποχης??????τον ρωτησα ποτε θεωρει εκεινος οτι θα βγει η μπουμπου μου ειπε, λογικα τελη μαιου με αρχες ιουνιου,δν θα παμε μεχρι τη πητ..το,μαγνησιο δν μου το εκοψε κ ουτε ρωτησα ποτε θα μου το κοψει..μου ειπε οτι παμε πολυ καλα,αλλα να μη τρωω καθολου γλυκα!αυτα απο εμας!!!ραντεβου παλι σε δυο εβδομαδες εχω..

μπραβο ερουλα μου!!!!! τελεια τα νεα σας!!!!!

αρχιζεις την τελικη ευθεια!!!!!! γρηγορα θα περασει ο καιρος θα δεις!!!!!!

Invisible εγω και ο μπέμπης σου θα έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια!!!! Να σου ζήσει κορίτσι μου, γέρος κ τυχερός να είναι!

Ζέττα κ Ιωάννα με το καλό τα μωράκια σας αύριο! Αναμένουμε τα νέα σας!

να ζησεις .... να τα εκατοστησεις και εσυ πεπλακι μου!!!!!

ααα τι ωραία νέα είναι αυτά!!

invisible να σας ζήσει ο μικρούλης!!Ότι ότι καλύτερο έυχομαι!

bhappy μπράβο!!πολύ καλά νεάκια..άντε να ηρεμήσεις κι εσύ!

zeta με το καλό...όλα καλά να πάνε και με έναν πόνο!!Μπες να μας πεις νεάκια όταν μπορέσεις..

Στα υπόλοιπα κορίτσια δεν εύχομαι ακόμα γιατί θα τα ξαναπούμε!!Άντε κοντεύουμε όλες κορίτσιαα!!!

μητερα στα προθυρα ειμαστε!!!!!! ουφ!!!!!

DOBBY 9/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

17Μάρτη2015 10/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ

FUSALIDA 14/5/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

GVAMVAKI 15/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

IOANNART 18/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SASA 19/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

NYMERIA 19/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ZETA20 20/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

LIAKI 22/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

MOTHER_2016 25/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

BARBIE 26/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

MARIA GRE 30/5/2015 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ANNAP 3/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ERI87 10/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SANDY 2 13/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

B.HAPPY 15/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ALEX_MFP 16/6/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

PEPLY 25/6/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ

ORXIDEA 16/04 ΑΓΟΡΑΚΙ Κ.Τ

IOIO 23/04(?) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ.Τ

INVISIBLE 30/04/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ Φ.Τ


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλημέρα....!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά που διαβάζω;;;

Ζετάκι μου, μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις τη ψυχούλα σου στα χεράκια σου!!!! Η σκέψη μας είναι μαζί σου για σήμερα!!!! Περιμένουμε νέα σου!!!!

Invisible μου,να σου ζήσει ο αγόραρος!!!! Να είστε γεροί και οι δύο!!!! Τι ωραίος τοκετό τοκετός!!! Ζηλευτός για όλες μας!!!!!

Iwannart μου,με το καλό πλησιάζει και η δική σου μέρα!!!! Όλα καλά να πάνε!!!!

Dobby κόψε κανένα χιλιόμετρο και για εμένα!!!!χαχαχα ούτε κατα διάνοια να σκεφτώ τόσο περπάτημα. Μάλλον έχεις δίκιο. Περπάτημα για αυτούς που θέλουν να κατέβει το μωρό. Εμένα είναι τόσο κάτω που θα τη ψάχνω αν περπατήσω τόσο. Όσο για s@x ούτε που να ακούσει ο αντρούλης μου!!!! Είναι η κόρη εκεί μέσα και δε θέλει να βοηθήσει ο άτιμος!!!χαχαχα Τον καταλαβαίνω μωρέ εντάξει......ε δε μπορώ να τον πιέσω κιόλας!!!!

Μάρτη μου,Αχ αυτοί οι πόνοι μετά τη τουαλέτα. Δε ξέρω για ποιο λόγο συμβαίνει αλλά και εγώ το παθαίνω. Μόνο τα βράδια όμως. Χθες ειδικά υπέφερα....σαν να μου ήρθε περίοδος και χτυπιόμουν για κανένα πεντάλεπτο. Και αυτό ανα τρεις ώρες..... Τώρα το πρωί με έπιασε πάλι αλλά κράτησε πολύ λιγότερο. Κοντεύω μάλλον....αλλά δεν έχουν καθορισμένο χρονικό ρυθμό για να ξέρω τι μου γίνεται!!!!

Σήμερα έχω γιατρό. Άντε να δούμε τι θα πει....υπάρχει ακόμα η πιθανότητα να με βάλει αύριο να γεννήσω. Ειδικά αν με εξετάσει απο κάτω....πιστεύω ότι θα έρθει γρήγορα το μπουμπουκάκι!!! Θα σας ενημερώσω!!!


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...