Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

ιωαννα μου,συγχαρητηρια!!να σας ζησει το παιδακι σας!!ολα καλα κοπελα μου,αφου ει,αι το μωρο καλα να μη σε νοιαζει!!περιμενουμε ολες αυτη τη μαγικη στιγμη που θα μας φερουν το αγγελουδι μας στα χερια!!μπραβο για το θηλασμο!!!να μπαινεις οποτε μπορεις να μας λες τα νεα σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια μου!!εχουμε ομορφα νεακια σημερα!!!με το καλο,ολες μας,στην ωρα μας φυσικα!!

μια μια εχει αγκαλια το αστερακι της,τι συγκινητικο!!αντε φουσκιτσες κ στα δικα μας σιγα σιγα!!

να σας ρωτησω απο ποια εβδομαδα σας εξετασαν απο κατω??γιατι διαβαζω πως σας εξετασαν προς το τελος!!κ που ξερουμε πως εχει εμπεδωθει το μωρο???το νιωθουμε??

εμας μας ειπε περοατημα απο την αλλη εβδομαδα κ πολυ σεξ,χαχαχα αυτο δν,παιζει..!!

κοριτσια να μας λετε να νεακια σας,να μας δινετε κουραγιο τωρα που εχουμε μπει στη τελικη ευθεια!!

Link to comment
Share on other sites

iwanna μ τι ευχάριστα νέα είναι αυτά...Να σου ζήσει η μπουμπού σου!!Να ναι καλότυχη και ευτυχισμένη!!Να μας γράψεις νέα σου και με το καλό όταν επιστρέψεις στο σπιτάκι σου!!

eri εμένα με κοιτάει αρκετά συχνά απο κάτω..το μωρό είναι ψηλά ακόμα μου χει πει,οπότε δεν θα έχει εμπεδωθεί..να δω τι θα μου πει και την Δευτέρα μπας και αρχίσει να κατεβαίνει καθόλου!!

marti μ υπομονή..κοντέυεις κι εσύ φουλ!!!

Link to comment
Share on other sites

DOBBY 9/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

17Μάρτη2015 10/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ

FUSALIDA 14/5/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

GVAMVAKI 15/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BusyBee 15/5/ 2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

SASA 19/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

NYMERIA 19/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ZETA20 20/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

LIAKI 22/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

MOTHER_2016 25/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

BARBIE 26/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

MARIA GRE 30/5/2015 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ANNAP 3/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ERI87 10/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SANDY 2 13/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

B.HAPPY 15/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ALEX_MFP 16/6/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

PEPLY 25/6/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ

ORXIDEA 16/04 ΑΓΟΡΑΚΙ Κ.Τ

IOIO 23/04(?) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ.Τ

INVISIBLE 30/04/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ Φ.Τ

IOANNART 7/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ.Τ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eri μου,εμένα είδε στον υπέρηχο πόσο κάτω είναι το κεφάλι της...!!! Και δεν ήθελε να με εξετάσει απο κάτω για να μη προκαλέσει τοκετό. Προχθες ούσα στην 38η εβδομάδα και αφού είδε κ τα κιλά αποφάσισε ότι πρέπει να δει. Επιβεβαιώθηκε πιάνοντας κατευθείαν το κεφάλι της μικρής Β΄οτι εμπεδώθηκε πολύ καλά.


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites

επιτελους γεννησα!!!!! 15,38 ωρα τον 1ον και 2250 γρ και 15,39 τον 2ον και 2330 γρ ο 2οςειναι στο οξυγονο αυριο πρωτα ο θεος θαμου τον φερουν το πρωι!!!!! ειχαμετατην 1η ωρα ταχυπνια ..... η κατασταση του σταθερη...απο τοτε!!!!

εμενα απο τις 15,20 το μεσημερι που μου κοπανισαν 2 ενεσεις επισκληριδιου... τωρα ξεμουδιασα τελειως!!!!!!

θα πουμε αλλη στιγμη τι εστι επισκληριδιος!!!!!!

λοιπον ηταν να παω στο ιατρειο του γιατρου στις 15,00 εκεινος κατα τις 11,00 το πρωι μου τηλ να δει πως ειμαι!!!!και μου ειπε να παω στο ρεα στις 12,30.....οκ παω να εοιμαστω τουαετα και βλεπω στην λεκανη δυο σταγονες πεντακαθαρο αιμα!!! σκουπιζομαι ειχε παλι... ξανασκούπιζομαι τα ιδια!!!!! βαζω σερβιεττα τηλ στον γιατρο και μου λεει..... προχωρα στο ασω γεννας... κι ερχομαι!!!!!!!

τωρα να σας πω για τα παλληκαρια!!!! μολις βγηκαν βρωμικα τα ακουμπισαν επανω μου!!!!! ειναι παρα πολυ ομορφα!!!!!!!

μετα τα καθαρισαν λιγο και τα πηγαν στον αντρουλη..... στην κορη και στην μαμα μου!!!! μετα τα πηγαν στους γατρους για ελεγχους!!!!! στην κυριολεξια μεχρι τις 17,15 με ραβανε!!!!!!!

μετα πηγα ανανηψη!!!!!!! με ειδαν οι δικοι μου οτι ειμαι καλα!!!!

