Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια! Κάνε τη χοριακη σου σήμερα, να κλείσει μέσα σου κάθε ανησυχία. Εξάλλου αφου έκανες βλαστοκυστες φαίνεται κ από σήμερα κάποια ένδειξη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Makelen είπε:

Καλημερα κοριτσι μου. Κοιτα.. προσωπικα ειμαι εντελως αρνητικη στα τεστ ουρων. Κι επειδη ειναι πραγματικα αμφιβολο το συγκεκριμενο αποτελεσμα, και για να μην τρελαθεις μεχρι το Σαββατο.., θα σου προτεινα να κανεις σημερα τη χοριακη σου.. για να τελειωσει κ το μαρτυριο της αναμονης αλλα κ της αμφιβολιας που δημιουργηθηκε με το αρνητικο τεστ. 

Καλη επιτυχια να εχεις! Σε ποια μερα εισαι σημερα; με βλαστοκυστες;?

10η. 22/2 έκανα εμβρυομεταφορα. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Depy81 said:

Τι τεστ έκανες? Τα περισσότερα δεν πιάνουν τοσο μικρές τιμές. Έβαλες βλαστοκυστες 5 ημερών? Αν ναι κ εφοσον εισαι 10 μερες μετα πανε κανε μια χοριακη. Εμενα ο γιατρος σήμερα με εστειλε να κάνω. Ειμαι σε αναμονή αποτελέσματος

Στικάκι της hometest έκανα.

9 minutes ago, Makelen said:

Καλημερα κοριτσι μου. Κοιτα.. προσωπικα ειμαι εντελως αρνητικη στα τεστ ουρων. Κι επειδη ειναι πραγματικα αμφιβολο το συγκεκριμενο αποτελεσμα, και για να μην τρελαθεις μεχρι το Σαββατο.., θα σου προτεινα να κανεις σημερα τη χοριακη σου.. για να τελειωσει κ το μαρτυριο της αναμονης αλλα κ της αμφιβολιας που δημιουργηθηκε με το αρνητικο τεστ. 

Καλη επιτυχια να εχεις! Σε ποια μερα εισαι σημερα; με βλαστοκυστες;?

 

4 minutes ago, Iraki2022 said:

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια! Κάνε τη χοριακη σου σήμερα, να κλείσει μέσα σου κάθε ανησυχία. Εξάλλου αφου έκανες βλαστοκυστες φαίνεται κ από σήμερα κάποια ένδειξη. 

Θα δω κορίτσια. Ίσως πάω σήμερα ή αύριο. Έχετε δίκιο, μέχρι το Σάββατο δεν θα την παλέψω σε αυτή την κατάσταση 

6 minutes ago, Depy81 said:

10η. 22/2 έκανα εμβρυομεταφορα. 

Κοπέλα μου αν έκανες 22/02, τώρα είσαι 9η μερα. Η μέρα της ετ δεν μετράει


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Στικάκι της hometest έκανα.

 

Θα δω κορίτσια. Ίσως πάω σήμερα ή αύριο. Έχετε δίκιο, μέχρι το Σάββατο δεν θα την παλέψω σε αυτή την κατάσταση 

Κοπέλα μου αν έκανες 22/02, τώρα είσαι 9η μερα. Η μέρα της ετ δεν μετράει

Κοριτσι μου τα home test ειναι αναξιοπιστα .. παρε ενα predictor early 6 μερες πριν τη καθυστερηση και θα δειξει .. ❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, Natassou85 said:

Κοριτσι μου τα home test ειναι αναξιοπιστα .. παρε ενα predictor early 6 μερες πριν τη καθυστερηση και θα δειξει .. ❤️

Δεν αντέχω να κάνω άλλο τεστ. Θα πάω για χοριακή μάλλον αύριο να τελειώνω 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kateriiina25 είπε:

