Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, athinaida said:

Μπραβο βρε Υβόννη!!

Τι ευχάριστα νέα!!

Δόξα τω θεώ!!

Καλούς διπλασιασμούς εύχομαι!!

Να σε έχει η Παναγία υπό την σκέπη Της!!

Θετικές σκέψεις κι όλα θα πάνε καλά!!

Να έχεις πίστη στο όνειρο!!

Φιλιά!!

Να δεις θα ειναι γουρικη αυτη η περιοδος και συντομα θα εχουμε και αλλα καλα νεα στην παρεα μας!!

Δεν εχω ιδεα καν τι σημαινει το νουμερο της χοριακης. Ξερω τα παντα για το πριν αλλα ποτε δεν τολμησα να μαθω το μετα! Θετικες σκεψεις και ξεκουραση οσο γινεται!

Φιλια πολλα κοριτσι μου και πιστη στο ονειρο για ολες μας!

 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με το καλό κορίτσι μου καλό διπλασιασμό!!!! και γω ειμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη τη Τετάρτη....Η ζωνουλα της Παναγίας να με βοηθήσει κι εμένα και όλες όσες ειναι στην ίδια φάση με μας...εγω ωρες ωρες πέφτω για εχω πόνους περιοδου και τη Δευτέρα ειδα λιγο ροζ  και σαν καφε ετδι χρωμα της μοκας....και δεν ξέρω ...θα δείξει....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Να δεις θα ειναι γουρικη αυτη η περιοδος και συντομα θα εχουμε και αλλα καλα νεα στην παρεα μας!!

Δεν εχω ιδεα καν τι σημαινει το νουμερο της χοριακης. Ξερω τα παντα για το πριν αλλα ποτε δεν τολμησα να μαθω το μετα! Θετικες σκεψεις και ξεκουραση οσο γινεται!

Φιλια πολλα κοριτσι μου και πιστη στο ονειρο για ολες μας!

 

Πολύ καλή είναι η τιμή σου!! 

Ο Θεός μαζί σου κορίτσι μου!!

Φιλιά πολλά!

Just now, xrusa1 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου καλό διπλασιασμό!!!! και γω ειμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη τη Τετάρτη....Η ζωνουλα της Παναγίας να με βοηθήσει κι εμένα και όλες όσες ειναι στην ίδια φάση με μας...εγω ωρες ωρες πέφτω για εχω πόνους περιοδου και τη Δευτέρα ειδα λιγο ροζ και δεν ξέρω ...θα δείξει....

Χρύσα, να ξεκουράζεσαι... Και να ενημερώσεις τον γιατρό σου!

Και να μην ανησυχεις, αλλά να προσεύχεσαι!!

Φιλιά πολλά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 said:

Με το καλό κορίτσι μου καλό διπλασιασμό!!!! και γω ειμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη τη Τετάρτη....Η ζωνουλα της Παναγίας να με βοηθήσει κι εμένα και όλες όσες ειναι στην ίδια φάση με μας...εγω ωρες ωρες πέφτω για εχω πόνους περιοδου και τη Δευτέρα ειδα λιγο ροζ και δεν ξέρω ...θα δείξει....

Κοριτσι μου καλη επιτυχια! Λοιπον μην μου ανησυχεις! Πονους περιοδου, καφε υγρα και ειδα και αιμα πριν 3 μερες ωραιοτατο και κοκκινο, ουτε καν ροζ...Λεω ηρθε η περιοδος ενταξει παει...Και τελικα ηταν απο το σπορι! Θετικη σκεψη, τη ζωνουλα να φορας και σταυρωνε την κοιλιτσα σου και ολα καλα θα πανε!! Περιμενουμε ομορφα νεα! Δε θα μας αφησει η Παναγιτσα. Δοκιμασιες ειναι ολα...Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου καλη επιτυχια! Λοιπον μην μου ανησυχεις! Πονους περιοδου, καφε υγρα και ειδα και αιμα πριν 3 μερες ωραιοτατο και κοκκινο, ουτε καν ροζ...Λεω ηρθε η περιοδος ενταξει παει...Και τελικα ηταν απο το σπορι! Θετικη σκεψη, τη ζωνουλα να φορας και σταυρωνε την κοιλιτσα σου και ολα καλα θα πανε!! Περιμενουμε ομορφα νεα! Δε θα μας αφησει η Παναγιτσα. Δοκιμασιες ειναι ολα...Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!

