Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

23 minutes ago, marakif1990 είπε:

Πφφφφ ρε κορίτσια, εμεις ΠΑΝΤΑ εκείνος απο πανω... θα αλλάξει απο Σάββατο... χαχαχα

Επίσης, μένετε στο κρεβατι μετα ξαπλωμένες;;

Εγώ καθόμουν κάνα τέταρτο με μισάωρο. Σκεπαζομουν και με την κουβερτουλα για να μην κρυώνω και το απολαμβανα. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Jane  κ εγω δεν ξερω να σε βοηθησω.παντως οσε φορες εκανα γιατι εμενα ο γιατρος μου τη ζηταει υποχρεωτικα  παω την κανω κ μετα μου τις γραφει.2 παντα για να βλεπουμε διπλασιασμο...συγχωρεστε με ρε κοριτσια αν εμμεσα σας πιεζω αλλα δεν κρατιεμαι να μαθω.....

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Jane  κ εγω δεν ξερω να σε βοηθησω.παντως οσε φορες εκανα γιατι εμενα ο γιατρος μου τη ζηταει υποχρεωτικα  παω την κανω κ μετα μου τις γραφει.2 παντα για να βλεπουμε διπλασιασμο...συγχωρεστε με ρε κοριτσια αν εμμεσα σας πιεζω αλλα δεν κρατιεμαι να μαθω.....

βρε ειναι δυνατον να νιωσω πιεση?και ειδικα απο εσας εδω που με τοσο θετικη ενεργεια με εχετε αγκαλιασει?καθολου ετσι δεν το εξελαβα ομορφια μου...ισα ισα που αναθαρρω που λες πως τα βλεπεις θετικα σημαδακια..αλλα να...λιγο ειπα να κρατηθω αυτη τη φορα!πιστευω αν και αυριο συνεχισω με αυτη την εικονα θα αρχισω να τρωγομαι και εγω!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

βρε ειναι δυνατον να νιωσω πιεση?και ειδικα απο εσας εδω που με τοσο θετικη ενεργεια με εχετε αγκαλιασει?καθολου ετσι δεν το εξελαβα ομορφια μου...ισα ισα που αναθαρρω που λες πως τα βλεπεις θετικα σημαδακια..αλλα να...λιγο ειπα να κρατηθω αυτη τη φορα!πιστευω αν και αυριο συνεχισω με αυτη την εικονα θα αρχισω να τρωγομαι και εγω!

Αααα δεν έχεις αρχίσει ακομα να τρώγεσαι;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,κοριτσια!!!ειχα καιρο να μπω & διαβασα τα ποστ τα τελευταια!ελπιζω να σας βρισκω ολες γερες & υγιεις!αφορμη για να μπω σταθηκε ενα ποστ της πιπις που με στεναχωρησε πολυ!της ευχομαι πολλη πολλη δυναμη & θα μαστε ολες διπλα της εστω και απο μακρια!ειμαστε εδω για εκεινη!μονο χαρες απο δω και μπρος!καλη χρονια & χρονια καλα & πολλα!!!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σαμμερακοοοοο!!!ναι χαθηκα μωρε!!ειχα τραπεζωματα & πολλη κουραση τις γιορτες!καλα ειμαστε!!χιονισε εδω & εχει κρυοοοο!δεν παμε βολτες!!η νασιαννα ειναι καλα,μεγαλωνει & ειναι πολυ ζωηρη!σκετο ζιζανιο!!ειναι τρελο φατσονι,την καμαρωνω!εσεις πως ειστε;;ξεκινησατε τις προσπαθειες για 2ο παιδακι;


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα πως να ειμαστε ελπιζουμε σε μια καλυτερη χρονια....καναμε ενα πολυ δειλο ξεκινημα γιατι ο κυκλος μου μετα την αποξεση ειναι πολυ αστατος κ θελω να αδιαθετησω τελος του μηνα για να δω μερες κ μετα ξεκιναμε...ο ενα κυκλος 24ων ημερων κ ο αλλος 37.οτι να ναι...μπραβο στο κοριτσι σου..να ειναι γερο...μη χανεσαι αν μπορεις.δινεις ωραιες συμβουλες..... κ τις χρειαζομαστε....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σχολασα στις 11 σήμερα.. έφαγα σαν τη τρελή κ τώρα τεζα.  Νευριαζω που δεν μπορώ να σας γράφω στη δουλειά κ χάνω τη κουβέντα... 

