Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Vk79 είπε:

Κορίτσια μην ψάχνετε για συμπτωματα....

1η χοριακη 151,3

Σας το λέει μια που την έφαγε το άγχος όλο το πρωί γιατί δεν είχα καθόλου συμπτωματα

Ας πάνε για όλες μας καλά τα πράγματα και τελειομηνα

Συγχαρητηρια !!!!!!! Τέλειααααααααα!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vk79 said:

Κορίτσια μην ψάχνετε για συμπτωματα....

1η χοριακη 151,3

Σας το λέει μια που την έφαγε το άγχος όλο το πρωί γιατί δεν είχα καθόλου συμπτωματα

Ας πάνε για όλες μας καλά τα πράγματα και τελειομηνα

Συγχαρητήρια!!!!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς τι χαρά μας δίνεις σε ολες, κ κυρίως σε μένα!!!! Μπράβο κ χίλια μπράβο! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vk79 είπε:

Κορίτσια μην ψάχνετε για συμπτωματα....

1η χοριακη 151,3

Σας το λέει μια που την έφαγε το άγχος όλο το πρωί γιατί δεν είχα καθόλου συμπτωματα

Ας πάνε για όλες μας καλά τα πράγματα και τελειομηνα

Κοριτσι μου συγχαρητηρια! Κι αφου εισαι 14η μερα (11η απο ετ + εμβρυα 3ων ημερων) μαλλον εχεις 2 μωρακια. Κανονικα σε αυτη τη μερα η χοριακη επρεπε να ηταν απο 50 εως 100. Με το καλο κοπελα μου! ❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vk79 είπε:

Κορίτσια μην ψάχνετε για συμπτωματα....

1η χοριακη 151,3

Σας το λέει μια που την έφαγε το άγχος όλο το πρωί γιατί δεν είχα καθόλου συμπτωματα

Ας πάνε για όλες μας καλά τα πράγματα και τελειομηνα

Συγχαρητήρια!!!ολα με το καλό!!!

Κορίτσια εγώ που θα κάνω εμβρυομεταφορα για εξωσωματική  είναι η δεύτερη ..από χρήματα πάνω κάτω τι λέει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Nikipa είπε:

Συγχαρητήρια!!!ολα με το καλό!!!

Κορίτσια εγώ που θα κάνω εμβρυομεταφορα για εξωσωματική  είναι η δεύτερη ..από χρήματα πάνω κάτω τι λέει;

Εννοεις μονο εμβρυομεταφορα; εχεις κρυοσυντηρημενα;?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Nikipa είπε:

Συγχαρητήρια!!!ολα με το καλό!!!

Κορίτσια εγώ που θα κάνω εμβρυομεταφορα για εξωσωματική  είναι η δεύτερη ..από χρήματα πάνω κάτω τι λέει;

Νομίζω πως πάει ανάλογα με την κλινική και τον αριθμό των εμβρύων. Εγώ έδωσα 900ευρω για δύο έμβρυα

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Blue Velvet said:

Νομίζω πως πάει ανάλογα με την κλινική και τον αριθμό των εμβρύων. Εγώ έδωσα 900ευρω για δύο έμβρυα

Διαφωτιστε με! Κάτι δεν καταλαβαίνω. Μπορείς να γίνεις λίγο πιο αναλυτική? Η τιμή παει με τον αριθμό των εμβρύων? Κατ αρχήν μιλάμε για Αθήνα ή άλλου? 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για μεταφορα 2 εμβρυων κατεψυγμενων έδωσα 400 στο γιατρό και στη μονάδα τίποτα καθώς υπήρχε μια έκπτωση για την 1η εμβρυομεταφορα λόγω μεταφοράς του γιατρού από άλλη μονάδα 

Αυτό ίσχυε για το 2021 απλά εγώ την έκανα το Φεβρουάριο και ίσχυε αναδρομικά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vk79 said:

Εγώ για μεταφορα 2 εμβρυων κατεψυγμενων έδωσα 400 στο γιατρό και στη μονάδα τίποτα καθώς υπήρχε μια έκπτωση για την 1η εμβρυομεταφορα λόγω μεταφοράς του γιατρού από άλλη μονάδα 

Αυτό ίσχυε για το 2021 απλά εγώ την έκανα το Φεβρουάριο και ίσχυε αναδρομικά 

Ακόμα εδώ είσαι εσυ???? Εγώ νόμιζα τώρα θα εχεις βγει να το γιορτάσεις, να ανοίξετε μπουκάλι με το συζυγο σε ρομαντικό εστιατόριο, θα κλείνεις δωμάτιο σε ξενώνα σε ορεινό χωριό...... αχ... Πλάκα κάνω κορίτσια..! Με έχει φάει η κλεισούρα που λογω covid αποφεύγουμε τα παντα μην τυχόν κ έρθει η πολυποθητη μέρα έμβρυο μεταφοράς κ μας "κοψουν" στο παρα πεντε λόγω θετικου μοριακού τέστ.... Ποσο μου εχουν λείψει όλα... 