σε ευχαριστώ παρα πολυ είναι η 3 προσπάθεια εχω απογοητευτεί ...εντωμεταξύ το Σάββατο με τρέλανε ενας οξύς πόνος χαμηλά που δε μπορούσα να σηκωθώ από εδώ που κάθομαι.και ειχε και διάρκεια...αργά μετα γυρω στης 12:30 ξύπνησα με πολύ έντονο πόνο στο έντερο δεξιά και πήρα ντεπον υποχρεωτικά....μετα τελος αυτα ήταν .....τωρα από χθες εχω πονακιαμε χαμηλά περιοδου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xrusa1 said:

σε ευχαριστώ παρα πολυ είναι η 3 προσπάθεια εχω απογοητευτεί ...εντωμεταξύ το Σάββατο με τρέλανε ενας οξύς πόνος χαμηλά που δε μπορούσα να σηκωθώ από εδώ που κάθομαι.και ειχε και διάρκεια...αργά μετα γυρω στης 12:30 ξύπνησα με πολύ έντονο πόνο στο έντερο δεξιά και πήρα ντεπον υποχρεωτικά....μετα τελος αυτα ήταν .....τωρα από χθες εχω πονακιαμε χαμηλά περιοδου

Κοριτσι μου μην απογοητευεσαι καθολου! Καθε προσπαθεια ειναι με τελειως αλλα δεδομενα! Η φυση εχει τον τελευταιο ρολο μετα την εμβρυομεταφορα και φυσικα ο Θεος και ειμαι σιγουρη θα πανε ολα καλα!

Παντως οτι μου λες τα ειχα κι εγω...Και πονο ειχα εντονο μια μερα και πονακια περιοδου ολη την ωρα. Μεχρι και αιμα ειδα οπως σου ειπα! Οκ καθε οργανισμος διαφορετικος αλλα μοιαζουν τοσο τα συμπτωματα εγκυμοσυνης και περιοδου που ακρη δε βγαινει. Και δυστυχως ολες μας με τοσο κλαμα τοσα χρονια εχουμε μαθει να σκεφτομαστε αρνητικα...Μεσα σου εχεις κατι αυτη τη στιγμη που θελει σιγουρα να ξεκινησει το ταξιδι της ζωης! Εχε εμπιστοσυνη και σε εκεινο και στο Θεο!

  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου μην απογοητευεσαι καθολου! Καθε προσπαθεια ειναι με τελειως αλλα δεδομενα! Η φυση εχει τον τελευταιο ρολο μετα την εμβρυομεταφορα και φυσικα ο Θεος και ειμαι σιγουρη θα πανε ολα καλα!

Παντως οτι μου λες τα ειχα κι εγω...Και πονο ειχα εντονο μια μερα και πονακια περιοδου ολη την ωρα. Μεχρι και αιμα ειδα οπως σου ειπα! Οκ καθε οργανισμος διαφορετικος αλλα μοιαζουν τοσο τα συμπτωματα εγκυμοσυνης και περιοδου που ακρη δε βγαινει. Και δυστυχως ολες μας με τοσο κλαμα τοσα χρονια εχουμε μαθει να σκεφτομαστε αρνητικα...Μεσα σου εχεις κατι αυτη τη στιγμη που θελει σιγουρα να ξεκινησει το ταξιδι της ζωης! Εχε εμπιστοσυνη και σε εκεινο και στο Θεο!

