Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, linaa είπε:

μετα απο 12 μερες οχι μαλλον δεν ανιχνευετε

Μου τη σβούριξε κι έκανα ένα τεστ και βγήκε μια άχνη γραμμή! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ! Πήρα λίγο τα πάνω μου, αλλά φοβάμαι να χαρώ! Χοριακή περιμένω την Παρασκευή! Είναι 5η μέρα από ετ βλαστοκυστη! Θα είμαι κουλ!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, *Μυρτώ είπε:

Μου τη σβούριξε κι έκανα ένα τεστ και βγήκε μια άχνη γραμμή! Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ! Πήρα λίγο τα πάνω μου, αλλά φοβάμαι να χαρώ! Χοριακή περιμένω την Παρασκευή! Είναι 5η μέρα από ετ βλαστοκυστη! Θα είμαι κουλ!

με βλαστοκυστες μπορεις κ την 9η μερα να κανεις χοριακη οποτε μαλλον για εγκυουλα σε κοβω...:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Κορίτσια, υπάρχει πιθανότητα να ανιχνεύεται η ovitrelle σε τεστ εγκυμοσύνης; Η ένεση έγινε στις 11/11, δλδ πριν 12 μέρες!

Μετά από 10 μέρες έχει φύγει η ovitrel όποτε είναι θετικό το τεστακι σου

τι συμπτώματα έχεις;;μια έβαλες;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

με βλαστοκυστες μπορεις κ την 9η μερα να κανεις χοριακη οποτε μαλλον για εγκυουλα σε κοβω...:)

Μακάρι!!!!! Θα συγκρατηθώ, γιατί κάπου διάβασα ότι και 12 μέρες μπορεί να φανεί η ovitrelle...! Ελπίζω να μην τα έμπλεξα μόνη μου! Θα ξανακάνω την Τετάρτη! Φαντάζομαι θα ναι λίγο πιο ξεκάθαρο! Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Σήμερα είμαι στην 8η ημέρα, εμβρυομεταφοράς 2 βλαστοκύστεων. Χοριακή θα κάνω την Παρασκευή, τεστάκι πολλές φορές το πήρα στα χέρια μου, μα μετά φοβάμαι μην χαθεί το  όνειρο,.. και σταματάω...

Ναι και γω το έχω σκεφτεί ότι ίσως φοβηθώ να κάνω τεστ αλλά δε θα αντέξω ως την άλλη Τρίτη!

η πρώτη σου είναι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emylia είπε:

Μετά από 10 μέρες έχει φύγει η ovitrel όποτε είναι θετικό το τεστακι σου

τι συμπτώματα έχεις;;μια έβαλες;

Ειλικρινά δεν έχω ιδέα ποια συμπτώματα έχω! Λίγο στήθος, λίγο κοιλιά, έρχονται, φεύγουν!!! Πολύ θολό τοπίο!!!

Just now, *Μυρτώ είπε:

Ειλικρινά δεν έχω ιδέα ποια συμπτώματα έχω! Λίγο στήθος, λίγο κοιλιά, έρχονται, φεύγουν!!! Πολύ θολό τοπίο!!! 

Ναι μια έβαλα! Έκανα φυσικό αυτή τη φορά και βάλαμε αυτό του μήνα! 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Ναι και γω το έχω σκεφτεί ότι ίσως φοβηθώ να κάνω τεστ αλλά δε θα αντέξω ως την άλλη Τρίτη!

η πρώτη σου είναι;

Είναι η 4η εμβρυομεταφορά μετά απο 4 διεγέρσεις, 2 τροποποιημένους φυσικούς και 3 φυσικούς.

Αλλά είναι η πρώτη με βλαστοκύστες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Είναι η 4η εμβρυομεταφορά μετά απο 4 διεγέρσεις, 2 τροποποιημένους φυσικούς και 3 φυσικούς.

Αλλά είναι η πρώτη με βλαστοκύστες.

Και μένα η πρώτη με βλαστοκυστη!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Σήμερα είμαι στην 8η ημέρα, εμβρυομεταφοράς 2 βλαστοκύστεων. Χοριακή θα κάνω την Παρασκευή, τεστάκι πολλές φορές το πήρα στα χέρια μου, μα μετά φοβάμαι μην χαθεί το  όνειρο,.. και σταματάω...

Από συμπτώματα πως πας?νιώθεις τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Μυρτώ είπε:

Ειλικρινά δεν έχω ιδέα ποια συμπτώματα έχω! Λίγο στήθος, λίγο κοιλιά, έρχονται, φεύγουν!!! Πολύ θολό τοπίο!!!

 

Ελααααααααα λες;;;;;;;;; Για με έδειξε πιστευω πως είναι σωστό. Θα σου πούμε τα συγχαρητηρια την Τετάρτη για πιο σίγουρα. Μήπως να κανείς χοριακη και την Τετάρτη ; Τι λες;;;;;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Από συμπτώματα πως πας?νιώθεις τίποτα?

Το δεύτερο βράδυ απο την εμβρυομεταφορά ξύπνησα απο 2 στιγμιαίους έντονους πόνους. Απο την επόμενη έχω πονάκια περιοδου κάποιες φορές τη μέρα, 37,2 σταθερό κάθε μέρα, τα στήθη προχθές ξεφούσκωσαν και σήμερα πονάνε πάρα πολύ.

Ξέρω ότι τα συμπτώματα πιθανόν προέρχονται απο τα φάρμακα. Αυτό που κρατάει την ελπίδα μου είναι το μήνυμα που πήρα απο την ξαδέρφη μου την ημέρα της εμβρυομεταφοράς, η οποία δεν γνωρίζει τίποτα για τον αγώνα μου, ζούμε και μακριά. Μου είπε ότι με ονειρεύτηκε με ένα λευκό φόρεμα και έμαθε απο τη μητέρα της ότι ήμουν έγκυος σε αγόρι.

Το πήρα σημαδιακό... μακάρι 

 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Ελααααααααα λες;;;;;;;;; Για με έδειξε πιστευω πως είναι σωστό. Θα σου πούμε τα συγχαρητηρια την Τετάρτη για πιο σίγουρα. Μήπως να κανείς χοριακη και την Τετάρτη ; Τι λες;;;;;

Θα είμαι πολύ συγκρατημένη, γιατί νομίζω ότι είμαι οριακά! Το χαρτί γράφει 10 μέρες, αλλά διαβάζω ότι πολλές την πάτησαν λόγω της ορμόνης!

Θα ξανακάνω την Τετάρτη ή την Πέμπτη και σαν καλό κορίτσι θα πάω την Παρασκευή για χοριακή! 

Μέχρι τότε, αναμονή!!! Και θετική σκέψη!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!Καλα αποτελέσματα σε όλες!!!Εκανα Ε.τ το Σάββατο κ είμαι στην αναμονή κ εγω...3 Νοεμβρίου εχω χοριακη...

Καλησπέρα!! Καλή επιτυχία κορίτσι μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...