Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Καλά σίγουρα!ξεκίνησα και εγω από εχτες αναγκαστικά!δεν θα παίρνω κάθε μέρα όμως!αλλά τουλάχιστον στα δύσκολα γιατί δεν γίνεται και αυτή η κατάσταση!

Στο Ρέα ειναι 3 ώρες!αν ζητήσεις να το πάρουν, στο παίρνουν!αν υπάρχει πολύς κόσμος θα τους πω να την πάρουν και αν είναι να θηλασω και έχει κόσμο θα τους εχω εκτός δωματίου!θα βλέπω τον κόσμο στην καφετέρια!γενικά δεν χωρανε μέσα στα δωμάτια λαός και να θέλουν!2 άτομα να μπουν στην κάθε μία, φτάνει!μετά δεν θα μπορούν να στριψουν!

 βοηθαει η εποχη μη το συζητας ειναι ανοιχτα τα παραθυρα κ κατι γινετε δεν υπαρχουν κ οι ιωσεις σε αυτο ειμαστε τυχερες γιατι αμα περιμενες να αερισεις δωματια να διωξεις κοσμο να μην μπαινοβγαινουν μεχρι να κοιμησεις κτλ ασε !!! 

κ ειναι κ το πρωινο επισκεπτηριο δεν ειναι μονο 3 ωρες το απογευμα εχει κ το πρωι αλλες 3 ωρες σιγουρα!!!

ασε τυχερες σου λεω θα λειπουν κ οι περισσοτεροι διακοπες 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, modena είπε:

@katia2018 τι έγινε με το doppler? Όλα καλά??

Κ εμείς rooming in κοριτσια! Μας είπαν βέβαια ότι αν το επιλέξουμε τότε δεν έχουμε την επιλογή να το δώσουμε να το κρατήσουν καθόλου. Εμένα δεν με νοιάζει. Τόσους μήνες τον περιμένω! Θα τους βγάζω έξω όλους! Γλυκος άνθρωπος.. Χαχαχα 

Κορίτσια μόλις γύρισα!

Δόξα τω Θεώ, όλα πολύ καλά!Είδε ο,τι είχαμε πει, δηλαδή όλων των ειδών τις αρτηρίες (μητριαιες,ομφαλοκήλη,εγκεφαλικες), πλακούντα, αμνιακό,τράχηλο και ανάπτυξη.Ο τράχηλος πολύ καλός,ήταν στα 2,2 εκ., εξαιρετικη τιμή για μένα!!Ο πλακούντας που φοβόμουν ήταν μια χαρά,grade 1.Το αμνιακό σταθερό στα κατώτερα φυσιολογικά,αλλά μου είπε να μην αγχώνομαι,όσο η κινητικότητα είναι ΟΚ. Μου είπε ότι τα έχω πάει εξαιρετικά δεδομένης της κατάστασης που βίωσα με τράχηλο και ιστορικο πρόωρων τοκετών (αυτός ο εμβρυολογος με παρακολουθούσε και στο Ιπποκράτειο). Τα κιλά του μωρού 1900γρ.,δεν είναι κανένα μεγάλο μωρό,είναι φυσιολογικό.

Αυτά κορίτσια μου!! Εύχομαι τώρα που αρχίζουν τα doppler να έχουμε καλά νέα από όλες!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον!!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , linaa είπε:

 βοηθαει η εποχη μη το συζητας ειναι ανοιχτα τα παραθυρα κ κατι γινετε δεν υπαρχουν κ οι ιωσεις σε αυτο ειμαστε τυχερες γιατι αμα περιμενες να αερισεις δωματια να διωξεις κοσμο να μην μπαινοβγαινουν μεχρι να κοιμησεις κτλ ασε !!! 

κ ειναι κ το πρωινο επισκεπτηριο δεν ειναι μονο 3 ωρες το απογευμα εχει κ το πρωι αλλες 3 ωρες σιγουρα!!!

