Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

9 minutes ago, Natassou85 said:

Εσυ πως πας κοριτσι μ ;; Εχεις καθολου συμπτωματα ;

Εκτός από κάτι τσιμπήματα τις προάλλες και λίγο πόνο στο στήθος, δεν έχω τίποτε άλλο. Μία είμαι φουλ αισιόδοξη και μία τα βάφω μαύρα. 3 μέρες έμειναν

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Εκτός από κάτι τσιμπήματα τις προάλλες και λίγο πόνο στο στήθος, δεν έχω τίποτε άλλο. Μία είμαι φουλ αισιόδοξη και μία τα βάφω μαύρα. 3 μέρες έμειναν

Αφου κρατιεσαι κ δεν εχεις κανει τεστ εισαι ηρωας

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Natassou85 said:

Αφου κρατιεσαι κ δεν εχεις κανει τεστ εισαι ηρωας

Πραγματικά δεν ξερω πως κρατιέμαι. Σημερα ειμαι 9η μερα απο ετ. Θεωρητικά θα μπορούσε να δείξει κατι αχνό αλλα φοβάμαι τοοοσο πολυ το αρνητικό που δν τολμώ  


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Πραγματικά δεν ξερω πως κρατιέμαι. Σημερα ειμαι 9η μερα απο ετ. Θεωρητικά θα μπορούσε να δείξει κατι αχνό αλλα φοβάμαι τοοοσο πολυ το αρνητικό που δν τολμώ  

Εχω ενα προαισθημα οτι εισαι εγκυος δε ξερω γιατι αλλα ετσι νιωθω ..κ να ξερεις ειμαι και Σαββατογεννημενη

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Πραγματικά δεν ξερω πως κρατιέμαι. Σημερα ειμαι 9η μερα απο ετ. Θεωρητικά θα μπορούσε να δείξει κατι αχνό αλλα φοβάμαι τοοοσο πολυ το αρνητικό που δν τολμώ  

αν κανεισ θα το κανεισ με πρωινα ωσ ποτε αυριο θα εισαι 10η! αλλα κρατησουμε μεχρι το σαββατο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

24 minutes ago, Natassou85 said:

Εχω ενα προαισθημα οτι εισαι εγκυος δε ξερω γιατι αλλα ετσι νιωθω ..κ να ξερεις ειμαι και Σαββατογεννημενη

Τέτοια λέγε μου εσύ να ξεκινήσω τα τεστ τώρα χαχαχα

10 minutes ago, silvy22 said:

αν κανεισ θα το κανεισ με πρωινα ωσ ποτε αυριο θα εισαι 10η! αλλα κρατησουμε μεχρι το σαββατο!

Ναι, μόνο πρωί αν είναι να κάνω. Αν δεν κρατηθώ τελικά :D


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Τέτοια λέγε μου εσύ να ξεκινήσω τα τεστ τώρα χαχαχα

Ναι, μόνο πρωί αν είναι να κάνω. Αν δεν κρατηθώ τελικά :D

Ποντάρω σε θετική χοριακή!

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Τέτοια λέγε μου εσύ να ξεκινήσω τα τεστ τώρα χαχαχα

Ναι, μόνο πρωί αν είναι να κάνω. Αν δεν κρατηθώ τελικά :D

Εχεις λαο ολοι το πιστευουμε ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, νικηαντωνια81 said:

Ποντάρω σε θετική χοριακή!

 

1 hour ago, Natassou85 said:

Εχεις λαο ολοι το πιστευουμε ❤️

 

13 minutes ago, Makelen said:

Κι εγω για @kateriiina25 στο θετικο πονταρω! Δαγκωτο! Διδυμα κιολας..

Κοιτάω την οθόνη και γελάω μόνη μου να ξέρετε χαχαχα 

Παίρνω την θετική σας ενέργεια και ανταποδίδω :wub:

  • Μου αρέσει 9

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα ;; Ποσο ποναει η εμβρυομεταφορα;; Τι νιωθουμε;

Καλησπέρα κοπελα μου,

Η εμβρυομεταφορα έχει ακριβώς την ίδια ενόχληση με το τεστ Παπ,τίποτα παραπάνω. Το μόνο έξτρα,είναι ότι πρέπει η κύστη σου να είναι γεμάτη και θα κατουριεσαι αρκετα. Στην πρωτη μου εμβρυομεταφορα υπέφερα,αλλά στη δεύτερη ήπια λιγότερο νερό και ήμουν μια χαρά.Από οοοοοολη τη διαδικασία της εξωσωματικής,το μόνο που με πόνεσε ήταν ο όρος στη διαδικασία της ωοληψιας (το σιχαίνομαι ρε παιδιά αυτό το πράγμα). Κατά τα άλλα πίστευα πως θα πονέσει πιο πολύ,διότι είμαι και απαισιόδοξη σαν άνθρωπος,αλλά όλα τελικά είναι υποφερτα. 

