Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Πως είστε κορίτσια;

@EllieV έκανες κορίτσι μου χοριακη σήμερα;

Εγω αναμονή. Νιώθω διαφορά στην κοιλιά μου. Ευτυχως δουλεύω από το σπίτι και ξεχνιέμαι παρά πολύ.

Καλησπέρα κορίτσι

Ναι εκανα κ σημερα επεσε κ αλλο πηγε 56

Αρχισαν πονοι σημερα κ λιγο αιμα παλι

Τετάρτη παλι απλα να δουμε το 0  κ να δουμε τι θα γινει τωρα πως να κινηθουμε κ να μιλησουμε...

Δεν ξερω γμτ τι να υποθεσω..

παλι ενεσεις φτου κ απο την αρχη

 

 

  • Λυπημένη/-ος 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, EllieV είπε:

Καλησπέρα κορίτσι

Ναι εκανα κ σημερα επεσε κ αλλο πηγε 56

Αρχισαν πονοι σημερα κ λιγο αιμα παλι

Τετάρτη παλι απλα να δουμε το 0  κ να δουμε τι θα γινει τωρα πως να κινηθουμε κ να μιλησουμε...

Δεν ξερω γμτ τι να υποθεσω..

παλι ενεσεις φτου κ απο την αρχη

 

 

Λυπάμαι πραγματικά πολύ κορίτσι μου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, EllieV said:

Καλησπέρα κορίτσι

Ναι εκανα κ σημερα επεσε κ αλλο πηγε 56

Αρχισαν πονοι σημερα κ λιγο αιμα παλι

Τετάρτη παλι απλα να δουμε το 0  κ να δουμε τι θα γινει τωρα πως να κινηθουμε κ να μιλησουμε...

Δεν ξερω γμτ τι να υποθεσω..

παλι ενεσεις φτου κ απο την αρχη

 

 

Λυπάμαι πραγματικά πολύ...

δεν χρειάζεται να πούμε πολλά... όλες το ξέρουμε το συναίσθημα...

Μονο να εύχομαι η επόμενη φορά να είναι αυτή που θα σου δώσε το/τα παιδί/παιδάκια σου!

Μια αγκαλιά, τίποτα άλλο...

  • Μου αρέσει 2

LZ71p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EllieV είπε:

Καλησπέρα κορίτσι

Ναι εκανα κ σημερα επεσε κ αλλο πηγε 56

Αρχισαν πονοι σημερα κ λιγο αιμα παλι

Τετάρτη παλι απλα να δουμε το 0  κ να δουμε τι θα γινει τωρα πως να κινηθουμε κ να μιλησουμε...

Δεν ξερω γμτ τι να υποθεσω..

παλι ενεσεις φτου κ απο την αρχη

 

 

@EllieV Λυπάμαι πολύ κορίτσι! 
Καθε εμπόδιο όμως, λένε, για καλό.. κι εγώ αυτό προσπαθώ να έχω στο μυαλό μου! 
Όσο κι αν ακούγεται οξύμωρο. 
Πάρε τον χρόνο σου κ αναλόγως θα προχωρήσετε..! 
Εύχομαι όλα να πάνε με το καλό από εδώ κ πέρα..! <3

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ελισώ είπε:

Άν και ο γιατρός ζήτησε χοριακή Σάββατο η Δευτέρα 30/11, μιας και 14 μέρες πέφτει Κυριακή, σκέφτομαι ή να κάνω στις 12 ημέρες, Παρασκευή δηλαδή .... ή 10η ημέρα να κάνω τεστάκι κι άν βγεί θετικό να πάω την επόμενη για χοριακή.

Εσύ, σκέφτεσαι για τεστάκι στο σπίτι; Χοριακή πότε θα κάνεις;

Κανονικά Σάββατο αλλά θα πάω Παρασκευή χαχαχα. Για τεστ δεν ξέρω , δεν έχω κ κανένα να σου πω. Μπορεί όμως να πάρω.

πρίν από 18 λεπτά , EllieV είπε:

Καλησπέρα κορίτσι

Ναι εκανα κ σημερα επεσε κ αλλο πηγε 56

Αρχισαν πονοι σημερα κ λιγο αιμα παλι

Τετάρτη παλι απλα να δουμε το 0  κ να δουμε τι θα γινει τωρα πως να κινηθουμε κ να μιλησουμε...

