Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

32 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Μουτζουριτζα μου,γεια σου!εμας αργησε 3χρονια!δυστυχως μετα απο 1χρονο προσπαθειων ανακαλυψαμε οτι το σπερμα του συζυγου ηταν ασχημο,καναμε επεμβαση κιρσοκηλης αλλα συνεχισε να ναι ασχημο ωστοσο εγω εμεινα εγκυος μετα απο εναν χρονο απο την επεμβαση!η ψυχολογια μου επιασε πατο ολα αυτα τα χρονια,αρχισαν οι κρισεις πανικου & πηγα σε ψυχολογο & αρχισα ομοιοπαθητικη που με βοηθησε αρκετα!

Απο συμπτωματα ειχα μονο ενα καπως διαφορετικο,μετα υην ωορρηξια με πονουσαν απιστευτα οι θηλες,ουτε να τις αγγιξω!αυτο μονο!

Μακαρι να εισαι εγκυος!!!κανενα κοριτσι να μην ταλαιπωρηθει!:)

Τι περασες κ εσύ Ειρηνακι μου!! Ευτυχως όμως ήρθε το πλασματακι σου!!! Θύμησε μου.. είσαι εσύ που σε ρωτούσα για το γυναικολόγο σε ενα αλλο ποστ κ έτυχε κ έχουμε το ιδιο;

23 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Γυρισαμε....εχει ζεστη κ λιγο χιονι καναμε κ εναν μικρο χιονανθρωπο ..τρελαθηκε ο μικρος!!!!μουτζουρα οποτε νιωθεις ετοιμη..αυριο δλδ!!!!!!!!χαχαχα ..θα κανεις κ εκπληξη στον συζυγο που νομιζει κυριακη....εγω στην τελευταια μου εγκυμοσυνη μια μερα πριν την αναμενομενη περιοδο θυμαμαι οτι επινα τον φραπε μου το απογευμα κ δακρυζαν τα ματια μου απο την νυστα.τπτ αλλο.στον μικρο θυμαμαι οτι μια δυο μερες πριν ειχα πολλα νευρα...

Χαχα μαζί σου Σαμμερακι μου..κ εγώ έτσι θα σκεφτόμουν.  Το χιονανθρωπακι το κάνατε πιο μεγάλο από το δικό σου το ανθρωπακι;! Φαντάζομαι θα ξετρελάθηκε...!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

33 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Γυρισαμε....εχει ζεστη κ λιγο χιονι καναμε κ εναν μικρο χιονανθρωπο ..τρελαθηκε ο μικρος!!!!μουτζουρα οποτε νιωθεις ετοιμη..αυριο δλδ!!!!!!!!χαχαχα ..θα κανεις κ εκπληξη στον συζυγο που νομιζει κυριακη....εγω στην τελευταια μου εγκυμοσυνη μια μερα πριν την αναμενομενη περιοδο θυμαμαι οτι επινα τον φραπε μου το απογευμα κ δακρυζαν τα ματια μου απο την νυστα.τπτ αλλο.στον μικρο θυμαμαι οτι μια δυο μερες πριν ειχα πολλα νευρα...

τι ωραια!!!το αντρακι σου!ειναι μαγικο το χιονι !ποσο τους αρεσει!!!

χαχαχα!θα σας σκασω το ξερω!!!!

εγω πριν αδιαθετησω κανα δυο βραδυα εχω συνηθως αυπνια...υπερενταση...ακομα δεν το χω νιωσει...αντιθετως εχω πολυ καλη διαθεση!πολυ ομως!

λιγο νυσταζω μεσα στη μερα ναι..τα βραδυα πεφτω ξερη ομολογω...βεβαια εχω αλλαξει μια εβδομαδα τους ρυθμους και δεν παω κ γυμν οπως συνηθιζω μηπως και κανω καμια ζημια αθελα μου...μπορει να περιμενει απο δευτερα αν ΔΕΝ....οποτε εχει λιγο ο οργανισμος αποσυντονιστει θα ελεγα....και μπορει να στελνει μνμ νυστας επειδη δεν εχει μαθει να πολυκαθεται τα μεσημερια....νευρα ειχα χθες το πρωι που μαζευα οτι ρουχα πεταγε ο αντρας μου οπου βρει...μεχρι να φυγει για το σχολειο γτ ειχε εφημερια  και βιαζοταν να μην αργησει...αλλα αυτα θα τα ειχα ετσι κ αλλιως με τα ρουχα παντου....χαχαχαχα!

