Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Θες ν μας κρατας σε αγωνια...

Χαχα δεν εχω τετοιο σκοπο απλα επειδη της τελευταιες φορες μου αργουσε κανα δυο μερες λεω να εξαντλησω αυτο το περιθωριο αν δεν..πωπω τωρα που μιλάμε ένοιωσα εναν αρκετα εντονο πονο αριστερά και λιγο ψηλα οχι χαμηλά οπως κοντα στην ωορηξια. 

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Θες ν μας κρατας σε αγωνια...

 

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

 

 

πρίν από 15 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, ntemiiiiii είπε:

Καλά κάνεις τότε!Με το καλό!

Ναιιιι

Συγχαρητήρια!!

@ada32 δίδυμα;;; ακόμη καλύτερα!!Ξεμπερδευεις!!χαχαχα

Κορίτσια,όλα καλά στον υπέρηχο! Γρήγορη και δυνατή καρδούλα!Δόξα το Θεό!Με πήραν τα δάκρυα....

@caramel_83 26/9 έχω ΠΗΤ!!!

σε ευχαριστω πολυ!!!συγχαρητήρια κ για σενα!!!με το καλο!!!ποτε θα ξαναπας???

1 hour ago, Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια μου έκανα σήμερα και την δεύτερη χοριακή 7160 πολύ καλή μου είπε ο γιατρός... Την Πέμπτη 9 και τέταρτο το βράδυ  θα πάω να με δει πόσο θα ήθελα να δω έστω μια κουκίδα μέσα στο σακο γιατί καρδιά πιστεύω ακόμα δεν θα ακούσω εε?? 

μια χαρα η χοριακη σου!!!εγω στην 7η βδομαδα νομιζω ημουν....ποσο θα εισαι την Πέμπτη??


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Nati85 είπε:

Τοξότης είμαι με ωροσκόπο Ταύρο η Μελίνα έχει πει να λέμε και ωροσκόπο!!εσυ?

Χαχαχα καρκίνος νομίζω με ωροσκοπο δίδυμο δεν ξέρω κιόλας 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Vila είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι!!! Με το καλό να έρθει το μπεμπακι σου!! Πως πήγε η εξέταση?

Χρόνια πολλά!! Και του χρόνου με ένα μωράκι στην κοιλίτσα ( ή στην αγκαλιά.. προλαβαίνεις άνετα!) Πολύ καλός μου ακούστηκε ο ενδοκρινολόγος σου!! Εδώ που μένω έχουμε 2 ενδοκρινολόγους και κανένας δεν είναι ενημερωμένος σε θέματα γονιμότητας. Στον ένα είχα πάει και ούτε τα βασικά δε μου είχε γράψει από εξετάσεις!

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι?? Συνήθως κάνω ωορρηξία 18η μέρα, αυτό το μήνα πήρα τα γκλουκοφαζ και υποτίθεται πως θα γίνει νωρίτερα, πότε να κλείσω ραντεβού να ξεκινήσω υπέρηχους?? 14η ημέρα πέφτει την Κυριακή και 15η καθαρη Δευτέρα... Να πάω από Παρασκευή να δω τι γίνεται ή να πάω κατευθείαν την τρίτη που θα είμαι 16η μέρα του κύκλου?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Κ συ ότι επιθυμείς. Η εξέταση τέλεια. Όλα όπως πρέπει. Ο μπέμπης μισό κιλό έφτασε κ μας ταλαιπώρησε σήμερα γτ κοιμόταν στην εξέταση το πρωί κ ήταν γυρισμένος πλάτη. Μου έδωσε καραμέλα ζαχαρωτό η εμβρυολογος κ ξύπνησε αλλά ξανακοιμηθηκε.χαχα. Πήγα κ εφαγα κ ξαναπηγαμε αλλά τίποτα. Τελικά πήγαμε ακόμη μια φορά τώρα το βράδυ κ ευτυχως ήταν ξύπνιος κ ορεξάτος.με τάραξε στις κλωτσιές. Φώτο το πρόσωπο του δεν έκατσε να το βγάλουμε αλλά τραβήξαμε μια καλή με οργανίστα τα πόδια κ το πουλί του στη μέση. Χαχαχαχαχα 

Εγώ λέω Να πας από Παρασκευή για σίγουρα. 

  • Μου αρέσει 3

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Διαβαζω μονο καλα νεα τι καλα! Χοριακες μεγαλες, καρδουλες να χτυπανε, μπεμπακια να μεγαλωνουν στις κοιλιτσες και μπουγατσα σοκολατα ρε φιλε σκοτωσε μας 

Επισης δεν περιμενω στις 22/2 ειχαμε αξιολογες επαφες αν εχουμε κ λιγη τυχη.... Εγω βεβαια εχω ηδη συμπτωματα χαχαχαχα ετοιμη!