Δεν ξερω γμτ τι να υποθεσω..

παλι ενεσεις φτου κ απο την αρχη

 

 

Μην στενοχωριέσαι. Δεν χάλασε  και ο κόσμος. Θα προσπαθήσετε πάλι. Όλες έχουμε βιώσει την αποτυχία και 2 και 3 φορές και κάποιες παραπάνω. 

Σε φιλώ! Και που ξέρεις μπορεί να σου κάνω κι εγω παρέα την άλλη εβδ . Αλλά δες δεν απογοητεύομαι. Έχω λίγα φάρμακα ακόμα σε περίπτωση αποτυχίας. Τι να κάνουμε α το παλέψουμε αγάπη μου.

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Σε φιλώ! Και που ξέρεις μπορεί να σου κάνω κι εγω παρέα την άλλη εβδ . Αλλά δες δεν απογοητεύομαι. Έχω λίγα φάρμακα ακόμα σε περίπτωση αποτυχίας. Τι να κάνουμε α το παλέψουμε αγάπη μου.

Έλα βρε, δεν θέλω ηττοπάθειες! Όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Να μπω στην παρέα σας; Μετά από εξωσωματική με διέγερση που έκανα τον περασμένο Οκτώβρη και δεν πήγε καλά, τώρα τον Νοέμβριο έκανα με φυσικό και εντέλει μεταφέραμε μια και μοναδική βλαστοκυστη και περιμένω χοριακή στις 27/11! Προσπαθούμε για αδερφάκι...Καλή τύχη και καλή δύναμη σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να μπω στην παρέα σας; Μετά από εξωσωματική με διέγερση που έκανα τον περασμένο Οκτώβρη και δεν πήγε καλά, τώρα τον Νοέμβριο έκανα με φυσικό και εντέλει μεταφέραμε μια και μοναδική βλαστοκυστη και περιμένω χοριακή στις 27/11! Προσπαθούμε για αδερφάκι...Καλή τύχη και καλή δύναμη σε όλες!!!

Καλώς όρισες!!!!! Με το καλό να έρθει το μωρό σας! Εδώ θα τα λέμε είμαστε πολλές στην αναμονή!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλώς όρισες!!!!! Με το καλό να έρθει το μωρό σας! Εδώ θα τα λέμε είμαστε πολλές στην αναμονή!

Καλώς σας βρήκα! Μακάρι ο Νοέμβριος να είναι ο τυχερός μήνας για όλες!

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, *Μυρτώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Να μπω στην παρέα σας; Μετά από εξωσωματική με διέγερση που έκανα τον περασμένο Οκτώβρη και δεν πήγε καλά, τώρα τον Νοέμβριο έκανα με φυσικό και εντέλει μεταφέραμε μια και μοναδική βλαστοκυστη και περιμένω χοριακή στις 27/11! Προσπαθούμε για αδερφάκι...Καλή τύχη και καλή δύναμη σε όλες!!!

Καλή επιτυχία, μέσα απο την καρδιά μου!

 

Καλημέρα κορίτσια. 7η ημέρα σήμερα . Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι ,αλλά πλέον δεν τα καταφέρνω. 

Μακάρι να έχουμε όλες θετικό αποτέλεσμα και να έχουμε τα πιο χαρούμενα Χριστούγεννα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Είναι απόλυτα λογικό.. όσο θα πλησιάζουν οι μέρες μόνο αυτό έρχεται στο μυαλό.ψαχνεις για συμπτώματα..άστα.. δύσκολη πολύ αυτή η περίοδος.. κατ εμε πάντα το πιο δύσκολο κομμάτι.θα το λέω πάντα..

Υπομονή μόνο αυτό.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα.. Είναι απόλυτα λογικό.. όσο θα πλησιάζουν οι μέρες μόνο αυτό έρχεται στο μυαλό.ψαχνεις για συμπτώματα..άστα.. δύσκολη πολύ αυτή η περίοδος.. κατ εμε πάντα το πιο δύσκολο κομμάτι.θα το λέω πάντα..

Υπομονή μόνο αυτό.

Καλημέρα κορίτσια μου; Τι κάνετε;

Τεστ ποτέ μπορούμε να κάνουμε;;;;;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...