Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?Είμαι στην 23η κ δεν τα νιώθω όλη μέρα.Πιο πολύ το πρωί κ το βράδυ.Η μαία λέει από 28η αρχίζουμε να μετράμε κ να ανησυχούμε αν δεν τα ακούμε.

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Tweety1325 είπε:

Τι κανετε κοριτσια μου??Καλησπερα!!!πως ειστε ολες???Εγω αγωνιω για αυριο...απο συμπτωματα κλασικα δεν εχω τιποτα απολυτως..μονο ελαχιστο πονο στο στηθος.Μακαρι να ειναι θετικα τα πραγματα...

Μπραβο κοριτσι μου.!!τα καλυτερα κ σε εσενα..πραγματικα με τη βοηθεια του Θεου ολες καποια μερα θα ανταμειφθουμε..

Εύχομαι οι επομενοι μήνες να σου φέρουν μια χαριτωμένη φουσκωτή κοιλιτσα:x. Με το καλό κορίτσι μου, να είναι η αρχή μιας  γλυκιάς εποχής η αυριανή ημέρα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα σας, 

Και εγώ καινούργια (αν και έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις σελίδες)

Έκανα εμβρυομεταφορα το Σάββατο με 2 βλαστοκυστες κατεψυγμένες, θα κάνω χοριακη την Τρίτη. (Είναι η 3η μου προσπάθεια) 

Πολύ άγχος ρε κορίτσια! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Εύχομαι οι επομενοι μήνες να σου φέρουν μια χαριτωμένη φουσκωτή κοιλιτσα:x. Με το καλό κορίτσι μου, να είναι η αρχή μιας  γλυκιάς εποχής η αυριανή ημέρα. 

Ευχαριστω κοριτσακι μου!!!Τα λογια σας μου δινουν κουραγιο..Μακαρι ο Θεος να με βοηθησει...

Just now, nikol82! είπε:

Καλησπέρα σας, 

Και εγώ καινούργια (αν και έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις σελίδες)

Έκανα εμβρυομεταφορα το Σάββατο με 2 βλαστοκυστες κατεψυγμένες, θα κάνω χοριακη την Τρίτη. (Είναι η 3η μου προσπάθεια) 

Πολύ άγχος ρε κορίτσια! 

Καλη επιτυχια και σε εσενα λοιπον!!!φροντισε να τα κρατησεις καλα στη κοιλιτσα σου!!Να μην φυγουν!!!Εσυ απο συμπτωματα πως τα πας???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Από συμπτώματα, πριν 3 μέρες είχα εντονα τσιμπήματα στην κοιλιά, την επόμενη μέρα είχα καφέ εκκρίσεις στο σκούπισμα ( δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα αυτό) και χθες άρχισε να πρήζεται το στήθος. Παίρνω 1 utrogestan 200 και ενέσεις prolutex

Just now, nikol82! είπε:

Από συμπτώματα, πριν 3 μέρες είχα εντονα τσιμπήματα στην κοιλιά, την επόμενη μέρα είχα καφέ εκκρίσεις στο σκούπισμα ( δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα αυτό) και χθες άρχισε να πρήζεται το στήθος. Παίρνω 1 utrogestan 200 και ενέσεις prolutex

 

Just now, nikol82! είπε:

Από συμπτώματα, πριν 3 μέρες είχα εντονα τσιμπήματα στην κοιλιά, την επόμενη μέρα είχα καφέ εκκρίσεις στο σκούπισμα ( δεν ξέρω αν είναι σύμπτωμα αυτό) και χθες άρχισε να πρήζεται το στήθος. Παίρνω 1 utrogestan 200 και ενέσεις prolutex

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Καλησπέρα σας, 

Και εγώ καινούργια (αν και έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις σελίδες)

Έκανα εμβρυομεταφορα το Σάββατο με 2 βλαστοκυστες κατεψυγμένες, θα κάνω χοριακη την Τρίτη. (Είναι η 3η μου προσπάθεια) 

Πολύ άγχος ρε κορίτσια! 