Εκεί εχω τ θαρρει μου στο θεο ας είναι η τελευταία προσπάθεια μου ....Είμαι στην 8 μέρα σήμερα...και το στήθος μια πριζεται μια ξεπριζεται...αν είχα κι εγω κουμπάκι που λες κι εσυ θα το πατούσα χα χα χα 

Link to comment
Share on other sites

  Just now, Υβόννη είπε:

Να δεις θα ειναι γουρικη αυτη η περιοδος και συντομα θα εχουμε και αλλα καλα νεα στην παρεα μας!!

Δεν εχω ιδεα καν τι σημαινει το νουμερο της χοριακης. Ξερω τα παντα για το πριν αλλα ποτε δεν τολμησα να μαθω το μετα! Θετικες σκεψεις και ξεκουραση οσο γινεται!

Φιλια πολλα κοριτσι μου και πιστη στο ονειρο για ολες μας!

 

Read more  

Πολύ καλή είναι η τιμή σου!! 

Ο Θεός μαζί σου κορίτσι μου!!

Φιλιά πολλά!

  Just now, xrusa1 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου καλό διπλασιασμό!!!! και γω ειμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη τη Τετάρτη....Η ζωνουλα της Παναγίας να με βοηθήσει κι εμένα και όλες όσες ειναι στην ίδια φάση με μας...εγω ωρες ωρες πέφτω για εχω πόνους περιοδου και τη Δευτέρα ειδα λιγο ροζ και δεν ξέρω ...θα δείξει....

Read more  

Χρύσα, να ξεκουράζεσαι... Και να ενημερώσεις τον γιατρό σου!

Και να μην ανησυχεις, αλλά να προσεύχεσαι!!

Φιλιά πολλά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:
  Just now, Υβόννη είπε:

Να δεις θα ειναι γουρικη αυτη η περιοδος και συντομα θα εχουμε και αλλα καλα νεα στην παρεα μας!!

Δεν εχω ιδεα καν τι σημαινει το νουμερο της χοριακης. Ξερω τα παντα για το πριν αλλα ποτε δεν τολμησα να μαθω το μετα! Θετικες σκεψεις και ξεκουραση οσο γινεται!

Φιλια πολλα κοριτσι μου και πιστη στο ονειρο για ολες μας!

 

Read more  
Read more  

Πολύ καλή είναι η τιμή σου!! 

Ο Θεός μαζί σου κορίτσι μου!!

Φιλιά πολλά!

  Just now, xrusa1 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου καλό διπλασιασμό!!!! και γω ειμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη τη Τετάρτη....Η ζωνουλα της Παναγίας να με βοηθήσει κι εμένα και όλες όσες ειναι στην ίδια φάση με μας...εγω ωρες ωρες πέφτω για εχω πόνους περιοδου και τη Δευτέρα ειδα λιγο ροζ και δεν ξέρω ...θα δείξει....

Read more  

Χρύσα, να ξεκουράζεσαι... Και να ενημερώσεις τον γιατρό σου!

Και να μην ανησυχεις, αλλά να προσεύχεσαι!!

Φιλιά πολλά! 

Ευχαριστώ πολυ κι εσυ ότι επιθυμείς...τον εχω ενημερώσει αυτο έγινε το Σάββατο ...τωρα εχω πόνους περιόδου ήπιους και σήμερα αλλο και του το ...3 φορες σημερα τουαλέτα και η τρίτη διάρροια....

Link to comment
Share on other sites

Just now, xrusa1 said:

Ευχαριστώ πολυ κι εσυ ότι επιθυμείς...τον εχω ενημερώσει αυτο έγινε το Σάββατο ...τωρα εχω πόνους περιόδου ήπιους και σήμερα αλλο και του το ...3 φορες σημερα τουαλέτα και η τρίτη διάρροια....

Κοριτσι μου μη σου λεω αρλουμπες αλλα ακριβως τα ιδια ειχα κι εγω με την συχνη τουαλετα και τη διαρροια! Και ελεγα "μα καλα υποτιθεται εχεις δυσκοιλιοτητα στην εγκυμοσυνη"!