Λοιπον Παμελακι μου επειδή κ εγώ δεν κρατιέμαι όπως λέει και το Σαμμερακι ..δεν το κάνεις το Σάββατο ενα;  

Ηλεκτρακι αντέ κ εσύ κάνε αύριο κιόλας.. Να περιμενουμε;;;;

Χρύσα μου τι κανεις; πότε περιμένεις εσυ; 

Βικακι μου όλα εντάξει με το δοντι; Διάβασα ότι ο άντρας σου θα πάρει 9μημο ανατροφής τέκνου; αυτό γίνεται σε όλους στο δημοσιο;; 

Τζέιν πόσο υπέροχο να δίνεις τα φώτα σου σε ένα τέτοιο πλάσμα... μπράβο! Μου βγάζεις έτσι πολύ ηρεμία κ πιστεύω πως όλα θα σου έρθουν καλά.. είναι αυτή η αύρα που λέμε ρε παιδί μου..

Τονακι μου ένα φιλακι στο σπορακι  μας..

Πουλάκι μου εσύ πότε θα ξανα δεις το μπουμπουκακι; 

Σαμμερακι μου όλα τέλεια με το μικρό μας ε;

Σας φιλώ όλες...  

Ζαμιακι μου..  Μαρτακο μου.. ιοιο μου.. Σανγκρε μου.. μανούλιτσα γλυκιά..  Τζο μου.. όνειρα γλυκά!!!

46 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Γεια σας,κοριτσια!!!ειχα καιρο να μπω & διαβασα τα ποστ τα τελευταια!ελπιζω να σας βρισκω ολες γερες & υγιεις!αφορμη για να μπω σταθηκε ενα ποστ της πιπις που με στεναχωρησε πολυ!της ευχομαι πολλη πολλη δυναμη & θα μαστε ολες διπλα της εστω και απο μακρια!ειμαστε εδω για εκεινη!μονο χαρες απο δω και μπρος!καλη χρονια & χρονια καλα & πολλα!!!

Γειά σου Ειρηνακι! Καλή χρονιά κ σε εσένα!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσαρες μου ομορφες!!!τι κανετε???καποια στιγμη διαβαζοντας σας "επεσαν και οι ασφαλειες" κοινως αποκοιμηθηκα!

Ηλεκτρακι τι εγινε ??????ευχομαι να μην εχει εμφανιστει .............

Ρενιω μου πολυ αργα σε πηρε χθες εεε?φανταζομαι κουραση!να δω πως θα παει η μερα σημερα και αν νιωσω ετοιμη αυριο πρωι...ισως κανω ενα.....φοβαμαι λιγακι μωρε....τι με εχει πιασει να ξερα!αλλες φορες να μην κρατιεμαι με τιποτα!

Σαμμερακι μου ο μικρος καλα ετσι?πως πατε απο καιρο εκει τωρα?

Μαμακα ολα καλα?το Μειλνακι?εβλεπα στην Θεσ/νικη πολυ ομιχλη σημερα!

Βικακι μου?και εκει ακομα παγωνια εε?ολοι καλα ειστε?

Ζαμιακι μου ομορφουλι καλα?ο μπεμπακος?κοιμασαι λιγο περισσοτερο τωρα?

Τονακι καλημερα!φιλι στο σπορακι μας!!!

Σανγκρε ολα καλα με τη συμμορια?υποθετω βρισκετε ολοι ρυθμους!το μικρακι?

Πουλακι μου καλημερα !φιλια στον παιδαρο!!!

Μαρακι μου καλημερα!

Τζειν μου...πωωωως εισαι?????πως νιωθεις.????

Ιοιο μου ....Τζο μου....Μαρτακο μου φιλια πολλα!!!

καλημερες και φιλια σε ολα την παρεουλα!

Ειρηνη μου καλη χρονια με υγεια και ευτυχια!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παρεουλα!

ειρηνακι μου χρονια πολλα κ καλη χρονια!τι ωραια που μεγαλωνει το κοριτσι σου!προσπαθεθτε για αδερφακι ε;αναβιωσαμε κ το πινακακι!

ηλεκτρακι κατεβηκε;

μουτζουρα κ τζειν καλα κανετε κ ειστε ψυχραιμες

ρενα,νινι,χρυσα,μαρακι κ σαμμερ νομιζω ειστε πιο αισιοδοξες,κ ετσι πρεπει!