Νικόλ καλή επιτυχία!!!! Το άγχος σου έχει ψυχογενή προέλευση και δικαιολογειται ως ένα σημείο... Αυτό που παίζει ρόλο είναι οι γνωστικές, και συναισθηματικές διεργασίες που κάνεις πως το αναλύεις  και πως το αντιλαμβανεσαι. Θεωρείται φυσιολογικό κάτω από  την συγκεκριμένη περίπτωση.Όμως να ξέρεις ότι  σε περιπτώσεις αυξημένου άγχους, προξενεί κακό στον εαυτό σου όχι μόνο γιατί υπολειτουργεις σε όλες τις δραστηριότητες αλλά και γιατί επθρεαζει και αρνητικά την υγεία σου. Στην παρούσα φάση το μόνο που δεν θέλεις είναι μαζί με όλα τα άλλα να βαραίνεις τον οργανισμό σου και με αρνητικά στοιχεία εξωτερικού τύπου. 

Μπες στο ίντερνετ και ψάξε  μαθήματα διαλογισμού  για αρχάριους. Αν έχεις κάποια φίλη που να ασχολείται με ενεργειακά ζητά της βοήθεια. Επίσης αν γνωρίζεις κάποιο άτομο που να ασχολείται με theta healing  η Reiki θα μπορούσε να σε βοηθήσει. Αυτά τα άτομα κάνουν γενικά ομάδες και μπορούν να στείλουν θετική ενέργεια σε κάποιο άτομο που τη χρειάζεται. 

Μπορει να μην πιστεύεις σ αυτά αλλά όταν πάρεις ενέργεια θετική θα πειστείς... Μέχρι τότε όμως ψαξου

Όλα αυτά τα γράφω και για τα υπόλοιπα κορίτσια. Όταν ξεκινάς έναν δύσκολο αγώνα με αντίπαλο την εξωσωματική πρεπει πρώτα να θωρακίζεσαι. Μετά την πρώτη εξωσωματική μαθαίνεις πρώτα να χάνεις για να είσαι δυνατή να σταθείς μέχρι να έρθει η νίκη. (και για μη μην σκέφτεις οτι είμαι έξω από τον χορο σου λέω ότι έχω κάνει 5 εξωσωματικες + δύο μισές... Δλδ πήρα όλα εκείνα τα ζαχαρονερα σε μορφή ένεσης και δεν προχώρησα καν σε εμβρυομεταφορά). Μεγάλη ήττα!!! (δεν ξέρω αν πρέπει καν να τις μετράω σαν προσπαθείες) 

Θα περιμένω νέα σου και να σκέφτεσαι θετικά... 

Φιλί

(τα έγραψα με κόκκινο μήπως και το πάρει το μάτι περισσότερων κοριτσιών... Το εύχομαι δλδ) 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Stamatia123 είπε:

Νικόλ καλή επιτυχία!!!! Το άγχος σου έχει ψυχογενή προέλευση και δικαιολογειται ως ένα σημείο... Αυτό που παίζει ρόλο είναι οι γνωστικές, και συναισθηματικές διεργασίες που κάνεις, και πως το αντιλαμβανεσαι. Θεωρείται φυσιολογικό κάτω από  την συγκεκριμένη περίπτωση.Όμως να ξέρεις ότι  σε περιπτώσεις αυξημένου άγχους, προξενεί κακό στον εαυτό σου όχι μόνο γιατί υπολειτουργεις σε όλες τις δραστηριότητες αλλά και γιατί επθρεαζει και αρνητικά την υγεία. Στην παρούσα φάση το μόνο που δεν θέλεις είναι μαζί με όλα τα άλλα να βαραίνεις τον οργανισμό σου και με αρνητικά στοιχεία εξωτερικού τύπου. 

Μπες στο ίντερνετ και ψάξε  μαθήματα διαλογισμού  για αρχάριους. Αν έχεις κάποια φίλη που να ασχολείται με ενεργειακά ζητά της βοήθεια. Επίσης αν γνωρίζεις κάποιο άτομο που να ασχολείται με theta healing  η Reiki θα μπορούσε να σε βοηθήσει. Αυτά τα άτομα κάνουν γενικά ομάδες και μπορούν να στείλουν θετική ενέργεια σε κάποιο άτομο που τη χρειάζεται. 

