Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

39 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ελα Ηλεκτρακιιιιι!τι κανεις καλο μου?

βρε την ατιμηηηηηηη!!!!!:mad:

αλλα ακομα δεν εχει κατεβει εε?για να δουμεεεεε....για να δουμεεεεεε!!!

Καλά λέω...κουρασμένη πολύ από την δουλειά κ το πολύ πρωινο ξύπνημα....από τις 6 παρά στο πόδι....

Ακομα δεν εχει κατεβει αλλα νιώθω απο κατω τα γνωστα τραβηγματα...ποναλακια που κ που...κ διαφανα υγρουλια...(σορρυ για τις αναλύσεις)....εκανα κ το μπανακι μου κ αναμενω λοιπον...

Εσυ πως εισαι;;;πως παμε;

 


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου στέλνω πολύ μπεμπεδόσκονη  και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου πολλά πολλά +++++++++++ :):):) 

3 hours ago, zamia said:

Καλα ειμαστε γλυκο μου!τωρα κοιμάται το παλικαρι μου!!

Παντα κολπικα τα εβαζα..ειχα ζαλαδα...ατονια..

Προσεχε..να σηκώνεσαι σιγα σιγα.

Κοιμάται ο παίδαρος Zamiaki μου? :):):) Να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκια!!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ElektraGr είπε:

Καλά λέω...κουρασμένη πολύ από την δουλειά κ το πολύ πρωινο ξύπνημα....από τις 6 παρά στο πόδι....

Ακομα δεν εχει κατεβει αλλα νιώθω απο κατω τα γνωστα τραβηγματα...ποναλακια που κ που...κ διαφανα υγρουλια...(σορρυ για τις αναλύσεις)....εκανα κ το μπανακι μου κ αναμενω λοιπον...

Εσυ πως εισαι;;;πως παμε;

 

χμμμ ευχομαι να μην κατεβει!να μην κατεβει!

εγω αναμενω κοριτσι μου ...εχω καποια συμπτωματα εντονα αλλα καλα...δεν πρεπει να δινω σημασια!τωρα που ειπες υγρα...εγω παρατηρω επειδη τωρα βαζω το ουτρο κολπικα...οτι δεν εχω καθολου....τιποτα...και παντα 3-4  μερες πριν την περιοδο  εχω ...δεν ξερω αν παιζει ρολο...ειμαι πολυ στεγνη....καμια μαμα θυμαται?

6 minutes ago, Lover bird είπε:

Κορίτσια μου στέλνω πολύ μπεμπεδόσκονη  και εύχομαι μέσα από την καρδιά μου πολλά πολλά +++++++++++ :):):) 

Πουλακι μου με τον παιδαρο στην κοιλιτσα!!!!να σαι καλααααα μπεμπουληηηη!ευχαριστουμε!!!! :):)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ElektraGr said:

Καλά λέω...κουρασμένη πολύ από την δουλειά κ το πολύ πρωινο ξύπνημα....από τις 6 παρά στο πόδι....

Ακομα δεν εχει κατεβει αλλα νιώθω απο κατω τα γνωστα τραβηγματα...ποναλακια που κ που...κ διαφανα υγρουλια...(σορρυ για τις αναλύσεις)....εκανα κ το μπανακι μου κ αναμενω λοιπον...

Εσυ πως εισαι;;;πως παμε;

 

Φιλάκια Elektra μου μακάρι να μην κατέβει, να μείνει εκεί που είναι... :) 


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

ψυχουλα μου!!!εισαι τα ματακια της γνωσης του!!!!ο θεος να σε εχει καλα κοπελα μου γι αυτο που κανεις!και θα σε εχει!μπραβο σου!και συντομα θα σου χαρισει το παιδακι σου!

ετσι κ εγω..δεν την καταλαβαινω καθολου...δεν ποναω...κανω τα παντα απο την πρωτη μερα που ερχεται!

στηθος αν νιωσω γτ πολλες φορες δεν το νιωθω ειναι 2 μερες πριν!

για το στηθος αυτο το μηνα ομως...τι να σου πωωωω.....ποναει απο τις 5/1 λιγες μερες μετα την ωορρηξια μου τραγικα πολυ ...οι φλεβες εχουν πεταχτει...ουτε με το σφουγγαρι στο μπανιο δεν το αγγιζω...τα βραδυα με ενοχλει στον υπνο....σουτιεν δεν αντεχω...το μαξιμουμ που μου ειπε ο γιατρος ειναι μεχρι Δευτερα ναι!που θα ειναι 16μερες απο την ωορρηξια!

βεβαια καθε κυκλος ειναι αλλιως...μπορει τωρα να την εχει δει να με βασανισει με το στηθος η περιοδος και εγω να ελπιζω!χαχαχα!

