Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Συζητήστε εδώ για θέματα όπως το εάν είστε έγκυος πότε είναι οι γόνιμες ημέρες και για την σύλληψη

Σημείωση:

Μόνος τρόπος επιβεβαίωσης εγκυμοσύνης είναι εξέταση αίματος χοριακής ορμόνης σε συνδυασμό με επίσκεψη στον γυναικολόγο.

Δεν υπάρχει τρόπος απάντησης του ερωτήματος αυτού μέσω του διαδικτύου.

Ευχόμαστε σε όλες όσες ελπίζουν να είναι έγκυες, να είναι !

Για όσες ελπίζουν να μην είναι έγκυες, υπάρχουν πολλές ιατρικές συνθήκες οι οποίες μπορεί να έχουν συμπτώματα εγκυμοσύνης χωρίς να σημαίνει ότι μια γυναίκα είναι έγκυος.

Αναζητήστε όπως και να έχει την συμβουλή του γυναικολόγου σας!

 

Καθημερινά αναγνώστριες νιώθουν την ανάγκη να ρωτήσουν άλλες αναγνώστριες το εάν είναι έγκυες με τα εξής συμπτώματα.

Είναι κατανοητό να υπάρχει μεγάλη συναισθηματική ανάγκη εν αναμονή μιας εγκυμοσύνης ή όχι, για αυτό διατηρούμε πάντα ένα θέμα εδώ στο οποίο καθοδηγούμε τα μέλη τα οποία επιθυμούν να ανταλλάξουν δημοσιεύσεις σχετικά με αυτό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον κοριτσακια μη χαθουμε περιμενω να σας δω εδω ελα και μυ ριχνει κατι κλοτσιες ξεγυρισμενες το μ3 αχ δε ριχνετε και καμια γνωμη για κανα ονομα γιατι δεν...

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε;;;

Μας ανανέωσαν! Διάβασα το προηγούμενο post σου. Θα σου πρότεινα βουρ στο πατσα, διότι φαίνεται σήμερα να είναι η μέρα της ωορρηξιας :)

Σάνγκρε, Αλέξανδρος, Ορφέας, Αντώνης, Δημήτρης

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμ ευχαριστω ιοιο θα προτιμουσα κατι σαν τα δυο πρωτα αν και το αλεξανδρος ειναι παραειπωμενο και το ορφεας δε μ αρεσει σαν παρηχηση το εας παντως ριξτε ιδεες σκεφτομοθ

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι,συνεχιστε τις προσπαθειες αποψε & αυριο ασυζητητι!!καλη τυχη!

Φεγγαρενια,δυσκολα μας βαζεις!αριστοτελης!χαχαχα!!αλκιβιαδης!εχω πολλα απο αρχαιοτητα!

  • Μου αρέσει 1

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσει το Αχιλλεας!το Οδυσσεας παλι καθολου ουτε τα Πλατωνας,Περικλης,παυσανιας,λεωνιδας,ευριπιδης,σοφοκλης,ξενοφωντας,φιλιππος,λυσανδρος,λυκουργος,κλεομενης,κτλ.& το αλεξανδρος ωραιο!το Εκτορας μου θυμιζει σκυλο παλι!αντινοος;λαερτης;τηλεμαχος μπαααα!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ που είχαμε μείνει βρε παιδιά; εγώ τελευταίο μήνυμα είδα της Ιωάννας που με ρωτούσε για τα μπισκότα..

Ηλέκτρα δ ξέρω τι ρωτάς.. :|

Σανγκρε αγαπημένο μου αντρικό όνομα το Μάριος. Αρχαία το φαεθων κ φαιδωνας. Μ αρέσει κ το αλεξιος. Θες αρχαίο; τα άλλα 2δ τα ξέρω.. Επίσης Μ αρέσουν Δανιήλ, ραφαηλ.

Ιωάννα τα μπισκοτακια είναι πανεύκολα. Βάζεις στο μουλτι 1μηλο(η 2μπανανες,φανταζομαι κ το αχλάδι θα ταιριαζει),ένα φλιτζάνι τσαγιού βρώμη, 1κουτ.γλυκου λάδι κ λίγο κανέλα. Τα χτυπά όλα μαζί. Αν δ πιάνεται η ζύμη λίγο ακόμη βρώμη. Ψηνεις στους 180βαθμους για 20λεπτα περίπου. Να πάρουν χρωμα

Link to comment
Share on other sites

Εμείς σήμερα είδαμε τον μπεμπουλη..! Έκανα κ nst. Βαρεμάρα.. Έπιασε λέει το 3κιλο.δ το πιστεύω.. Θα φανεί οσονουπω

Από το πρωί τρέχω σε εξωτερικές δουλειές κ τα φτυσα. Νιώθω την κοιλιά μου βαριά..

Ήρθε κ το μαι ται μου! Σχεδόν έτοιμο κ το δώρο της μικρής από τον αδερφουλη της. Έτοιμη κ η μία βαλίτσα. Δ τα πήρε όλα..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια λοιπον εμενα μου την ειπαν μεχρι δεκεμβρη βουδας μετα οτι μπορω να βγει πριν τις γιορτες. Οντως το νστ βαρεμαρααααα τι θα παρεις μαζι καλε....εγω μια τσαντα ευχαριστουμε για τη συνταγη θα εφαρμοστει και για τα ονοματα θα μελετηθουν. Κι εγω νοιωθω βαρια κι ασηκωτη κι αυτο εχει λοξυγγα σνεχεια και κλωτσαει.βικι ποτε εκανες ντοπλερ;

Link to comment
Share on other sites

Γτ καλέ αν γεννήσεις γιορτές η μετά τι πειράζει..;

33η έκανα ντοπλερ

Εμενα πόνου σε η κοιλιά σαν να είχα κάνει κοιλιακούς η κάποιος με χτυπούσε. Κοιμήθηκα κ έστρωσα! Καλά η μικρή έλιωσα.. 15ωρες!το τελευταίο τρίωρο ήρθε σε μένα..

Δημόσιο γενναω.. Μέχρι κ χαρτί υγείας πήρα. Από όλα είχαν την άλλη φορά αλλά ποτέ δ ξέρεις. Άσε που πλέον τα πράγματα τα υπόλοιπα θα ναι 50χλμ μακριά. Δ λέει να στέλνω τον άντρα μου να φέρνει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...