Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

φαγαμε το γαιδαρο τωρα...δεν εμεινε τιποτα....κ εκει που λεω δεν εχω κατι διαφορετικο...να τη μου ηρθε η ζαλαδιτσα μολις!χαχαχαχα!

εισαι εσυ μια!!!!καταφερτζου!!!!:):)

ΧχαχΧΧ... μα κ εσύ είσαι Θεά αφού....


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου που είστε στην αναμονή σας παρακαλώ μην κάνετε πολύ νωρίς τα τεστ.  Μετά σας τρώει (και μας τρωει )η αμφιβολία.  Μήπως τα κάνατε πολύ νωρίς? ?  Μουτζούρα μου μην κάνεις το τεστ νωρίτερα από Κυριακή λέω εγώ.  Όπως νιώθεις εσύ βέβαια θα κάνεις. Απλά μου φαίνεται λίγο νωρίς. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου που είστε στην αναμονή σας παρακαλώ μην κάνετε πολύ νωρίς τα τεστ.  Μετά σας τρώει (και μας τρωει )η αμφιβολία.  Μήπως τα κάνατε πολύ νωρίς? ?  Μουτζούρα μου μην κάνεις το τεστ νωρίτερα από Κυριακή λέω εγώ.  Όπως νιώθεις εσύ βέβαια θα κάνεις. Απλά μου φαίνεται λίγο νωρίς. 

Να τη ...πετάχτηκε κ ο σπόρος!! Δε μου λες αγαπητη; κ τώρα δε λυσαμε; όπως κ να έχει το ίδιο άγχος δε θα έχουμε.. ;;χαχαχα... πλάκα κάνω.  Όπως νομίζει το μουτζουρακι μας να κάνεις..  ξεκούραστηκες εσύ αγαπη; πως εισαι;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου που είστε στην αναμονή σας παρακαλώ μην κάνετε πολύ νωρίς τα τεστ.  Μετά σας τρώει (και μας τρωει )η αμφιβολία.  Μήπως τα κάνατε πολύ νωρίς? ?  Μουτζούρα μου μην κάνεις το τεστ νωρίτερα από Κυριακή λέω εγώ.  Όπως νιώθεις εσύ βέβαια θα κάνεις. Απλά μου φαίνεται λίγο νωρίς. 

δεν εμεινε τιποτα Τονακι σωστα!!αυριο ειναι κ Σαββατο...κατι ενα καφεδακι...σουπερ μαρκετ λιγες δουλιτσες...θα περασει η μερα.... και Κυριακη πρωι αν δεν σκασει μυτη καμια ανεπιθυμητη κυρια ευχομαι να εχω το πιο ευχαριστο νεο της ζωης μου!!!!!! 

χαχαχαχα σας αγαπω...ειστε η μια.... στο ενα μου αυτακι...η ηρεμη δυναμη....και στο αλλο η ανυπομονη η τρελιαρα μου!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Rena87 είπε:

Να τη ...πετάχτηκε κ ο σπόρος!! Δε μου λες αγαπητη; κ τώρα δε λυσαμε; όπως κ να έχει το ίδιο άγχος δε θα έχουμε.. ;;χαχαχα... πλάκα κάνω.  Όπως νομίζει το μουτζουρακι μας να κάνεις..  ξεκούραστηκες εσύ αγαπη; πως εισαι;

Καλά είμαι αγάπη.  Ποτέ δεν νιώθω τελείως ξεκούραστη.  Όλο νυστάζω.  Κι εγώ λυσσαω να μάθω αλλά αν το κάνει νωρίς ίσως να μην δείξει σωστά και τότε θα λυσσαω περισσότερο. 

 

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

δεν εμεινε τιποτα Τονακι σωστα!!αυριο ειναι κ Σαββατο...κατι ενα καφεδακι...σουπερ μαρκετ λιγες δουλιτσες...θα περασει η μερα.... και Κυριακη πρωι αν δεν σκασει μυτη καμια ανεπιθυμητη κυρια ευχομαι να εχω το πιο ευχαριστο νεο της ζωης μου!!!!!! 

