Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Terry1986 είπε:

       

       

      Μακαρι κορίτσια γτ η αληθεια ειναι πως με ολα οσα μου εχουν συμβει σκεφτομαι μονο τα αρνητικα σεναρια! Αυτη ειναι η 4η φορα που κανω ΕΤ και η 3η εμφυτευση..οποτε το μυαλο μ εχει μονιμα το χειρότερο σεναριο! Προσπαθώ να τα αγνοω αλλα δε τα καταφερνω πάντα!

      Ναιιι αρχες Φεβρουαρίου!!! Αντε να δουμε!!! Επαναληψη την Τετάρτη σε αναμονη του διπλασιασμου!

      Αν επιτρεπεται τι έγινε στις προηγούμενες εμφυτευσεις;  καταλαβαίνω ότι σου περνάνε αρνητικές σκέψεις αλλά να σκέφτεσαι θετικά ότι αυτή τη φορά ήρθε για να μείνει!!! Θα δεις που Τετάρτη θα χαρούμε με τον διπλασιασμό!!! Σκεψου όλα τα θετικά σενάρια και κάνε όνειρα! 💐

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Με την όρεξη έμεινα... Εδώ βρέχει κ δεν μπόρεσα να πάω να πάρω το λαπτόπι μας.,

Θα το πάρει ο συζυξ αλλα σιγά μη μου το δώσει...

Φατσάκι

κρατάω τις συμβουλές σου για τα βασικά χαρακτηριστικα που πρέπει να έχει ένα λαπτοπ αλλα μου φαίνονται ακριβά:(

Όμως το έχω στο νου μου και μόλις βρώ κάποια προσφορά θα την αρπάξω απο τα ''μαλλια'' :tongue::tongue:


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Kατερινα γενικως στην Ευρωπη (Γερμανια, Αυστρια, Ελβετια) στολιζουν απο πολυ νωρις αλλα τα ξεστολιζουν και γρηγορα!!!

Αφου με το που τελειωνουν οι γιορτες Χριστουγεννα Πρωτοχρονια, αρχιζουν και στολιζουν με αποκριατικα!!!!

Οσο για τη δουλεια, σου ευχομαι καλη επιτυχια, μακαρι να ειναι ποοοοολυ καλυτερα τα χρηματα, και ας ξοδευει ο αντρας σου!!! :D

Να δουμε και εγω τι θα κανω...

Η δουλεια ειναι πολυ καλη, θα διοικω σχεδον την επιχειρηση, που εχει σχεση με την παραγωγη κρασιων και τις δεξιωσεις γαμων κλπ κλπ

Πραγματικά λιζάκι ακούγεται πολύ ενδιαφέρουσα η δουλειά

Εύχομαι καλη αρχή


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Mακαρι Βατραχι,εν τω μεταξυ τωρα δεν ξερω τι θα κανω αυριο με τη γιορτη μου αφου στην ουσια αυτους περιμενα και αλλα ατομα απο την κοινη μας παρεα.Μακαρι να μην ειναι σοβαρο..

Λοιπον, το φορεμα που πηρα για τη Δευτερα ειναι καπως ετσι αλλα ασπρο με μαυρα λουλουδια και φαρδυ λαιμο.Παντως σε αυτη τη γραμμη.Θα το σπασω και με μαυρη ζωνη φαρδια. Τι λετε?Μηπως ειναι πολυ επισημο??

Ε, ενταξει, ειναι πτιο στενο βεβαια και οχι σατεν...

post-18742-14825440601303_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω ρε κατερίνα δεν ξέρω μη σε πάρω και στο λαιμό μου...

Δεν έχω μεγάλη εμπειρία απο συνεντεύξεις

Το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να είσαι ο εαυτός σου.

Αν με το φόρεμα αισθάνεσαι άνετα και οχι ''έξω'' απο τα ρούχα σου τότε προχώρα! :P:p


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε κατερίνα δεν ξέρω μη σε πάρω και στο λαιμό μου...

Δεν έχω μεγάλη εμπειρία απο συνεντεύξεις

Το μόνο που ξέρω είναι ότι πρέπει να είσαι ο εαυτός σου.

Αν με το φόρεμα αισθάνεσαι άνετα και οχι ''έξω'' απο τα ρούχα σου τότε προχώρα! :P:p

Καλα ναι σιγουρα και πανω απ'ολα να μην υπαρχει αγχος..

Link to comment
Share on other sites

Ο κουμπαρος μου τελικα μονο αμοιχες και βαθυ τραυμα στο ποδι, δε φαινεται σπασιμο.Δοξα τω Θεω!

Δεν ξερω αν ειναι λογω ημερας κοριτσια αλλα βλεπω οτι το καφε αδειαζει γμτ και στενοχωριεμαι:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλησπέρα!!!

Ολο το πρωί κάνω δουλειές και μαγειρεύω γιατί κατά τις 4.30 θα έρθουν η νονά της κάρολ και μια φίλη μου...:D:D Δύσκολο βέβαια να κάνω το ο,τιδήποτε με το ταλιμπανάκι στα πόδια μου...Πάντως να πω κι εγώ την μαύρη αλήθεια, ξυπνάω και κοιμάμαι με τη σκέψη της όλης ιστορίας που δημιουργήθηκε και φυσικά δεν έχω ιδιαίτερη όρεξη να γράφω πλέον...μόνο ελπίζω κι εύχομαι να είναι αναστρέψιμο αυτό, γιατί είναι κρίμα!!


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα εγω είμαι εδω.

Πρώτα απ όλα μπράβο για τα ευχάριστα νέα του κουμπάρου σου! Να ναι καλά ο ανθρωπος.

Πραγματικά έχει μια περίεργη ησυχία σήμερα... Ελπίζω να ξαναγίνει η παρέα μας όπως ήταν!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Τζα κι εγώ εδώ είμαι αλλά έχουμε και δουλειές ρε παιδιά!

Κατερίνα είναι ωραίο το φόρεμα, δεν ξέρω βέβαια τη φύση της δουλειάς που θα πας!

Έλα ρε κορίτσια τι είναι αυτά τώρα...μαζευτείτε να τα λέμε! Τι έχουμε να χωρίσουμε?


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τζα κι εγώ εδώ είμαι αλλά έχουμε και δουλειές ρε παιδιά!

Κατερίνα είναι ωραίο το φόρεμα, δεν ξέρω βέβαια τη φύση της δουλειάς που θα πας!

Ξερω 'γω?Σοβαρη,πολυεθνικη εταιρεια με θεση για bookeeping..

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα πολυ κομψο το φορεμα (γιαι το δευτερο μιλαω)...

Εγω για να πω τη μαυρη μου αληθεια, ποτε σε συνεντευξη δε φορεσα φορεμα ή φουτσα...

ενιωθα μεγαλυτερη ανεση και ... σιγουρια φορωντας παντελονι!!!

με μπλουζακι ή τοπακι και σακακι :)


7hWqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...