Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

γλυκουλα μουυυυυυ....μμπραβοοοοο...συγχαρητηρια...να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!ολα θα πανε τελεια!βλαστοκυστουλες εβαλες 2???

Ναι κοριτσακι μου..και συμπτωμα κανενα σας λεω αληθεια..δεν το πιστευω ακομη..ευχομαι σε ολες σας να φερω γουρι..πιατη κοριτσια και ολα ερχονται..κ εγω παιδευτηκα αλλα τελικα τα καταφερα!!!

Just now, nikol82! είπε:

@Tweety1325 μπράβο!!!! :-D:-D:-D

Όλα καλά να πάνε με μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! 

Άντε και στα δικά μας! 

Ευχαριστωωωωω..αναμενουμε νεα σου τωρα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

αυτο με τα συμπτωματα μυθος εινα.εγω οταν εμεινα στο γιο μου τη προηγ μερα πρηστηκε το στηθος κ ποναγε.αυτο μονο.

Οντως ειναι μυθος..μα εμενα ειχε ξεπρηστει το στηθος και ελεγα αποκλειεται να ειμαι..βεβαια κ τωρα συγκρατουμαι μεχρι να την επαναλαβω..γιατι ποτε δεν ξερεις..ακομη δεν το εχω συνειδητοποιησει!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν κρατήθηκαν μεχρι αύριο και πήρα ένα τεστ φαρμακείου! Μου έβγαλε 2 τέλεια κατακόκκινες γραμμές! Λέτε αύριο ή χοριακη να δείξει κάτι άλλο και τζάμπα χαίρομαι???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκαν μεχρι αύριο και πήρα ένα τεστ φαρμακείου! Μου έβγαλε 2 τέλεια κατακόκκινες γραμμές! Λέτε αύριο ή χοριακη να δείξει κάτι άλλο και τζάμπα χαίρομαι???

Μπραααβοοο συγχαρητήρια!!! Να πας αύριο να το επιβεβαιώσεις με τη χοριακή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nikol82! είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκαν μεχρι αύριο και πήρα ένα τεστ φαρμακείου! Μου έβγαλε 2 τέλεια κατακόκκινες γραμμές! Λέτε αύριο ή χοριακη να δείξει κάτι άλλο και τζάμπα χαίρομαι???

Αααχ δεν το πιστευω!!!!!σιγουρα εισαι κοριτσακι μου!!!!πηγαινε για επιβεβαιωση αυριο!!!Με το καλο ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Tweety1325 είπε:

Κοριτσακια μου..συγνωμη αλλα δεν εχω παρακολουθησει τι γραφετε.

Εκανα την χοριακη μου 145.7..με βοηθησε ο Θεος και εσεις μου φερατε γουρι..βεβαια κραταω μικρο καλαθι γιατι ποτε δεν ξερεις.

Αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..σας αγαπω!!

@Tweety1325 μπραβο σου κ να κρατας μεγαλο καλαθι θα το χρειαστεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Tweety1325 είπε:

Κοριτσακια μου..συγνωμη αλλα δεν εχω παρακολουθησει τι γραφετε.

Εκανα την χοριακη μου 145.7..με βοηθησε ο Θεος και εσεις μου φερατε γουρι..βεβαια κραταω μικρο καλαθι γιατι ποτε δεν ξερεις.

Αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..σας αγαπω!!

Η καλή αρχή έγινε!!! Συγχαρητήρια :x. Να χαρείς το σήμερα και την επιτυχία σ αυτό το στάδιο και άσε την ανησυχία για το αύριο. Με την εξωσωματική βήμα βήμα τα παλεύουμε όλα. 

Εύχομαι να γεμιζει η αγκαλιά σου μωρά! 

Just now, nikol82! είπε:

Καλά εννοείται ότι θα πάω και αύριο. Πιο πολύ το έκανα σήμερα με το σκεπτικό ότι αν είναι αρνητικό να είμαι προετοιμασμένη! 