Μουτζουρα μου κάνε όπως νιώθεις.  Εμείς γνώμες σου λέμε. Είναι δικό σου θέμα και δική σου απόφαση! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

δεν εμεινε τιποτα Τονακι σωστα!!αυριο ειναι κ Σαββατο...κατι ενα καφεδακι...σουπερ μαρκετ λιγες δουλιτσες...θα περασει η μερα.... και Κυριακη πρωι αν δεν σκασει μυτη καμια ανεπιθυμητη κυρια ευχομαι να εχω το πιο ευχαριστο νεο της ζωης μου!!!!!! 

χαχαχαχα σας αγαπω...ειστε η μια.... στο ενα μου αυτακι...η ηρεμη δυναμη....και στο αλλο η ανυπομονη η τρελιαρα μου!!!!!!

Χαχαχα..  είμαστε παναθεμα μας... εσύ όμως κλείσε τα αυτιά κ άκου την καρδούλα! Για πες.. ο άντρας σου τι λεει; αγχος; τον έχεις βάλει στο τρύπακι της αναμονης η το κρατάς για εκπληξη;

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Καλά είμαι αγάπη.  Ποτέ δεν νιώθω τελείως ξεκούραστη.  Όλο νυστάζω.  Κι εγώ λυσσαω να μάθω αλλά αν το κάνει νωρίς ίσως να μην δείξει σωστά και τότε θα λυσσαω περισσότερο. 

 

Μουτζουρα μου κάνε όπως νιώθεις.  Εμείς γνώμες σου λέμε. Είναι δικό σου θέμα και δική σου απόφαση! 

Μόνιμα κουρασμενη ε; αχ πόσο ωραίο... να νιώθεις συνέχεια την παρουσία του αγάπη!!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rena87 είπε:

Χαχαχα..  είμαστε παναθεμα μας... εσύ όμως κλείσε τα αυτιά κ άκου την καρδούλα! Για πες.. ο άντρας σου τι λεει; αγχος; τον έχεις βάλει στο τρύπακι της αναμονης η το κρατάς για εκπληξη;

με σκαει χαχαχα!...εχει τοση ηρεμια αυτος ο ανθρωπος!!!!δεν ξερω αν εντεχνως κρυβει τυχον αγωνια του....για να μην με φορτωνει και μενα μαλλον....ειναι ηρεμος... αναμενει....του εχω πει κυριακη θα κανω τεστ ναι...συμμετεχει στην αναμονη!κ λεει και να μην ειναι τωρα δεν σκαμε...θα γινει!τεεεερας ψυχραιμιας ο κυριος!!!!χαχαχα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζούρα μου, προτείνω να κρατηθεί ς και να πας κατ ευθείαν για χοριακή!  Είναι τόσο ίδια τα συμπτώματα που δεν νομίζω να μπορείς να καταλάβεις.  Σε μένα το μόνο διαφορετικό ήταν  ότι νόμιζα ότι με τριγυρνάει γρίπη κι αυτό αφού είχα πάει στο γιατρό και επιβεβαίωσε την κύηση. 

 

Just now, moutzoura2016 είπε:

με σκαει χαχαχα!...εχει τοση ηρεμια αυτος ο ανθρωπος!!!!δεν ξερω αν εντεχνως κρυβει τυχον αγωνια του....για να μην με φορτωνει και μενα μαλλον....ειναι ηρεμος... αναμενει....του εχω πει κυριακη θα κανω τεστ ναι...συμμετεχει στην αναμονη!κ λεει και να μην ειναι τωρα δεν σκαμε...θα γινει!τεεεερας ψυχραιμιας ο κυριος!!!!χαχαχα!

