Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

Μωράκια μας καλωσηλθατε!!!

Λινουκο ....... 29/07

koukida91 ..... 20/08

Maria 30 ..... 29/08/

Angie87 ..... 04/09

anna-ki ..... 04/09

natalaki_91 ..... 05/09

edel84 ..... 05/09

athenszak ..... 14/09

elge ..... 15/09

exwduomuatika ..... 15/09

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016

Iameleni ..... ΠΗΤ 20/09

Εvi angel ..... ΠΗΤ 22/09

Bouka ..... ΠΗΤ 25/09

trelomama91 ..... ΠΗΤ 02/10

i got twins ..... ΠΗΤ 17/10

images?q=tbn:ANd9GcTKXpLhnFGmVmulQIjaN3NolzTyj4K5vgktg2bSC_a_yDZLoMurvmKV


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λινουκο μου συγχαρητηρια!

Τα πας τελεια!!!!

Εχεις πολλες δυναμεις!!!

Ελενακι ελπιζω να εχεις νεα μεσα στο ΣΚ!!!

Τα αλλα κοριτσακια καλα;;;

Εμεις συνεχιζουμε να μην κοιμομαστε τα βραδια φιλια σε ολες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κ απο εμας..Ολη την μερα κρεμομαστε απο το στηθος, ευτυχως το βραδυ ξυπναει καθε 3 ωρες αλλα την μερα δεν σταματαει..Καθε που λεω να ξαπλωσω με μυριζεται και ξυπναει για μαμ...Προχθες απο την λαιμαργια με δαγκωσε κ ποναω λιγο, ελπιζω να επουλωθει συντομα..Σας φιλω μανουλες και με το καλο στις εγκυουλες που εμειναν!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κ απο εμας..Ολη την μερα κρεμομαστε απο το στηθος, ευτυχως το βραδυ ξυπναει καθε 3 ωρες αλλα την μερα δεν σταματαει..Καθε που λεω να ξαπλωσω με μυριζεται και ξυπναει για μαμ...Προχθες απο την λαιμαργια με δαγκωσε κ ποναω λιγο, ελπιζω να επουλωθει συντομα..Σας φιλω μανουλες και με το καλο στις εγκυουλες που εμειναν!!!

Κοριτσι θηλαζω σχεδον ολη μερα...τωρα θηλαζω απο 5:20 οιματαιωτον βαζω κατω να ξυπνησει τον βαζω στον ωμο να ρευτει ξανα κοιμαται..τον βαζω κατω νομιζοντας οτιωεχει χορτασει κ ξαναξυπνει ψαχνοντας

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι θηλαζω σχεδον ολη μερα...τωρα θηλαζω απο 5:20 οιματαιωτον βαζω κατω να ξυπνησει τον βαζω στον ωμο να ρευτει ξανα κοιμαται..τον βαζω κατω νομιζοντας οτιωεχει χορτασει κ ξαναξυπνει ψαχνοντας

Και βασικα δεν με νιαζει η ωρα αλλα η σκεψη οτι δεν χορταινει κ οτι δεν θα παρει βαρος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσι θηλαζω σχεδον ολη μερα...τωρα θηλαζω απο 5:20 οιματαιωτον βαζω κατω να ξυπνησει τον βαζω στον ωμο να ρευτει ξανα κοιμαται..τον βαζω κατω νομιζοντας οτιωεχει χορτασει κ ξαναξυπνει ψαχνοντας

Δεν κανεις κατι λαθος! Τα ιδια κανει κι ο δικος μου καθε βραδυ!

Τον ζυγισατε καθολου;; Παντως κι αυτη η διαδικασια με το ζυγισμα αγχωτικη πολυ..

Εισαι καλυτερα εσυ;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Αθενς κ η δικια μου ολη μερα στο στηθος ειναι..Νομιζω οτι τα μωρακια που θηλαζουν ετσι κανουν, νιωθουν ασφαλεια κ ηρεμια..Χωρια οτι δεν παιρνουν πιπιλα οποτε τους χαλαρωνει το στηθος..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανεις κατι λαθος! Τα ιδια κανει κι ο δικος μου καθε βραδυ!

Τον ζυγισατε καθολου;; Παντως κι αυτη η διαδικασια με το ζυγισμα αγχωτικη πολυ..

