Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

@maroulaki @linaa ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις. Σήμερα η αλήθεια είναι ότι κουράστηκα λίγο στην δουλειά. Μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό και δεν το κουνάω απο το κρεβάτι ούτε σεισμός να γίνει! Την Παρασκευή έχω πάλι υπέρηχο

  • Μου αρέσει 2

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mominthemaking είπε:

Εγώ περιμένω το αρνητικό σε λιγάκι...

 

συγχαρητήρια @Meni_@!!!!!!!

Να είναι τελειομηνη και να πάνε όλα καλα ευχομαι!!!!!!!!!!!!!

Αχ βρε κοριτσι, μακαρι να διαψευστείς... σε διαβάζω και στο καφέ... σε παίρνει από κάτω... έχεις δίκιο... αλλά κρατά ελπιδα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary mar είπε:

@Meni_@σήμερα είναι κορίτσι μου ναι νιώθω όπως τις προηγούμενες ημέρες πονακια και νιώθω κάθε φορά που πάω τουαλέτα ότι θα δω αίμα. Αυτό το έχω από την Παρασκευή κυρίως προς το παρόν όλα καλά. Λέω να πάω αύριο για χοριακη με εμβρυομεταφορα 7/10 τι να κάνω δεν ξέρω... Πφφ 

 

Τα ίδια συμπτώματα είχα και εγώ.. Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά.. Άρα περιμένουμε αύριο τα νέα σου... Καλό αποτέλεσμα... 

Just now, mominthemaking είπε:

Εγώ περιμένω το αρνητικό σε λιγάκι...

 

συγχαρητήρια @Meni_@!!!!!!!

Να είναι τελειομηνη και να πάνε όλα καλα ευχομαι!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ .. Τι έγινε τελικά βγήκαν τα αποτελέσματα?? 

Just now, Αυρα87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, σήμερα είμαι στην 5 εβδ και 5 ημ και είχα καφέ υγρα. Πήρα τον γιατρό και μου είπε να πάρω 1 ουτροτζεσταν. Έχω και πόνους περιόδου τις τελευταίες μέρες και περισσότερο σήμερα. Ανησυχώ για το εμβρυακι μας. Έχετε παρόμοια εμπειρία?

Ξεκούραση όσο μπορείς.. Πότε θα σε δει ο γιατρός?? 

@maroullaki την έκανες την χοριακη?? Πότε θα μας πεις??? 

@mominthemaking κοριτσάκι μου τι διάβασα στο άλλο φόρουμ βγήκε η χοριακη σου?????????????????????? 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Meni_@ είπε:

Τα ίδια συμπτώματα είχα και εγώ.. Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά.. Άρα περιμένουμε αύριο τα νέα σου... Καλό αποτέλεσμα... 

Ευχαριστώ πολύ πολύ .. Τι έγινε τελικά βγήκαν τα αποτελέσματα?? 

Ξεκούραση όσο μπορείς.. Πότε θα σε δει ο γιατρός?? 

@maroullaki την έκανες την χοριακη?? Πότε θα μας πεις??? 

@mominthemaking κοριτσάκι μου τι διάβασα στο άλλο φόρουμ βγήκε η χοριακη σου?????????????????????? 

Από 1500 την Παρασκευή πήγε 3795, ελπίζω να είναι αρκετό.. περιμένω να με πάρουν από τον γιατρό.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, maroullaki είπε:

Από 1500 την Παρασκευή πήγε 3795, ελπίζω να είναι αρκετό.. περιμένω να με πάρουν από τον γιατρό.

Τι λες τώρα!!!! Μπράβο τα συγχαρητήρια μου... Να περάσεις τέλεια τους υπόλοιπους 9 μήνες.. Ενημέρωσε για το τι σου είπε ο γιατρός και πότε υπέρηχο!!! Είσαι κοπέλα που δίνεις πολύ δύναμη εδώ μέσα και σου άξιζε.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Meni_@ είπε:

Τι λες τώρα!!!! Μπράβο τα συγχαρητήρια μου... Να περάσεις τέλεια τους υπόλοιπους 9 μήνες.. Ενημέρωσε για το τι σου είπε ο γιατρός και πότε υπέρηχο!!! Είσαι κοπέλα που δίνεις πολύ δύναμη εδώ μέσα και σου άξιζε.. 

