Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εμείς 2,5 χρόνια!ποσό σε καταλαβαίνω!πέρασα και εγω πριν 1,5 χρόνο άσχημα, εγω πάθαινα κρίσεις πανικού από το άγχος και την στενοχώρια μου!

Άγχος κ στεναχώρια είχαν γίνει η καθημερινότητα μου άσε πολύ δύσκολα ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω. Ας σκεφτουμε τώρα τι μας περιμένει με τα μωράκια μας!!!!!! 

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Κ εγώ πρώτη φορά μαμά κ πρώτη φορά επαφές με μωρά από τόσο μικρή ηλικία. Για να είμαι ειλικρινής δεν έχω δει ποτέ νεογέννητο από κοντά, πόσο μάλλον να πιάσω... Πανικός θα με πιάσει.. Ευτυχώς θα έχω την μαμά μου μαζί!

Καλά εννοείτε ότι θα χω κ γω τη μάνα μου εγώ βασικα θα πάω στο πατρικό μου που είναι δίπλα στο κύμα δε θέλω να το έχω όλη μέρα κ νύχτα στο κλιματιστικό (εδώ που μενω το καλοκαίρι πιάνει 40αρια) ασε που το σπίτι μας είναι μικρό. 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , gogouli88 είπε:

Άγχος κ στεναχώρια είχαν γίνει η καθημερινότητα μου άσε πολύ δύσκολα ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω. Ας σκεφτουμε τώρα τι μας περιμένει με τα μωράκια μας!!!!!! 

Πάνε πια αυτά!!!ανήκουν στο παρελθόν!!!πλέον τα έχουμε καταφέρει και όλα είναι καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , gogouli88 είπε:

Άγχος κ στεναχώρια είχαν γίνει η καθημερινότητα μου άσε πολύ δύσκολα ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω. Ας σκεφτουμε τώρα τι μας περιμένει με τα μωράκια μας!!!!!! 

Καλά εννοείτε ότι θα χω κ γω τη μάνα μου εγώ βασικα θα πάω στο πατρικό μου που είναι δίπλα στο κύμα δε θέλω να το έχω όλη μέρα κ νύχτα στο κλιματιστικό (εδώ που μενω το καλοκαίρι πιάνει 40αρια) ασε που το σπίτι μας είναι μικρό. 

Εμάς μάλλον που θα ρθει η μαμά μου να μείνει σε εμάς. Δεν νιώθω άνετα να αφήσω το σπίτι μου. Έχω κ τα σκυλάκια μου που θέλω να τα βάλω να μπουν ομαλά στην διαδικασία του ενός νέου ατόμου στο σπίτι. Θα πάθουν σοκ αν φυγω για ένα διάστημα.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , modena είπε:

Εμάς μάλλον που θα ρθει η μαμά μου να μείνει σε εμάς. Δεν νιώθω άνετα να αφήσω το σπίτι μου. Έχω κ τα σκυλάκια μου που θέλω να τα βάλω να μπουν ομαλά στην διαδικασία του ενός νέου ατόμου στο σπίτι. Θα πάθουν σοκ αν φυγω για ένα διάστημα.

Το σπίτι μού και τον αντρα μου ούτε εγω τους αφήνω!δεν θέλω!η μαμά μου θα έρχεται οταν χρειάζομαι κάτι!δεν χρειάζεται να μείνει κανένας μόνιμα μαζί μου!

Σκυλακια;;;;πόσα;;;εχω και εγω σκύλο και θέλω όλα να τα κάνουμε σωστά, να μην αισθανθεί ότι ήρθε το μωρό και άλλαξαν τα πράγματα για τον ίδιο!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Το σπίτι μού και τον αντρα μου ούτε εγω τους αφήνω!δεν θέλω!η μαμά μου θα έρχεται οταν χρειάζομαι κάτι!δεν χρειάζεται να μείνει κανένας μόνιμα μαζί μου!

