Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , nikol82! είπε:

Ναι όντως βιοχημική ήταν! Και ο γιατρός αυτό μου είπε να κρατάω ως θετικό ότι έγινε εμφύτευση! Εσύ τα έχεις καταφέρει? Συγγνώμη απλά δεν θυμάμαι.. 

Όχι ακόμα είχα μία παλίνδρομη από φυσική σύλληψη και τρεις σερί βιοχημικές με δωρεά ωαρίων.... Συνεχίζω ακάθεκτη όμως..... Πού θα πάει θα κάτσει κάποια στιγμή... Για αυτό σου λέω μην απογοητεύεσαι.. κράτα το θετικό..  και η πρώτη χοριακή σου δεν ήταν και άσχημη εμένα ήταν ακόμα μικρότερες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Taggeris είπε:

Όχι ακόμα είχα μία παλίνδρομη από φυσική σύλληψη και τρεις σερί βιοχημικές με δωρεά ωαρίων.... Συνεχίζω ακάθεκτη όμως..... Πού θα πάει θα κάτσει κάποια στιγμή... Για αυτό σου λέω μην απογοητεύεσαι.. κράτα το θετικό..  και η πρώτη χοριακή σου δεν ήταν και άσχημη εμένα ήταν ακόμα μικρότερες...

Σου εύχομαι οοοτι καλύτερο!!! Σήμερα είμαι πολύ πιο ήρεμη και όντως πιστεύω πως όλα για κάποιο λόγο γίνονται!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Σου εύχομαι οοοτι καλύτερο!!! Σήμερα είμαι πολύ πιο ήρεμη και όντως πιστεύω πως όλα για κάποιο λόγο γίνονται!

Έτσι πάρε το χρόνο σου και ηρέμησε.... θέλει επιμονή και υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikol82! είπε:

Σου εύχομαι οοοτι καλύτερο!!! Σήμερα είμαι πολύ πιο ήρεμη και όντως πιστεύω πως όλα για κάποιο λόγο γίνονται!

Θα συμφωνήσω με την @Taggeris( oπως πάντα άλλωστε χαχα) το πέρασα κι εγώ κ έχω παιδί.Κρατα όντως το ότι έγινε εμφύτευση! Οι παλλινδρομες είναι συχνό φαινόμενο ...η επόμενη θα ναι η τυχερή σου

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

Οι μέρες της προετοιμασίας πέρασαν αύριο πάμε για εμβρυομεταφορα ( με κατεψυγμένα 4ης μέρας).

Υπάρχει καμία άλλη κοπέλα που να ξεκινάνε μαζί?

Κορίτσια μετά τι κάνατε?? Πώς την παλεύετε στο σπίτι? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, athinaida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Οι μέρες της προετοιμασίας πέρασαν αύριο πάμε για εμβρυομεταφορα ( με κατεψυγμένα 4ης μέρας).

Υπάρχει καμία άλλη κοπέλα που να ξεκινάνε μαζί?

Κορίτσια μετά τι κάνατε?? Πώς την παλεύετε στο σπίτι? 

Καλή εμβρυομεταφορά και καλή επιτυχία!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Οι μέρες της προετοιμασίας πέρασαν αύριο πάμε για εμβρυομεταφορα ( με κατεψυγμένα 4ης μέρας).

Υπάρχει καμία άλλη κοπέλα που να ξεκινάνε μαζί?

Κορίτσια μετά τι κάνατε?? Πώς την παλεύετε στο σπίτι? 

Με το καλο κοριτσακι μου!!!Ολα να πανε τελεια!!!Δεν θα σου πω ψεμματα ειναι οι πιο δυσκολες μερες..αλλα περνανε γρηγορα!!!Παρε ενα βιβλιο να διαβασεις,κατεβασε κανενα παιχνιδι στο κινητο..προσπαθησε να βρεις ασχολια!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!

Εψαξα στη βιβλιοθήκη, εχω δύο τρία βιβλία αδιάβαστα... Θα ξεκινήσω από αυτά.... Θα κατεβάσω και καμιά σειρά από το ίντερνετ...