Λοιπον, εγω λεω αδειασε το μυαλουδακι σου (οσο γινεται), βρες να κανεις κατι τελειο το σκ (σινεμαδακι, ταινιουλα σπιτι, βιβλιαρακια, βολτουλα με καμια φιλη), βαλε μουσικουλα να χαλαρωσεις και κοντος ψαλμος! Σε καταλαβαινω απολυτα στο πως νιωθεις...Το κουμπι που λεγαμε; Αχ να υπηρχε! Εχω ενα καλο προαισθημα παντως!

Να εχεις ενα τελειο σκ και ευχομαι να βρεις ενα τροπο λιγο να ξεχαστεις! Η Παναγιτσα να ειναι μαζι σου!

 

Just now, athinaida said:
  Just now, Υβόννη είπε:

Να δεις θα ειναι γουρικη αυτη η περιοδος και συντομα θα εχουμε και αλλα καλα νεα στην παρεα μας!!

Δεν εχω ιδεα καν τι σημαινει το νουμερο της χοριακης. Ξερω τα παντα για το πριν αλλα ποτε δεν τολμησα να μαθω το μετα! Θετικες σκεψεις και ξεκουραση οσο γινεται!

Φιλια πολλα κοριτσι μου και πιστη στο ονειρο για ολες μας!

 

Read more  
Read more  

Πολύ καλή είναι η τιμή σου!! 

Ο Θεός μαζί σου κορίτσι μου!!

Φιλιά πολλά!

  Just now, xrusa1 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου καλό διπλασιασμό!!!! και γω ειμαι στην αναμονή και πάω για χοριακη τη Τετάρτη....Η ζωνουλα της Παναγίας να με βοηθήσει κι εμένα και όλες όσες ειναι στην ίδια φάση με μας...εγω ωρες ωρες πέφτω για εχω πόνους περιοδου και τη Δευτέρα ειδα λιγο ροζ και δεν ξέρω ...θα δείξει....

Read more  
Read more  

Χρύσα, να ξεκουράζεσαι... Και να ενημερώσεις τον γιατρό σου!

Και να μην ανησυχεις, αλλά να προσεύχεσαι!!

Φιλιά πολλά! 

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Ο Θεος να ειναι μαζι σε ολες μας!

 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου μη σου λεω αρλουμπες αλλα ακριβως τα ιδια ειχα κι εγω με την συχνη τουαλετα και τη διαρροια! Και ελεγα "μα καλα υποτιθεται εχεις δυσκοιλιοτητα στην εγκυμοσυνη"!

Λοιπον, εγω λεω αδειασε το μυαλουδακι σου (οσο γινεται), βρες να κανεις κατι τελειο το σκ (σινεμαδακι, ταινιουλα σπιτι, βιβλιαρακια, βολτουλα με καμια φιλη), βαλε μουσικουλα να χαλαρωσεις και κοντος ψαλμος! Σε καταλαβαινω απολυτα στο πως νιωθεις...Το κουμπι που λεγαμε; Αχ να υπηρχε! Εχω ενα καλο προαισθημα παντως!

Να εχεις ενα τελειο σκ και ευχομαι να βρεις ενα τροπο λιγο να ξεχαστεις! Η Παναγιτσα να ειναι μαζι σου!

 

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Ο Θεος να ειναι μαζι σε ολες μας!

 

Άντε να μας δώσει γούρι η Υβόννη !!!! Ο Μάρτης να μας έρθει με θετικές χοριακες !!!! Καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια !!!

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Υβόννη, έκανες χοριακη?? 

Περιμένουμε!!

Μάλλον θα είμαστε στο ίδιο κέντρο... Στο Γέν...ς είσαι κι εσύ??

Πες μου πως τα πας tweety? Περνούν οι μέρες... Ποτε θα πας για υπέρηχο??

Οχι Βορεια εγω σε αλλο..Εκανα τον πρωτο υπερηχο..ειδαμε σακο και εμβρυικα στοιχεια..τωρα την αλλη βδομαδα να ακουσουμε καρδουλα..παλι μεσα στο αγχος ειμαι οπως..δεν θα ηρεμησουμε ποτε εμεις τα κοριτσια της εξωσωματικης..