Σκυλακια;;;;πόσα;;;εχω και εγω σκύλο και θέλω όλα να τα κάνουμε σωστά, να μην αισθανθεί ότι ήρθε το μωρό και άλλαξαν τα πράγματα για τον ίδιο!

Έχουμε δύο! Ένα κοριτσάκι κ ένα αγοράκι! Τα αγαπώ πολύ κ δεν θέλω να ζηλέψουν. Θέλει λεπτό χειρισμό. 

Νομίζω η μαμά θα βοηθήσει τις πρώτες μέρες που θα νιώθω ανασφάλεια αν τα κάνω σωστά κάποια πράγματα. Σίγουρα αν τα καταφέρω να θηλάσω δεν θα μπορεί να με αντικαταστήσει με την έννοια που καταλαβαίνετε! Χιχιχι

πρίν από 2 λεπτά , gogouli88 είπε:

Εγώ τους αφήνω δεν έχω πρόβλημα δεν αντέχω να κάτσω εδώ καλοκαιριατικα με τίποτα αν είχα μεγάλο σπίτι αλλιώς θα ήταν 

Ναι αν είναι έτσι συμφωνώ. Εμείς ευτυχώς είμαστε σχετικά σε εξοχή οπότε είναι πιο δροσιά το καλοκαίρι.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Έχουμε δύο! Ένα κοριτσάκι κ ένα αγοράκι! Τα αγαπώ πολύ κ δεν θέλω να ζηλέψουν. Θέλει λεπτό χειρισμό. 

Νομίζω η μαμά θα βοηθήσει τις πρώτες μέρες που θα νιώθω ανασφάλεια αν τα κάνω σωστά κάποια πράγματα. Σίγουρα αν τα καταφέρω να θηλάσω δεν θα μπορεί να με αντικαταστήσει με την έννοια που καταλαβαίνετε! Χιχιχι

Ε, ναι!αν θηλασεις δεν μπορεί να σε βοηθήσει κανείς!εγω εύχομαι να θηλασω!!!

Και εμείς το λατρευουμε το αγόρι μας και δεν θέλω να νιώσει ζήλια ή οτι τον παραμελουμε!

πρίν από 1 λεπτό , gogouli88 είπε:

Κ από το να έχω τη πεθερά στα πόδια μου όλη μέρα με τίποτα να μου λείπει το βυσσινο

Χαχαχαχα!!!!εγω ευτυχώς δεν εχω τέτοια θέματα, δεν υπάρχει περίπτωση να μπαστακωθει η πεθερά μου σπίτι μου!δεν έρχεται ούτε τώρα!μόνο αν της πω εγώ!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς απο πλευρά πεθεράς ειμαι τυχερή! Είναι καταπληκτική κ δεν με ενοχλεί καθόλου. 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι? Το τελευταίο μισάωρο νιώθω χαμηλά στην μήτρα κάτι σαν παλμούς . Πως είναι ότι βάζεις το χέρι στο στήθος σου.. κάπως έτσι αλλά χωρίς να ακουμπάω. Δεν είναι συνεχόμενο. Λέτε να ναι το αντράκι μου?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , modena είπε:

Εγώ ευτυχώς απο πλευρά πεθεράς ειμαι τυχερή! Είναι καταπληκτική κ δεν με ενοχλεί καθόλου. 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι? Το τελευταίο μισάωρο νιώθω χαμηλά στην μήτρα κάτι σαν παλμούς . Πως είναι ότι βάζεις το χέρι στο στήθος σου.. κάπως έτσι αλλά χωρίς να ακουμπάω. Δεν είναι συνεχόμενο. Λέτε να ναι το αντράκι μου?