Κορίτσια μακαρι να τους περάσουμε όλες μαζί!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary mar είπε:

@maroullaki  Συγχαρητήρια κορίτσι μου τα κατάφερες και έγινες μανούλα. :grin: Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να σου πάνε όλα καλά σου εύχομαι ολόψυχα! 

Σε περιμένουμε να μας ακολουθήσεις, αύριο να πάρεις μια ωραια χοριακη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, katetsouka είπε:

800??? μπράβο!!!

Εγώ την Πέμπτη θα κάνω

Με το καλό εύχομαι μια τεράστια χοριακη... Περιμένουμε νέα σου.. Εγώ αύριο επαναληπτική πρέπει να διπλασιαστεί... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Meni_@ τελικά θα πάω αύριο μενη μου στην μέρα που μου είπε ο γιατρός. (πολύ αναποφάσιστη έχω γίνει δεν ήμουν έτσι εγώ πφφ) φοβάμαι μάλλον για το αποτέλεσμα. Αύριο τέτοια ώρα θα σας ανακοίνωσω τα δικά μου αποτελέσματα κορίτσια για να δούμε λοιπόν... :unsure:

@loralora

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Mary mar είπε:

@Meni_@ τελικά θα πάω αύριο μενη μου στην μέρα που μου είπε ο γιατρός. (πολύ αναποφάσιστη έχω γίνει δεν ήμουν έτσι εγώ πφφ) φοβάμαι μάλλον για το αποτέλεσμα. Αύριο τέτοια ώρα θα σας ανακοίνωσω τα δικά μου αποτελέσματα κορίτσια για να δούμε λοιπόν... :unsure:

@loralora

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.....Θέλω τα φώτα σας.Μετά από εμβρυομεταφορά 7/10 κάνω χοριακή τη Δευτέρα και είναι 139.Οκ λέω θετική.Πάω σήμερα κ είναι 285. ΟΚ διπλασιάστηκε αλλά δεν πήγε πολύυυυ παραπάνω.Δεν μπορώ τώρα να επικοινωνήσω κ με το γιατρό και δεν ξέρω τι να κάνω.Έχω περάσει βέβαια κ πολλά κ δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι.Βοήθεια please!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GiannaN είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.....Θέλω τα φώτα σας.Μετά από εμβρυομεταφορά 7/10 κάνω χοριακή τη Δευτέρα και είναι 139.Οκ λέω θετική.Πάω σήμερα κ είναι 285. ΟΚ διπλασιάστηκε αλλά δεν πήγε πολύυυυ παραπάνω.Δεν μπορώ τώρα να επικοινωνήσω κ με το γιατρό και δεν ξέρω τι να κάνω.Έχω περάσει βέβαια κ πολλά κ δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι.Βοήθεια please!!!!!

Καλησπέρα, νομίζω μια χαρά διπλασιαστηκε δηλ μετά από δύο μέρες πόσο έπρεπε να πάει; Συγχαρητήρια!!!

Μπράβο κ στις άλλες κοπέλες που είδαν θετική χοριακη,να πάνε όλα καλά!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Καλησπέρα, νομίζω μια χαρά διπλασιαστηκε δηλ μετά από δύο μέρες πόσο έπρεπε να πάει; Συγχαρητήρια!!!

Μπράβο κ στις άλλες κοπέλες που είδαν θετική χοριακη,να πάνε όλα καλά!

Μακάρι να είναι καλό.Ανυπομονώ να μιλήσω κ με το γιατρό κ να μου πει πότε να κάνω την επόμενη.

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να έχουν καλά αποτελέσματα και σε όσες είναι είναι σε προσπάθεια καλή δύναμη.

Άντε μήπως τα καταφέρουμε κι εμείς να κρατήσουμε ένα ζουζούνι.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...