Εισαι καλυτερα εσυ;

Τον ζυγισε η παιδιατρος 2 μερες αφου γυροσαμε απο το μαιευτηριο....εοχε χασει αρκετο γι αυτο μου ειπε να δινω κ συμπληρωμα

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα κοριτσια ολη την ωρα στο στηθος ειναι.Γυρω στα 40' εχω το καθενα στο στηθος οποτε καταλαβαινετε πως μεχρι να φανε και τα δυο μου μενει λιγος χρονος και μετα παλι απ'την αρχη.Μερικες φορες βγαζω με το θηλαστρο για να ταιζω και τα δυο συνχρονως και να γλυτωνω χρονο.


rza3p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Και η δικιά μου θέλει συνέχεια στήθος. ... πρωί βράδυ την έχω σκουλαρίκι, μόνο για κάνα μπάνιο την αφήνω λίγο και συνήθως κλαιει μέχρι να βγω!

Αχ μακάρι να περάσει αυτή η φάση γρήγορα γιατί δεν παλευεται καθόλου!


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν κανεις κατι λαθος! Τα ιδια κανει κι ο δικος μου καθε βραδυ!

Τον ζυγισατε καθολου;; Παντως κι αυτη η διαδικασια με το ζυγισμα αγχωτικη πολυ..

Εισαι καλυτερα εσυ;

Καλημερα....Ναι ειμαι καλα....μια φυσιολογικη λεχωνα....εχθες τα ειχα παιξει....στηθος συμπληρωμα πιπιλα.τα.δοκιμασα ολα για.ωρες κ δεν ησυχαζε....στο τελος οκ......πωπω.....ειχα.ξεχασει πως ειναι με.νεογεννητο......

Link to comment
Share on other sites

4 μήνες μετα πάω καλύτερα... χαίρομαι για όλες σας παρα πολυ!!! Ειστε τόσο τυχερές κοριτσια μου!!! Σας φιλώ ίσως με μερικές να τα πούμε σε κάποιον αλλο μήνα για μέλλουσες μανούλες !!! Αργω ακόμα προς το παρόν προσπαθούμε να συνέλθουμε :) προσεύχομαι για σας κάθε μέρα!!! Με το καλό στα υπόλοιπα κοριτσάκια που περιμένουν τα θαύματα τους!!!


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

4 μήνες μετα πάω καλύτερα... χαίρομαι για όλες σας παρα πολυ!!! Ειστε τόσο τυχερές κοριτσια μου!!! Σας φιλώ ίσως με μερικές να τα πούμε σε κάποιον αλλο μήνα για μέλλουσες μανούλες !!! Αργω ακόμα προς το παρόν προσπαθούμε να συνέλθουμε :) προσεύχομαι για σας κάθε μέρα!!! Με το καλό στα υπόλοιπα κοριτσάκια που περιμένουν τα θαύματα τους!!!

Θα ερθει κ το δικο σου θαυμα κοριτσι μου γλυκο...κ θα το χαρεις διπλα κ τριπλα γιατι δοκιμαστηκες κ τωρα εχεις χρονο να προετοιμαστεις γι αυτο...εχε υπομονη κ δυναμη κ ολα θα γινουν...απολαυσε τις στιγμες με τον αντρα σου κ να δεις που συντομα θα γινετε τρεις...μη φοβασαι να προχωρησεις...δεν εχεις τιποτα να χασεις...γραφε μας που κ που...σε φιλω.


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στα κοριτσια μου...!!!!πως ειστε;;;;

Εμεις ας τα λεμε καλα...ο μπεμπης εδω κ 2-3 μερες εχει μαλλον πονακια...στα καλα του καθουμενου ακομα κ μεσα στον υπνο του μουγκριζει σφιγγεται κ κλαιει γοερα για μερικα λεπτακια...μετα ηρεμει.γουργουριζουν κ τα εντερακια του...του τριβω την κοιλιτσα,του βαζω ζεστες πετσετουλες κ τον παιρνω αγκαλια...καπως ετσι πορευομαστε...κ εκει που ειχε μια σχετικα καλη ρουτινα τωρα αρχισαμε να ξαγρυπναμε το βραδυ..κ επειδη δυσκολευεται αρχισε να τρωει κ περιεργα...κ μαλλον δεν του φτανει αυτο που ρουφαει κ ξυπναει πιο συχνα...πανε τα δυομισαωρα κ τα τριωρα το βραδυ...τωρα πια τοση ωρα κοιμαται μονο τα μεσημερια..τι να πω;;; φαση ειναι κ θα περασει..ευχομαι συντομα!


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...