Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 minutes ago, ElektraGr είπε:

Καλημερα !!Δεν κατέβηκε μέχρι το πρωί ... αλλά έκανε κι ένα τεστάκι κι ήταν αρνητικό ! Οπότε σήμερα θα μου έρθει !!

καλημερα κοριτσαρα!!!χμμμμμ....η ατιμη κοιτα τωρα σε βασανιζει!

οσο δεν κατεβαινει βεβαια ...οποιοδηποτε αρνητικο δεν το λες και αξιοπιστο 100%....ειχες καταλαβει ημερα ωορρηξιας Ηλεκτρακι γιατι δεν θυμαμαι?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου και από μένα :)

Χαρούμενη Παρασκευή και ακόμα ποιο χαρούμενο Σ/Κ :):);)

 

Γλυκιά καλημέρα πουλάκι μου! Χαδακι ζεστό στην κοιλιτσα στέλνω!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε ηλεκτρα

ρενα απο οσο ξερω οχι.το εννιαμηνο θα το επαιρνε αν η γυναικα γυριζε μετα τις 40μερες.κατευθειαν μετα την αδεια τοκετου

γι αυτο λεω θα αξιζε μονο αν η γυναικα ειχε μια πολυ καλη δουλεια,υψηλομισθη κ σημαντικο ποστο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vikib είπε:

αντε να δουμε ηλεκτρα

ρενα απο οσο ξερω οχι.το εννιαμηνο θα το επαιρνε αν η γυναικα γυριζε μετα τις 40μερες.κατευθειαν μετα την αδεια τοκετου

γι αυτο λεω θα αξιζε μονο αν η γυναικα ειχε μια πολυ καλη δουλεια,υψηλομισθη κ σημαντικο ποστο

Κατάλαβα Βικακι μου!! Το ξεχνάω δλδ.. χαχαχαχα.....


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες μου!  

Ηλεκτρακι μου μην στεναχωριεσαι.  Τον άλλο μήνα θα έρθει η σειρά σου!

Μουτζουρα μου καλωσηρθες στο κλαμπ των υπναραδων! ! 

Σε όλα τα κοριτσάκια στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! !! Αντε να τελειώσει ωραία η βδομάδα! !!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα αγαπούλα μου! Ναι κ εγω δεν ξέρω τι έχεις πάθει...   αλλά δεν θέλω με τίποτα να μου στενοχωρηθεις αν χτυπά ξύλο δε βγει.. οπότε να το κάνεις οπότε νιώσεις εσύ έτοιμη ματάκια μου. Κ ασε μας εμάς να λυσαμε..γιατί λυσαμε από ξέρεις... 

Καλημέρα Βικακι μου.. προσωπικά είμαι αισιόδοξη κ νομιζω κ οι υπολοιπες! 

Όμως αν η γυναίκα έχει πάρει το 6μηνο από τον οαεδ..από τον ιδιωτικό τομέα..μπορεί να πάρει ο άντρας στο δημοσιο; 

καλημερα ομορφια μου!!!!!επισης ενω φοβαμαι....νομιζω δεν θα στεναχωρεθω κιολας!!!αφου ξερω πως καναμε οτι ηταν ανθρωπινως δυνατον....θα ειμαι ενταξει με μενα....νομιζω ετσι!χαχαχα!

ε και λιγο να πεσω επισης δεν φοβαμαι...εχω το παρεακι μου εδω που θα με καταλαβει και μαζι θα πορευτουμε στον νεο κυκλο...απλα απο χθες δεν ξερω νιωθω πως επειδη πλησιαζουν οι μερες...κατι δεν θα ενιωθα διαφορετικο?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσαρα!!!χμμμμμ....η ατιμη κοιτα τωρα σε βασανιζει!

οσο δεν κατεβαινει βεβαια ...οποιοδηποτε αρνητικο δεν το λες και αξιοπιστο 100%....ειχες καταλαβει ημερα ωορρηξιας Ηλεκτρακι γιατι δεν θυμαμαι?

