Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 3
      • Δύναμη! 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Nephele78 είπε:

Σε μια ετ με 1 φρεσκο μοριδιο 4ης μερας εκανα 2 ολοκληρες οβιτρελ την 3η και την 6η μερα(μετρωντας και τη μερα της ετ) & ειχα βιοχημική.σε αλλη επιτυχημενη ετ με 3 βλαστοκυστες 5η μερα (1καταψυξη και 2 φρεσκες) εκανα 2η και 5η μερα εμβυομεταφορας.ειπε οτι βοηθαει πολυ.καλη επιτυχια!!λιγο εμεινε!!!ευχομαι μια τεραστια χοριακη!

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!ειχες κανει καθολου τεστ εγκυμοσυνης;πριν την χοριακη!

Just now, Μαρία1430 είπε:

Είναι κοντά ηλικιακά τα παιδάκια μας... Τώρα που θα έχεις θετική έκβαση κι εσύ θα είναι κοντά και τα επόμενα 

Σε ευχαριστω παρα πολυ να σου ζησει και με το καλο το επομενο :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Αυρα87 είπε:

Καρότσι 240 βγήκε η χοριακη!!! Πολύ εύθραυστη αισθάνομαι την ευτυχία μας όμως. Την Παρασκευή πάλι χοριακη. (Πολύ καλό δεν είναι το νούμερο βρε κορίτσια?)

Παρά πολύ καλό...Πολλά πολλά συγχαρητήρια...!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, despoina.sunt είπε:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!ειχες κανει καθολου τεστ εγκυμοσυνης;πριν την χοριακη!

Σε ευχαριστω παρα πολυ να σου ζησει και με το καλο το επομενο :)

Δε τα πηγα καλά ποτε με τα τεστ..πηγα για χοριακη την 12η μερα και τις 2 φορες!την πρωτη ειχα 27 και μετα πηγε 4 & στην πετυχημενη παλι την 12η 784 δε το πιστευα.ασε το τρεμουλο εκεινη τη μερα δε θα το ξεχασω ποτέ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Κοριτσια 240 βγήκε η χοριακη!!! Πολύ εύθραυστη αισθάνομαι την ευτυχία μας όμως. Την Παρασκευή πάλι χοριακη. (Πολύ καλό δεν είναι το νούμερο βρε κορίτσια?)

Συγχαρητήρια!!

Καλούς διπλασιασμούς!!

Πολύ καλή τιμή!!

Το ωραία νέα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Αυρα87 είπε:

Κοριτσια 240 βγήκε η χοριακη!!! Πολύ εύθραυστη αισθάνομαι την ευτυχία μας όμως. Την Παρασκευή πάλι χοριακη. (Πολύ καλό δεν είναι το νούμερο βρε κορίτσια?)

Τελειαααααα μπράβο συγχαρητήρια!!! Μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2020 at 12:36 ΜΜ, Καντι είπε:

Ναι ειναι, εκανα τις τρεις απο τις τεσσερις φορές. Και την τελευταια τωρα που έπιασε

Καλημέρα κορίτσια σε όλες!!

Είμαι 8 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα... Και κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα... Ο γιατρός ζήτησε να κάνω β χοριακή την Δευτέρα ...

Θέλω να κάνω ένα τεστάκι hometest αύριο 9η μέρα, αλλά δεν ξέρω μήπως και ανιχνευτεί η χοριακή γονοδοτροπινη που μου έκανε έγχυση ο γιατρός την ημερα της έμβρυομεταφορας....

Φοβάμαι μην πάρω κανένα ψευδώς θετικό και το φυσάω και δεν κρυώνει μετά....

Κάντυ, εσύ έκανες τεστάκι πριν, τις φορές που σου είχε γίνει έγχυση χοριακή γονοδοτροπινης? Κι αν ναι πότε??

Καμιά άλλη κοπέλα??

Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Καλημέρα κορίτσια σε όλες!!

Είμαι 8 μέρες μετά την έμβρυομεταφορα... Και κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα... Ο γιατρός ζήτησε να κάνω β χοριακή την Δευτέρα ...

Θέλω να κάνω ένα τεστάκι hometest αύριο 9η μέρα, αλλά δεν ξέρω μήπως και ανιχνευτεί η χοριακή γονοδοτροπινη που μου έκανε έγχυση ο γιατρός την ημερα της έμβρυομεταφορας....

Φοβάμαι μην πάρω κανένα ψευδώς θετικό και το φυσάω και δεν κρυώνει μετά....

Κάντυ, εσύ έκανες τεστάκι πριν, τις φορές που σου είχε γίνει έγχυση χοριακή γονοδοτροπινης? Κι αν ναι πότε??

Καμιά άλλη κοπέλα??

Αυτην την φορα δεν εκανα τεστ. Αλλα νομιζω τις προηγουμενες εκεί τα ξεκινούσα απο την όγδοη - ένατη μερα και ηταν αρνητικα και αυτα και η χοριακη παρά την έγχυση. Επισης μου φαίνεται δύσκολο απο τον κόλπο να ανιχνευτεί στα ουρα. Δεν ειναι ένεση να κυκλοφορεί στο αιμα. Φαντάζομαι βεβαια δεν ειμαι και σιγουρη.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Επισης μου φαίνεται δύσκολο απο τον κόλπο να ανιχνευτεί στα ουρα. Δεν ειναι ένεση να κυκλοφορεί στο αιμα. Φαντάζομαι βεβαια δεν ειμαι και σιγουρη.

Αυτό σκέφτομαι κι εγώ....

Σε ευχαριστώ... 

Θα δω πως θα ξυπνήσω αύριο.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Αυρα87 είπε:

Κοριτσια 240 βγήκε η χοριακη!!! Πολύ εύθραυστη αισθάνομαι την ευτυχία μας όμως. Την Παρασκευή πάλι χοριακη. (Πολύ καλό δεν είναι το νούμερο βρε κορίτσια?)

Συγχαρητηρια!!!!η χοριακη σου είναι καταπληκτική. 

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποια κοπέλα ιστορικό με ημικρανία? Εγώ έχω συχνά πυκνά και δυστυχώς σήμερα που με έπιασε ο γιατρός μου είπε μόνο ντεπον να πάρω. Δυστυχώς δεν επιτρέπεται παμιγκραν και δεν με έχει αφήσει ο πόνος.. :(

  • Λυπημένη/-ος 1

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Έχει κάποια κοπέλα ιστορικό με ημικρανία? Εγώ έχω συχνά πυκνά και δυστυχώς σήμερα που με έπιασε ο γιατρός μου είπε μόνο ντεπον να πάρω. Δυστυχώς δεν επιτρέπεται παμιγκραν και δεν με έχει αφήσει ο πόνος.. :(

Α καλά !!! Τι να κάνει το ντεπόν;;;;;3 μέρες διαρκεί σε εμένα με 2 παναντολ ανα 8ωρο.

Τωρα τι να σου πω. Αναγκαστικά θα το υπό μείνεις 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/10/2020 at 5:02 ΜΜ, despoina.sunt είπε:

Καλησπερα κοριτσια ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια, να εχουμε τελειες χοριακες και τελειες τελειομηνες εγκυμοσυνες!!θα ηθελα να να ρωτησω κατι...υπαρχει κοπελα που εχει κανει μετα ρην εμβρυομεταφορα 3 ovitrelle;

Καλησπέρα και καλή επιτυχία. Εμένα μετά την εμβρυομεταφορα μου είχε δώσει να κάνω 3 ovitrelle σε δόσεις,  ένα τρίτο κάθε 3 μέρες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...