Τώρα θέλει υπομονή κ προσοχή, να δέσει το μωράκι ή τα μωράκια σας!!! Μετα, περιμένουμε νέα σου να μας πεις πως το γιορτάσατε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Iraki2022 είπε:

Διαφωτιστε με! Κάτι δεν καταλαβαίνω. Μπορείς να γίνεις λίγο πιο αναλυτική? Η τιμή παει με τον αριθμό των εμβρύων? Κατ αρχήν μιλάμε για Αθήνα ή άλλου? 

Μιλάω για Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα για την κλινική που πηγαίνω.Για άλλες πόλεις και κλινικες,δεν ξέρω τι παιζει..

Νομίζω πως αν η εμβρυομεταφορα γίνει με ένα έμβρυο,τότε είναι λιγότερα χρήματα, εγώ στην πρώτη μου εμβρυομεταφορα έδωσα λιγότερα. Όπως βλέπεις,τίποτα δεν είναι στάνταρ,οι τιμές διαφέρουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Iraki2022 είπε:

Ακόμα εδώ είσαι εσυ???? Εγώ νόμιζα τώρα θα εχεις βγει να το γιορτάσεις, να ανοίξετε μπουκάλι με το συζυγο σε ρομαντικό εστιατόριο, θα κλείνεις δωμάτιο σε ξενώνα σε ορεινό χωριό...... αχ... Πλάκα κάνω κορίτσια..! Με έχει φάει η κλεισούρα που λογω covid αποφεύγουμε τα παντα μην τυχόν κ έρθει η πολυποθητη μέρα έμβρυο μεταφοράς κ μας "κοψουν" στο παρα πεντε λόγω θετικου μοριακού τέστ.... Ποσο μου εχουν λείψει όλα... 

Τώρα θέλει υπομονή κ προσοχή, να δέσει το μωράκι ή τα μωράκια σας!!! Μετα, περιμένουμε νέα σου να μας πεις πως το γιορτάσατε! 

Χαχαχα λόγω covid είμαστε στο σπίτι αποκλειστικά 

Ετρεμα και γω μην τυχόν και βγω θετική και αναβάλω την εμβρυομεταφορα 

Λόγω δουλειάς (σχολειο) την είχα ήδη αναβάλλει τον Ιανουάριο λόγω των πολλών κρουσμάτων 

Ο σύζυγος αύριο ταξιδεύει οπότε βαλίτσα και τηλέφωνα σε γιατρούς (εξωσωματικο - γυναικολογο και ενδοκρινολογο) για οδηγίες και φαρμακείο για τα φάρμακα του μήνα 

Που θα πάει...αν όλα πάνε καλά θα γιορτάσουμε αναδρομικά...

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Vk79 said:

Χαχαχα λόγω covid είμαστε στο σπίτι αποκλειστικά 

Ετρεμα και γω μην τυχόν και βγω θετική και αναβάλω την εμβρυομεταφορα 

Λόγω δουλειάς (σχολειο) την είχα ήδη αναβάλλει τον Ιανουάριο λόγω των πολλών κρουσμάτων 

Ο σύζυγος αύριο ταξιδεύει οπότε βαλίτσα και τηλέφωνα σε γιατρούς (εξωσωματικο - γυναικολογο και ενδοκρινολογο) για οδηγίες και φαρμακείο για τα φάρμακα του μήνα 

Που θα πάει...αν όλα πάνε καλά θα γιορτάσουμε αναδρομικά...

 

Καλημέρα. Σίγουρα θα πάνε όλα καλά! Τώρα μόνο χαρούμενες σκέψεις κ μετά μεγαλη γιορτή!!! 

Κάνε μου μια χάρη: μηπως θα μπορουσες να μετρήσεις τη θερμοκρασία σου κ να μας πεις πως είναι?

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Μιλάω για Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα για την κλινική που πηγαίνω.Για άλλες πόλεις και κλινικες,δεν ξέρω τι παιζει..

Νομίζω πως αν η εμβρυομεταφορα γίνει με ένα έμβρυο,τότε είναι λιγότερα χρήματα, εγώ στην πρώτη μου εμβρυομεταφορα έδωσα λιγότερα. Όπως βλέπεις,τίποτα δεν είναι στάνταρ,οι τιμές διαφέρουν.

Και εγώ θεσσαλονικη είμαι.για κρυοσυντηρημενα εννοώ μόνο εμβρυομεταφορα.

16 ώρες πρίν, Makelen είπε:

Εννοεις μονο εμβρυομεταφορα; εχεις κρυοσυντηρημενα;?

Ακριβώς μόνο για εμβρυομεταφορα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...