Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

μια χαρα σε εχει μυησει ο συζυγος ομορφια!μαγικος τοπος εκει κατω!!!!

εγω παντως σου ευχομαι να μην εμφανιστει η ακατανομαστη και να εχουμε θετικο τεστακι +++++ 

Σε όλες μας να έρθουν τα ευχάριστα :)

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 hours ago, Σαμμερ είπε:

Ρε κοριτσια επειδη  τα παιδια μας πανω κατω εχουν την ιδια ηλικια να σας ρωτησω:ποτε σκεφτεστε να τα στειλετε σχολειο???

τι κανεις σαμμερ μου ??εγω σκεφτομαι φετος να κανω τα χαρτια κ μακαρι να τον παρουν στο παιδικο 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chrysa1982 είπε:

καλα ειμαι Βικουλα μου ειχα προβλημα δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ..εμεις βαλαμε μπρος για το δευτερο αντε να δουμε...εσυ ολα καλα τα δικα σου νεα?

περαστικα σας.ειδα δε σας μπηκε καλα η νεα χρονια

αντε με το καλο το αδερφακι

εμεις καλα,μεγαλωνουμε.κ δω χιονισε μονο χθες.αλλα γενικα κλεισμενοι σπιτι γτ εχει πολυ κρυο

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vikib είπε:

περαστικα σας.ειδα δε σας μπηκε καλα η νεα χρονια

αντε με το καλο το αδερφακι

εμεις καλα,μεγαλωνουμε.κ δω χιονισε μονο χθες.αλλα γενικα κλεισμενοι σπιτι γτ εχει πολυ κρυο

ασε εχω να βγω μια εβδομαδα απο το κρυο απο αρρωστιες κ τα νευρα μου κροσια..σε ευχαριστω μακαρι ολες μας να μην παιδευτουμε κ γρηγορα να χουμε ευχαριστα...

Μουντζουρα περαν απο το στηθος που ποναει εμενα τοτε καιγανε λες κ ειχα πυρετο..αντε να ακουσουμε με το καλο τα ευχαριστα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, chrysa1982 είπε:

ασε εχω να βγω μια εβδομαδα απο το κρυο απο αρρωστιες κ τα νευρα μου κροσια..σε ευχαριστω μακαρι ολες μας να μην παιδευτουμε κ γρηγορα να χουμε ευχαριστα...

Μουντζουρα περαν απο το στηθος που ποναει εμενα τοτε καιγανε λες κ ειχα πυρετο..αντε να ακουσουμε με το καλο τα ευχαριστα

Χρυσακι μου τι κανετε???

με το καλο το δευτερο!!!

αν καινε??????καινε...δεν μπορω να τα αγγιξω και απο το τσιτωμα εχουν πεταχτει οι φλεβες!αλλα δεν πρεπει να δινουμε σημασια στα συμπτωματα.(παρασυρομαι και εγω απο την λαχταρα)..αναμονη και το αργοτερο κυριακη θα μαθουμε!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγάπες μόλις γύρισα από δουλειά.  Βλέπω έχετε γράψει τόμο πάλι! ! Από μια γρήγορη ματιά κατάλαβα ότι η Μουτζούρα και η Jane μας έχουν πολύ θετικά συμπτώματα!  Μακάρι κοριτσαρες μου! !! Και όλες οι υπόλοιπες κοπέλες που είναι στην αναμονή! !! Παρτε μπεμπεδοσκονη! !!!! Φουουοουουουυ


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες μόλις γύρισα από δουλειά.  Βλέπω έχετε γράψει τόμο πάλι! ! Από μια γρήγορη ματιά κατάλαβα ότι η Μουτζούρα και η Jane μας έχουν πολύ θετικά συμπτώματα!  Μακάρι κοριτσαρες μου! !! Και όλες οι υπόλοιπες κοπέλες που είναι στην αναμονή! !! Παρτε μπεμπεδοσκονη! !!!! Φουουοουουουυ

γυρισε το σποριδιο σπιτακι του?αντε αντε αγαπη ξεκουραση και χαλαρωση!!!!μπεμπεδοσκονη καλοδεχουμενη!σμουτς!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, marakif1990 είπε:

Αν και γενικά αυτές οι θεωρίες αμφισβητουνται εμένα έγινε τυχαία (εννοώ όχι εσκεμμένα ) η δεύτερη και έπιασε. Μπορεί να ήταν απλά σύμπτωση. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρυσα μου ποσο ειναι το μωρο σου???ξεκινησες τις προσπαθειες???ποτε περιμενεις???με το καλο σου ευχομαι ....ηλεκτρα τελειος συνδυασμος ποντια με κρητικο...μ αρεσει...μουτζουρα αρχιζω να μαι πολλη σιγουρη για σενα.ρε μηπως μπερδεψες τις μερες κ εχεις καθυστερηση???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Ευχαριστω πολυ jane μου αλλα δεν ειμαι κ η πιο τυχερη στο θεμα κυησης....ελπιζω ομως

όλα θα γίνουν σαμμερ!!!