Αχ, κι ο δικός μου,  έτσι έκανε.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Βικακι μου,καλημερα!!!οχι δεν προσπαθουμε ακομη,ο συζυγος δεν θελει!κουραστηκε,λεει!ας μεγαλωσει η νασια πρωτα!:-)

εμεις εχουμε ιδιο καιρο εδω πανω!δεν λενε να λιωσουν τα χιονια!για εξω ουτε λογος!εσυ πως τα πας;

ποια κοριτσια ΔΕΝ περιμενουν;;αντε να ξεκινησει με ευχαριστα ο χρονος!


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 minutes ago, Ioio είπε:

Μουτζούρα μου, προτείνω να κρατηθεί ς και να πας κατ ευθείαν για χοριακή!  Είναι τόσο ίδια τα συμπτώματα που δεν νομίζω να μπορείς να καταλάβεις.  Σε μένα το μόνο διαφορετικό ήταν  ότι νόμιζα ότι με τριγυρνάει γρίπη κι αυτό αφού είχα πάει στο γιατρό και επιβεβαίωσε την κύηση. 

 

Αχ, κι ο δικός μου,  έτσι έκανε.... 

Δευτερα εχω να παω τον μπαμπα μου στην Πατρα στο πανεπιστημιακο νοσοκομειο που κανουμε χημειοθεραπεια συντηρησης πια...γιατι τον προηγουμενο χρονο περασαμε και αυτο στην οικογενεια...και μερικες φορες σκεφτομαι μηπως εκει οφειλεται κ ο αστατος κυκλος του περασμενου χρονου...ηταν δυσκολη χρονια για εμενα αγαπες...περιπου ενα χρονο πριν τετοιες μερες... διαγνωστηκε με καρκινο ο μπαμπας μου...αλλα ειμαι πολυ περηφανη...το θηριο μου τα καταφερε και παμε πολυ καλα ως σημερα που μιλαμε!οποτε ελεγα Κυριακη να εκανα ενα μηπως κ εδειχνε...αλλιως παμε για Τριτη πρωι!θα δουμε αγαπες.....

σοβαρα Ιοιο....τα ιδια??εμενα απο τη μια με ηρεμει...απο την αλλη θα ηθελα λιγο να το συζηταμε παραπανω.....δεν ξερω!σεβομαι ομως τον τροπο που θελει κ αυτος να το περασει!

 

11 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Βικακι μου,καλημερα!!!οχι δεν προσπαθουμε ακομη,ο συζυγος δεν θελει!κουραστηκε,λεει!ας μεγαλωσει η νασια πρωτα!:-)

εμεις εχουμε ιδιο καιρο εδω πανω!δεν λενε να λιωσουν τα χιονια!για εξω ουτε λογος!εσυ πως τα πας;

ποια κοριτσια ΔΕΝ περιμενουν;;αντε να ξεκινησει με ευχαριστα ο χρονος!

καλημερα Ειρηνη μου!!!να την χαιρεστε την πριγκιπισσα!

εγω εγω ΔΕΝ περιμενω....μεχρι Δευτερα το πολυ.....εσενα ηρθε γρηγορα το θαυματακι σου αν επιτρεπεται?και πες μας κ κανενα συμπτωμα πριν την καθυστερηση!χεχε!κανω γκαλοπ!!!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουριτζα μου,γεια σου!εμας αργησε 3χρονια!δυστυχως μετα απο 1χρονο προσπαθειων ανακαλυψαμε οτι το σπερμα του συζυγου ηταν ασχημο,καναμε επεμβαση κιρσοκηλης αλλα συνεχισε να ναι ασχημο ωστοσο εγω εμεινα εγκυος μετα απο εναν χρονο απο την επεμβαση!η ψυχολογια μου επιασε πατο ολα αυτα τα χρονια,αρχισαν οι κρισεις πανικου & πηγα σε ψυχολογο & αρχισα ομοιοπαθητικη που με βοηθησε αρκετα!

Απο συμπτωματα ειχα μονο ενα καπως διαφορετικο,μετα υην ωορρηξια με πονουσαν απιστευτα οι θηλες,ουτε να τις αγγιξω!αυτο μονο!