εδω εχει κρυο αλλα απο το -3που ειχε το 4μας φαινεται ζεστη.ειχε κ ηλιο κ ζεστανε το σπιτι

με το δοντι ολα καλα.μικρη ζημια.γενικα εχω χαλια δοντια κ χρειαζομαι καθαρισμο.θα μπει στο προγραμμα λιγο αργοτερα

ρενα μου το εννιαμηνο το παιρνει ενας απο τους δυο στο δημοσιο.απλα στην υπηρεσια του αντρα μου,εφοσον η γυναικα δ εργαζεται αρα δ εχει παρει αδεια απο καπου να γεννησει,μπορουν κ παιρνουνκ αυτοι.απλα παιρουν το βασικο μισθο.αξιζει φαταζομαι αν ο συζηγος ειναι στο δημοσιο κ η γυναικα ιδιωτικα κ καλο ειναι για λογους θεσης να γυρισει γρηγορα στο ποστο της

μαμα,σανγκρε,τζο,ιοιο,τονια,ζαμια,μαρτη φιλια σε σας κ στα παιδακια σας!τονια χαδακια στην κοιλιτσα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσαρες μου ομορφες!!!τι κανετε???καποια στιγμη διαβαζοντας σας "επεσαν και οι ασφαλειες" κοινως αποκοιμηθηκα!

Ηλεκτρακι τι εγινε ??????ευχομαι να μην εχει εμφανιστει .............

Ρενιω μου πολυ αργα σε πηρε χθες εεε?φανταζομαι κουραση!να δω πως θα παει η μερα σημερα και αν νιωσω ετοιμη αυριο πρωι...ισως κανω ενα.....φοβαμαι λιγακι μωρε....τι με εχει πιασει να ξερα!αλλες φορες να μην κρατιεμαι με τιποτα!

Σαμμερακι μου ο μικρος καλα ετσι?πως πατε απο καιρο εκει τωρα?

Μαμακα ολα καλα?το Μειλνακι?εβλεπα στην Θεσ/νικη πολυ ομιχλη σημερα!

Βικακι μου?και εκει ακομα παγωνια εε?ολοι καλα ειστε?

Ζαμιακι μου ομορφουλι καλα?ο μπεμπακος?κοιμασαι λιγο περισσοτερο τωρα?

Τονακι καλημερα!φιλι στο σπορακι μας!!!

Σανγκρε ολα καλα με τη συμμορια?υποθετω βρισκετε ολοι ρυθμους!το μικρακι?

Πουλακι μου καλημερα !φιλια στον παιδαρο!!!

Μαρακι μου καλημερα!

Τζειν μου...πωωωως εισαι?????πως νιωθεις.????

Ιοιο μου ....Τζο μου....Μαρτακο μου φιλια πολλα!!!

καλημερες και φιλια σε ολα την παρεουλα!

Ειρηνη μου καλη χρονια με υγεια και ευτυχια!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

 

Καλημέρα αγαπούλα μου! Ναι κ εγω δεν ξέρω τι έχεις πάθει...   αλλά δεν θέλω με τίποτα να μου στενοχωρηθεις αν χτυπά ξύλο δε βγει.. οπότε να το κάνεις οπότε νιώσεις εσύ έτοιμη ματάκια μου. Κ ασε μας εμάς να λυσαμε..γιατί λυσαμε από ξέρεις... 

58 minutes ago, vikib είπε:

καλημερα παρεουλα!

ειρηνακι μου χρονια πολλα κ καλη χρονια!τι ωραια που μεγαλωνει το κοριτσι σου!προσπαθεθτε για αδερφακι ε;αναβιωσαμε κ το πινακακι!

ηλεκτρακι κατεβηκε;

μουτζουρα κ τζειν καλα κανετε κ ειστε ψυχραιμες

ρενα,νινι,χρυσα,μαρακι κ σαμμερ νομιζω ειστε πιο αισιοδοξες,κ ετσι πρεπει!

εδω εχει κρυο αλλα απο το -3που ειχε το 4μας φαινεται ζεστη.ειχε κ ηλιο κ ζεστανε το σπιτι

με το δοντι ολα καλα.μικρη ζημια.γενικα εχω χαλια δοντια κ χρειαζομαι καθαρισμο.θα μπει στο προγραμμα λιγο αργοτερα

ρενα μου το εννιαμηνο το παιρνει ενας απο τους δυο στο δημοσιο.απλα στην υπηρεσια του αντρα μου,εφοσον η γυναικα δ εργαζεται αρα δ εχει παρει αδεια απο καπου να γεννησει,μπορουν κ παιρνουνκ αυτοι.απλα παιρουν το βασικο μισθο.αξιζει φαταζομαι αν ο συζηγος ειναι στο δημοσιο κ η γυναικα ιδιωτικα κ καλο ειναι για λογους θεσης να γυρισει γρηγορα στο ποστο της

μαμα,σανγκρε,τζο,ιοιο,τονια,ζαμια,μαρτη φιλια σε σας κ στα παιδακια σας!τονια χαδακια στην κοιλιτσα

Καλημέρα Βικακι μου.. προσωπικά είμαι αισιόδοξη κ νομιζω κ οι υπολοιπες! 

