Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Maroxmarox said:

      Coq πόσο έπαιρνες; Τα άλλα τα παίρνω 

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Το coq10 πόσο καιρό τα έπαιρνες ;είδες διάφορα ότι σου έκαναν δουλειά πχ στις γονιμοποιήσεις; Παίρνω fertilfix ναι είναι ακριβές αλλά λόγο χασιμοτο δε κάνει να παίρνω ιώδιο μου είπε η ενδοκρινολογος...αλλά διαβάζω ότι το coq10 βοηθάει στα ωάρια και θέλω σα συμπληρωματικό για τα ωάρια .gluco παίρνω έχω αντίσταση στην ινσουλιινη

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      8 hours ago, Nima21 said:

      Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση και την ευχή!!!

      Να φανταστείς στον πρωτο υπερηχο έβλεπε μονο 6-7.. και είχα στεναχωρηθεί.. μόλις μου ειπε 10 και οτι θα αυξήσουμε τις μονάδες για να ωριμάσουν ενώ χάρηκα, αγχωθηκα κιόλας! Ενω δεν εχω σημάδια, ουτε ιστορικό.. απλώς ψαχνω να βρω τη στραβή.. είναι και η πρωτη μου διέγερση και καταλαβαίνεις! Θα χαλαρώσω! 

      Εσύ σε τι στάδιο βρίσκεσαι τώρα;;;  Εκανες εμβρυομεταφορά;;

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      18 minutes ago, Nima21 said:

      Πήρα και τον γιατρό και του ειπα πως νιωθω και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικά όλα, φουσκωμα,βαρος κλπ και να τρωω πολυ πρωτεΐνη.. μου απέκλεισε κ εκεινος την υπερδιεγερση. Ευτυχώς αύριο θα μάθω τη μέρα της ωοληψίας!

      Εύχομαι και σε σένα να επανέλθει ο οργανισμός σου στα φυσιολογικά του πολυ πολυ συντομα και με το καλο να κανεις την εμβρυομεταφορα σου!! Στελνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς για την καταπολέμηση του άγχους!!! Αχχ🙆😝

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!! Εγω έκανα χθες τη χοριακη και μου βγηκε η τιμη της 273,50.Εβαλα 2 εμβρυα σε βλαστοκυστες 5 ημερών... Ελπίζω να πανε όλα καλά σε ολες μας και επιτέλους να περάσουμε και εμείς στην απέναντι όχθη!!! Καλή επιτυχία σε οσες κοπέλες ειναι σε αναμονή για τη β χοριακη τους! 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Νανσυ2 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!! Εγω έκανα χθες τη χοριακη και μου βγηκε η τιμη της 273,50.Εβαλα 2 εμβρυα σε βλαστοκυστες 5 ημερών... Ελπίζω να πανε όλα καλά σε ολες μας και επιτέλους να περάσουμε και εμείς στην απέναντι όχθη!!! Καλή επιτυχία σε οσες κοπέλες ειναι σε αναμονή για τη β χοριακη τους! 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!όλα να σου πάνε μια χαρα απο δω κ περα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Ηρεμησε κ απόλαυσε το τώρα..!!!!

Αυτό θα κάνω ναι.... Δε ξερω ομως κατα πόσο ειναι καλή η τιμη της χοριακης μου γιατί διαβάζω κατι νούμερα που σε σχεση με τη δική μου τιμή ειναι χαμηλή!! Θα παω τη Τρίτη να κάνω ξανά β χοριακη!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Νανσυ2 είπε:

Αυτό θα κάνω ναι.... Δε ξερω ομως κατα πόσο ειναι καλή η τιμη της χοριακης μου γιατί διαβάζω κατι νούμερα που σε σχεση με τη δική μου τιμή ειναι χαμηλή!! Θα παω τη Τρίτη να κάνω ξανά β χοριακη!!! 

Όχι κορίτσι μου μια χαρά είναι η χοριακη σου..τι μέρα είσαι μετά την ετ??

Link to comment
Share on other sites

@mominthemaking ευχαριστώ πολύ! 
Αν κ σήμερα εκανα τεστ πρώιμης ανίχνευσης κ έδειξε αρνητικό! :(

Παρ'όλα αυτά ελπίζω στην χοριακή της Δευτέρας.. ότι θέλει ο Θεός!

@Νανσυ2 Συγχαρητήρια!!! Με το καλό όλα..! <3 :) 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Όχι κορίτσι μου μια χαρά είναι η χοριακη σου..τι μέρα είσαι μετά την ετ??

Είναι μετα απο 10 μέρες!!! 