Καλά λεει ...λιγο υπομονή ακόμα Ηλεκτρακι.  Να σιγουρευτουμε...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.σημερα εχει λιγο ηλιο κ λεω να βγαλω τον μικρο λιγο εξω....το πρωι ο αντρας μου εφυγε για τη δουλεια κ μας κλειδωσε μεσα στο δωματιο.....χα χα ακροβατικα εκανα πρωι πρωι..ευτυχως ειμαι φοβιτσιαρα με τον μικρο κ κρυβω παντου κλειδια...ηλεκτρα λυπαμαι.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

καλημερα ομορφια μου!!!!!επισης ενω φοβαμαι....νομιζω δεν θα στεναχωρεθω κιολας!!!αφου ξερω πως καναμε οτι ηταν ανθρωπινως δυνατον....θα ειμαι ενταξει με μενα....νομιζω ετσι!χαχαχα!

ε και λιγο να πεσω επισης δεν φοβαμαι...εχω το παρεακι μου εδω που θα με καταλαβει και μαζι θα πορευτουμε στον νεο κυκλο...απλα απο χθες δεν ξερω νιωθω πως επειδη πλησιαζουν οι μερες...κατι δεν θα ενιωθα διαφορετικο?

Όχι όχι.. μη μου το αλλάζεις τωρααα ... ασε τα συμπτώματα   ..δεν έχει διαφορετικό κ ίδιο.. ηρέμησε..κάνε την υπομονουλα σου.. για να είσαι καλά αύριο να κάνεις το τεστάκι... Χαχαχα.. ωραία δεν στο έριξα η άτιμη;;!! Μη μου φοβάσαι για τίποτα ότι κ να γίνει. . Εμείς είμαστε εδώ..το ξέρεις!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσια.σημερα εχει λιγο ηλιο κ λεω να βγαλω τον μικρο λιγο εξω....το πρωι ο αντρας μου εφυγε για τη δουλεια κ μας κλειδωσε μεσα στο δωματιο.....χα χα ακροβατικα εκανα πρωι πρωι..ευτυχως ειμαι φοβιτσιαρα με τον μικρο κ κρυβω παντου κλειδια...ηλεκτρα λυπαμαι.....

εγω θα ειχα φρικαρει..

τα εχω μαζεψει τα κλειδια

ναι,ναι μουτζουρα.δ χρειαζεται.να νιωθεις κτ διαφορετικο.ολοιδια ειναι τα συμπτωματα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vikib είπε:

γενικα καλυτερα να ειναι η μαμα σπιτι.ειναι δυσκολα τον πρωτο καιρο αλλα τελεια

Εννοείται Βικακι μου... θα έχει κανείς αυτό το πλασματακι και θα θέλει να πάει για δουλειά;;;!!

4 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσια.σημερα εχει λιγο ηλιο κ λεω να βγαλω τον μικρο λιγο εξω....το πρωι ο αντρας μου εφυγε για τη δουλεια κ μας κλειδωσε μεσα στο δωματιο.....χα χα ακροβατικα εκανα πρωι πρωι..ευτυχως ειμαι φοβιτσιαρα με τον μικρο κ κρυβω παντου κλειδια...ηλεκτρα λυπαμαι.....

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχσχαχσ...  εγω κρίση πανικού επί τόπου!!!! Μα καλά πως σας εκλεισε; ο μικρός δεν τρομαξε;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου και από μένα :)

Χαρούμενη Παρασκευή και ακόμα ποιο χαρούμενο Σ/Κ :):);)

 

πουλακι μου ομορφο καλημερα!!!!ηρεμο και χαρουμενο σ/κ με τον παιδαρο!!!:)

5 minutes ago, vikib είπε:

αντε να δουμε ηλεκτρα

ρενα απο οσο ξερω οχι.το εννιαμηνο θα το επαιρνε αν η γυναικα γυριζε μετα τις 40μερες.κατευθειαν μετα την αδεια τοκετου

γι αυτο λεω θα αξιζε μονο αν η γυναικα ειχε μια πολυ καλη δουλεια,υψηλομισθη κ σημαντικο ποστο