Όμως αν η γυναίκα έχει πάρει το 6μηνο από τον οαεδ..από τον ιδιωτικό τομέα..μπορεί να πάρει ο άντρας στο δημοσιο; 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσαρες μου ομορφες!!!τι κανετε???καποια στιγμη διαβαζοντας σας "επεσαν και οι ασφαλειες" κοινως αποκοιμηθηκα!

Ηλεκτρακι τι εγινε ??????ευχομαι να μην εχει εμφανιστει .............

Ρενιω μου πολυ αργα σε πηρε χθες εεε?φανταζομαι κουραση!να δω πως θα παει η μερα σημερα και αν νιωσω ετοιμη αυριο πρωι...ισως κανω ενα.....φοβαμαι λιγακι μωρε....τι με εχει πιασει να ξερα!αλλες φορες να μην κρατιεμαι με τιποτα!

Σαμμερακι μου ο μικρος καλα ετσι?πως πατε απο καιρο εκει τωρα?

Μαμακα ολα καλα?το Μειλνακι?εβλεπα στην Θεσ/νικη πολυ ομιχλη σημερα!

Βικακι μου?και εκει ακομα παγωνια εε?ολοι καλα ειστε?

Ζαμιακι μου ομορφουλι καλα?ο μπεμπακος?κοιμασαι λιγο περισσοτερο τωρα?

Τονακι καλημερα!φιλι στο σπορακι μας!!!

Σανγκρε ολα καλα με τη συμμορια?υποθετω βρισκετε ολοι ρυθμους!το μικρακι?

Πουλακι μου καλημερα !φιλια στον παιδαρο!!!

Μαρακι μου καλημερα!

Τζειν μου...πωωωως εισαι?????πως νιωθεις.????

Ιοιο μου ....Τζο μου....Μαρτακο μου φιλια πολλα!!!

καλημερες και φιλια σε ολα την παρεουλα!

Ειρηνη μου καλη χρονια με υγεια και ευτυχια!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

 

Καλημερα !!Δεν κατέβηκε μέχρι το πρωί ... αλλά έκανε κι ένα τεστάκι κι ήταν αρνητικό ! Οπότε σήμερα θα μου έρθει !!

1 hour ago, vikib είπε:

καλημερα παρεουλα!

ειρηνακι μου χρονια πολλα κ καλη χρονια!τι ωραια που μεγαλωνει το κοριτσι σου!προσπαθεθτε για αδερφακι ε;αναβιωσαμε κ το πινακακι!

ηλεκτρακι κατεβηκε;

μουτζουρα κ τζειν καλα κανετε κ ειστε ψυχραιμες

ρενα,νινι,χρυσα,μαρακι κ σαμμερ νομιζω ειστε πιο αισιοδοξες,κ ετσι πρεπει!

εδω εχει κρυο αλλα απο το -3που ειχε το 4μας φαινεται ζεστη.ειχε κ ηλιο κ ζεστανε το σπιτι

με το δοντι ολα καλα.μικρη ζημια.γενικα εχω χαλια δοντια κ χρειαζομαι καθαρισμο.θα μπει στο προγραμμα λιγο αργοτερα

ρενα μου το εννιαμηνο το παιρνει ενας απο τους δυο στο δημοσιο.απλα στην υπηρεσια του αντρα μου,εφοσον η γυναικα δ εργαζεται αρα δ εχει παρει αδεια απο καπου να γεννησει,μπορουν κ παιρνουνκ αυτοι.απλα παιρουν το βασικο μισθο.αξιζει φαταζομαι αν ο συζηγος ειναι στο δημοσιο κ η γυναικα ιδιωτικα κ καλο ειναι για λογους θεσης να γυρισει γρηγορα στο ποστο της

μαμα,σανγκρε,τζο,ιοιο,τονια,ζαμια,μαρτη φιλια σε σας κ στα παιδακια σας!τονια χαδακια στην κοιλιτσα

Καλημέραααααααααααα !! Αναμένω ακόμα !! Έκανα ένα τεστάκι από περιέργεια αλλά τίποτα !! Θα μου έρθει κανονικά !! Μπορεί να έχω κρύωμα κ να έχουμε μια μικρούλα τόση δα καθυστερησούλα :)


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...