Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Mammy76 είπε:

Κοριτσια ολες εσεις με τις θετικες χοριακες τι συμπτωματα ειχατε???....διαφωτιστε μας!!!το εχουμε αναγκη!!!...ξερουμε οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη αλλά το εχουμε αναγκη τις ωρες/ημερες αναμονης!!!

Καλησπέρα

 

Πόνους περιόδου κ ελεφρά συχνοουρία....ά κ τρελή νύστα από τα χάπια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

Χαχα το θυμάμαι ρε κοριτσάκι αυτό.. που είχες πάθει πλάκα...!!!

Άρα είναι μια χαρά 10η μερα εμβρυομεταφορας...αύριο θα επαναλάβεις??

Θα πάω τη Τρίτη κορίτσι μου!!! Μακάρι να πανε όλα καλά 

Just now, Mammy76 είπε:

Κοριτσια ολες εσεις με τις θετικες χοριακες τι συμπτωματα ειχατε???....διαφωτιστε μας!!!το εχουμε αναγκη!!!...ξερουμε οτι καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη αλλά το εχουμε αναγκη τις ωρες/ημερες αναμονης!!!

Ελα κορίτσι μου..  Εγω προσωπικά τις 3 πρώτες μέρες μετα την ετ ειχα πονακια χαμηλά, βέβαια αυτά μετα αποχωρησαν. Τη 5 μερα το βραδυ ειχα ενα πόνο πολύ μεγάλο χαμηλά που δε μποεουσα να κουνηθω. Και το στήθος μου ηταν πρισμενο!!! Ελεγα οτι ηταν τα φάρμακα που σίγουρα παίζουν ρόλο και αυτά!!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανσυ2 είπε:

Θα πάω τη Τρίτη κορίτσι μου!!! Μακάρι να πανε όλα καλά 

Ελα κορίτσι μου..  Εγω προσωπικά τις 3 πρώτες μέρες μετα την ετ ειχα πονακια χαμηλά, βέβαια αυτά μετα αποχωρησαν. Τη 5 μερα το βραδυ ειχα ενα πόνο πολύ μεγάλο χαμηλά που δε μποεουσα να κουνηθω. Και το στήθος μου ηταν πρισμενο!!! Ελεγα οτι ηταν τα φάρμακα που σίγουρα παίζουν ρόλο και αυτά!!!! Εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!! 

Και φυσικά θα είναι τεράστια...θα το δεις!!!

Θα περιμένουμε εννοείται τα νέα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malntalia είπε:

Ριγους έχω και έχω όχι κάθε μέρα.. Και όλο νομίζω ότι αρρώστησα.. Αυτό δεν είναι από τα utrogestan?  

Τι να σου πω..μακαρι να ειναι θετικο σημαδι και σε σενα..εγω ειχα ριγος κ χαμηλη θερμοκρασια μονο σε αυτη την ετ (ειχα κανει αλλες 2 αποτυχημενες κ επαιρνα ουτρο,σικλακουρ,κορτιζονη,αντιβιωση)που εκει ειχα πολλα συμπτωματα,πονακια,κραμπες ,ροζ ουρα,ενοιωθα και εγκυος φαντασου αλλα οχι χαμηλη θερμοκρασια κ ουτε ριγος)στη πετυχημενη ειχα 11η μερα βραδυ και την 12η απο πρωι μεχρι 15:00 που δεν αντεξα και του τηλ και μου ειπε πηγαινε γρηγορα τωρα για χοριακη prg k e2 και παρε με τηλ!ενω ηταν να παω 14η μερα κανονικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ελισώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Χθες έκανα εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκύστεων .

Στην αναμονή τώρα...

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!!καλές εμφυτευσεις σου εύχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Χθες έκανα εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκύστεων .

Στην αναμονή τώρα...

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!

Καλή επιτυχία κορίτσι μου, να φωλιασουν τς μωράκια σου!

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα και από εμένα. 

Εγω εκανα σμρ ετ 2 εμβρύων 3 ημερών.

χοριακη 28/11 καλή επιτυχία να έχουμε όλες.

Καλή επιτυχία και για σένα κορίτσι, εύχομαι αυτή η φορά να είναι η θετική σου αξίζει πολυ, με την βοήθεια της Παναγιάς να πάνε όλα καλά 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...