3 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου, χοριακη 188!!! Αν καταλαβα καλα το νουμερο στα Γερμανικα χαχαχα!  Ειπε η γιατρος "das ist sehr gut" οποτε χαιρομαι!! Επαναληψη την Τεταρτη να δουμε πώς παει! Δε το πιστευω κοριτσια!!!

Να σας ευχαριστησω καταρχην για την παρεα και τη βοηθεια, χωρις καν να με ξερερε...Να σας πω επισης οτι ειμαι σιγουρη πως ολες θα τα καταφερουμε! Το κλαμα που εχω ριξει 2 χρονια τωρα ουτε στον εχθρο μου! Αλλα αφου εγω που μεγαλυτερη φοβητσιαρα δεν υπαρχει ειδα ενα πρωτο θετικο σημαδι, ειμαι σιγουρη οτι ολες θα το δουμε!!! Ειναι μεγαλος ο Θεος κοριτσια μου και καμια μας δε θα ξεχασει!

 

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!χαιρομαι παρα λολυ...και οπως ειπες..ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος..δν αφηνει κανεναν..αντε μαζι θα προχωραμε..ειμαστε κοντα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου καλη επιτυχια! Λοιπον μην μου ανησυχεις! Πονους περιοδου, καφε υγρα και ειδα και αιμα πριν 3 μερες ωραιοτατο και κοκκινο, ουτε καν ροζ...Λεω ηρθε η περιοδος ενταξει παει...Και τελικα ηταν απο το σπορι! Θετικη σκεψη, τη ζωνουλα να φορας και σταυρωνε την κοιλιτσα σου και ολα καλα θα πανε!! Περιμενουμε ομορφα νεα! Δε θα μας αφησει η Παναγιτσα. Δοκιμασιες ειναι ολα...Σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!

Μπράβο βρε κορίτσι μου συγχαρητήρια Τι όμορφα νέα.... Καλώς διπλασιασμούς σου εύχομαι

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Tweety1325 said:

Οχι Βορεια εγω σε αλλο..Εκανα τον πρωτο υπερηχο..ειδαμε σακο και εμβρυικα στοιχεια..τωρα την αλλη βδομαδα να ακουσουμε καρδουλα..παλι μεσα στο αγχος ειμαι οπως..δεν θα ηρεμησουμε ποτε εμεις τα κοριτσια της εξωσωματικης..

 

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!χαιρομαι παρα λολυ...και οπως ειπες..ο ΘΕΟΣ ειναι μεγαλος..δν αφηνει κανεναν..αντε μαζι θα προχωραμε..ειμαστε κοντα..

Νομιζω πως το αγχος παει πακετο με τη μητροτητα! Οποτε ας το συνηθιζουμε σιγα σιγα χαχαχα! Με το καλο να ακουσετε την καρδουλα κοριτσι μου! ΕΙμαστε κοντα οντως!!! Μζζι θα αγχωνομαστε συντομα για το αν και ποση φρουτοκρεμα εφαγαν! χαχαχαχα! Απειρα φιλακια σε σενα και το σπορακι σου!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Νομιζω πως το αγχος παει πακετο με τη μητροτητα! Οποτε ας το συνηθιζουμε σιγα σιγα χαχαχα! Με το καλο να ακουσετε την καρδουλα κοριτσι μου! ΕΙμαστε κοντα οντως!!! Μζζι θα αγχωνομαστε συντομα για το αν και ποση φρουτοκρεμα εφαγαν! χαχαχαχα! Απειρα φιλακια σε σενα και το σπορακι σου!

Ναι μεχρι να παω για τον πρωτο υπερηχο ειχα αγχος αν θα το δω..τωρα εχω αγχος να ακουσω την καρδουλα..ε μετα οπως λες θα ηρεμησω..θα εχουμε αλλα στο μυαλο μας..ξεκινησα να κοιταω στο ιντερνετ μωρουδιακα για να ξεχνιεμαι..χαχαχαχα...φιλακια και σε εσας γλυκια μου..ποτε εισαι για υπερηχο;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...