Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ναι το ξέρω εννοεί τα καρεκλάκια φαγητού και τις αλλαξιερες...το εχω πάρει τελικά...εγώ νόμιζα για ξύλινα έπιπλα...και απόρησα πως μου έχει ξεφύγει...:-D

ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΥΤΟ..!!!! εγω οταν καθθαρισα τις ντουλαπες μετα τις ψεκασα με αυτο.......!!!!!!!!!!!!! :shock:

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια.

Στα πιατα κ εγω χρησιμοποιω παντα και ξυδι.

Για τους παγκους της κουζινας αφου τους σαπουνισω χρησιμοποιω κ ξυδι κ οικολογικο σπρει καθαρισμου(τωρα εχω της ECOS) κ σπανιοτερα dettol.1 απ αυτα.Οχι ολα μαζι.

Τα επιπλα κ εγω με dettol θα τα καθαρισω  και μετα θα τα αφησω να στεγνωσουν πολυ καλα.

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια ειχα παει το Σαββατο ππου μας π'ερασε στον γιατρο κ μου ειπε ότι η μπεμπα ειναι 1600 γρ εκεινη την μερα έκλεισα την 30 εβδομαδα κ ειναι λίγο τσιμπημενα τα γραμμαρια εσας τι βάρος έχουν τα μωρακια σας? Η αληθεια ειναι ότι για 2 εβδομαδες τρελαθηκα να τρώω χαλβά για πολύ χαλβα μιλαμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , nena111 είπε:

Καλησπερα κορίτσια ειχα παει το Σαββατο ππου μας π'ερασε στον γιατρο κ μου ειπε ότι η μπεμπα ειναι 1600 γρ εκεινη την μερα έκλεισα την 30 εβδομαδα κ ειναι λίγο τσιμπημενα τα γραμμαρια εσας τι βάρος έχουν τα μωρακια σας? Η αληθεια ειναι ότι για 2 εβδομαδες τρελαθηκα να τρώω χαλβά για πολύ χαλβα μιλαμε!

Εμενα 1 κιλακι ειναι αλλα ειμαι 28 εβδομαδων. 

Link to comment
Share on other sites

ενταξει τοτε δεν ειναι τραγικα πανω η δικια μου εχω ραντεβου σε 2 εβδοαμδες παλι για να δουμε ποσο θα ειναι! Οσο πλησιαζει ο καιρος τοσο και πιο πολυ φοβαμαι την διαδικασια της γεννας εσεις πως νιωθετε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια.

Εμενα τη Δευτερα που πηγα στο γιατρο ηταν 1334 γραμμαρια την 29 εβδομαδα. Λιιιγο πιο πολυ απ την εβδομαδα που ειμαστε.

Καναμε μετρηση κ στα αμνιακα ,ολα καλα και ωριμανση πλακουντα   0 προς 1. Μου ειπε οτι ειναι πολυ καλα για την εβδομαδα που ειμαι.

3 ώρες πρίν, nena111 είπε:

ενταξει τοτε δεν ειναι τραγικα πανω η δικια μου εχω ραντεβου σε 2 εβδοαμδες παλι για να δουμε ποσο θα ειναι! Οσο πλησιαζει ο καιρος τοσο και πιο πολυ φοβαμαι την διαδικασια της γεννας εσεις πως νιωθετε?

Κι εγω θα ξαναπαω σε 2 εβδομαδες κ θα κανουμε κ ντοπλερ(νομιζω)...

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ραντεβου παλι σε 4 εβδομαδες εχω μελλον 22 μαρτιου....!!!! βασικα ηδη εχει περασει η μια απο το ραντεβου αρα σε τρεις...!!!!!  για τη γεννα εγω νιωθω αρκετα ηρεμη δε το σκεφτομαι βασικα καθολου ειχα πολυ ωραια εμπειρια και απο την πρωτη μου γεννα και ετσι εχω μια ωραια αναμνηση...!!! οταν θα πλησιαζει ο καιρος το μονο που θα με αγχωνει πιστευω ειναι οτι θα παω προγραμματισμενα και αυτη η αναμονη εμενα με σκοτωνει γενικα σαν ανθρωπος ...... θα προτιμουσα να ξεκινηση ο τοκετος απο κει που δε το περιμενω...!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , xaroumenh mama είπε:

εγω εχω ραντεβου παλι σε 4 εβδομαδες εχω μελλον 22 μαρτιου....!!!! βασικα ηδη εχει περασει η μια απο το ραντεβου αρα σε τρεις...!!!!!  για τη γεννα εγω νιωθω αρκετα ηρεμη δε το σκεφτομαι βασικα καθολου ειχα πολυ ωραια εμπειρια και απο την πρωτη μου γεννα και ετσι εχω μια ωραια αναμνηση...!!! οταν θα πλησιαζει ο καιρος το μονο που θα με αγχωνει πιστευω ειναι οτι θα παω προγραμματισμενα και αυτη η αναμονη εμενα με σκοτωνει γενικα σαν ανθρωπος ...... θα προτιμουσα να ξεκινηση ο τοκετος απο κει που δε το περιμενω...!!!!!

Κι εγώ θα το προτιμουσα αυτο αλλα μαλλον για προγραννατισμενη καισαρικη με βλεπω. Και φοβαμαι.... εχω χεστει πανω μου κατ ακριβειαν!

Link to comment
Share on other sites

@Vana87 αποφάσισες καισαρική τελικά? Εγώ κορίτσια έχω ραντεβού σε 10 μέρες...για να δούμε πόσο θα έχει φτάσει ο μπόμπιρας!!!εμένα πάντως μια χαρά αυξάνονται τα κιλάκια μου οπότε κάτι θα έχει πάρει και εκείνος :-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...