μαζι αναμενει η Ηλεκτρα σημερα ναι...αλλα εχει μερες να μπει....κοντευω εγω και εσυ και μετα η Αμποτ...(ελπιζω να μην ξεχναω κανενα κοριτσι!)εχει κ αυτη μερες να μπει!θα μας γνωρισεις ολες σε λιγες μερες!:)

Τι ωραία που τα γραφεις...!!! εγω έριξα εναν 2ωρο υπνο τέλειο γιατί ένιωθα χώμα!! τι ωραία, δε θα κοιμάμαι τώρα το βράδυ....
κι ε΄γω την ίδια μέρα έχω λίγο κράμπες και that' s all!

Αντε ανυπομονω να γνωρίζω κι άλλες σιγά σιγά...ομολογώ πως η συζήτηση εδώ αποκτά λίγο μορφή εξάρτησης ή μου φαινεται;;;
Η κυριακή κοντα είναι και τα συμπτώματα σου τα βρισκω οτι πρέπει....!!!!

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο κοριτσια με τα ωραια συμπτωματα....μυριζει μπεμπεδοσκονη....εγω για το σχολειο το σκεφτομαι γιατι ο μικρος ζηταει παιδακια κ εδω στο χωριο δεν εχει αλλες δραστηριοτητες...αλλα γενικα δεν ειμαι απο αυτες που βιαζονται να το στειλουν...θα δω...εχω μια φιλη νηπιαγωγο που μου προτεινει να το στειλω...μακαρι να ειχε τωρα ενα αδερφακι κ να ειχε παρεουλα η αγαπη μου

Δώσε μας κι άλλη ΄θετική ενέργεια, πρωτα η μουτζούρα, εγώ κι όσες ακόμα περιμένουν, να ανοιξει καλά το 2017!!!

Όσον αφορά τον παιδικό, σίγουρα κάνει τα παιδάκια πιο κοινωνικά σε σχέση με αυτά που μένουν σπίτι,και παιζουν και παιρνούν καλά.... αλλά οι ιώσεις θα πάνε και θα έρχονται!!
Σου εύχομαι γρήγορα να του χαρίσεις ένα αδερφάκι!!!! Μακάρι!!!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lover bird είπε:

Φιλάκια Elektra μου μακάρι να μην κατέβει, να μείνει εκεί που είναι... :) 

Φιλούκιαα πουλάκι...πως πάει  το μπεμπέκι κι η εγκυμοσύνη σου;; όλα να ναι υπέροχα :)

 


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Ηλεκτρα σημερα περιμενες κ δεν ηρθε.....εχεις συχνα καθυστερηση???τεστ δεν θα κανεις???τι σκεφτεσαι??

Νιιι σημερα περιμενω ...καθυστερηση οχι ...μια δυο φορες τον χρονο...αλλιως ειμαι τζαστ...οι δεν κανω πραμα....απλα αναμενω :)


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 minutes ago, ElektraGr είπε:

Νιιι σημερα περιμενω ...καθυστερηση οχι ...μια δυο φορες τον χρονο...αλλιως ειμαι τζαστ...οι δεν κανω πραμα....απλα αναμενω :)

απο αυριο που θα μετραμε καθυστερηση???????θα το κανεις η μπα?πεισματαρικο κρητικο γινατι διακρινω.... τοσηηηηη σιγουρια οτι ερχεται!χαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Δλδ θες να μας σκασεις.......ποτε θα κανεις   ????????μολογα...

Οχιιι καλε ...βρε συ αφου νιωθω πως κατεβαινει ....μα ποια αλλη ειναι μαζι μου;;; η κοντα μου να μην;α

23 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

απο αυριο που θα μετραμε καθυστερηση???????θα το κανεις η μπα?πεισματαρικο κρητικο γινατι διακρινω.... τοσηηηηη σιγουρια οτι ερχεται!χαχαχα!

Πόντια είμαι..κρητικιά απο την μεριά του υπέροχου άντρα μου γίνομαι..χιχιχκκχι


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ElektraGr είπε:

Οχιιι καλε ...βρε συ αφου νιωθω πως κατεβαινει ....μα ποια αλλη ειναι μαζι μου;;; η κοντα μου να μην;α

Πόντια είμαι..κρητικιά απο την μεριά του υπέροχου άντρα μου γίνομαι..χιχιχκκχι

μια χαρα σε εχει μυησει ο συζυγος ομορφια!μαγικος τοπος εκει κατω!!!!

εγω παντως σου ευχομαι να μην εμφανιστει η ακατανομαστη και να εχουμε θετικο τεστακι +++++ 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2017 at 11:32 ΜΜ, vikib είπε:

ωραια ιοιο να χαλαρωσεις κ συ κ για μας φαινεται καλο το βραδυ προς το παρον

τι κανεις χρυσα;σε τι φαση βρισκεσαι εσυ;

καλα ειμαι Βικουλα μου ειχα προβλημα δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ..εμεις βαλαμε μπρος για το δευτερο αντε να δουμε...εσυ ολα καλα τα δικα σου νεα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...