1 hour ago, ElektraGr είπε:

Νιιι σημερα περιμενω ...καθυστερηση οχι ...μια δυο φορες τον χρονο...αλλιως ειμαι τζαστ...οι δεν κανω πραμα....απλα αναμενω :)

Ηλέκτρα, αν εισαι τζαστ, κανε ενα τεστακι να δεις!!!

 



Γενικά να ρωτήσω στη Βιοιατρικη ξέρει καμιά πόσο κοστίζει η χοριακή αν εχεις ΙΚΑ?

22 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπες μόλις γύρισα από δουλειά.  Βλέπω έχετε γράψει τόμο πάλι! ! Από μια γρήγορη ματιά κατάλαβα ότι η Μουτζούρα και η Jane μας έχουν πολύ θετικά συμπτώματα!  Μακάρι κοριτσαρες μου! !! Και όλες οι υπόλοιπες κοπέλες που είναι στην αναμονή! !! Παρτε μπεμπεδοσκονη! !!!! Φουουοουουουυ

Τονια μου μακαρι να ειναι τυχερη η μπεμπεδοσκονη σου!!!! Εγω τεταρτη.... αλλα θα περιμενω ως παρασκευη εχω πει γιατι καμια φορα ειμαι +-1 μέρα...


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, marakif1990 είπε:

χμμμ αν και λενε δεν παιζει ρολο....εμεις για θεμα καθαρα απολαυσης(ιιιι ντρεπομαι τωρα :oops:) εφαρμοζουμε συχνα τη δευτερη....χαχαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

χμμμ αν και λενε δεν παιζει ρολο....εμεις για θεμα καθαρα απολαυσης(ιιιι ντρεπομαι τωρα :oops:) εφαρμοζουμε συχνα τη δευτερη....χαχαχαχα!

Πφφφφ ρε κορίτσια, εμεις ΠΑΝΤΑ εκείνος απο πανω... θα αλλάξει απο Σάββατο... χαχαχα

Επίσης, μένετε στο κρεβατι μετα ξαπλωμένες;;

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Χρυσα μου ποσο ειναι το μωρο σου???ξεκινησες τις προσπαθειες???ποτε περιμενεις???με το καλο σου ευχομαι ....ηλεκτρα τελειος συνδυασμος ποντια με κρητικο...μ αρεσει...μουτζουρα αρχιζω να μαι πολλη σιγουρη για σενα.ρε μηπως μπερδεψες τις μερες κ εχεις καθυστερηση???

Σαμμερακι μου ...κοιτα  κλεινω 12 μερες μετα την ωορρηξια σημερα!αν ξεραμε ποτε περιπου αδιαθετω μετα απο αυτη θεωρητικα μπορει να ξεραμε αν διανυω καθυστερηση η οχι....εγω εχω δωσει στον εαυτο μου το μαξ που αναφερεται στις 16 μερες μετα απο την ωορρηξια...στην βιοχημικη που ειχα ειχαμε δει τοτε την ωορρηξια υπερηχογραφικα...τοτε απο την ανυπομησια μου την 12 μερα ειχα κανει χοριακη και ειχε βγει θετικη...μετα απο 4 μερες που μου ζητησε ο γιατρος να την επαναλαβω ειχε πεσει και μετα μηδενισε...οποτε κ τοτε δεν εβγαλα ακρη με την ωχρινικη μου φαση γιατι πιστευω επηρεαστηκε απο την συλληψη!δεν ξερω εσεις τι λετε?για να δουμε κ αυριο...τωρα επλενα τα πιατα και νιωθω να μην μπορω να σταθω ορθια απο αυτο το αισθημα στη μεση...δεν ειναι πονος...αυτο που νιωθεις οτι δεν αντεχεις ορθια λεπτο....φοβαμαι λιγακι να κανω τεστ!εξαλλου αν ειμαι εγκυος θα ειμαι....δεν θα αλλαξει!εεεε?

5 minutes ago, marakif1990 είπε:

Πφφφφ ρε κορίτσια, εμεις ΠΑΝΤΑ εκείνος απο πανω... θα αλλάξει απο Σάββατο... χαχαχα

Επίσης, μένετε στο κρεβατι μετα ξαπλωμένες;;

χαχαχα!παρε πρωτοβουλιες παιδι μουυυυ!!!!