Μπορει να μην πιστεύεις σ αυτά αλλά όταν πάρεις ενέργεια θετική θα πειστείς... Μέχρι τότε όμως ψαξου

Όλα αυτά τα γράφω και για τα υπόλοιπα κορίτσια. Όταν ξεκινάς έναν δύσκολο αγώνα με αντίπαλο την εξωσωματική πρεπει πρώτα να θωρακίζεσαι. Μετά την πρώτη εξωσωματική μαθαίνεις πρώτα να χάνεις για να είσαι δυνατή να σταθείς μέχρι να έρθει η νίκη. (και για μη μην σκέφτεις οτι είμαι έξω από τον χορο σου λέω ότι έχω κάνει 5 εξωσωματικες + δύο μισές... Δλδ πήρα όλα εκείνα τα ζαχαρονερα σε μορφή ένεσης και δεν προχώρησα καν σε εμβρυομεταφορά). Μεγάλη ήττα!!! (δεν ξέρω αν πρέπει καν να τις μετράω σαν προσπαθείες) 

Θα περιμένω νέα σου και να σκέφτεσαι θετικά... 

Φιλί

(τα έγραψα με κόκκινο μήπως και το πάρει το μάτι περισσότερων κοριτσιών... Το εύχομαι δλδ) 

Σε ευχαριστώ πααααρα πολύ! Δεν το έχω ψάξει αλλά η αλήθεια είναι πως το σκέφτομαι! Να ξέρεις ότι έχω διαβάσει με μεγάλη προσοχή ότι έχεις γράψει εδώ μέσα και σε ευχαριστώ γιατί με ηρεμεί! Καληνύχτα σε όλες! Και καλά αποτελέσματα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Σε ευχαριστώ πααααρα πολύ! Δεν το έχω ψάξει αλλά η αλήθεια είναι πως το σκέφτομαι! Να ξέρεις ότι έχω διαβάσει με μεγάλη προσοχή ότι έχεις γράψει εδώ μέσα και σε ευχαριστώ γιατί με ηρεμεί! Καληνύχτα σε όλες! Και καλά αποτελέσματα!!!

Εγω σε ευχαριστώ που αφιερώνεις χρόνο σ αυτά που γράφω. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Νικόλ καλή επιτυχία!!!! Το άγχος σου έχει ψυχογενή προέλευση και δικαιολογειται ως ένα σημείο... Αυτό που παίζει ρόλο είναι οι γνωστικές, και συναισθηματικές διεργασίες που κάνεις πως το αναλύεις  και πως το αντιλαμβανεσαι. Θεωρείται φυσιολογικό κάτω από  την συγκεκριμένη περίπτωση.Όμως να ξέρεις ότι  σε περιπτώσεις αυξημένου άγχους, προξενεί κακό στον εαυτό σου όχι μόνο γιατί υπολειτουργεις σε όλες τις δραστηριότητες αλλά και γιατί επθρεαζει και αρνητικά την υγεία σου. Στην παρούσα φάση το μόνο που δεν θέλεις είναι μαζί με όλα τα άλλα να βαραίνεις τον οργανισμό σου και με αρνητικά στοιχεία εξωτερικού τύπου. 

Μπες στο ίντερνετ και ψάξε  μαθήματα διαλογισμού  για αρχάριους. Αν έχεις κάποια φίλη που να ασχολείται με ενεργειακά ζητά της βοήθεια. Επίσης αν γνωρίζεις κάποιο άτομο που να ασχολείται με theta healing  η Reiki θα μπορούσε να σε βοηθήσει. Αυτά τα άτομα κάνουν γενικά ομάδες και μπορούν να στείλουν θετική ενέργεια σε κάποιο άτομο που τη χρειάζεται. 

Μπορει να μην πιστεύεις σ αυτά αλλά όταν πάρεις ενέργεια θετική θα πειστείς... Μέχρι τότε όμως ψαξου

Όλα αυτά τα γράφω και για τα υπόλοιπα κορίτσια. Όταν ξεκινάς έναν δύσκολο αγώνα με αντίπαλο την εξωσωματική πρεπει πρώτα να θωρακίζεσαι. Μετά την πρώτη εξωσωματική μαθαίνεις πρώτα να χάνεις για να είσαι δυνατή να σταθείς μέχρι να έρθει η νίκη. (και για μη μην σκέφτεις οτι είμαι έξω από τον χορο σου λέω ότι έχω κάνει 5 εξωσωματικες + δύο μισές... Δλδ πήρα όλα εκείνα τα ζαχαρονερα σε μορφή ένεσης και δεν προχώρησα καν σε εμβρυομεταφορά). Μεγάλη ήττα!!! (δεν ξέρω αν πρέπει καν να τις μετράω σαν προσπαθείες) 

Θα περιμένω νέα σου και να σκέφτεσαι θετικά... 