το στηθος ομως για μενα κ η μεση απο χθες ειναι που με κανουν κ λεω βρε μπας και....γτ τα ειχα κ τον αυγουστο....που δεν μας εκατσε...αυτο !

ναι δεν εχω κ καθολου υγρα που κατεβαινουν πριν την περιοδο....τιποτα...θεοστεγνη....βεβαια ολα υποκειμενικα ειναι!καλυτερο σημαδι απο την καθυστερηση δεν εχει αρα....λιγο ακομα υπομονη!!!!

26 minutes ago, vikib είπε:

ειρηνακι μου καλα κ μεις.πολυ κλεισουρα λογω κρυου.ευτυχως θα ερθουν η αδερφη μου το απογευμα για καφε να παιξουν τα παιδια.εχει ενα αγορακι 1,5ετους κ παρολο που ειναι τισο μικρα παιζουν πολυ καλα με την ιωαννα

κ σ/κ θα παμε στη μαμα μου οποτε θα βγουμε εστω σε αλλο σπιτι κ θα δουμε κοσμο

θελω να παω κ σε ενα μοναστηρι.να κλεισω τη βαπτιση του μικρου.αλλα με τον καιρο δυσκολο.ειναι κ μακρια πλεον.αρχισε κ η μικρη να ξυπναει στις 11!

μουτζουρα μπραβο στον μπαμπακα σου!

να σαι καλα Βικακι μου!!!ναι ο μαχητης μου!τα καταφερε!!!!!

ωραια θα αλλαξετε λιγο παραστασεις  για σ/κ Βικυ μου!!!!ειναι μακρυα η μαμα σου?δεν την εχεις για βοηθεια?

καλοκαιρακι θα τον βαφτισετε με το καλο?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Εσύ που μου στέλνεις προσωπικά μνμτα από το βράδυ. .  Αν θες να μάθεις οτιδήποτε η να ρωτήσεις..γράψε εδώ που το βλέπουν όλες.   Δεν πρόκειται να δώσω καμία πληροφορία.  Πες μου πρώτα εσύ ποιος/α είσαι αν έχεις τα κοτσια κ βλέπουμε..  δεν ξανά απαντώ.  Και τέλος εδώ γιατί αν τα πάρω τότε θα καταλάβεις τη σημαίνει Κερκυραικη βουρλισια !


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσαρες μου ομορφες!!!τι κανετε???καποια στιγμη διαβαζοντας σας "επεσαν και οι ασφαλειες" κοινως αποκοιμηθηκα!

Ηλεκτρακι τι εγινε ??????ευχομαι να μην εχει εμφανιστει .............

Ρενιω μου πολυ αργα σε πηρε χθες εεε?φανταζομαι κουραση!να δω πως θα παει η μερα σημερα και αν νιωσω ετοιμη αυριο πρωι...ισως κανω ενα.....φοβαμαι λιγακι μωρε....τι με εχει πιασει να ξερα!αλλες φορες να μην κρατιεμαι με τιποτα!

Σαμμερακι μου ο μικρος καλα ετσι?πως πατε απο καιρο εκει τωρα?

Μαμακα ολα καλα?το Μειλνακι?εβλεπα στην Θεσ/νικη πολυ ομιχλη σημερα!

Βικακι μου?και εκει ακομα παγωνια εε?ολοι καλα ειστε?

Ζαμιακι μου ομορφουλι καλα?ο μπεμπακος?κοιμασαι λιγο περισσοτερο τωρα?

Τονακι καλημερα!φιλι στο σπορακι μας!!!

Σανγκρε ολα καλα με τη συμμορια?υποθετω βρισκετε ολοι ρυθμους!το μικρακι?

Πουλακι μου καλημερα !φιλια στον παιδαρο!!!

Μαρακι μου καλημερα!

Τζειν μου...πωωωως εισαι?????πως νιωθεις.????

Ιοιο μου ....Τζο μου....Μαρτακο μου φιλια πολλα!!!

καλημερες και φιλια σε ολα την παρεουλα!

Ειρηνη μου καλη χρονια με υγεια και ευτυχια!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!

 

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!!!!
 

Παρασκευή Σήμερα κι έχω πολύ καλή διάθεση.... υπομονη λιγο μουτζούρα μου, 1,5 μερα εμεινε, πρωτα θα εχεις εσυ τα ευχαριστα και μετά κι εγω ελπίζω.!!!