ασε τυχερες σου λεω θα λειπουν κ οι περισσοτεροι διακοπες 

Ναι!!!!δεν το συζητώ!!!ευτυχώς να λέμε που είναι καλοκαιρι!!!γιατί με rooming in μονίμως έξω θα τους είχα!

πρίν από 9 λεπτά , katia2018 είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα!

Δόξα τω Θεώ, όλα πολύ καλά!Είδε ο,τι είχαμε πει, δηλαδή όλων των ειδών τις αρτηρίες (μητριαιες,ομφαλοκήλη,εγκεφαλικες), πλακούντα, αμνιακό,τράχηλο και ανάπτυξη.Ο τράχηλος πολύ καλός,ήταν στα 2,2 εκ., εξαιρετικη τιμή για μένα!!Ο πλακούντας που φοβόμουν ήταν μια χαρά,grade 1.Το αμνιακό σταθερό στα κατώτερα φυσιολογικά,αλλά μου είπε να μην αγχώνομαι,όσο η κινητικότητα είναι ΟΚ. Μου είπε ότι τα έχω πάει εξαιρετικά δεδομένης της κατάστασης που βίωσα με τράχηλο και ιστορικο πρόωρων τοκετών (αυτός ο εμβρυολογος με παρακολουθούσε και στο Ιπποκράτειο). Τα κιλά του μωρού 1900γρ.,δεν είναι κανένα μεγάλο μωρό,είναι φυσιολογικό.

Αυτά κορίτσια μου!! Εύχομαι τώρα που αρχίζουν τα doppler να έχουμε καλά νέα από όλες!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον!!

Αχ!!!!Πολύ χαρηκα αγαπημένη!!!φυσικά και τα έχεις πάει εξαιρετικά!!!με 2,2 τραχηλο στην 32η και με το ιστορικό σου, είναι μια χαρά!!!τέλειο είναι το μπεμπακι, δεν χρειάζεται να είναι και τεράστιο!οπότε δεν κινδυνεύεις για πρόωρο πριν την 36η, ε;;

1 hour ago, modena είπε:

@katia2018 τι έγινε με το doppler? Όλα καλά??

Κ εμείς rooming in κοριτσια! Μας είπαν βέβαια ότι αν το επιλέξουμε τότε δεν έχουμε την επιλογή να το δώσουμε να το κρατήσουν καθόλου. Εμένα δεν με νοιάζει. Τόσους μήνες τον περιμένω! Θα τους βγάζω έξω όλους! Γλυκος άνθρωπος.. Χαχαχα 

Και αν θες να κάνεις ενα μπάνιο;αν χρειαζεσαι κάτι τι γίνεται;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , katia2018 είπε:

Κορίτσια μόλις γύρισα!

Δόξα τω Θεώ, όλα πολύ καλά!Είδε ο,τι είχαμε πει, δηλαδή όλων των ειδών τις αρτηρίες (μητριαιες,ομφαλοκήλη,εγκεφαλικες), πλακούντα, αμνιακό,τράχηλο και ανάπτυξη.Ο τράχηλος πολύ καλός,ήταν στα 2,2 εκ., εξαιρετικη τιμή για μένα!!Ο πλακούντας που φοβόμουν ήταν μια χαρά,grade 1.Το αμνιακό σταθερό στα κατώτερα φυσιολογικά,αλλά μου είπε να μην αγχώνομαι,όσο η κινητικότητα είναι ΟΚ. Μου είπε ότι τα έχω πάει εξαιρετικά δεδομένης της κατάστασης που βίωσα με τράχηλο και ιστορικο πρόωρων τοκετών (αυτός ο εμβρυολογος με παρακολουθούσε και στο Ιπποκράτειο). Τα κιλά του μωρού 1900γρ.,δεν είναι κανένα μεγάλο μωρό,είναι φυσιολογικό.

Αυτά κορίτσια μου!! Εύχομαι τώρα που αρχίζουν τα doppler να έχουμε καλά νέα από όλες!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για το ενδιαφέρον!!