Φιλί

(τα έγραψα με κόκκινο μήπως και το πάρει το μάτι περισσότερων κοριτσιών... Το εύχομαι δλδ) 

Τι άνθρωπος είσαι εσυ!! Ποσό τυχεροί οι άνθρωποι που έχεις γύρω σου και ποσό τυχερές εμείς που σε διαβάζουμε! Όλα τα καλά σου εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Central είπε:

Τι άνθρωπος είσαι εσυ!! Ποσό τυχεροί οι άνθρωποι που έχεις γύρω σου και ποσό τυχερές εμείς που σε διαβάζουμε! Όλα τα καλά σου εύχομαι!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!

Ο χαρακτήρας μας είναι το αποτέλεσμα των δύσκολων στιγμών και όχι των καλών.. Με ποιον τρόπο παίρνουμε το μάθημα μας εκείνες τις δυσκολίες στιγμές...έχουμε δύο επιλογές....Γινόμαστε κακοι γιατί μας βγαίνει παράπονο... γιατί όλοι μας χρωστάνε.,και η ζωή μας χρωστάει και ο απέναντι και ο διπλα ή κοιτάμε μέσα μας και προσπαθούμε να δούμε πως θα σβήσουμε τις παγιωμένες πεποιθήσεις που μας κρατάνε πίσω. Γιατί το έξω μας το προσέχουμε, άλλωστε το βλέπουν όλοι ενώ το μέσα μας το ξεχνάμε ...νομίζουμε ότι τα ρούχα καλύπτουν ακόμα και τον εσωτερικό μας κόσμο.. 

Από την άλλη να σου... Είμαι και εγώ τόσο τυχερή  που έχω αυτους που επιλέγω στην ζωή μου. Να θυμάσαι ότι το δούναι και λαβείν είναι ένα τρενάκι που κινείται κυκλικά... Φαντάσου απλωμένα τα χέρια σου με τις παλάμες  προς τα πάνω...το τρενάκι γυρίζει  από το ένα χέρι στο άλλο, μετά στην καρδια και μετά πάλι στο χέρι και στη συνέχεια στο άλλο χέρι... Αν κατεβάσεις το ένα χέρι... Το τρενάκι θα πεσει. Δίνω και παίρνω.... Αν δεν δώσω... Δε θα πάρω.. Και εγώ, παίρνω από εδώ μέσα

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nikol82! είπε:

@Tweety1325 περιμένουμε νέα σου!!! Καλά αποτελέσματα!!! Άντε να βλέπουμε θετικές χοριακες!!!

ναι ναι!!!καλα τα λες νικολ...   @Tweety1325 περιμενουμεεεεεε!

Just now, natassaki2006 είπε:

ναι ναι!!!καλα τα λες νικολ...   @Tweety1325 περιμενουμεεεεεε!

@nikol82! περιμενουμε τα δικα σου αυριο!!

6 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!

Ο χαρακτήρας μας είναι το αποτέλεσμα των δύσκολων στιγμών και όχι των καλών.. Με ποιον τρόπο παίρνουμε το μάθημα μας εκείνες τις δυσκολίες στιγμές...έχουμε δύο επιλογές....Γινόμαστε κακοι γιατί μας βγαίνει παράπονο... γιατί όλοι μας χρωστάνε.,και η ζωή μας χρωστάει και ο απέναντι και ο διπλα ή κοιτάμε μέσα μας και προσπαθούμε να δούμε πως θα σβήσουμε τις παγιωμένες πεποιθήσεις που μας κρατάνε πίσω. Γιατί το έξω μας το προσέχουμε, άλλωστε το βλέπουν όλοι ενώ το μέσα μας το ξεχνάμε ...νομίζουμε ότι τα ρούχα καλύπτουν ακόμα και τον εσωτερικό μας κόσμο.. 

