Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts

πρίν από 37 λεπτά , Diana. είπε:

@Farmakotriftena αυριο μπαινω στη 16!Αγορακι αυτη τη φορα!Εχω και μια κορουλα που γινεται 2 το Φεβρουαριο! Εσυ;

Τα ίδια!! Έχω μια μπουμπού 2.5ετων  και σε περνάω  2βδομαδες  (Δευτέρα γίνομαι 18w) :-P :)

Στα αγόρια πάντως ισχύει ότι αγριεύουν τα χαρακτηριστικά;;; στην κόρη μου είχα γλυκάνει πολύ και έλαμπε το πρόσωπο μου.  Εδώ σα να έχω αγριέψει λίγο αχαχα


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχα! Θα συμφωνησω μαζι σου!!!!Εχω γεμισει σπυρακια! Εκει που φευγει το ενα βγαινει το αλλο!Με την κορη ηταν αλλιως!!!!Ασε που στο πρωτο ηθελα και πολυ κοριτσι!!! Εσενα πως σου φαινεται τωρα με το αγορακι; @Farmakotriftena


ynwZp3.png nwg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Diana. είπε:

Χαχα! Θα συμφωνησω μαζι σου!!!!Εχω γεμισει σπυρακια! Εκει που φευγει το ενα βγαινει το αλλο!Με την κορη ηταν αλλιως!!!!Ασε που στο πρωτο ηθελα και πολυ κοριτσι!!! Εσενα πως σου φαινεται τωρα με το αγορακι; @Farmakotriftena

Στην κόρη μου κι εγώ ήθελα σαν τρελή κορίτσι. Σε αυτή ήθελα πολύ αγόρι.  Οπότε μου ήρθαν όπως τα ήθελα!! Κι εγώ στην αρχή είχα πολλά σπυριά  ευτυχώς έχουν υποχωρήσει αλλά γενικά το δέρμα δεν είναι όπως στην κόρη!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! Καλη Πρωτοχρονια ευχομαι σε ολες! Με το καλο ο νεος χρονος να μας φερει ολα οσα επιθυμουμε και πανω απο ολα υγεια και γερα και καλοτυχα μπεμπακια στην αγκαλια μας!

 

Παντως αυτο που λετε για το αγορι/κοριτσι .. δεν θα ελεγα οτι σε μενα τουλαχιστον ισχυει ... Το ιδιο μου φαινομαι τωρα σε σχεση οταν ημουν εγκυος στον γιο μου. 

Οσο για την κοιλια ... σιγουρα τα ρουχα μου δεν μου κανουν εδω και μηνα μην σας πω! Πλεον φοραω το παντελονι εγκυμοσυνης που ειχα στον γιο .. αν και λιγο μου πεφτει .. τοτε ηταν καλοκαιρι και για την αναλογη περιοδο ειχα βολευτει ενα σορτσακι και φορεματακια ... το ειχα αγορασει αργοτερα ... τωρα στις εκπτωσεις θα ριξω μια ματια σε h&m αλλα και σε prenatal ..  απο εκει ειχα βολευτει τοτε αρκετα.

Ειμαι πια 16 εβδομαδων κι εχω μπει στην 17η. Ραντεβου με την γιατρο εχω την αλλη Δευτερα .. η αναμονη με αγχωνει καπως ... 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!! Καλη χρονια σε ολες!!!!! @mamSof κι εγω την αλλη Δευτερα εχω και εχω τρελλη αγωνια!!! Ασε που εφαγα και μια δυνατη κουτουλια απο τη μικρη μου στην κοιλια κι εχω ανγχωθει αρκετα! Εκτος των αλλων μου εχουν ξεκινησει και κατι χαζοπονακια!!!


ynwZp3.png nwg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια!!! Με υγεία και πολλά πολλά χαμόγελα! Με το καλό και τα μωρά μας.  Να έχουμε όλες καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη μας. 

@fani_ γρήγορα να σηκωθείς από το κρεβάτι!!

 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 1/1/2018 at 9:38 ΜΜ, Farmakotriftena είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια!!! Με υγεία και πολλά πολλά χαμόγελα! Με το καλό και τα μωρά μας.  Να έχουμε όλες καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη μας. 

@fani_ γρήγορα να σηκωθείς από το κρεβάτι!!

 

Farmakotriftena σε ευχαριστω πολυ!!!

Εγω δεν εχω παρατηρησει καποια αλλαγη στο δερμα, ισως μονο οτι μερικες μερες εμφανιζονται κοκκινιλες στο προσωπο αλλα μετα φευγουν. Οσο για το αν εχω αγριεψει λογω του οτι το μπεμπε ειναι αγορι, δεν ξερω...νομιζω οτι το ματι μου ειναι αγριο ετσι κι αλλιως απο την κλεισουρα!!χαχα!

15 ώρες πρίν, Diana. είπε:

Αχαχα @katsif εχω φαει ο,τι γεμιση κυκλοφορει!.! Απο κιλα πως ειστε?

Εγω κοριτσια -παραδοξως- και ενω ποτε δεν ημουν πολυ αδυνατη και φοβομουν οτι οταν μεινω εγκυος θα ξεφευγε η κατασταση, εχω παρει 1,8 κιλα μεχρι τωρα δηλαδη 18η εβδομαδα. Νομιζω ειναι καλα, ειμαι και στο κρεβατι ολη μερα. Βεβαια δεν λεω μεγαλα λογια, φανταζομαι οτι πισω εχει η αχλαδα την ουρα!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια με το καλο τα μωρακια

 

Λειπαμε ολες τις γιορτες στο ορεινο εξοχικο μας...δυσκολη προσαρμογη....

 

Υγρα εχω σε νορμαλ κατασταση....αλλα καποιες μερες αυξανονται λιγο

 τα περισσοτερα τα ειχα στη πρωτη εγκυμοσυνη...

στις 11 θα παω για καλλιεργεια κολπικου

 

Ειμαι στη 17η εβδομαδα....την αλλη Τεταρτη θα παω για υπερηχο αναλυτικο και αν δε τα δει καλα τα πραγματα θα κανω αμνιοπαρακεντηση...

 

Απο χαπια παιρνω μονο μια πολυβιταμινη την pregnacare...

 

 

Τη μπουμπου την ακουω ολο και πιο συχνα....μπορει μια μερα να μην την ακουσω καθολου και την επομενη συνεχεια...

 

Μην αγχωνεστε οι πρωτομανουλες...το πρωτο το καταλαβα μια βδομαδα πριν την β επιπεδου


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

On 27/12/2017 at 12:30 ΜΜ, aspa80 είπε:

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλη την παρέα και με το καλό τα μωράκια μας!!Είμαι εδώ και λίγο καιρό μέλος και σκεφτηκα να αρχίσω να παρακολουθώ και το συγκεκριμένο θέμα μιας και εχω  με το καλό ΠΗΤ 4/6/2018! Είμαι 17w 2d σήμερα  και ήθελα να δω αν κάποια απ εσας εχει αισθανθει το μωρακι της, αφου ειμαστε κοντα στις ημερομηνιες. Εγω ακόμα δεν εχω καταλάβει τίποτα απο κινηση του μωρού!!

aspa80, μια και ειμαστε με την ιδια ΠΗΤ, αισθανθηκες το μωρο? Εγω τιποτα ακομα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...