Τέλεια!!!! Πολύ χαίρομαι!! Και στις υπόλοιπες κορίτσια μου!!! 

πρίν από 23 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι!!!!δεν το συζητώ!!!ευτυχώς να λέμε που είναι καλοκαιρι!!!γιατί με rooming in μονίμως έξω θα τους είχα!

Αχ!!!!Πολύ χαρηκα αγαπημένη!!!φυσικά και τα έχεις πάει εξαιρετικά!!!με 2,2 τραχηλο στην 32η και με το ιστορικό σου, είναι μια χαρά!!!τέλειο είναι το μπεμπακι, δεν χρειάζεται να είναι και τεράστιο!οπότε δεν κινδυνεύεις για πρόωρο πριν την 36η, ε;;

Και αν θες να κάνεις ενα μπάνιο;αν χρειαζεσαι κάτι τι γίνεται;

Θα κάνω μπάνιο κ θα έχω τον συνοδό να κρατάει το παιδί. Τον άντρα μου κ την μαμά μου θα έχω σίγουρα.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

@katia2018 τέλεια όλα! Μια χαρά!! Συνεχίζουμε δυναμικά να μετράμε αντίστροφα!

Rooming in Θέλω να κάνω κ εγώ, αλλά έχω την εντύπωση ότι σου το παίρνουν τις ώρες επισκεπτηριου αναγκαστικά κ πρέπει να υπάρχει αίθουσα θηλασμού απ' ότι θυμάμαι στη Γενική Κλινική, άρα αν έχει η άλλη κοπέλα επισκέψεις κ χρειαστεί να θηλασω μάλλον πάω σε αυτή την αίθουσα. Θα τα ρωτήσω όλα όταν πάω για τα μαθήματα!

Πωπω @Heidelberg τι πήγες να πάθεις! Πάλι καλά, όντως κορίτσια πρέπει να προσέχουμε διπλά!

Εμένα σήμερα που έφυγαν τα πεθερικά μου, ως δια μαγείας πήγα 2 φορές! Βέβαια απο χθες ήπια πολυυυυ νερό, φρούτα, φυτικές ίνες, όσπρια. Με υπομονή κ χωρίς πολύ ζορισμα τα κατάφερα! Αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει θέμα που δεν πήγα 5 ημέρες πριν.. Θα δω πώς θα πάω κ αύριο!

@rapounzel_rapounzel πώς θα αποβάλλουμε το άγχος μας;; Εσύ αγχώνεσαι για τον τοκετό κ εγώ αγχώνομαι για μετά τον τοκετό πάλι.. Εκεί που λέω όλα καλά θα πάνε, εκεί με πιάνουν τα ψυχολογικά μου κ στη συνέχεια τα κλάματα πολλές φορές.. Όλο σκέφτομαι πώς θα τα καταφέρουμε κ τέτοια.. Τέλος πάντων, αύριο θα είμαι πάλι κατενθουσιασμένη κ μετά θα με πιάσουν πάλι τα άγχη μου, πρέπει να το πάρω απόφαση!

Καλό ξημέρωμα κορίτσια μου!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εμένα με προβληματισατε αρκετά με το θέμα της πρόκλησης...:huh: 

Η αλήθεια ειναι πως δεν είχα και μεγάλο πρόβλημα, λίγο ανεβασμένη ήταν η TSH(γύρω στο 5) και με Τ4 των 62 ρυθμίστηκε κατευθείαν απ την αρχή στα φυσιολογικά επίπεδα 

Θα το συζητήσω ξανά εκτενώς μαζι του την Πέμπτη που έχω ραντεβού μαζι του κι αν δεν μου δώσει μια πειστική απάντηση με βλέπω να ψάχνω για άλλον τελευταία στιγμή 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Τέλεια!!!! Πολύ χαίρομαι!! Και στις υπόλοιπες κορίτσια μου!!! 

