Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, GiannaN είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.....Θέλω τα φώτα σας.Μετά από εμβρυομεταφορά 7/10 κάνω χοριακή τη Δευτέρα και είναι 139.Οκ λέω θετική.Πάω σήμερα κ είναι 285. ΟΚ διπλασιάστηκε αλλά δεν πήγε πολύυυυ παραπάνω.Δεν μπορώ τώρα να επικοινωνήσω κ με το γιατρό και δεν ξέρω τι να κάνω.Έχω περάσει βέβαια κ πολλά κ δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι.Βοήθεια please!!!!!

Είναι μια χαρά και μένα η δεύτερη έτσι διπλασιάστηκε αλλά λίγο πανω. Η τρίτη πήγε πολύ πιο πάνω. 

Συγχαρητηρια καλή και τελειομηνη εγκυμοσυνη να έχεις 

  • Ευχαριστώ 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, GiannaN είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας.....Θέλω τα φώτα σας.Μετά από εμβρυομεταφορά 7/10 κάνω χοριακή τη Δευτέρα και είναι 139.Οκ λέω θετική.Πάω σήμερα κ είναι 285. ΟΚ διπλασιάστηκε αλλά δεν πήγε πολύυυυ παραπάνω.Δεν μπορώ τώρα να επικοινωνήσω κ με το γιατρό και δεν ξέρω τι να κάνω.Έχω περάσει βέβαια κ πολλά κ δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ή όχι.Βοήθεια please!!!!!

Μια χαρά είναι η χοριακη σου....σε 2 μέρες θα επαναλάβεις λογικά!!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@GiannaN Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι ότι καλύτερο! Νομίζω είναι καλή η χοριακη σου λογικά θα επαναλάβεις σε 2 ημέρες από ότι ξέρω.. Ηρέμησε και όλα καλά θα πάνε... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2020 at 10:20 PM, Meni_@ said:

Τα ίδια συμπτώματα είχα και εγώ.. Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά.. Άρα περιμένουμε αύριο τα νέα σου... Καλό αποτέλεσμα... 

Ευχαριστώ πολύ πολύ .. Τι έγινε τελικά βγήκαν τα αποτελέσματα?? 

Ξεκούραση όσο μπορείς.. Πότε θα σε δει ο γιατρός?? 

@maroullaki την έκανες την χοριακη?? Πότε θα μας πεις??? 

@mominthemaking κοριτσάκι μου τι διάβασα στο άλλο φόρουμ βγήκε η χοριακη σου?????????????????????? 

Γεια σου κοριτσάκι μου, σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Τη Δευτέρα που κανονικά περίμενα περιοδο ήταν 260 αλλά να δούμε αν θα ανέβει σήμερα γιατί΄είχα κάνει και δυο οβιτρελ μετα την ετ και μπορεί να ήταν απο αυτές, οποτε ακόμα δεν ξέρω τίποτα....


xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου, σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Τη Δευτέρα που κανονικά περίμενα περιοδο ήταν 260 αλλά να δούμε αν θα ανέβει σήμερα γιατί΄είχα κάνει και δυο οβιτρελ μετα την ετ και μπορεί να ήταν απο αυτές, οποτε ακόμα δεν ξέρω τίποτα....

Δεν θα είναι από την ένεση...να το ξέρεις...είσαι εγκυουλα.. σημερα έκανες επαναληπτική???Θα έχει πάει πάνω από 400 να ξέρεις..  περιμένουμε τα νέα σου....!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 said:

Δεν θα είναι από την ένεση...να το ξέρεις...είσαι εγκυουλα.. σημερα έκανες επαναληπτική???Θα έχει πάει πάνω από 400 να ξέρεις..  περιμένουμε τα νέα σου....!!!

Σε ευχαριστω Νατασσουλα μου.Για να δούμε,ναι εκανα το πρωί αλλα αργούν να βγουν...

κραταω μικρό καλάθι..

σας ευχαριστω όλες για τα ενθαρρυντικά σας λόγια!

  • Μου αρέσει 3

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Σε ευχαριστω Νατασσουλα μου.Για να δούμε,ναι εκανα το πρωί αλλα αργούν να βγουν...

κραταω μικρό καλάθι..

σας ευχαριστω όλες για τα ενθαρρυντικά σας λόγια!

Ολα θα πάνε υπέροχα το πιστεύω...περιμένω μαζί σου με αγωνία καλή μου...!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα εγώ δεν τα κατάφερα για δεύτερη φορά να γίνω μανούλα... Σας εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο σε όλες σας και επιτέλους το όνειρο που έχουμε όλες να μας γίνει πραγματικότητα κάποια στιγμή.. 

  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , mominthemaking είπε:

Σε ευχαριστω Νατασσουλα μου.Για να δούμε,ναι εκανα το πρωί αλλα αργούν να βγουν...

κραταω μικρό καλάθι..

