Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

The Café Au Lait !!


Recommended Posts

ααα εκτος τιπου κ χρονου ειμαι ... παλι καλα δικαιολογουμε λογω εγκυμοσυνης .. χτες ηταν η συναντηση ...

Χρονια πολλα σε ολους πολυχρονοι κ ευτυχισμενοι να ειστε, οτι επιθυμειτε κ πανω απο ολα υγεια.

Αφροδιτακι καλη αρχη!!! Οι πρωτες 2 βδομαδες ειναι το δυσκολο της υποθεσης μετα κ συνηθιζεις κ αν δεις οτι χανεις παιρνεις θαρρος κ θες να συνεχισεις! Αντε να μας πεις εντυπωσεις απο τον διαιτολογο για μετα την γεννα ...

Να σας ρωτησω κατι φανταστικες μου φιλεναδες, το Σαββατο θα παω για καμπυλη ζαχαρου - μπλιαχχχ-- δεν θυμαμαι πρεπει να προσεξω αυτες τις μερες κατι στην διατροφη για να μην βγει το ζαχαρο κουκουρουκου ?

Λενιω ποσο σε ζηλευω ..... Να περασεις σουπερ στην Θεσααλονικη !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 25,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Elenikat

    2451

  • Λέγκω

    2032

  • galat

    1914

  • myrto

    1419

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λέγκω, καλά να πάθεις αφού δεν ακούς τις σοφές συμβουλές των παλιών να δέσεις τον Νικολάκη, κυνήγα τώρα!:tongue::tongue:

Το ειχε κανει ο κουνιαδος μου στο γιο του πανω στην αγανακτηση του οταν ηταν ενος κ τωρα 8 χρονια μετα ακομα τουτο χτυπαμε... μολις τον ειδε η γυναικα του φανταζεστε τι ακολουθησε .....

Link to comment
Share on other sites

Αφρο τέκνο μου καλά κουράγια με τη δίαιτα... Δεν σε φοβάμαι, εδώ έκανες πόσο καιρό αποχή απ'τα γαλακτοκομικά χωρίς γκρινιες, τώρα θα μασήσεις;

μωρε με τα γαλακτοκομικά αμα πεινουσα ετρωγα κατι άλλο.... τωρα αμα πειναω πινω νερο....:mad::-x

Τζενη, ωραια πραματα με τη δουλεια του Τ... Κουραγιο βρε κοριτσακι, ελπιζω να ερθουν καλυτερες μερες, αν και αποκλειεται να γινει αυτο ανωδυνα... Ρε γμτ τι γινεται...?

Οσο για την καμπυλη εμενα δεν μου ειχε πει τπτ. Ισως αυριο βραδυ να μην κανεις υπερβολες.

Καλα συγγνωμη και ο ανηψιος σου δεν εκλαιγε που ηταν δεμενος? Μα ειναι δυνατον...


Link to comment
Share on other sites

Ουουουουου, κοριτσάκια, ευχαριστώ για τις ευχές, ένας ακόμα χρόνος στην καμπούρα μου που με κάνει πιο γρια αλλά και πιο σοφή....χμμμμμμμμμμμμμ

Ροζαλιτάκι χρόνια πολλά, να είσαι ευτυχισμένη και να σε χαίρονται τα αγόρια σου!

Αθηνούλα να την χαίρεσαι την όμορφη!

Κουμπαρούλα, στην στέρηση;;;Κράτα γερά!

Γμτ θέλω κι εγώ να κάνω γυμναστική, όλοι με ρωτάνε μήπως είμαι πάλι εγκυος;;; Μπουουουουου......


 

 

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι δεν πρεπει να σου μιλάω ασχημα, ειδικά σημερα, αλλα άει χασου!!!

και δεν λεω για την γυμναστική, αλλα για τα σχόλια της εγκυμοσύνης που τα παιρνεις στα σοβαρα.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

καλα η παιδικη της βαρβαρας ειναι πολυ ωραια και τεραστια οτι πρεπει για μαζωξη

και η στεφανια χθες ελεγε για ενα γαλλικο που ακουσε και γελουσε ,της φανηκε πολυ αστειο

ο Νικολακης οντως δεν εβαλε κωλο κατω :lol:

την λεγκω την περιμενουν και αλλες φουρτουνες ...ο θοδωρης θελει να παρει μια μηχανη !!


eNortjK1UrI0tzQxUbIGXDAS-wKt95.pngeNortjK1UrI0tzQxU7IGXDATAQKv37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοειται... Το θεμα ειναι οτι εγω απο μονη μου δεν ξεκιναω να παω για τρεξιμο κτλ, γιαυτο ηθελα να συμμετεχω σε κατι με προγραμμα, εστω και σε γυμναστηριο για κανα power yoga, pilates κτλ. Δυστυχως ομως δεν εχει τπτ κοντα μου της προκοπής, και δεν θελω να τρωω και μια ωρα στο πηγαινε-ελα με το αμαξι... Ξερεις τπτ καλο?

έλα να μάθεις τέννις στο καινούριο tennis academy που άνοιξε Καραμανλή +Δεκελείας... θα ρίξεις τόσο τρέξιμο με τον δάσκαλο εκεί, που θα τα χάσεις στο πικαιφι :P:P:P

θα σε κάνει ξεφτέρι και μετά......θα μπορείς επιτέλους να παίξεις με μένα :tongue::tongue::tongue::tongue:


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζενάκο, ίσα ίσα που πρέπει να καταβροχθίσεις σήμερα και αύριο ζυμαρικά και πατατούλες τηγανητές, για να στρεσάρεις τον εαυτό σου οσο μπορείς..θα πιεις και τη γλυκόζη εκεί και αν όντως το ζάχαρο είναι ανεβασμένο μετά από 3 ώρες (αυτή τη καμπύλη θα κάνεις? ), τότε φαντάζομαι ότι θα σου δώσει κάποια διατροφή.. αλλά αν δεν έκανες ζάχαρο στον Μήτσους λίγες είναι οι πιθανότητες να κάνεις τώρα.

Στη παιδική χαρά της Μπάρμπι πάτε με αυτοκίνητο και βρίσκετε να παρκάρετε?


ZIPWp2.pngCCPvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μυρτώ και Ρόζι πολύχρονες και ευτυχισμένες!

Αθηνά να χαίρεσαι την Ειρηνούλα σου!

Τι ωραίος καιρός είναι αυτός σήμερα! Και πάνω που σήκωσα το πάπλωμα χτες...:rolleyes:

Αχ εγώ πότε θα πέσω με τα μούτρα στο φαγητό????:-(

Link to comment
Share on other sites

Βρε Jen, τωρα γιατι δεν τρως? Εγω θυμαμαι με εκανε να νιωθω πιο καλα οταν ετρωγα. βεβαια κρατουσε για λιγα λεπτα... Αλλα αν ημουν νηστική υπέφερα πολυ χειροτερα. Αλλα ζορια εσυ, ε?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...