Πως νιώθεις;;;πως εισαι;;;
Εγώ έχω πολυ(αλλά πολυ)πρησμένο στήθος και χτες ενιωθα όταν ξάπλωσα συνεχεια τραβηγματακια χαμηλα μέχρι που με πήρε ο υπνος...προσπαθω να μην φανταζομαι πραγματα και να ειμαι ρεαλιστρια...!! Επίσης χτες ειχα πονοκέφαλο πολυ εντονο...(λέτε να είναι κι αυτο σύμπτωμα??χαχαχαχαχ)!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;;

 


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rena87 είπε:

Εσύ που μου στέλνεις προσωπικά μνμτα από το βράδυ. .  Αν θες να μάθεις οτιδήποτε η να ρωτήσεις..γράψε εδώ που το βλέπουν όλες.   Δεν πρόκειται να δώσω καμία πληροφορία.  Πες μου πρώτα εσύ ποιος/α είσαι αν έχεις τα κοτσια κ βλέπουμε..  δεν ξανά απαντώ.  Και τέλος εδώ γιατί αν τα πάρω τότε θα καταλάβεις τη σημαίνει Κερκυραικη βουρλισια !

τι εγινε αγαπη????????

1 minute ago, jane.austen είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!!!!
 

Παρασκευή Σήμερα κι έχω πολύ καλή διάθεση.... υπομονη λιγο μουτζούρα μου, 1,5 μερα εμεινε, πρωτα θα εχεις εσυ τα ευχαριστα και μετά κι εγω ελπίζω.!!!

Πως νιώθεις;;;πως εισαι;;;
Εγώ έχω πολυ(αλλά πολυ)πρησμένο στήθος και χτες ενιωθα όταν ξάπλωσα συνεχεια τραβηγματακια χαμηλα μέχρι που με πήρε ο υπνος...προσπαθω να μην φανταζομαι πραγματα και να ειμαι ρεαλιστρια...!! Επίσης χτες ειχα πονοκέφαλο πολυ εντονο...(λέτε να είναι κι αυτο σύμπτωμα??χαχαχαχαχ)!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;;

 

καλημερα Τζειν μου!!!!!

αντε με το καλο καρδουλα μου να εχουμε καλα νεακια!!!!!ομως κ να μην...ειπαμε...δεν θα πεσουμε!οκ?

δεν θα το βαλουμε κατω....πλησιαζει το θαυματακι!!!!:)

εγω τα ιδια με χθες...στηθος-μεση-νυστααααα!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσαρες τι μου κάνετε;;;

Χάθηκα λίγο... μπελάδες με τη δουλειά( λόγω μπεμπακιου) αλλά νομίζω βρήκα την άκρη...ποοοοοσα πολλά νέα!!!! Έχουμε αναμονες πολλές!!!! Με το καλό!!

Μουτζουριτσα μου λίγο έμεινε..πότε πέρασαν οι μέρες;; Κι εγώ θυμάμαι την πρώτη φορά ,4-5 μέρες μετα την ωορρηξία (που μετά κατάλαβα ποτέ ήταν), με φαγουριζαν παρά πολύ οι θηλές..νόμιζα ότι επαθα κι αλλεργία να φανταστείς.. μετά από κάνα 2 βδομάδες, που έμαθα για την εγκυμοσύνη, ηρέμησαν.. σε αυτή δεν είχα τιποτα..πονουσα, σαν να περίμενα περίοδο..

Rena μου, δεν πειράζει γλυκειά μου!!! Κι άλλο σεξ... γιου χου!!!!!! 

Φιλακια πολλά κ στη Mama με το Μελινακι της, στη Βικυ με τα ζουζουνια της, στη zamia με τον παιδαρο της, στο πουλάκι κ τη φουσκωμένο κοιλιτσα στην Τόνι κ το σποριδιο!!!

Σε όλα τα κορίτσια ένα τεράστιο φιλί!!!!

7 minutes ago, jane.austen είπε:

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα!!!!
 

Παρασκευή Σήμερα κι έχω πολύ καλή διάθεση.... υπομονη λιγο μουτζούρα μου, 1,5 μερα εμεινε, πρωτα θα εχεις εσυ τα ευχαριστα και μετά κι εγω ελπίζω.!!!

