Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κριμα κοριτσι μου..ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα μην το βαλεις κατω

.μανουλες θα γινουμε ολες αλλες πιο γρηγορα αλλες πιο αργα..να εισαι δυνατη και ολα θα γινουν!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , EllieV είπε:

Ποιο αρνητικο πεθαινεις:(

Ellie, πάρε τον χρόνο σου,

έχασες μια μάχη, οχι τον πόλεμο!

Μην το βάζεις κάτω!

Η Παναγία να σε έχει υπό την σκέπη Της! 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, EllieV είπε:

Ποιο αρνητικο πεθαινεις:(

Μαζί με τα υπόλοιπα κορίτσια εδώ μέσα είμαι και γω που σε νιώθω και καταλαβαίνω την πίκρα σου Δυστυχώς η εξωσωματικη δεν μας δείχνει το ευγενικό της πρόσωπο με εύκολο τρόπο. Θα μπορούσα να σου πω να πάρεις βαθιές αναπνοές και να κάνεις διαλογισμό. Το να βάζουμε όμως απαγορευτικά στα συναισθήματα που νιώθουμε επειδή η “πνευματική μας ανάταση” δεν χωράει συναισθήματα όπως η θλίψη και ο θυμός απλά θα μας κάνει να τρέχουμε πίσω από την ουρά μας σε έναν αδιέξοδο φαύλο κύκλο. Θα σου έλεγα να βιωσεις τον θυμό και τη στεναχώρια ώστε να μπορέσεις να το ξεπεράσεις και να βρεις την δύναμη να προχωρησεις. Για την ακρίβεια αυτά ακριβώς τα κατά κόσμον “μικροπρεπή” συναισθήματα, είναι τα πιο παρεξηγημένα, αφού λειτουργούν καταλυτικά όταν αναζητάς την ανανέωση και τον “εξαγνισμό” της ψυχής σου.Εχε στο νου σου όμως ότι ο διαλογισμός είναι πολύ καλός γενικότερα   έτσι ώστε να έχεις αποθέματα ψυχικής δύναμης για ολο αυτο. 

Καλή δύναμη και να ξέρεις ότι τα  προβλήματα είναι για τους δυνατους και κάθε φορά που ξεπερνάς ένα γίνεσαι ακόμα πιο δυνατή. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, nikol82! είπε:

Κορίτσια αυτό ήταν

60 χοριακη προχθές , 20 σήμερα... 

Πάει....

Μαζεύω για μια ακόμα φορά τα κομμάτια μου και βλέπουμε

 

Έλα ρε γμτ..Όχι...!!!κουράγιο κοριτσάκι...πάρε το χρόνο σου...!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Κορίτσια αυτό ήταν

60 χοριακη προχθές , 20 σήμερα... 

Πάει....

Μαζεύω για μια ακόμα φορά τα κομμάτια μου και βλέπουμε

 

κριμα ρε γαμωτο..κανε κουραγιο και υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nikol82! είπε:

Κορίτσια αυτό ήταν

60 χοριακη προχθές , 20 σήμερα... 

Πάει....

Μαζεύω για μια ακόμα φορά τα κομμάτια μου και βλέπουμε

 

Γιατι ρε κοριτσακι???πολυ λυπαμαι...μην το βαζεις κατω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tweety1325 είπε:

Γιατι ρε κοριτσακι???πολυ λυπαμαι...μην το βαζεις κατω...

Ειλικρινά δεν ξέρω... Και ήταν όλα τοοοοσο θετικά. Θα πάω στο γιατρό μετά να δούμε τι θα μου πει

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, nikol82! είπε:

Κορίτσια αυτό ήταν

60 χοριακη προχθές , 20 σήμερα... 

Πάει....

Μαζεύω για μια ακόμα φορά τα κομμάτια μου και βλέπουμε

 

Λυπάμαι nikol... Οι πιο πολλές εδω έχουμε βρεθεί στη θέση σου.... Είναι τρομερή η απογοήτευση....

Πάρε τον χρόνο σου, μιλά με τον γιατρό σου, σχεδιαστε τις επόμενες κινήσεις σας (εξετάσεις κλπ).

και όπως λέει ένας φίλος "όταν πέφτουμε, παίρνουμε απλα πιο πολλή φόρα για να σηκωθούμε!!" 

Κουράγιο κορίτσι μου και πίστη στο όνειρο!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, nikol82! είπε:

Κορίτσια αυτό ήταν

60 χοριακη προχθές , 20 σήμερα... 

Πάει....

Μαζεύω για μια ακόμα φορά τα κομμάτια μου και βλέπουμε

 

Οι άνθρωποι είμαστε κατασκεύασμενοι για να ξεχνάμε και τον πόνο και την απογοητευση... Έλα μου ντε όμως που εδω μέσα όλες τα έχουμε φρέσκα τυπωμένα πάνω στο δέρμα μας και νιώθουμε καλύτερα η μία την άλλη! Το διάβασα και σφυχτηκε η καρδιά μου ειλικρινά. Λυπάμαι.... 

Από την άλλη είμαι σίγουρη ότι θα βρεις την δύναμη να  μαζέψεις τα κομμάτια σου και να ξαναπροσπαθησεις. Να βλέπεις μόνο  το στόχο... 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, nikol82! είπε:

Κορίτσια αυτό ήταν

60 χοριακη προχθές , 20 σήμερα... 

Πάει....

Μαζεύω για μια ακόμα φορά τα κομμάτια μου και βλέπουμε

 

Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτή την έκβαση δυστυχώς ήταν βιοχημική από ότι φαίνεται... Το έχω περάσει και εγώ τρεις φορές. .. σήκωσε ψηλά το κεφάλι και κράτα το θετικό όπως και εγώ ότι εμφυτεύονται τα έμβρυα και είναι σίγουρο ότι παρακάτω θα έρθει το μωράκι σου... Μην απογοητεύεσαι..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Taggeris είπε:

Λυπάμαι πάρα πολύ για αυτή την έκβαση δυστυχώς ήταν βιοχημική από ότι φαίνεται... Το έχω περάσει και εγώ τρεις φορές. .. σήκωσε ψηλά το κεφάλι και κράτα το θετικό όπως και εγώ ότι εμφυτεύονται τα έμβρυα και είναι σίγουρο ότι παρακάτω θα έρθει το μωράκι σου... Μην απογοητεύεσαι..

Ναι όντως βιοχημική ήταν! Και ο γιατρός αυτό μου είπε να κρατάω ως θετικό ότι έγινε εμφύτευση! Εσύ τα έχεις καταφέρει? Συγγνώμη απλά δεν θυμάμαι.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Ναι όντως βιοχημική ήταν! Και ο γιατρός αυτό μου είπε να κρατάω ως θετικό ότι έγινε εμφύτευση! Εσύ τα έχεις καταφέρει? Συγγνώμη απλά δεν θυμάμαι.. 

Ακριβως αυτο ηθελα να σου πω και εγω..η εμφυτευση ειναι το θετικο..αυτο να σκεφτεσαι..ολα θα πανε καλα κοριτσι μ..κανε κουραγιο...με υπομονη ολα θα ερθουν..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...