Σκέφτομαι τον άντρα μου και γελάω,διοτι όταν ανεβάσει λίγο πυρετό η τον πιάσει συνάχι,βογγαει όλη μέρα σαν χαλασμένη κόρνα. Που να αντέξει τη διαδικασία της εξωσωματικής,θα είχε κλαταρει

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Καλησπέρα κοπελα μου,

Η εμβρυομεταφορα έχει ακριβώς την ίδια ενόχληση με το τεστ Παπ,τίποτα παραπάνω. Το μόνο έξτρα,είναι ότι πρέπει η κύστη σου να είναι γεμάτη και θα κατουριεσαι αρκετα. Στην πρωτη μου εμβρυομεταφορα υπέφερα,αλλά στη δεύτερη ήπια λιγότερο νερό και ήμουν μια χαρά.Από οοοοοολη τη διαδικασία της εξωσωματικής,το μόνο που με πόνεσε ήταν ο όρος (το σιχαίνομαι ρε παιδιά αυτό το πράγμα). Κατά τα άλλα πίστευα πως θα πονέσει πιο πολύ,διότι είμαι και απαισιόδοξη σαν άνθρωπος,αλλά όλα τελικά είναι υποφερτα. 

Σκέφτομαι τον άντρα μου και γελάω,διοτι όταν ανεβάσει λίγο πυρετό η τον πιάσει συνάχι,βογγαει όλη μέρα σαν χαλασμένη κόρνα. Που να αντέξει τη διαδικασία της εξωσωματικής,θα είχε κλαταρει

Ααα δε το ξερα .. σου βαζουν κ ορο στην εμβρυομεταφορα ;; Πως πηγε η επαναληπτικη χοριακη κοριτσι μου ;; Ευχομαι να πηρες ενα τεραστιο νουμερο

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Natassou85 said:

Ααα δε το ξερα .. σου βαζουν κ ορο στην εμβρυομεταφορα ;; Πως πηγε η επαναληπτικη χοριακη κοριτσι μου ;; Ευχομαι να πηρες ενα τεραστιο νουμερο

 

24 minutes ago, Blue Velvet said:

Καλησπέρα κοπελα μου,

Η εμβρυομεταφορα έχει ακριβώς την ίδια ενόχληση με το τεστ Παπ,τίποτα παραπάνω. Το μόνο έξτρα,είναι ότι πρέπει η κύστη σου να είναι γεμάτη και θα κατουριεσαι αρκετα. Στην πρωτη μου εμβρυομεταφορα υπέφερα,αλλά στη δεύτερη ήπια λιγότερο νερό και ήμουν μια χαρά.Από οοοοοολη τη διαδικασία της εξωσωματικής,το μόνο που με πόνεσε ήταν ο όρος (το σιχαίνομαι ρε παιδιά αυτό το πράγμα). Κατά τα άλλα πίστευα πως θα πονέσει πιο πολύ,διότι είμαι και απαισιόδοξη σαν άνθρωπος,αλλά όλα τελικά είναι υποφερτα. 

Σκέφτομαι τον άντρα μου και γελάω,διοτι όταν ανεβάσει λίγο πυρετό η τον πιάσει συνάχι,βογγαει όλη μέρα σαν χαλασμένη κόρνα. Που να αντέξει τη διαδικασία της εξωσωματικής,θα είχε κλαταρει

Εμένα δεν μου έβαλαν ορό πάντως. Σε ποιο κέντρο είστε κορίτσια?


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kateriiina25 said:

 

Εμένα δεν μου έβαλαν ορό πάντως. Σε ποιο κέντρο είστε κορίτσια?

Ουτε σε εμένα έβαλαν ορό.

Αντιθέτως ξέρω ότι σου βάζουν ορό σε περιπτώσεις χειρουργικής επέμβασης οπου εισαι σε μέθη ή αναισθησία όπως: ωοληψια ωαρίων, υστεροσκοπηση με scratch μήτρας, λαπαροσκόπηση, αποξεση κ.α. Η εμβρυομεταφορά είναι μια απλή διαδικασία αναίμακτη που κρατάει 5' - 10' και είναι, όπως ειπαν κ πιο πανω, σαν ένα τεστ παπ. 

1 hour ago, Natassou85 said:

Εγω ειμαι στο ivf εμβρυογενεσις

4 hours ago, kateriiina25 said:

Τέτοια λέγε μου εσύ να ξεκινήσω τα τεστ τώρα χαχαχα

Ναι, μόνο πρωί αν είναι να κάνω. Αν δεν κρατηθώ τελικά :D

Έχεις όλη τη θετική μας ενέργεια! Κι εγώ έχω φοβερά καλό προαίσθημα ότι θα εχεις μια φοβερή θετική χοριακη! ✌✌✌

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...