αχ κ μενα με βασανιζει αυτο το θεμα της αδειας!εχω σκεφτει επειδη εδω οκ μετα απο τοσα χρονια πια ειμαστε συνεργατες και οχι η απολυτη σχεση αφεντικου-υπαλληλου αν εχω καλη εγκυμοσυνη να μεινω ως το τελος εδω....γραφειο ειναι εξαλλου και με προσεχουν και πολυ δεν μπορω να πω(ειμαι μια γυναικα με 4 αντρες!!!) και να ζητησω ολη την αδεια μετα το τοκετο...ενα 4μηνο και μετα βλεπουμε...σκεψεις κανω...δεν ξερω κιολας!βλεποντας και κανοντας!!!

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα αγάπες μου!  

Ηλεκτρακι μου μην στεναχωριεσαι.  Τον άλλο μήνα θα έρθει η σειρά σου!

Μουτζουρα μου καλωσηρθες στο κλαμπ των υπναραδων! ! 

Σε όλα τα κοριτσάκια στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά! !! Αντε να τελειώσει ωραία η βδομάδα! !!

καλημεραααααα ομορφια!!!!ζεστο χαδακι στο μπεμπε και απο εμας!!!!! σμουτς!!!!

6 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Καλημερα κοριτσια.σημερα εχει λιγο ηλιο κ λεω να βγαλω τον μικρο λιγο εξω....το πρωι ο αντρας μου εφυγε για τη δουλεια κ μας κλειδωσε μεσα στο δωματιο.....χα χα ακροβατικα εκανα πρωι πρωι..ευτυχως ειμαι φοβιτσιαρα με τον μικρο κ κρυβω παντου κλειδια...ηλεκτρα λυπαμαι.....

ωωωωχχχχ!!!χαχαχα!μπραβο βρε μανα ψυχραιμη!!!!να απολαυσετε τη βολτουλα σας!!!!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

πουλακι μου ομορφο καλημερα!!!!ηρεμο και χαρουμενο σ/κ με τον παιδαρο!!!:)

αχ κ μενα με βασανιζει αυτο το θεμα της αδειας!εχω σκεφτει επειδη εδω οκ μετα απο τοσα χρονια πια ειμαστε συνεργατες και οχι η απολυτη σχεση αφεντικου-υπαλληλου αν εχω καλη εγκυμοσυνη να μεινω ως το τελος εδω....γραφειο ειναι εξαλλου και με προσεχουν και πολυ δεν μπορω να πω(ειμαι μια γυναικα με 4 αντρες!!!) και να ζητησω ολη την αδεια μετα το τοκετο...ενα 4μηνο και μετα βλεπουμε...σκεψεις κανω...δεν ξερω κιολας!βλεποντας και κανοντας!!!

καλημεραααααα ομορφια!!!!ζεστο χαδακι στο μπεμπε και απο εμας!!!!! σμουτς!!!!

Μια χαρά ακούγεται αγάπη . Κ εγώ πιστεύω αν όλα σου πάνε καλά με την εγκυμοσύνη να μείνεις μέχρι όσο μπορείς κ μετά λείπεις όσο γίνεται. Κ εγώ έτσι θέλω να κάνω.  Αν κ έχω την αμφιβολία πως θα το πάρει από την αρχή.. για αλλους λογους.


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Όχι όχι.. μη μου το αλλάζεις τωρααα ... ασε τα συμπτώματα   ..δεν έχει διαφορετικό κ ίδιο.. ηρέμησε..κάνε την υπομονουλα σου.. για να είσαι καλά αύριο να κάνεις το τεστάκι... Χαχαχα.. ωραία δεν στο έριξα η άτιμη;;!! Μη μου φοβάσαι για τίποτα ότι κ να γίνει. . Εμείς είμαστε εδώ..το ξέρεις!!

φαγαμε το γαιδαρο τωρα...δεν εμεινε τιποτα....κ εκει που λεω δεν εχω κατι διαφορετικο...να τη μου ηρθε η ζαλαδιτσα μολις!χαχαχαχα!

εισαι εσυ μια!!!!καταφερτζου!!!!:):)

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...