Θα κάνω μπάνιο κ θα έχω τον συνοδό να κρατάει το παιδί. Τον άντρα μου κ την μαμά μου θα έχω σίγουρα.

Οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να έχεις κάποιον!ευτυχώς εδώ δεν είναι έτσι!αν χρειαστείς κάτι το παίρνουν!

Just now, Summer G. είπε:

Κορίτσια εμένα με προβληματισατε αρκετά με το θέμα της πρόκλησης...:huh: 

Η αλήθεια ειναι πως δεν είχα και μεγάλο πρόβλημα, λίγο ανεβασμένη ήταν η TSH(γύρω στο 5) και με Τ4 των 62 ρυθμίστηκε κατευθείαν απ την αρχή στα φυσιολογικά επίπεδα 

Θα το συζητήσω ξανά εκτενώς μαζι του την Πέμπτη που έχω ραντεβού μαζι του κι αν δεν μου δώσει μια πειστική απάντηση με βλέπω να ψάχνω για άλλον τελευταία στιγμή 

Κάντε μια ανοιχτή συζήτηση με τον γιατρό σου!πες του να σου εξηγήσει γιατί θα πάτε με πρόκληση και αν δεν θέλεις θα του πεις οτι απλα θέλεις να πας μέχρι το τέλος πρώτα και μετά βλέπεται αν δεν έχεις γεννήσει!υπάρχει περίπτωση να μπω και εγω με πρόκληση αλλά κάνω αντιπηκτικες και θελω να κάνω επισκληριδιο!και για να κάνω πρέπει να παω με ραντεβού!αν δεν μας κάνει κανένα ξαφνικό νωρίτερα η μπεμπα γιατί έχουμε και τα θεματακια μας!

πρίν από 7 λεπτά , Agusta είπε:

@katia2018 τέλεια όλα! Μια χαρά!! Συνεχίζουμε δυναμικά να μετράμε αντίστροφα!

Rooming in Θέλω να κάνω κ εγώ, αλλά έχω την εντύπωση ότι σου το παίρνουν τις ώρες επισκεπτηριου αναγκαστικά κ πρέπει να υπάρχει αίθουσα θηλασμού απ' ότι θυμάμαι στη Γενική Κλινική, άρα αν έχει η άλλη κοπέλα επισκέψεις κ χρειαστεί να θηλασω μάλλον πάω σε αυτή την αίθουσα. Θα τα ρωτήσω όλα όταν πάω για τα μαθήματα!

Πωπω @Heidelberg τι πήγες να πάθεις! Πάλι καλά, όντως κορίτσια πρέπει να προσέχουμε διπλά!

Εμένα σήμερα που έφυγαν τα πεθερικά μου, ως δια μαγείας πήγα 2 φορές! Βέβαια απο χθες ήπια πολυυυυ νερό, φρούτα, φυτικές ίνες, όσπρια. Με υπομονή κ χωρίς πολύ ζορισμα τα κατάφερα! Αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει θέμα που δεν πήγα 5 ημέρες πριν.. Θα δω πώς θα πάω κ αύριο!

@rapounzel_rapounzel πώς θα αποβάλλουμε το άγχος μας;; Εσύ αγχώνεσαι για τον τοκετό κ εγώ αγχώνομαι για μετά τον τοκετό πάλι.. Εκεί που λέω όλα καλά θα πάνε, εκεί με πιάνουν τα ψυχολογικά μου κ στη συνέχεια τα κλάματα πολλές φορές.. Όλο σκέφτομαι πώς θα τα καταφέρουμε κ τέτοια.. Τέλος πάντων, αύριο θα είμαι πάλι κατενθουσιασμένη κ μετά θα με πιάσουν πάλι τα άγχη μου, πρέπει να το πάρω απόφαση!

Καλό ξημέρωμα κορίτσια μου!