Κ γω το νιώθω αυτό τι φάση; η καρδιά του να είναι; δε ξέρω αφού ώρες ώρες νομίζω ότι πάει τρελαθηκα


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , gogouli88 είπε:

Κ γω το νιώθω αυτό τι φάση; η καρδιά του να είναι; δε ξέρω αφού ώρες ώρες νομίζω ότι πάει τρελαθηκα

Κορίτσια μου οι καρδουλες τους αποκλείεται να είναι, αυτό δεν το νιώθουμε!εγω οταν βάζω το χέρι στην κοιλιά πάντα εχω το τακ-τακ από μέσα αλλά είναι η δική μου καρδιά! 

modena μου το αντρακι σου θα το νιωσεις σαν κυματακι, σαν τίναγμα, σαν χτυπηματακι αλλά όχι επί μισή ώρα ακόμα!δεν είναι αυτό το τακ τακ που κάνει η καρδιά!που είναι παλμός!αν είναι σαν χτυπήματακια μπορεί να έδωσε σήμα το αντρακι σου οτι είναι εδώ!!!

Εγω είναι η τρίτη μέρα συνεχόμενα που την καταλαβαίνω!κάνει 2-3 χτυπήματακια και τέλος!σήμερα είναι η πρώτη φορά που την κατάλαβα και μεσημέρι!ετρωγα μια κρεμουλα!!!

Μακάρι να είναι τα μπουμπούκια σας!!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, modena είπε:

Κοντοζυγωνει η μέρα που θα το δείτε το φύλο στην β επιπέδου!!! Τι έχεις σαν προαίσθημα??

Εγω όλο αλμυρά θέλω! Τυρόπιτες, πατατάκια ολα! Χαχαχα

 

Δεν το ήξερα αυτό με τις εταιρείες! Εμένα άραγε θα μου φέρουν? Ποιος ξέρει?

Εμείς θα πάρουμε καρότσι 3 σε 1 σίγουρα. Το καλάθι αρχικα δηλ κ μετά βγαίνει κ μπαίνει το "αυγό". Κάθεται κ το καθισματακι του αυτοκινήτου αλλά δεν νομίζω να το βάζω κ να το βγάζω συνέχεια αυτό.

Δεν εχω προαισθημα για το φυλο... τωρα τελευταια σκεφτομαι αγορι αλλα θα δουμε! 21 Μαρτιου εχω υπερηχο παλι!


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Κορίτσια μου οι καρδουλες τους αποκλείεται να είναι, αυτό δεν το νιώθουμε!εγω οταν βάζω το χέρι στην κοιλιά πάντα εχω το τακ-τακ από μέσα αλλά είναι η δική μου καρδιά! 

modena μου το αντρακι σου θα το νιωσεις σαν κυματακι, σαν τίναγμα, σαν χτυπηματακι αλλά όχι επί μισή ώρα ακόμα!δεν είναι αυτό το τακ τακ που κάνει η καρδιά!που είναι παλμός!αν είναι σαν χτυπήματακια μπορεί να έδωσε σήμα το αντρακι σου οτι είναι εδώ!!!

Εγω είναι η τρίτη μέρα συνεχόμενα που την καταλαβαίνω!κάνει 2-3 χτυπήματακια και τέλος!σήμερα είναι η πρώτη φορά που την κατάλαβα και μεσημέρι!ετρωγα μια κρεμουλα!!!

Μακάρι να είναι τα μπουμπούκια σας!!!!

Αυτό λέω αποκλείεται να είναι τι στο καλο


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , gogouli88 είπε:

Αυτό λέω αποκλείεται να είναι τι στο καλο

Η καρδουλα του δεν είναι!αλλά αν νιώθεις χτυπηματακι εσωτερικά όχι με την αφη φυσικά,μπορεί να είναι το μπεμπακι σου!!!!!

πρίν από 31 λεπτά , samiam είπε:

Δεν εχω προαισθημα για το φυλο... τωρα τελευταια σκεφτομαι αγορι αλλα θα δουμε! 21 Μαρτιου εχω υπερηχο παλι!

Θα εισαι τέλος 17η εβδομάδας;;;Λογικά θα το δείτε αν είναι σε καλή θέση!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Απόψε κορίτσια λέω να βγω Κουράστηκα από το πολύ μέσα γιορτάζει κ η πόλη μας αύριο οπότε καλά θα ναι. Τουλάχιστον να πάμε για φαγητό γιατί το μεσημέρι μια σαλάτα εφαγα


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...