Ευχαριστη Δευτέρα ρε κοριτσια!! Μπράβο σας!!! :x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Tweety1325 είπε:

Κοριτσακια μου..συγνωμη αλλα δεν εχω παρακολουθησει τι γραφετε.

Εκανα την χοριακη μου 145.7..με βοηθησε ο Θεος και εσεις μου φερατε γουρι..βεβαια κραταω μικρο καλαθι γιατι ποτε δεν ξερεις.

Αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..σας αγαπω!!

Μπράβο και πολλά συγχαρητήρια να το χαρείς.... Μας είχατε πολύ ευχάριστα νέα σήμερα ξεκίνησε η εβδομάδα μας ελπιδοφόρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, EllieV είπε:

@Tweety1325 μπραβο σου κ να κρατας μεγαλο καλαθι θα το χρειαστεις!!

Ευχαριστω κοριτσι μου καλο!!!χαχαχχαχαχαχα

Just now, Stamatia123 είπε:

Η καλή αρχή έγινε!!! Συγχαρητήρια :x. Να χαρείς το σήμερα και την επιτυχία σ αυτό το στάδιο και άσε την ανησυχία για το αύριο. Με την εξωσωματική βήμα βήμα τα παλεύουμε όλα. 

Εύχομαι να γεμιζει η αγκαλιά σου μωρά! 

Ευχαριστη Δευτέρα ρε κοριτσια!! Μπράβο σας!!! :x

@Stamatia123 σε ευχαριστω πολυ!!!Εσυ θεωρω εισαι η δυναμικοτερη ολων μας!!!Ελπιζω ολα να σου πανε οπως τα επιθυμεις!!!

Just now, Taggeris είπε:

Μπράβο και πολλά συγχαρητήρια να το χαρείς.... Μας είχατε πολύ ευχάριστα νέα σήμερα ξεκίνησε η εβδομάδα μας ελπιδοφόρα...

Ελπιδοφορα για ολες σας κοριτσια μου!!!ελπιζω σε ολες μας να πανε τα πραγματα οπως τα θελουμε η καθεμια ξεχωριστα!!

Just now, Renula είπε:

Συγχαρητήρια για τα κορίτσια με τα ΘΕΤΙΚΑ αποτελέσματα.!!!!!
Άντε και στις υπόλοιπες !!!!!

Ευχαριστουμε!!Εσυ @Renula σε το φαση εισαι;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Κορίτσια δεν κρατήθηκαν μεχρι αύριο και πήρα ένα τεστ φαρμακείου! Μου έβγαλε 2 τέλεια κατακόκκινες γραμμές! Λέτε αύριο ή χοριακη να δείξει κάτι άλλο και τζάμπα χαίρομαι???

Μπραβοοοοπ...τελειααααα!!!αχ ρε κορίτσια τι ωραία ξεκινήσατε τη βδομάδα..!!!Εγώ 8 Φεβρουαρίου είχα κάνει την χοριακη κ έμαθα ότι είμαι έγκυος στο γιο μου!!!συγχαρητήρια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Tweety1325 είπε:

Ευχαριστουμε!!Εσυ @Renula σε το φαση εισαι;;;

Εγώ ενώ ήμουν έτοιμη για να ξεκινήσω διέγερση, ανακαλύφθηκε ενα ινομοίωμα και ένα μικρός πολύποδας, έγινε υστεροσκόπηση οπότε αναμένουμε ένα κύκλο να "επουλωθεί" το ενδομήτριο

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Tweety μπράβο! Καλούς διπλασιασμούς εύχομαι!!

Ellie εύχομαι να ακούσουμε κι από εσένα αύριο ευχάριστα νέα!!

Κι εγώ είχα ευχάριστα σήμερα!

Το ενδομήτριο ανταποκρίθηκε και από 6,1 την Παρασκευή πήγε στα 9mm σήμερα...

Οπότε κανονισαμε εμβρυομεταφορα την ερχόμενη Δευτέρα, πρώτα ο Θεός!!

Πίστη, κορίτσια και υπομονή! 

Ας γίνει το θέλημα του Θεού!!

Φιλιά πολλά!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...