1 hour ago, Nati85 είπε:

Τοξότης είμαι με ωροσκόπο Ταύρο η Μελίνα έχει πει να λέμε και ωροσκόπο!!εσυ?

Ετσι και τον ωροσκοπο! Πως θα στα βρει η αστρολογα!

Εγω Ταυρος με ωρ. Λεοντα!

Τοξοτες καλλιτεχνικες φυσεις και αρκετα ελευθερες εσενα σε μαζευει ο ταυρος που ειναι συντηρητικος πιστος σπιτογατος

Κοιμηθηκατε? Παω να ισιωσω μαλλι....

  • Χαχα 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα και απο μενα...:):):)...καινουργια εδω......θελω να σας πω κατι....ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα........εχω 12 μερες καθυστερηση αυριο παω για 13......εχω σταθερο κυκλο......1/1/18 απο τοτε στις 22/1 ειχα πολυ λιγο καφε αιμα......απο τοτε τιποτα.......σημερα εκανα το τεστ και βγηκε αρνητικο........ηθελα τοσο πολυ να ειναι θετικο.......:-(:-(:-( στεναχωρηθηκα παρα πολυ......

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα!

Διαβαζω μονο καλα νεα τι καλα! Χοριακες μεγαλες, καρδουλες να χτυπανε, μπεμπακια να μεγαλωνουν στις κοιλιτσες και μπουγατσα σοκολατα ρε φιλε σκοτωσε μας 

Επισης δεν περιμενω στις 22/2 ειχαμε αξιολογες επαφες αν εχουμε κ λιγη τυχη.... Εγω βεβαια εχω ηδη συμπτωματα χαχαχαχα ετοιμη!

Ετσι και τον ωροσκοπο! Πως θα στα βρει η αστρολογα!

Εγω Ταυρος με ωρ. Λεοντα!

Τοξοτες καλλιτεχνικες φυσεις και αρκετα ελευθερες εσενα σε μαζευει ο ταυρος που ειναι συντηρητικος πιστος σπιτογατος

Κοιμηθηκατε? Παω να ισιωσω μαλλι....

Here I am!!! 

Just now, nantinaa είπε:

Κοριτσια καλησπερα και απο μενα...:):):)...καινουργια εδω......θελω να σας πω κατι....ειμαι πολυ στεναχωρημενη σημερα........εχω 12 μερες καθυστερηση αυριο παω για 13......εχω σταθερο κυκλο......1/1/18 απο τοτε στις 22/1 ειχα πολυ λιγο καφε αιμα......απο τοτε τιποτα.......σημερα εκανα το τεστ και βγηκε αρνητικο........ηθελα τοσο πολυ να ειναι θετικο.......:-(:-(:-( στεναχωρηθηκα παρα πολυ......

Καλησπέρα κοριτσι μου. Εγώ θα έλεγα να μην στεναχωριεσαι. Να εξαντλησεις και την εναλλακτική της χοριακης, αύριο κιολας. Τι λες? Και είτε θετική είτε αρνητική θα πρέπει να μιλησεις απευθείας με τον γυναικολόγο σου η αν θες παρε τον απευθείας χωρις χοριακη να πας να σε δει. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

:)ελεγα να παω την πεμπτη να κανω..........αν και εχω καθε μερα πονακια χαμηλα στην κοιλια λες και θα μου ερθει περιοδος και σημερα το ιδιο .και ολο λεω αστο αυριο θα μου ερθουν και δεν εχω παει ακομα για χωριακη.......σημερα ομως το βραδυ εχω και εντονες αναγουλες και ψιλοζαλαδα......

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smile89 είπε:

Χαχαχα καρκίνος νομίζω με ωροσκοπο δίδυμο δεν ξέρω κιόλας 

Α ωραία κάνω παρειτσα καλή με αυτό το ζώδιο!!! Έβαλα την μαμα μου κάποια στιγμη να ψάξει να βρει την ώρα που γεννήθηκα στο βιβλιάριο ξέρεις εκείνο το μπλε είσαι και μικρούλα δεν ξέρω αν είχαμε τα ίδια.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι λεει μουτρα ξενυχταμε? 

πρίν από 7 λεπτά , nantinaa είπε:

:)ελεγα να παω την πεμπτη να κανω..........αν και εχω καθε μερα πονακια χαμηλα στην κοιλια λες και θα μου ερθει περιοδος και σημερα το ιδιο .και ολο λεω αστο αυριο θα μου ερθουν και δεν εχω παει ακομα για χωριακη.......σημερα ομως το βραδυ εχω και εντονες αναγουλες και ψιλοζαλαδα......