Δεν αντέχω να κάνω άλλο τεστ. Θα πάω για χοριακή μάλλον αύριο να τελειώνω 

Παντως τα hometest σε μια κοπελα εδειχναν αρνητικα κ το predictor θετικο .. φαντασου εγω παω κ με μετρια εμβρυα και αρχιζω κ απαισιοδοξω ☹️

πρίν από 3 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Δεν αντέχω να κάνω άλλο τεστ. Θα πάω για χοριακή μάλλον αύριο να τελειώνω 

Το ενδομητριο σου πως ηταν στη μερα της μεταφορας ; Τι σ ειπε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Makelen είπε:

9η μερα εισαι! +5 των βλαστοκυστεων.. σαν 14η! Καλη επιτυχια κ παλι!

Ναι το ξέρω. 10 ημερολογιακές.  9 γεμάτες. Κ την προηγ. Φορα σε αυτες τις μερες νου ειχε πει ο γιατρος κ οντως ειχε δείξει. Αντε δεν περνάει η ώρα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Depy81 είπε:

Ναι το ξέρω. 10 ημερολογιακές.  9 γεμάτες. Κ την προηγ. Φορα σε αυτες τις μερες νου ειχε πει ο γιατρος κ οντως ειχε δείξει. Αντε δεν περνάει η ώρα. 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου με ενα τεραστιο νουμερο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Depy81 είπε:

Ναι το ξέρω. 10 ημερολογιακές.  9 γεμάτες. Κ την προηγ. Φορα σε αυτες τις μερες νου ειχε πει ο γιατρος κ οντως ειχε δείξει. Αντε δεν περνάει η ώρα. 

Έχεις κάποια «συμπτώματα»;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Εχω πόνο στο στήθος αλλά λιγότερο απ’ όταν περιμένω περίοδο. Πόνους περιόδου δεν έχω αλλά εμένα πάντα μου έρχεται 17η μέρα απο ωορρηξία. 

Θα περιμένω, δεν γίνεται αλλιώς. Μακάρι να ήταν απλά χαμηλή και να μην την έπιασε. Προσπαθώ κ γω να πιαστώ απο κάπου. Έκανα στικάκι της hometest

Μην απογοητευεσαι...μόνο η χοριακη θα μας πει

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Natassou85 said:

Παντως τα hometest σε μια κοπελα εδειχναν αρνητικα κ το predictor θετικο .. φαντασου εγω παω κ με μετρια εμβρυα και αρχιζω κ απαισιοδοξω ☹️

Το ενδομητριο σου πως ηταν στη μερα της μεταφορας ; Τι σ ειπε;

Είδα κι εγώ που πήγα με άριστα. Ότι είναι να γίνει θα γίνει κοπέλα μου. 
Για το ενδομήτριο μου δεν ρώτησα εκείνη την ημέρα. Ήταν 5,5 δύο μέρες πριν την ωοληψία. Την μέρα της ετ είχα Ε2 170 και μου αύξησε τα cyclacur από 3 σε 6 την ημέρα γιατί ήταν κάπως χαμηλή


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Είδα κι εγώ που πήγα με άριστα. Ότι είναι να γίνει θα γίνει κοπέλα μου. 
Για το ενδομήτριο μου δεν ρώτησα εκείνη την ημέρα. Ήταν 5,5 δύο μέρες πριν την ωοληψία. Την μέρα της ετ είχα Ε2 170 και μου αύξησε τα cyclacur από 3 σε 6 την ημέρα γιατί ήταν κάπως χαμηλή

Μην βιαζεσαι να απογοητευτεις στο ξαναλεω δεν ειναι αξιοπιστα τα συγκεκριμενα .. να ηταν το predictor να πω σκουρα τα πραγματα .. τα συγκεκριμενα δεν τα εμποστευομαι ΚΑΘΟΛΟΥ !!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Δεν αντέχω να κάνω άλλο τεστ. Θα πάω για χοριακή μάλλον αύριο να τελειώνω 

υπομονη κοριτσι μου η χοριακούλα θα δειξει....οταν εισαι ετοιμη να πας

για το predictor early συμφωνω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...