ελα που δεν γίνεται να φύγει!έτσι είμαι και εγω, μια σκέφτομαι θετικά μια με παίρνει απο κάτω!περναω και αυτό με τις ταχυκαρδίες και με έχει καταβάλλει!μόλις τα πάρουμε αγκαλιά θα μας περάσουν όλα!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι!!!!δεν το συζητώ!!!ευτυχώς να λέμε που είναι καλοκαιρι!!!γιατί με rooming in μονίμως έξω θα τους είχα!

Αχ!!!!Πολύ χαρηκα αγαπημένη!!!φυσικά και τα έχεις πάει εξαιρετικά!!!με 2,2 τραχηλο στην 32η και με το ιστορικό σου, είναι μια χαρά!!!τέλειο είναι το μπεμπακι, δεν χρειάζεται να είναι και τεράστιο!οπότε δεν κινδυνεύεις για πρόωρο πριν την 36η, ε;;

Και αν θες να κάνεις ενα μπάνιο;αν χρειαζεσαι κάτι τι γίνεται

Δυστυχώς για την προωροτητα ποτέ δε μπορείς να ξέρεις... Δηλαδή μπορεί ξαφνικά να γίνει ρήξη υμένων η αποκόλληση πλακούντα η προεκλαμψία... Οπότε ο,τι και να μου πουν (ότι δηλαδή θα πάω καλά) μέχρι να κρατήσω γερό παιδί δε θα ησυχάσω!

Άντε όλα να μας πάνε καλά κοριτσακι μου καλό!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , katia2018 είπε:

Δυστυχώς για την προωροτητα ποτέ δε μπορείς να ξέρεις... Δηλαδή μπορεί ξαφνικά να γίνει ρήξη υμένων η αποκόλληση πλακούντα η προεκλαμψία... Οπότε ο,τι και να μου πουν (ότι δηλαδή θα πάω καλά) μέχρι να κρατήσω γερό παιδί δε θα ησυχάσω!

Άντε όλα να μας πάνε καλά κοριτσακι μου καλό!!!

καλε τωρα γυρισες απο το γιατρο κ σου μενουν 4 εβδομαδες για τελειομηνο μωρο κ εσυ εβαλες ολα τα καταμαυρα μπροστα τιποτα δεν θα γινει γιατι πολυ απλα δεν προλαβαινει πια να γινει κατι κακο κ το μωρο θα ειναι μια χαρα!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Agusta είπε:

@katia2018 τέλεια όλα! Μια χαρά!! Συνεχίζουμε δυναμικά να μετράμε αντίστροφα!

Rooming in Θέλω να κάνω κ εγώ, αλλά έχω την εντύπωση ότι σου το παίρνουν τις ώρες επισκεπτηριου αναγκαστικά κ πρέπει να υπάρχει αίθουσα θηλασμού απ' ότι θυμάμαι στη Γενική Κλινική, άρα αν έχει η άλλη κοπέλα επισκέψεις κ χρειαστεί να θηλασω μάλλον πάω σε αυτή την αίθουσα. Θα τα ρωτήσω όλα όταν πάω για τα μαθήματα!

Πωπω @Heidelberg τι πήγες να πάθεις! Πάλι καλά, όντως κορίτσια πρέπει να προσέχουμε διπλά!

Εμένα σήμερα που έφυγαν τα πεθερικά μου, ως δια μαγείας πήγα 2 φορές! Βέβαια απο χθες ήπια πολυυυυ νερό, φρούτα, φυτικές ίνες, όσπρια. Με υπομονή κ χωρίς πολύ ζορισμα τα κατάφερα! Αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει θέμα που δεν πήγα 5 ημέρες πριν.. Θα δω πώς θα πάω κ αύριο!

@rapounzel_rapounzel πώς θα αποβάλλουμε το άγχος μας;; Εσύ αγχώνεσαι για τον τοκετό κ εγώ αγχώνομαι για μετά τον τοκετό πάλι.. Εκεί που λέω όλα καλά θα πάνε, εκεί με πιάνουν τα ψυχολογικά μου κ στη συνέχεια τα κλάματα πολλές φορές.. Όλο σκέφτομαι πώς θα τα καταφέρουμε κ τέτοια.. Τέλος πάντων, αύριο θα είμαι πάλι κατενθουσιασμένη κ μετά θα με πιάσουν πάλι τα άγχη μου, πρέπει να το πάρω απόφαση!