Από την άλλη να σου... Είμαι και εγώ τόσο τυχερή  που έχω αυτους που επιλέγω στην ζωή μου. Να θυμάσαι ότι το δούναι και λαβείν είναι ένα τρενάκι που κινείται κυκλικά... Φαντάσου απλωμένα τα χέρια σου με τις παλάμες  προς τα πάνω...το τρενάκι γυρίζει  από το ένα χέρι στο άλλο, μετά στην καρδια και μετά πάλι στο χέρι και στη συνέχεια στο άλλο χέρι... Αν κατεβάσεις το ένα χέρι... Το τρενάκι θα πεσει. Δίνω και παίρνω.... Αν δεν δώσω... Δε θα πάρω.. Και εγώ, παίρνω από εδώ μέσα

 

αυτη ειναι η Σταματια μας!!!!...εννοειται ειμαστε τυχερες που την εχουμε εδω μαζι μας!!

7 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Νικόλ καλή επιτυχία!!!! Το άγχος σου έχει ψυχογενή προέλευση και δικαιολογειται ως ένα σημείο... Αυτό που παίζει ρόλο είναι οι γνωστικές, και συναισθηματικές διεργασίες που κάνεις πως το αναλύεις  και πως το αντιλαμβανεσαι. Θεωρείται φυσιολογικό κάτω από  την συγκεκριμένη περίπτωση.Όμως να ξέρεις ότι  σε περιπτώσεις αυξημένου άγχους, προξενεί κακό στον εαυτό σου όχι μόνο γιατί υπολειτουργεις σε όλες τις δραστηριότητες αλλά και γιατί επθρεαζει και αρνητικά την υγεία σου. Στην παρούσα φάση το μόνο που δεν θέλεις είναι μαζί με όλα τα άλλα να βαραίνεις τον οργανισμό σου και με αρνητικά στοιχεία εξωτερικού τύπου. 

Μπες στο ίντερνετ και ψάξε  μαθήματα διαλογισμού  για αρχάριους. Αν έχεις κάποια φίλη που να ασχολείται με ενεργειακά ζητά της βοήθεια. Επίσης αν γνωρίζεις κάποιο άτομο που να ασχολείται με theta healing  η Reiki θα μπορούσε να σε βοηθήσει. Αυτά τα άτομα κάνουν γενικά ομάδες και μπορούν να στείλουν θετική ενέργεια σε κάποιο άτομο που τη χρειάζεται. 

Μπορει να μην πιστεύεις σ αυτά αλλά όταν πάρεις ενέργεια θετική θα πειστείς... Μέχρι τότε όμως ψαξου

Όλα αυτά τα γράφω και για τα υπόλοιπα κορίτσια. Όταν ξεκινάς έναν δύσκολο αγώνα με αντίπαλο την εξωσωματική πρεπει πρώτα να θωρακίζεσαι. Μετά την πρώτη εξωσωματική μαθαίνεις πρώτα να χάνεις για να είσαι δυνατή να σταθείς μέχρι να έρθει η νίκη. (και για μη μην σκέφτεις οτι είμαι έξω από τον χορο σου λέω ότι έχω κάνει 5 εξωσωματικες + δύο μισές... Δλδ πήρα όλα εκείνα τα ζαχαρονερα σε μορφή ένεσης και δεν προχώρησα καν σε εμβρυομεταφορά). Μεγάλη ήττα!!! (δεν ξέρω αν πρέπει καν να τις μετράω σαν προσπαθείες) 

Θα περιμένω νέα σου και να σκέφτεσαι θετικά... 

Φιλί

(τα έγραψα με κόκκινο μήπως και το πάρει το μάτι περισσότερων κοριτσιών... Το εύχομαι δλδ) 

μας το εβγαλες το ματι!!!!χααχαχαχαχαχαχα!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου..συγνωμη αλλα δεν εχω παρακολουθησει τι γραφετε.

Εκανα την χοριακη μου 145.7..με βοηθησε ο Θεος και εσεις μου φερατε γουρι..βεβαια κραταω μικρο καλαθι γιατι ποτε δεν ξερεις.

Αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..σας αγαπω!!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tweety1325 είπε:

Κοριτσακια μου..συγνωμη αλλα δεν εχω παρακολουθησει τι γραφετε.

Εκανα την χοριακη μου 145.7..με βοηθησε ο Θεος και εσεις μου φερατε γουρι..βεβαια κραταω μικρο καλαθι γιατι ποτε δεν ξερεις.

Αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..σας αγαπω!!

γλυκουλα μουυυυυυ....μμπραβοοοοο...συγχαρητηρια...να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!ολα θα πανε τελεια!βλαστοκυστουλες εβαλες 2???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...