και μπηκα στο δωματιο στις 18,40...... στις 19,30 μου φεραν τον 1ον που δεν ειχε προβλημα και καθοταν στο στηθοςκαι κοιμοταν μεχρι τις 23,00 το βραδυ.... μετα ανοιξε τις ματαρες του... περιεργαστηκε τον χωρο και τους ηχους..... το δερμαμου και το στηθος και ναι!!!!!!! το βουτηξε και ηπιε 3 γουλιες..... το καταλαβα!!!!! μετα ρεφτηκε!!!!! φταρνιστηκε!!!!! χασμουριθηκε.... κοιμηθηκε κανενα τεταρτο!!!! και μετα τον εβαλα στο αλλο στηθο... ξαναβουτηξες το στηθος... ηπιε τρεις γουλιες.... ενιωσα την αντληση...... ρευτηκε... εκατσε εανω μου εως τις 01,10 και τον πηραν να τον αλλαξουν..... τωρα το θαυματακι ειναι στο κρεβατι του το κοιταω και το χερι μου ειναι κρεμασμενο μεσα!!!!! να παρω μια τζουρα υπνο... ωσπου να ξυπνησει να φαι!!!!! κοριτσια ειμαι ποοοοοοολυ ευτυχισμενη!!!!!!! στην αρχη νομζα οτι τα παιδια ηταν μιας αλλης.... δεν το πιστευα!!!!! ο αντρουλης εχει ενα χαμογελο μεχρι τ'αυτια... και η κορη και η μανα μου!!!!!!

σας γλυκοφιλω ολες!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρτη μου να σου ζήσουν κοπέλα μου! Γερά και τυχερά να είναι κι εσύ να τα καμαρωνεις!!! Πολύ χάρηκα που είναι όλα καλά! !

Ιωαννα μου να σου ζήσει κι εσένα! Να τη δεις υγιη και ευτυχισμένη πάντα!

Κορίτσια κι εγώ γεννησα χθες με φτ μια μπουμπου και ακόμα δεν το πιστεύω γιατί έγιναν όλα τόσο γρήγορα! Από τη στιγμή που ήρθα μαιευτήριο σε 3 ώρες γεννησα! Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!


Dj4pp3.png

y7uDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε ΜΑΝΕΣ!!!!! Δεν σας προλαβαίνωωωω!!!! Τι υπέροχο να ξυπνάς και βλέπεις τέτοια νέα!!!! Διπλή γιορτή για εσάς σήμερα!!!!! Να σας ζήσουν να είναι γερά για μια ζωή και εσείς να τα καμαρώνετε!!!!!

Μάρτη μου!!!! Έφτασε στο τέλος το ταξίδι σου!!!! Ευλογημένη να είσαι και ο θεός νΑ σε έχει πάντα γερή. Αυτό θα πει Μάνα!!!! Πέρασες τόσα πολλά και τώρα θα ανταμειφθείς για ακόμα περισσότερα!!!! Φιλιά στους messi!!!!

Dobby μου, γέννησες;;; Τι ωραία μπαμ μπαμ!!!! Περιμένουμε περισσότερα νεάκια απο εσένα και τη μπουμπού!!!! Άντε να παίρνουμε κ εμείς σειρά!!!! Δε τη παλεύω άλλο!!!! Φιλιά πολλά!!!


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, τί χαμός κ αυτός!!!! να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! με υγεία να γυρίσετε στα σπίτια σας!!! κανούριο ταξίδι ξεκινάει τώρα!!!

dobby πολύ όμορφο να ακούμε περιπτώσεις φυσιολογικού τοκετού κ εύκολου γιατί εμείς με τις καισαρικές δυστυχώς όλο κ αυξανόμαστε!!!! να σου ζήσει!!!

Μάρτη μου είσαι ηρωίδα κ θα συνεχίσεις να είσαι. Τόσα που πέρασες κ κυρίως πάντα με αισιοδοξία... να είσαι πάντα καλά κοπέλα μου κ να χαίρεσαι όλα τα παιδιά σου!!!

Κ εγώ ξύνπησα το πρωί κ ο γιος μου μου είχε φτιάξει δώρο στο σχολείο!!!!

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες, κ στις μέλλουσες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μανουλες???γεννησατε???συγχαρητηρια μαρτη μου κ dobby μου!!να σας ζησουν τα βλασταρακια σας!!

μαρτη μου,τι να πω για σενα???τιποτα δν ειναι αρκετο για να περιγραψει τη πιστη σου,την επιμονη κ υπομονη σου!!κ ανταμειφθηκες με τα δυο καλυτερα δωρα της ζωης σου (κ φυσικα βαζω μεσα κ τη μεγαλη σου κορη).συγχαρητηρια κοπελα μου,να σου ζησουν κ να τα δεις οπως ποθεις!!

dobby μου,τοσο γρηγορα βρε θηριο???μπραβο κοπελα μου!!δν ταλαιπωρηθηκες ουτε εσυ,ουτε το νινακι σου!!συγχαρητηρια κοπελα μου κ οποτε μπορεις μπες να μας πεις την εμπειρια σου!!

οι υπολοιπες σε αναμονη να φανταστω???χρονια πολλα κοριτσια για σημερα!!καλη κυριακη να εχουμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...