ναι εγω αυτο τον κυκλο εμενα ξαπλα.....ρε ομορφια ειναι θεμα τυχης δεν ξερω αν παιζει ρολο...πιστευω πιο πολυ εμενα ξαπλα για να νιωθω εγω καλα με μενα ...με την εννοια οτι εκανα και αυτο που ισως παιζει ρολο...ισως και οχι!

15 minutes ago, jane.austen είπε:

όλα θα γίνουν σαμμερ!!!

Ηλέκτρα, αν εισαι τζαστ, κανε ενα τεστακι να δεις!!!

 



Γενικά να ρωτήσω στη Βιοιατρικη ξέρει καμιά πόσο κοστίζει η χοριακή αν εχεις ΙΚΑ?

Τονια μου μακαρι να ειναι τυχερη η μπεμπεδοσκονη σου!!!! Εγω τεταρτη.... αλλα θα περιμενω ως παρασκευη εχω πει γιατι καμια φορα ειμαι +-1 μέρα...

πρεπει να την γραψεις και μετα να την κανεις...για να πληρωσεις μονο συμμετοχη....νομιζω...σωστα?

εμενα εδω στο εργαστηριο που κανω ολες τις εξετασεις 10ευρω μου παιρνει!τωρα βασικα μια δωρο οφειλουν να μου κανουν!χεχε!τοσες εχω κανει!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, marakif1990 είπε:

Πφφφφ ρε κορίτσια, εμεις ΠΑΝΤΑ εκείνος απο πανω... θα αλλάξει απο Σάββατο... χαχαχα

Επίσης, μένετε στο κρεβατι μετα ξαπλωμένες;;

Εγω ναι καθομαι ξαπλωμενη για μιση ωριτσα, αυτο μου προτεινε και ο γιατρος μου!

10 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Σαμμερακι μου ...κοιτα  κλεινω 12 μερες μετα την ωορρηξια σημερα!αν ξεραμε ποτε περιπου αδιαθετω μετα απο αυτη θεωρητικα μπορει να ξεραμε αν διανυω καθυστερηση η οχι....εγω εχω δωσει στον εαυτο μου το μαξ που αναφερεται στις 16 μερες μετα απο την ωορρηξια...στην βιοχημικη που ειχα ειχαμε δει τοτε την ωορρηξια υπερηχογραφικα...τοτε απο την ανυπομησια μου την 12 μερα ειχα κανει χοριακη και ειχε βγει θετικη...μετα απο 4 μερες που μου ζητησε ο γιατρος να την επαναλαβω ειχε πεσει και μετα μηδενισε...οποτε κ τοτε δεν εβγαλα ακρη με την ωχρινικη μου φαση γιατι πιστευω επηρεαστηκε απο την συλληψη!δεν ξερω εσεις τι λετε?για να δουμε κ αυριο...τωρα επλενα τα πιατα και νιωθω να μην μπορω να σταθω ορθια απο αυτο το αισθημα στη μεση...δεν ειναι πονος...αυτο που νιωθεις οτι δεν αντεχεις ορθια λεπτο....φοβαμαι λιγακι να κανω τεστ!εξαλλου αν ειμαι εγκυος θα ειμαι....δεν θα αλλαξει!εεεε?

χαχαχα!παρε πρωτοβουλιες παιδι μουυυυ!!!!

ναι εγω αυτο τον κυκλο εμενα ξαπλα.....ρε ομορφια ειναι θεμα τυχης δεν ξερω αν παιζει ρολο...πιστευω πιο πολυ εμενα ξαπλα για να νιωθω εγω καλα με μενα ...με την εννοια οτι εκανα και αυτο που ισως παιζει ρολο...ισως και οχι!

πρεπει να την γραψεις και μετα να την κανεις...για να πληρωσεις μονο συμμετοχη....νομιζω...σωστα?

εμενα εδω στο εργαστηριο που κανω ολες τις εξετασεις 10ευρω μου παιρνει!τωρα βασικα μια δωρο οφειλουν να μου κανουν!χεχε!τοσες εχω κανει!!!

οχι μουτζουριτσα μου δε θα αλλαξει!!οποτε κανε λιγο υπομονη για το τεστ ακομα...2 μερουλες εμειναν.... Πιστευω πως αυτος ο μηνας θα φερει καλα νεα!!!!ε αν ειναι μονο 10 ευρω αξιζει να κανεις κατευθειαν χοριακη...αν και η ευκολια του τεστ αλλο πραγμα...


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...