Να σου πω, πιο πολύ ανησυχω για την δουλειά... είμαι προϊσταμένη στο τμημα μου και δεν ξέρω πως θα την παλέψω τόσες μέρες εκτός... Στο τηλέφωνο και στον υπολογιστή με βλέπω....

Θα δείξει...

Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , athinaida είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια!!

Εψαξα στη βιβλιοθήκη, εχω δύο τρία βιβλία αδιάβαστα... Θα ξεκινήσω από αυτά.... Θα κατεβάσω και καμιά σειρά από το ίντερνετ...

Να σου πω, πιο πολύ ανησυχω για την δουλειά... είμαι προϊσταμένη στο τμημα μου και δεν ξέρω πως θα την παλέψω τόσες μέρες εκτός... Στο τηλέφωνο και στον υπολογιστή με βλέπω....

Θα δείξει...

Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε...

Απο την μια σκεψου καλο ειναι αυτο!!!Θα περνανε γρηγορα οι μερες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@athinaida μου καλημέρα!! Με το καλό σήμερα να υποδεχτεις τα εμβρυάκια σου... εύχομαι να γίνουν όμορφα μωράκια και να μείνουν 9 μήνες στην κοιλίτσα σου. Η Παναγιά μαζί σου κορίτσι μου!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Σωστό κι αυτό... :)

αντε καλό βράδυ, πάω να συνεχίσω το σιδέρωμα... Εχθές έκανα και γενική... 

τι να κάνω, προετοιμάζομαι....

Με το καλο κοριτσακι να υποδεχθεις τα εμβρυακαι σου!καλο κλωσσημα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Taggeris, natassaki2006, σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την ζέστη  και θετική ενέργεια που μου στέλνετε!!

Μόλις γυρίσαμε από το κέντρο, βάλαμε 4 υπεροχα εμβρυακια 4 ημερών, όπως μου είπε η εμβρυολογος. 

Και τώρα, ναι, ξεκινάει το κλωσσημα...

Κορίτσια, είμαι ήρεμη, ότι θέλει ο Θεός, εκείνος ξέρει τι σχέδιο έχει για εμένα...

Εύχομαι σε ολες, δύναμη και πίστη στο όνειρο!!

Να μας έχει η Παναγία υπό την σκέπη Της!!

Φιλιά πολλά, θα τα λέμε εδώ!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Taggeris, natassaki2006, σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την ζέστη  και θετική ενέργεια που μου στέλνετε!!

Μόλις γυρίσαμε από το κέντρο, βάλαμε 4 υπεροχα εμβρυακια 4 ημερών, όπως μου είπε η εμβρυολογος. 

Και τώρα, ναι, ξεκινάει το κλωσσημα...

Κορίτσια, είμαι ήρεμη, ότι θέλει ο Θεός, εκείνος ξέρει τι σχέδιο έχει για εμένα...

Εύχομαι σε ολες, δύναμη και πίστη στο όνειρο!!

Να μας έχει η Παναγία υπό την σκέπη Της!!

Φιλιά πολλά, θα τα λέμε εδώ!!

κοριτσακι μου πολυ πολυ πολυ θετικη σκεψη κ ενεργεια...!!!ποτε σου ειπαν χοριακη???

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Taggeris, natassaki2006, σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την ζέστη  και θετική ενέργεια που μου στέλνετε!!

Μόλις γυρίσαμε από το κέντρο, βάλαμε 4 υπεροχα εμβρυακια 4 ημερών, όπως μου είπε η εμβρυολογος. 

Και τώρα, ναι, ξεκινάει το κλωσσημα...

Κορίτσια, είμαι ήρεμη, ότι θέλει ο Θεός, εκείνος ξέρει τι σχέδιο έχει για εμένα...

Εύχομαι σε ολες, δύναμη και πίστη στο όνειρο!!

Να μας έχει η Παναγία υπό την σκέπη Της!!

Φιλιά πολλά, θα τα λέμε εδώ!!

Με το καλό να δούμε μια τριψήφια χοριακη σε 9 μέρες!!! Και να ξεκινήσουμε το πάρτι!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...