Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!! :D

marti και dobby μου να σας ζήσουν τα μπουμπουκάκια σας...Να ναι καλότυχα και ευτυχισμένα!!!Να μας γράφετε νέα σας!!Τι ωραία που γεννάει μία μία!!Άντε να παίρνουμε όλες σειρά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

FUSALIDA 14/5/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

GVAMVAKI 15/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BusyBee 15/5/ 2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

SASA 19/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

NYMERIA 19/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ZETA20 20/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

LIAKI 22/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

MOTHER_2016 25/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

BARBIE 26/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

MARIA GRE 30/5/2015 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ANNAP 3/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ERI87 10/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

SANDY 2 13/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

B.HAPPY 15/6/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

ALEX_MFP 16/6/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ

PEPLY 25/6/2015 ΑΓΟΡΑΚΙ

ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ

ORXIDEA 16/04 ΑΓΟΡΑΚΙ Κ.Τ

IOIO 23/04(?) ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ.Τ

INVISIBLE 30/04/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ Φ.Τ

IOANNART 7/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Κ.Τ

DOBBY 7/5/2016 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Φ.Τ

17Μάρτη2015 7/5/2016 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Κ.Τ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά στις μανούλες και μέλλουσες μανούλες...INVISIBLE, IWANNART, MARTI και DOBBY να σας ζήσουν τα μπεμπάκια σας να είναι καλότυχα και ευλογημένα και καλή ανατροφή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα τι ωραια νεα ειναι αυτα!!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας γερά και ευτυχισμένα να ειναι!!! Πολλές οι γέννες!!! Τέλεια!

Τα δικά μου νεα τωρα ειναι πως πηγα στην γιατρο μου χτες και εχω 1 εκατοστό διαστολή δηλαδη τιποτα ακομα και η Μπέμπα ειναι ψηλά . Ο άντρας μου φεύγει αυριο για μια εβδομαδα και φοβάμαι μην γεννήσω και δεν ειναι μαζι μου, αν και η γιατρος μου ειπε πως λογικα οχι,μακαρι . Χρονια πολλα σε όλες τις μανούλες !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!! Και καλή εβδομάδα!!

Τι ύπεροχα νέα είναι αυτά!!!!

Ιωαννα, να ου ζήσει! Πάντα γέρο και τυχερό!

μαρτη μου, ήρωα μου, να σου ζήσουν τα αγοράκια! Να είναι πάντα καλά και να σας γεμίζουν χαρά!! Τι συγκινητικό αυτό που περιέγραψες με τον θηλασμό!

Ντομπυ, φίλη μου, να σας ζήσει!!! Να ναι γερή, τυχερή και να σας γεμίζει αγάπη! Πες μας λεπτομέρειες οπότε βρεις λίγο χρόνο!!!

Βαμβάκι, είμαστε οι επόμενες στην λίστα..... Αντε να δούμε....

Εγώ χτες από τις 6 το απόγευμα είχα πονακια κάθε μία και μετά κάθε μισή ώρα. Στις 2:30 το βράδυ τα πονακια γίναν κάθε τέταρτο μέχρι τις 3:30 και μετά σταμάτησαν τελείως! Δεν ξέρω τι ήταν αυτό... Ανησυχησα πολύ... Ελπίζω να είναι απλα προετοιμασία...

Αυτά!

Σας φιλώ πολύ πολύ και περιμένω νεακια σας!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και απο μένα!

sasa λογικό που αγχώνεσαι..σκέψου όμως ότι απο αύριο θα χεις αγκαλιά το μπουμπουκάκι σου..Με έναν πόνο εύχομαι..να πάνε όλα καλά..Περιμένουμε νέα σουυ...

fysalida λογικά ήταν προετοιμασία ναι...Έχει κατέβει πολύ το μωρό;Τι σου χει πει ο γιατρός;

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε;;Εγώ σήμερα έκοψα τα ράμματα..μπορώ να πω ότι πονάω λιγάκι.αλλά θα το υπομείνουμε και αυτό..Μπήκαμε στην τελική ευθεία!!Άντε να γεννήσουμε κορίτσια...δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω κουραστει λίγο :/

Link to comment
Share on other sites

Fysalida μου,μάλλον είσαι η επόμενη!!!!! Εγώ έχω αφόρητους πόνους σε λεκάνη και απο κάτω....αλλά πόνους από συσπάσεις μηδέν!!! Τι να πω....με το μαγνήσιο ποιο πολύ είχα!!!! Άρχισα να πρήζομαι και όλοι λένε Β΄οτι άλλαξε η έκφρασημου....αλλά η Μπέμπα παίζει μαζί μας.

Sasa μου, με το καλό!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα!!!!!

Οι υπόλοιπες που είστε;;; Όλα καλά;;; Έχουμε κανένα άλλο νέο;;;


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites

Morher μου....το κουράστηκα είναι πολύ λίγο για να εξηγήσω πως αισθάνομαι....!!! Άσε τα νεύρα....!!! Με παίρνουν κάθε μέρα και μου λένε ακόμα;;;;; Εντάξει το ξέρω Β΄οτι ενδιαφέρονται αλλά εγώ νευριάζω τόσο πολύ!!!!! Λες κι αν γεννήσω δε θα το μάθουν....!!!! Χαχαχα με καταλαβαίνετε ε;;; Έχω γίνει παράλογη.....!!!