Πως νιώθεις;;;πως εισαι;;;
Εγώ έχω πολυ(αλλά πολυ)πρησμένο στήθος και χτες ενιωθα όταν ξάπλωσα συνεχεια τραβηγματακια χαμηλα μέχρι που με πήρε ο υπνος...προσπαθω να μην φανταζομαι πραγματα και να ειμαι ρεαλιστρια...!! Επίσης χτες ειχα πονοκέφαλο πολυ εντονο...(λέτε να είναι κι αυτο σύμπτωμα??χαχαχαχαχ)!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;;

 

Καλώς ήρθες στην παρεουλα μας κι από μένα!!! Με το καλό εύχομαι!!! 


DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

μουτζουρα η μαμα μου ειναι στη διπλα πολη.50χλμ.για αναγκη θα ρθει.αλλα κ οσο μεναμε στην ιδια δ αφηνα τη μικρη.απλα οσο δουλευει ο αντρας μου θα πηγαιναμε καμια βολτα

θελουμε σαββατο 20/5,προτιμαμε τα σαββατα,θα κοινωνησει την επομενη,μας αρεσει κ ο μαιος,οχι πολυ καλοκαιρι,κ αν τελικα κλεισουμε τοτε την αλλη μερα θα γιορταζει πρωτη φορα.κ το μοναστηρι ειναι κων/νου κ ελενης

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Rena87 είπε:

Εσύ που μου στέλνεις προσωπικά μνμτα από το βράδυ. .  Αν θες να μάθεις οτιδήποτε η να ρωτήσεις..γράψε εδώ που το βλέπουν όλες.   Δεν πρόκειται να δώσω καμία πληροφορία.  Πες μου πρώτα εσύ ποιος/α είσαι αν έχεις τα κοτσια κ βλέπουμε..  δεν ξανά απαντώ.  Και τέλος εδώ γιατί αν τα πάρω τότε θα καταλάβεις τη σημαίνει Κερκυραικη βουρλισια !

Όπα? !?!?!!?! Έχουμε και τέτοια εδώ μέσα? ???


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

Κοριτσαρες τι μου κάνετε;;;

Χάθηκα λίγο... μπελάδες με τη δουλειά( λόγω μπεμπακιου) αλλά νομίζω βρήκα την άκρη...ποοοοοσα πολλά νέα!!!! Έχουμε αναμονες πολλές!!!! Με το καλό!!

Μουτζουριτσα μου λίγο έμεινε..πότε πέρασαν οι μέρες;; Κι εγώ θυμάμαι την πρώτη φορά ,4-5 μέρες μετα την ωορρηξία (που μετά κατάλαβα ποτέ ήταν), με φαγουριζαν παρά πολύ οι θηλές..νόμιζα ότι επαθα κι αλλεργία να φανταστείς.. μετά από κάνα 2 βδομάδες, που έμαθα για την εγκυμοσύνη, ηρέμησαν.. σε αυτή δεν είχα τιποτα..πονουσα, σαν να περίμενα περίοδο..

Rena μου, δεν πειράζει γλυκειά μου!!! Κι άλλο σεξ... γιου χου!!!!!! 

Φιλακια πολλά κ στη Mama με το Μελινακι της, στη Βικυ με τα ζουζουνια της, στη zamia με τον παιδαρο της, στο πουλάκι κ τη φουσκωμένο κοιλιτσα στην Τόνι κ το σποριδιο!!!

Σε όλα τα κορίτσια ένα τεράστιο φιλί!!!!

Καλώς ήρθες στην παρεουλα μας κι από μένα!!! Με το καλό εύχομαι!!! 

καλως το Εβελινακι!!!ειναι καλα η μικρη?το σπορακι????ποτε θα το δεις??????


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, vikib είπε:

μουτζουρα η μαμα μου ειναι στη διπλα πολη.50χλμ.για αναγκη θα ρθει.αλλα κ οσο μεναμε στην ιδια δ αφηνα τη μικρη.απλα οσο δουλευει ο αντρας μου θα πηγαιναμε καμια βολτα

θελουμε σαββατο 20/5,προτιμαμε τα σαββατα,θα κοινωνησει την επομενη,μας αρεσει κ ο μαιος,οχι πολυ καλοκαιρι,κ αν τελικα κλεισουμε τοτε την αλλη μερα θα γιορταζει πρωτη φορα.κ το μοναστηρι ειναι κων/νου κ ελενης

ακουγεται υπεροχο οπως το εχεις φτιαξει σαν πλανο!!!με το καλο Βικακι μου!:)

εγω τις εχω εδω τις μαμαδες και τις δυο...μαμα και πεθερα δλδ...κοντα πολυυυυ κοντα....δεν ξερω ποσο καλο ειναι αυτο!χαχαχα!