σας ευχαριστω όλες για τα ενθαρρυντικά σας λόγια!

Κορίτσι μου τι έγινε???πήρες τη χοριακη σου?

Just now, Mary mar είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα εγώ δεν τα κατάφερα για δεύτερη φορά να γίνω μανούλα... Σας εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο σε όλες σας και επιτέλους το όνειρο που έχουμε όλες να μας γίνει πραγματικότητα κάποια στιγμή.. 

Μην το βάζεις κάτω.. θα τα καταφέρεις...γτ είσαι μια μαχητρια!!!

Σου εύχομαι δύναμη...!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary mar είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα εγώ δεν τα κατάφερα για δεύτερη φορά να γίνω μανούλα... Σας εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο σε όλες σας και επιτέλους το όνειρο που έχουμε όλες να μας γίνει πραγματικότητα κάποια στιγμή.. 

Κρίμα βρε κοριτσι, αλλά κανε υπομονη και θα έρθει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 said:

Κορίτσι μου τι έγινε???πήρες τη χοριακη σου?

Μην το βάζεις κάτω.. θα τα καταφέρεις...γτ είσαι μια μαχητρια!!!

Σου εύχομαι δύναμη...!

Με πήρανε τώρα, κορίτσια 520, σήμερα 11 ημ απο ετ δεν το πιστεύω.η μια και μοναδική βλαστοκυστούλα ήταν δυνατή μάλλον.

 πολύ συγκρατημένα και βλέπουμε...σήμερα έμαθα και πολλά αρνητικά απο φίλες μου εγκυμονούσες και είμαι πολύ συγκρατημένη.

σας ευχαριστώ πολύ για όλα. πάμε στο επόμενο σκαλοπατάκι τώρα

 

@Mary marλυπάμαι πολύ...το έχω περάσει πολλές φορές και το συναίσθημα είναι πολύ έντονο. Προχωράμε και ξαναπροσπαθούμε.

Ό,τι χρεαστείς είμαστε εδώ

 

 

 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 2

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, maroullaki είπε:

Κρίμα βρε κοριτσι, αλλά κανε υπομονη και θα έρθει 

Κοριτσάκι μου δεν έχω λόγια να σου πω... Το μόνο που θα σου πω είναι να έχεις υγεία εσύ και ο άντρας σου και θα έρθει.. Κάνε κουράγιο και όταν θα εισαι έτοιμη προσπάθησε πάλι.. Το σίγουρο είναι ότι θα τα καταφέρεις.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες είστε πράγματικα ένα στήριγμα για εμενα. Την επόμενη φορά ίσως σταθώ πιο τυχεροί καλή δύναμη σε όλες σας με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη. Φιλάκια πολλά στις μέλλουσες μανούλες.. Και όσες δεν τα κατάφεραμε δεν πειράζει μην το βάζουμε κάτω... Θα έρθει και σε εμάς που θα πάει... 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, mominthemaking είπε:

Με πήρανε τώρα, κορίτσια 520, σήμερα 11 ημ απο ετ δεν το πιστεύω.η μια και μοναδική βλαστοκυστούλα ήταν δυνατή μάλλον.

 πολύ συγκρατημένα και βλέπουμε...σήμερα έμαθα και πολλά αρνητικά απο φίλες μου εγκυμονούσες και είμαι πολύ συγκρατημένη.

σας ευχαριστώ πολύ για όλα. πάμε στο επόμενο σκαλοπατάκι τώρα

 

@Mary marλυπάμαι πολύ...το έχω περάσει πολλές φορές και το συναίσθημα είναι πολύ έντονο. Προχωράμε και ξαναπροσπαθούμε.

Ό,τι χρεαστείς είμαστε εδώ

 

 

 

Είδες???ήμουν σίγουρη...Η μια κ μοναδική.. Θα είναι το παιδάκι σου..!!!μπράβο σου κορίτσι μου!!!πολλά πολλά συγχαρητήρια..!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary mar είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα εγώ δεν τα κατάφερα για δεύτερη φορά να γίνω μανούλα... Σας εύχομαι ολόψυχα το καλύτερο σε όλες σας και επιτέλους το όνειρο που έχουμε όλες να μας γίνει πραγματικότητα κάποια στιγμή.. 

Οτι κ να ακουσεις ξερω οτι δε θα σου ακουστει παρήγορο.. Να σου πω ομως οτι 10αδες κοριτσια που θα διαβάσουν το ποστ σου εχουν ζησει τη δικη σου απογοητευση κ σε νοιωθουν. Κ απο μεσα τους θα σου πουν να μην το βαλεις κατω. Να πάρεις το χρονο σου πρωτα για σενα, κ μετα να επανελθεις πιο δυναμικα. Ο δρομος προς τη μητρότητα ειναι δυσκολος κ δυσβατος, αλλα ελεύθερος να τον διανυσουμε ολες. Μια αγκαλια απο εμενα... 

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...