Μακαρι να εισαι εγκυος!!!κανενα κοριτσι να μην ταλαιπωρηθει!:)


ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Μουτζουριτζα μου,γεια σου!εμας αργησε 3χρονια!δυστυχως μετα απο 1χρονο προσπαθειων ανακαλυψαμε οτι το σπερμα του συζυγου ηταν ασχημο,καναμε επεμβαση κιρσοκηλης αλλα συνεχισε να ναι ασχημο ωστοσο εγω εμεινα εγκυος μετα απο εναν χρονο απο την επεμβαση!η ψυχολογια μου επιασε πατο ολα αυτα τα χρονια,αρχισαν οι κρισεις πανικου & πηγα σε ψυχολογο & αρχισα ομοιοπαθητικη που με βοηθησε αρκετα!

Απο συμπτωματα ειχα μονο ενα καπως διαφορετικο,μετα υην ωορρηξια με πονουσαν απιστευτα οι θηλες,ουτε να τις αγγιξω!αυτο μονο!

Μακαρι να εισαι εγκυος!!!κανενα κοριτσι να μην ταλαιπωρηθει!:)

σε ευχαριστω που το μοιραστηκες μαζι μου....κ ελπιζω να μην σου θυμησα ασχημες στιγμες....τωρα εχεις το θαυματακι σου και αυτο ειναι το σημαντικο...εμεις 7 μηνες προσπαθουμε...εχω εγω καποιες ασταθειες με τον κυκλο και την ωορρηξια...τωρα το διερευνουμε...ειμαι σχεδον 34!!!

ειχα μια βιοχημικη στον κυκλο του Αυγουστου που περασε....τωρα εχω ενισχυθει με προγεστερονη γτ εκανα εξετασεις σε αυτο τον κυκλο και ο γιατρος ειπε καλη ειναι αλλα παρε συμπληρωμα σε περιπτωση που.....

μετα την ωορρηξια και εγω που την διαπιστωσαμε με τεστ(21η μερα του κυκλου)....3-4 μερες μετα....το στηθος και οι θηλες απιστευτο πονο...μου εκανε εντυπωση τοσο νωρις και τοσο πονο(ποτε δεν κανω συνηθως).εχω δωσει το μαξ των 16 ημερων για την φαση μετα την ωορηξια για να κανω τεστ....οποτε αναμενω....:)

μακαρι καμια γυναικα να μην βασανιστει για να γινει μανουλα!!!!ποσο ομορφη ευχη!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμε....εχει ζεστη κ λιγο χιονι καναμε κ εναν μικρο χιονανθρωπο ..τρελαθηκε ο μικρος!!!!μουτζουρα οποτε νιωθεις ετοιμη..αυριο δλδ!!!!!!!!χαχαχα ..θα κανεις κ εκπληξη στον συζυγο που νομιζει κυριακη....εγω στην τελευταια μου εγκυμοσυνη μια μερα πριν την αναμενομενη περιοδο θυμαμαι οτι επινα τον φραπε μου το απογευμα κ δακρυζαν τα ματια μου απο την νυστα.τπτ αλλο.στον μικρο θυμαμαι οτι μια δυο μερες πριν ειχα πολλα νευρα...

Link to comment
Share on other sites

ειρηνακι μου καλα κ μεις.πολυ κλεισουρα λογω κρυου.ευτυχως θα ερθουν η αδερφη μου το απογευμα για καφε να παιξουν τα παιδια.εχει ενα αγορακι 1,5ετους κ παρολο που ειναι τισο μικρα παιζουν πολυ καλα με την ιωαννα

κ σ/κ θα παμε στη μαμα μου οποτε θα βγουμε εστω σε αλλο σπιτι κ θα δουμε κοσμο

θελω να παω κ σε ενα μοναστηρι.να κλεισω τη βαπτιση του μικρου.αλλα με τον καιρο δυσκολο.ειναι κ μακρια πλεον.αρχισε κ η μικρη να ξυπναει στις 11!

μουτζουρα μπραβο στον μπαμπακα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...