Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Μανούλες Σεπτεμβρίου 2016


anastella

Recommended Posts

κοριτσια τι κανετε?? βλέπω καλα νέα γενικα!! μπράβο! Εγω εχω καλές κ κακές μέρες, δεν ξέρω πως παλεύετε τα πρώτα παιδάκια σας, δευτερομανούλες(natalaki?? edel84??)!!εμενα η μικρή δεν πάει παιδικο (ειναι 3τωρα) κ οτι της κατεβει στο κεφάλι κάνει...βεβαια μου λεει μαμα σε αγαπάω που εφερες τον μπεμπη... πηγε βολτα στη μαμα μου κ σφηνωσε μια βιδα σε μια κρυμμενη μπριζα!!!φρικη...νοσηλευτηκε 24ωρες ευτυχως τελικα όλα καλα!!!δε ξερω πως θα βγει αυτος ο χειμωνας!!

ο θηλασμός καλα πάει αν κ εχει πονακια ο μικρός τελευταια...δεν ξερω αν ειναι κολικοι αλλα σα να ζορίζεται για κακα!!!

α κ κατι ασχετο! να προσθεσετε τον μπεμπη στο Α21 πεστε του λογιστη σας, περνετε κατι εξτρα λιγα βεβαια λεφτα μεχρι τελος του χρόνου!

αυτα απο εμένα σας στέλνω αγωνιστικους χαιρετισμους!!!χαχα φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα καλημερα..Ελενη υπομονη,η δικια μου ειναι σχεδον 4.5 και παει προνηπια..Με την μικρη ειναι πολυ τρυφερη και δεν την πειραζει καθολου (την εζω αφησει με το μωρο ενω κανω ντουζ)..Βεβαια πολλες φορες εχει νευρα με εμενα η κνμε τον αντρα μου αλλα το εκανε κ απο πριν, περιπου τον Μαιο ξεκινησε..Μωρακια μωρε ειναι κ αυτα κ νιωθουν περιεργα με τα καινουρια μελη, θα στρωσουν! Ναι εγω εκανα τροποποιητικη για την μπεμπα..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι γίνεται με αυτό το Α21...?

Τι πρέπει να κάνω.?

Είναι ίδιο με το ε21!?

Είμαι άσχετη. ........

ειναι για το επιδομα του ΟΓΑ για τα τέκνα, το οποιο υποβάλλεται μετα την φορολογικη δήλωση Ε9. ευκολο ειναι αν εχετε κωδικους το κανετε εσεις ή αλλιως πεστε του λογιστη σας!

οτι χρειαστητε ρωτηστε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Χαμος κοριτσια μου...χαμος....ο μπεμπης ξυπναει καθε 1,5 ωρα πρωι βραδυ...κ θελει να μπει στο στηθος εννοειται..αλλα δεν τρωει με ορεξη κ πολλες φορες θυμωνει κ χτυπιεται κ μετα κλαιει πολυ...καποιες φορες νανουριζεται ατο στηθος κ κοιμαται αλλα για λιγα λεπτα...κ φτου κι απ την αρχη...αναστατωση στο φουλ!!!!!

Απο γελακια ειμαστε πολυ καλα εμεις...ειναι μια παρηγορια!!! τρεις την ωρα μας γελαει...και οταν παιζουμε κ στο ασχετο κ μετα το θηλασμο κ γενικα....γελαει....κ λεει κ κατι πεταχτα "άου" κ "αγκού"....

Αλλα με τον υπνο τη γκρινια κ το φαϊ....αχ....αχ....φαση ειναι κ αυτη...θα περασει...!!!

Αυτο με την τροποποιητικη δεν το ηξερα...ειστε τελειες!!!


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αννα μου αυτο το χτυπιεται στο στηθος μου το κανει κ εμενα μια φορα την μερα και συνηθως αυτη την φορα θηλαζει παραπανω απο το κανονικο (αντι για 20 λεπτα φτανουμε 1-1:30 ωρα θηλασμου) ..Απο οτι εχω καταλαβει σα να νυσταζει κ να μη μπορει να κοιμηθει κανει!! Καλημερα..😁


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναταλια κ εγω αυτο σκεφτηκα...μα εχω τρελαθει...κοιμαται 1 ωρα αντε 1,5 κ ξυπναει με κλαματα κ θελει να φαει..προσπαθω να τον ξεγελασω κ να τον καθυστερησω καποιες φορες αλλα δεν πιανει παντα..κ δεν τρωει καλα αφου δεν πειναει πολυ...κ αυτο που τρωει προφανως δεν του φτανει για να κοιμηθει πολυ κ ετσι ξαναξυπναει...πραγματικα δεν ξερω τι να κανω...ειναι ενας φαυλος κυκλος!!!!!ευχομαι να του περασει η αναστατωση κ να ηρεμησει το πουλακι μου...νιωθω οτι βασανιζεται...κ μαζι μ αυτον κ εγω...αλλα...μικρη σημασια εχει αυτο...


3jsxp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΡΩΩ.ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ Κ 15 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΕΤΣΙ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΤΡΩΓΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΒΓΑΖΕ Κ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΠΙΠΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ ΣΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω Αννα μου εδωσα πιπιλα οταν εκανε ετσι κ εστρωσε..Πλεον τρωμε στις 2-3 ωρες την μερα και στις 5-6 την νυχτα..Ομως μια φορα την μερα θα θηλασει αρκετη ωρα..Μαρια μου εμενα δεν εχει κανει καθολου κολικους..Οτι εκεινη τηω ωρα δειχνει να ποναει η να μαζευεται..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι αν ξυπνησει κ ειναι φαγωμενη ρης δινω καμια φορα..Χθες ας πουμε ξανα ηπιε απο το μπουκαλι γιατι επρεπε να παω καπου με την μεγαλη..Δεν εχω κανενα θεμα αλλα εδωσα αφου σαραντισε..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πριν σαραντισω εβγαλα μια φορα γιατι επρεπε να παω στον γυναικολογο μου να με δει..Τωρα εχω αποθηκευσει 500ml περιπου σε 4 σακουλακια..Εχω πει οτι θα βγαζω 2 φορες την βδομαδα κ συνηθως ΣΚ αλλα χθες τα ξημερωματα αργησε πολυ να ξυπνησει το μωρο κ με πονουσε πολυ το στηθος οποτε εβγαλα 120 ml..Εγω εχω ηλεκτικο της medela αλλα κ χειροκινητο μια χαρα θα ειναι πιστευω..


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...