Καλό ξημέρωμα κορίτσια μουσ

Agusta μου,

Σ'ευχαριστω πάρα πολύ!! Είμαστε στην τελική ευθεία τώρα,ας κάνουμε λίγη υπομονή ακόμη!!

Δεν υπάρχει θέμα που δεν πήγαινες τουαλέτα, αφού κατάφερες και πήγες και δε ζοριστηκες...αυτό έχει σημασία!!!

Κι εγώ για μετά τον τοκετό αγχώνομαι, τότε θα είναι τα πράγματα λίγο περίεργα!

Έχει ο Θεός κορίτσια μου,θα τα καταφέρουμε!!

πρίν από 9 λεπτά , linaa είπε:

καλε τωρα γυρισες απο το γιατρο κ σου μενουν 4 εβδομαδες για τελειομηνο μωρο κ εσυ εβαλες ολα τα καταμαυρα μπροστα τιποτα δεν θα γινει γιατι πολυ απλα δεν προλαβαινει πια να γινει κατι κακο κ το μωρο θα ειναι μια χαρα!!! 

Έλα Λινακι, σ'ευχαριστω πολύ! Καλύτερα να πέσεις από τον δεύτερο παρά από τον έβδομο!!! Προτιμώ να είμαι προετοιμασμένη για το χειρότερο και να πάνε όλα καλά στο τέλος!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες!

@katia2018 Μπράβο, κορίτσι μου! Πολύ ωραία αποτελέσματα! Θα σου'λεγα ότι τώρα μπορείς να ηρεμήσεις, αλλά απ'ό,τι καταλαβαίνω, δεν πρόκειται να ηρεμήσεις ;-) Όπως είπε η @linaa, τώρα δεν προλαβαίνει να γίνει τίποτα κακό. Όλα καλά θα πάνε!

Σήμερα έχω εγώ ραντεβού για doppler. Για να δούμε!

Μην ξεχάσετε σήμερα στις 12 όσες έχετε γραφτεί στο σεμινάριο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια.

Να ξερετε οτι σας διαβαζω και χαιρομαι που μπαινετε στην τελικη ευθεια.

Μια συμβουλη...αν επιλεξετε να εχετε συνεχεια το μωρακι σας, προσπαθηστε να περιορισετε τις επισκεψεις. Ειναι παρα πολυ αγχωτικο και κουραστικο. Εμενα καθε μερα ερχοντουσαν 30 ατομα!

Εδω δεν προσκαλεις. Το μαθαινουν και ερχονται. Αν ειχα το μωρο θα ειχα κλαταρει...οποτε απλα περιοριστε τις ασκοπες και ανουσιες επισκεψεις, ενημερωνοντας απο τωρα!!!

 

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημερα κοριτσακια.

Να ξερετε οτι σας διαβαζω και χαιρομαι που μπαινετε στην τελικη ευθεια.

Μια συμβουλη...αν επιλεξετε να εχετε συνεχεια το μωρακι σας, προσπαθηστε να περιορισετε τις επισκεψεις. Ειναι παρα πολυ αγχωτικο και κουραστικο. Εμενα καθε μερα ερχοντουσαν 30 ατομα!

Εδω δεν προσκαλεις. Το μαθαινουν και ερχονται. Αν ειχα το μωρο θα ειχα κλαταρει...οποτε απλα περιοριστε τις ασκοπες και ανουσιες επισκεψεις, ενημερωνοντας απο τωρα!!!

 

χα χα χα εμεις ειμαστε τυχερες ειναι αυγουστος κ μαλιστα 15 αυγουστος κοντα ολοι διακοπες!!!!!! αμφιβαλλω αν θα υπαρχει ατομο εκτος οικογενειας στην αθηνα! 

