Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, athinaida είπε:

Μαρουλακι, την έκανες την χοριακή.??

μολις εγραψα στο καφε εξωσωμ, βγηκε, 573 κοριτσι ... μεγαλη χαρα....ευχαριστω που με σκεφτηκες, εισαι πολυ γλυκος ανθρωπος...μακαρι να συνεχισει καλα και συντομα τα καλυτερα νεα για ολες μας

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Meni_@ συμπτωματα τίποτα ιδιαίτερο πάρα μόνο ελάχιστοι πονοι περιόδου εμβρυομεταφορα 7/10.  Εσύ από συμπτωματα; δεν ξέρω αν είναι καλό ή όχι την προηγούμενη φορά είχα κ πρησμένο στήθος κ λίγοι πονοι περιόδου νομίζω.... Είναι θετικό που δεν αισθάνομαι κ πολλα πράγματα ή όχι άραγε? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας.Ήθελα να μου πει κάποια αν γνωρίζει εάν είναι φυσιολογικό μετά από εμβρυομεταφορά 7/10/20 ,σήμερα να έχω 37,2. Γύρισα από τη δουλειά κ αισθανόμουν λίγο κουρασμένη κ ζεστή.Έβαλα θερμόμετρο κ έδειξε δέκατα.Έχω ανησυχήσει λιγάκι αλλά είπα να μην ενοχλήσω το γιατρό βραδιάτικα.Έχει τύχει σε καμία????????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GiannaN said:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας.Ήθελα να μου πει κάποια αν γνωρίζει εάν είναι φυσιολογικό μετά από εμβρυομεταφορά 7/10/20 ,σήμερα να έχω 37,2. Γύρισα από τη δουλειά κ αισθανόμουν λίγο κουρασμένη κ ζεστή.Έβαλα θερμόμετρο κ έδειξε δέκατα.Έχω ανησυχήσει λιγάκι αλλά είπα να μην ενοχλήσω το γιατρό βραδιάτικα.Έχει τύχει σε καμία????????

Θα έλεγα πως είναι καλό!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!


LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, GiannaN είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες σας.Ήθελα να μου πει κάποια αν γνωρίζει εάν είναι φυσιολογικό μετά από εμβρυομεταφορά 7/10/20 ,σήμερα να έχω 37,2. Γύρισα από τη δουλειά κ αισθανόμουν λίγο κουρασμένη κ ζεστή.Έβαλα θερμόμετρο κ έδειξε δέκατα.Έχω ανησυχήσει λιγάκι αλλά είπα να μην ενοχλήσω το γιατρό βραδιάτικα.Έχει τύχει σε καμία????????

Και εγώ νομίζω πως ειναι καλό...αν δεν είναι κάποια ιωσουλα...είναι καλός οιωνός...!!!Δεν έχει τύχει σε μένα προσωπικά αλλά πολλά κορίτσια το είχαν όταν ήταν εγκυουλες..!!!πολύ καλή επιτυχία να εχεις!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AndMosch είπε:

Θα έλεγα πως είναι καλό!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Μακάρι.....τουλάχιστον να μην έχω κάτι γιατί η αλήθεια είναι πώς έχω περάσει λίγο δύσκολα κ φοβήθηκα μήπως και από τα φάρμακα έπαθα κάτι.Περιμένω Δευτέρα να κάνω χοριακή κ είμαι αγχωμένη φουλ.

@AndMosch σε ευχαριστώ για την άμεση απάντησή σου.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι χειρότερα από χτες, εκτός πόνο στη μέση έχω και χαμηλά...σαν πόνο περιόδου... και χαλάρωση στο στήθος... δεν είναι τόσο πρησμένο... νομίζω ότι και αυτή τη φορά τα έχασα τα ζουζούνια μου...το έχω περάσει όλο αυτό 2 φορές....

Μένω σε νησί, περιμένω να έρθει ο γυναικολόγος μου σήμερα και πάω να με δει....

Υπομονή,κουράγιο και καλή εξέλιξη σε σας κορίτσια!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα. 

6εβδ+2 είμαι 

Σήμερα μόλις έκανα ανάρτηση κ στο Mums June 21 μήπως να έρχεστε κ οι υπολοιπες σιγά σιγά??

  • Μου αρέσει 2

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, phal είπε:

Σήμερα μόλις έκανα ανάρτηση κ στο Mums June 21 μήπως να έρχεστε κ οι υπολοιπες σιγά σιγά??

Μμμμ εκεί πρέπει να είμαι ημερολογιακό αλλά λόγω προηγούμενης καισαρικής νομίζω ότι θα είμαι Μάιο εγώ. Παρόλα αυτά θα τα βλέπω και τα δύο ;)


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Mary mar είπε:

@Meni_@ συμπτωματα τίποτα ιδιαίτερο πάρα μόνο ελάχιστοι πονοι περιόδου εμβρυομεταφορα 7/10.  Εσύ από συμπτωματα; δεν ξέρω αν είναι καλό ή όχι την προηγούμενη φορά είχα κ πρησμένο στήθος κ λίγοι πονοι περιόδου νομίζω.... Είναι θετικό που δεν αισθάνομαι κ πολλα πράγματα ή όχι άραγε? 

Καλησπέρα κοριτσάκι μου... Κοίτα στήθος πρησμένο ναι(αν και με την προγεστερονη πρήζετε λένε) και πονακια περιόδου έχω και εγώ.. Δεν θυμάμαι αν στο είπα πάλι με τα φάρμακα γενικά που έχουμε πάρει δεν δείχνουν και πολλά.. Έχω διαβάσει πολλές κοπέλες που δεν είχαν συμπτώματα ιδιαίτερα και είχαν θετικό αποτέλεσμα... Θα δεις θα πάνε όλα καλά μόνο θετικά να σκεφτούμε...κοντά είμαστε στην εμβρυομεταφορα εγώ 05/10..λεω την Κυριακή να κάνω ένα τεστ σπίτι να πάρω την κρυαδα μου!! 

5 ώρες πρίν, Γεωργίανα είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ είμαι χειρότερα από χτες, εκτός πόνο στη μέση έχω και χαμηλά...σαν πόνο περιόδου... και χαλάρωση στο στήθος... δεν είναι τόσο πρησμένο... νομίζω ότι και αυτή τη φορά τα έχασα τα ζουζούνια μου...το έχω περάσει όλο αυτό 2 φορές....

Μένω σε νησί, περιμένω να έρθει ο γυναικολόγος μου σήμερα και πάω να με δει....

Υπομονή,κουράγιο και καλή εξέλιξη σε σας κορίτσια!

 

Καλησπέρα... Τελικά σε είδε ο γιατρός, πως είσαι??? 

Link to comment
Share on other sites

@Meni_@  α! Είμαστε πολύ κοντά με μια ημέρα διαφορά.. Τέλεια για κάνε την Κυριακή για να δούμε. Εμένα μου είπε Τρίτη για χοριακη εσένα; βέβαια Δευτέρα περιμένω την ακατανόμαστη θα δούμε λοιπόν. Θα περιμένω θετικά νεακια σου! Σου στέλνω οοοολη μου την θετική ενέργεια :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...