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites

Morher μου....το κουράστηκα είναι πολύ λίγο για να εξηγήσω πως αισθάνομαι....!!! Άσε τα νεύρα....!!! Με παίρνουν κάθε μέρα και μου λένε ακόμα;;;;; Εντάξει το ξέρω Β΄οτι ενδιαφέρονται αλλά εγώ νευριάζω τόσο πολύ!!!!! Λες κι αν γεννήσω δε θα το μάθουν....!!!! Χαχαχα με καταλαβαίνετε ε;;; Έχω γίνει παράλογη.....!!!

Καθόλου παράλογη..και εμένα μια απο τα ίδια μου λένε..!!Και εγώ το κουράστηκα λίγο το πα απο ευγένεια..χαχα.η αλήθεια έιναι ότι νοιώθω απίστευτα κουρασμένη..Άντε να γεννήσουμεεε επιτέλους!!Εμένα είναι και ψηλά ακόμα το μωρό..χαιρετίσματαα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια αυτό το κουράστηκα κ εγώ το καταλαβαίνω άσε που εμένα με αντθμετωπιζουν όλοι σα πρωτότοκη λες κ δε ξέρω κ αυτές οι υποδείξεις πως να συμπεριφερομαι στη κόρη μου που θα έχουν κ τόσα χρόνια διαφορά αααααα δε τα μπορώ είναι κ οιι ορμόνες μου!!!!!!


Nv77p2.png

kyJep3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω μια στα γρήγορα για να δω τα νεάκια σας και δεν μπορω να μην σχολιάσω...κοριτσία μου να σας ζήσουν τα παιδάκια σας, γερά και καλότυχα να είναι!:P:p Πολύ χάρηκα για τα νέα σας!!:D:D

Σας περιμένω ολες για να αρχίσουμε να συζητάμε για τα του θηλασμού!!

Εγω κορίτρσια μου δινοπαθώ αλλά δεν το βάζω κάτω, το παλεύω ακόμα αν και απ την αρχη εχω πάθει μαστίτιδα, τώρα πληγωμένες θηλές και ίσως εχω και μύκητες!Αλλά το προσπαθώ γτ δεν θέλω να του το στερήσω!

Σας φιλώ !!:P:p


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου παράλογη..και εμένα μια απο τα ίδια μου λένε..!!Και εγώ το κουράστηκα λίγο το πα απο ευγένεια..χαχα.η αλήθεια έιναι ότι νοιώθω απίστευτα κουρασμένη..Άντε να γεννήσουμεεε επιτέλους!!Εμένα είναι και ψηλά ακόμα το μωρό..χαιρετίσματαα!

Αχ εμένα είναι υπερβολικά χαμηλά • πραγματικά δε ξερω τι περιμένει.

Sasa μου. Αυτο κι είναι να σε τρελαίνει!!!! Να σου κανουν και υποδείξεις μετά από τοσα χρόνια. Γενικά τα νεύρα μας κροσια ε;;;;;; χαχαχαχαχαχ

Orxidea μου!!!! Αυτό περιμένουμε κι εμείς. Να αρχισουμε τις άλλες συζητήσεις περί θηλασμου και γενικά για τα μπεμπακια μας . Θα μας βοηθατε εσεις που αποκτατε εμπειρία.


eNortjKzUjIyMjUxMVOyBlwwFYUC1A,,84.png
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω μια στα γρήγορα για να δω τα νεάκια σας και δεν μπορω να μην σχολιάσω...κοριτσία μου να σας ζήσουν τα παιδάκια σας, γερά και καλότυχα να είναι!:P:p Πολύ χάρηκα για τα νέα σας!!:D:D

Σας περιμένω ολες για να αρχίσουμε να συζητάμε για τα του θηλασμού!!

Εγω κορίτρσια μου δινοπαθώ αλλά δεν το βάζω κάτω, το παλεύω ακόμα αν και απ την αρχη εχω πάθει μαστίτιδα, τώρα πληγωμένες θηλές και ίσως εχω και μύκητες!Αλλά το προσπαθώ γτ δεν θέλω να του το στερήσω!

Σας φιλώ !!:P:p

Κι εγώ ανυπομονώ. Για μένα ο θηλασμός είναι πιο εύκολος από σένα, βέβαια ούτε εγω γλύτωσα τις πληγωμένες θηλές. Ευτυχώς, το ένα στήθος έχει σχεδόν επουλωθεί. Τους μύκητες πώς τους καταλαβαίνεις;

Κορίτσια, όσο είστε στο μαιευτήριο, όσο μπορείτε οι θηλές να έρχονται σε επαφή με τον αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Dobby, Μάρτη, Ιωάννα!! Να σας ζήσουν να μικράκια σας! Άντε η σειρά μας σε λίγο, να τα λέμε για τον θηλασμό!

Βαμβάκι και mother, κι εγώ μαζί σας είμαι. Κουράστηκα πια και ανυπομονώ να γεννήσω επί τέλους! Να το δω αυτό το προσωπάκι! Σήμερα θα πάω για Βιοφυσικό προφίλ να δούμε πως είναι τα πράγματα... γιατί κι έμενα είναι ψηλά και δεν έχει καλή θέση...


OyuRp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...