κ δεν ξερεις κ ποιος θα ερθει τι να περνεις τηλεφωνα κ να λες μην ερθετε κ αυτο δεν γινετε ! !! ουτε να πεις στους κολλητους σου ξερεις εγω δεν θελω να ερθετε να με δειτε διαδοστε το. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Καλημέρα σε όλες!

@katia2018 Μπράβο, κορίτσι μου! Πολύ ωραία αποτελέσματα! Θα σου'λεγα ότι τώρα μπορείς να ηρεμήσεις, αλλά απ'ό,τι καταλαβαίνω, δεν πρόκειται να ηρεμήσεις ;-) Όπως είπε η @linaa, τώρα δεν προλαβαίνει να γίνει τίποτα κακό. Όλα καλά θα πάνε!

Σήμερα έχω εγώ ραντεβού για doppler. Για να δούμε!

Μην ξεχάσετε σήμερα στις 12 όσες έχετε γραφτεί στο σεμινάριο!

Καλή επιτυχία στο doppler σου σήμερα!Όλα να πάνε καλά!! Σ'ευχαριστω πολύ!

Φιλιά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, katia2018 είπε:

Δυστυχώς για την προωροτητα ποτέ δε μπορείς να ξέρεις... Δηλαδή μπορεί ξαφνικά να γίνει ρήξη υμένων η αποκόλληση πλακούντα η προεκλαμψία... Οπότε ο,τι και να μου πουν (ότι δηλαδή θα πάω καλά) μέχρι να κρατήσω γερό παιδί δε θα ησυχάσω!

Άντε όλα να μας πάνε καλά κοριτσακι μου καλό!!!

Σίγουρα!!!αλλά λέω βάση δεδομένων, λογικά δεν έχεις κίνδυνο απο τον τράχηλο!τώρα τι άλλο μπορεί να μας συμβεί, άστο!ας ελπισουμε οτι τίποτα άλλο δεν θα συμβεί και πάμε ολοταχώς για τον 9ο!!!

2 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Καλημέρα σε όλες!

@katia2018 Μπράβο, κορίτσι μου! Πολύ ωραία αποτελέσματα! Θα σου'λεγα ότι τώρα μπορείς να ηρεμήσεις, αλλά απ'ό,τι καταλαβαίνω, δεν πρόκειται να ηρεμήσεις ;-) Όπως είπε η @linaa, τώρα δεν προλαβαίνει να γίνει τίποτα κακό. Όλα καλά θα πάνε!

Σήμερα έχω εγώ ραντεβού για doppler. Για να δούμε!

Μην ξεχάσετε σήμερα στις 12 όσες έχετε γραφτεί στο σεμινάριο!

Καλά αποτελέσματα!!!αφου ξεκινησαμε τα doppler, μπήκαμε στην τελική ευθεία κορίτσια μου!!!

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημερα κοριτσακια.

Να ξερετε οτι σας διαβαζω και χαιρομαι που μπαινετε στην τελικη ευθεια.

Μια συμβουλη...αν επιλεξετε να εχετε συνεχεια το μωρακι σας, προσπαθηστε να περιορισετε τις επισκεψεις. Ειναι παρα πολυ αγχωτικο και κουραστικο. Εμενα καθε μερα ερχοντουσαν 30 ατομα!

Εδω δεν προσκαλεις. Το μαθαινουν και ερχονται. Αν ειχα το μωρο θα ειχα κλαταρει...οποτε απλα περιοριστε τις ασκοπες και ανουσιες επισκεψεις, ενημερωνοντας απο τωρα!!!

 

Εσας αγάπη μου εκεί πέρα έρχεται λαός!ευτυχώς και λόγω εποχής και επειδή δεν εχω τόσο κόσμο που θα έρθει στο μαιευτήριο θα την γλιτωσω!γενικά είμαστε "τυχερες"λόγω εποχής!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...