παντως για αρχη κ οσο  πιο πολυ μπορεσω οοοοοοταν με το καλο συμβει...δεν θα λειψω λεπτο απο διπλα του...μονο η μανουλα του!!!!αντε θα αφηνουμε και το μπαμπα μας ντε!χαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας τι κανετε;;;

Πώς ειναι οι εγκυουλα μας;;(τονια) τι κανει το σπορακι;;;

μουτζουρα μου μπραβο για την αυτοσυγκρατηση. Ευχομαι την κυριακη να μας γραψεις τα ευχαριστα!!!

Κοριτσια κατι θελω να σας ρωτησω. Σας συμβαινει οταν ειστε αδιαθετες να πονατε κατα την αφοδευση;; 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν σας είπα τίποτα γιατί μου ερχόταν μνμτα στο Facebook εδώ κ δύο μέρες.. Με το όνομα..ανώνυμος ανωνύμου.  Με ρωτάει ποια είμαι κ διάφορες βλακειες. Κ χθες το βραδυ μου είπε σε διαβαζω στο φόρουμ κ πιστεύω ότι είσαι εσύ . Αλλά δε μου λέει ξεκάθαρα ποια πιστεύει κ με πρηζει με ερωτήσεις κ μνμτα συνέχεια για να δώσω πληροφορίες.  Δεν καταλαβαίνω αφού κάποιον δεν έχω φίλο στο φβ ..πως μπορεί να μου στέλνει μνμ; γίνεται αυτο; εγώ τον μπλοκάρα. Πιστεύω τώρα να μην μπορεί. Κ οποία είναι..αφού μας διαβάζει κιόλας..ας φανερωθει!! Για να μην αρχίσω τα καντηλια...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

ακουγεται υπεροχο οπως το εχεις φτιαξει σαν πλανο!!!με το καλο Βικακι μου!:)

εγω τις εχω εδω τις μαμαδες και τις δυο...μαμα και πεθερα δλδ...κοντα πολυυυυ κοντα....δεν ξερω ποσο καλο ειναι αυτο!χαχαχα!

παντως για αρχη κ οσο  πιο πολυ μπορεσω οοοοοοταν με το καλο συμβει...δεν θα λειψω λεπτο απο διπλα του...μονο η μανουλα του!!!!αντε θα αφηνουμε και το μπαμπα μας ντε!χαχαχα!

εγω ειμαι της αποψης μακρια κ αγαπημενοι.εχω φιλους ζευγαρια που δουλευουν κ οι δυο μακρια απο γονεις κ δυο παιδια ο καθενας κ μια χαρα τα καταφερνουν

την αδερφη μου θα θελα να ειχα κοντα να παιζουν τα ξαδερφακια.κ αντιστοιχα την κουνιαδα μου

κ το μοναστηρι ειναι πανεμορφο!με λουλουδια,μπαχτσε,ζωα!ηθελα να κανω εκει το γαμο,δ ηξερα οτι δ γινεται.κ της ιωαννας δ βολεψε λογω καιρου κ πολυ κοσμου

εχω αρκετες ιδεες για θεματα.εξαρταται τι θα βρω κ το κοστος

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikib είπε:

εγω ειμαι της αποψης μακρια κ αγαπημενοι.εχω φιλους ζευγαρια που δουλευουν κ οι δυο μακρια απο γονεις κ δυο παιδια ο καθενας κ μια χαρα τα καταφερνουν

την αδερφη μου θα θελα να ειχα κοντα να παιζουν τα ξαδερφακια.κ αντιστοιχα την κουνιαδα μου

κ το μοναστηρι ειναι πανεμορφο!με λουλουδια,μπαχτσε,ζωα!ηθελα να κανω εκει το γαμο,δ ηξερα οτι δ γινεται.κ της ιωαννας δ βολεψε λογω καιρου κ πολυ κοσμου

εχω αρκετες ιδεες για θεματα.εξαρταται τι θα βρω κ το κοστος

Συμφωνώ Βικακι μου.. μακρυά κ αγαπημένοι... ωραίο μήνα διάλεξες... ζεστό..  εμένα μου αρέσει πολύ λινατσα για θέμα..  

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...