Γεια σου @nantinaa το τεστακι το εκανες με πρωινα ουρα? Γτ με τοση καθυστερηση θα επρεπε να δειξει μηπως κατι δεν εκανες σωστα!

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα!

Διαβαζω μονο καλα νεα τι καλα! Χοριακες μεγαλες, καρδουλες να χτυπανε, μπεμπακια να μεγαλωνουν στις κοιλιτσες και μπουγατσα σοκολατα ρε φιλε σκοτωσε μας 

Επισης δεν περιμενω στις 22/2 ειχαμε αξιολογες επαφες αν εχουμε κ λιγη τυχη.... Εγω βεβαια εχω ηδη συμπτωματα χαχαχαχα ετοιμη!

Ετσι και τον ωροσκοπο! Πως θα στα βρει η αστρολογα!

Εγω Ταυρος με ωρ. Λεοντα!

Τοξοτες καλλιτεχνικες φυσεις και αρκετα ελευθερες εσενα σε μαζευει ο ταυρος που ειναι συντηρητικος πιστος σπιτογατος

Κοιμηθηκατε? Παω να ισιωσω μαλλι....

Α και μαζί ταιριάζουμε έτσι?έχεις ταύρο σε ζώδιο!για τον Λέων δεν ξέρω τι χαρακτηριστικά έχει?

Τοξότης παιδί μου ελεύθερο πνεύμα!!αλλά όντως πάντα κάτι με κρατάει πίσω!:-)


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Smile89 how u doin'? Βραδινη βαρδια?

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Α και μαζί ταιριάζουμε έτσι?έχεις ταύρο σε ζώδιο!για τον Λέων δεν ξέρω τι χαρακτηριστικά έχει?

Τοξότης παιδί μου ελεύθερο πνεύμα!!αλλά όντως πάντα κάτι με κρατάει πίσω!:-)

Φυσικα αγαπη εγω το ειχα καταλαβει απο τα πρωτα ποστ! Χωρις να ξερω ζωδια!:rolleyes:


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nantinaa είπε:

:)ελεγα να παω την πεμπτη να κανω..........αν και εχω καθε μερα πονακια χαμηλα στην κοιλια λες και θα μου ερθει περιοδος και σημερα το ιδιο .και ολο λεω αστο αυριο θα μου ερθουν και δεν εχω παει ακομα για χωριακη.......σημερα ομως το βραδυ εχω και εντονες αναγουλες και ψιλοζαλαδα......

Καλώς ήρθες!! Κάνε μια χοριακη να είσαι σιγουρη.καμμια φορά μπορεί να κάνουν λάθος τα τεστ.μηοως πήρες το διπλό να ξανακάνεις ένα αύριο το πρωί?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

 

Γεια σου @nantinaa το τεστακι το εκανες με πρωινα ουρα? Γτ με τοση καθυστερηση θα επρεπε να δειξει μηπως κατι δεν εκανες σωστα!

καλησπεραα....οχι δεν το εκανα το πρωι....το πηρα το μεσημερι και το εκανα κατα τις οχτω το βραδακι.......μπορει γιατι δεν το διαβασα καλα και δεν εβαλα το καπακι που ελεγε μετα.....το αφησα ετσι.....και εβγαλε μονο μια κοκκινη γραμμη....επρεπε να το κανω το πρωι λετε?

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Καλώς ήρθες!! Κάνε μια χοριακη να είσαι σιγουρη.καμμια φορά μπορεί να κάνουν λάθος τα τεστ.μηοως πήρες το διπλό να ξανακάνεις ένα αύριο το πρωί?

καλως σας βρηκα ολες......οχι πηρα το μονο......προσπαθουσα πολυ καιρο να κανω παιδακι...τον τελευταιο τωρα χρονο το ειχα αφησει....ειχα απογοητευτει πολυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nantinaa είπε:

καλησπεραα....οχι δεν το εκανα το πρωι....το πηρα το μεσημερι και το εκανα κατα τις οχτω το βραδακι.......μπορει γιατι δεν το διαβασα καλα και δεν εβαλα το καπακι που ελεγε μετα.....το αφησα ετσι.....και εβγαλε μονο μια κοκκινη γραμμη....επρεπε να το κανω το πρωι λετε?

Κοιτα ιδανικα το κανεις με τα πρωτα πρωινα ουρα γτ εχουν την μεγαλυτερη συγκεντρωση της ορμονης! Διαβασε κ ακολουθα πιστα τις οδηγιες. Το απογευμα αν ειχες πιει πολλα υγρα ηταν μαλλον ψιλοακυρη στιγμη! Αν και η καθυστερηση σου ειναι μεγαλη κανε ενα τεστ οπως πρεπει ή μια χοριακη οτι αισθανεσαι

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...