18 ώρες πρίν, LenaEsperanzaMar είπε:

@mominthemaking ευχαριστώ πολύ! 
Αν κ σήμερα εκανα τεστ πρώιμης ανίχνευσης κ έδειξε αρνητικό! :(

Παρ'όλα αυτά ελπίζω στην χοριακή της Δευτέρας.. ότι θέλει ο Θεός!

@Νανσυ2 Συγχαρητήρια!!! Με το καλό όλα..! <3 :) 

Μην αγχώνεσαι... Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Και εγω ειχα κανει ενα τεστ απο φαρμακείο και έδειξε αρνητικό.. Ισως βέβαια αποτι κατάλαβα το ειχα κανει νωρίς. Να πιστεύεις στο σώμα σου και περιμένω θετικά νεακια!!! Σε ευχαριστώ πολύ καο εύχομαι ότι καλύτερο και σε σένα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ολες εσεις με τις θετικες χοριακες τι συμπτωματα ειχατε???....διαφωτιστε μας!!!το εχουμε αναγκη!!!...ξερουμε οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη αλλά το εχουμε αναγκη τις ωρες/ημερες αναμονης!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mammy76 είπε:

Κοριτσια ολες εσεις με τις θετικες χοριακες τι συμπτωματα ειχατε???....διαφωτιστε μας!!!το εχουμε αναγκη!!!...ξερουμε οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη αλλά το εχουμε αναγκη τις ωρες/ημερες αναμονης!!!

Εγω είχα πόνους περιόδου ήμουν σίγουρη ότι θα αδιαθετησω αλλά δεν...... κατά τα αλλά όχι κάτι ιδιαιτερο. Πρησμένο στήθος είχα και κοιλιά αλλά και με τόσα φάρμακα που έπαιρνα πως να μην ήμουν.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mammy76 είπε:

Κοριτσια ολες εσεις με τις θετικες χοριακες τι συμπτωματα ειχατε???....διαφωτιστε μας!!!το εχουμε αναγκη!!!...ξερουμε οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη αλλά το εχουμε αναγκη τις ωρες/ημερες αναμονης!!!

Αυτή η ερώτηση τρώει και μένα.. 6η μέρα έμβρυομεταφοράς 3 ημερών.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mammy76 είπε:

Κοριτσια ολες εσεις με τις θετικες χοριακες τι συμπτωματα ειχατε???....διαφωτιστε μας!!!το εχουμε αναγκη!!!...ξερουμε οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη αλλά το εχουμε αναγκη τις ωρες/ημερες αναμονης!!!

Εκανες ετ κοριτσι μου; Ευχομαι μια τεραστια χοριακή!!!εγω δεν ειχα τιποτα απολυτως αλλα δεν πηρα φαρμακα καθολου παρα μονο 3 ουτρο πμβ..την 12η μερα μονο επεσε η θερμοκρασια σωματος κ ειχα ριγος..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephele78 είπε:

Εκανες ετ κοριτσι μου; Ευχομαι μια τεραστια χοριακή!!!εγω δεν ειχα τιποτα απολυτως αλλα δεν πηρα φαρμακα καθολου παρα μονο 3 ουτρο πμβ..την 12η μερα μονο επεσε η θερμοκρασια σωματος κ ειχα ριγος..

Χαχα το θυμάμαι ρε κοριτσάκι αυτό.. που είχες πάθει πλάκα...!!!

Just now, Νανσυ2 είπε:

Είναι μετα απο 10 μέρες!!! 

Μην αγχώνεσαι... Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Και εγω ειχα κανει ενα τεστ απο φαρμακείο και έδειξε αρνητικό.. Ισως βέβαια αποτι κατάλαβα το ειχα κανει νωρίς. Να πιστεύεις στο σώμα σου και περιμένω θετικά νεακια!!! Σε ευχαριστώ πολύ καο εύχομαι ότι καλύτερο και σε σένα!!! 

Άρα είναι μια χαρά 10η μερα εμβρυομεταφορας...αύριο θα επαναλάβεις??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nephele78 είπε:

Εκανες ετ κοριτσι μου; Ευχομαι μια τεραστια χοριακή!!!εγω δεν ειχα τιποτα απολυτως αλλα δεν πηρα φαρμακα καθολου παρα μονο 3 ουτρο πμβ..την 12η μερα μονο επεσε η θερμοκρασια σωματος κ ειχα ριγος..

Ριγους έχω και έχω όχι κάθε μέρα.. Και όλο νομίζω ότι αρρώστησα.. Αυτό δεν είναι από τα utrogestan?  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...