Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Γενικά έχω πολλά υγρά μέσα στην ημέρα!απλά τώρα τρομαξα γιατί ήταν πολλά και τρεξανε και στο Χέρι μου πολλά!αγχωθηκα τόσο πολύ που νιώθω τώρα διάφορα και όλα με τρομάζουν! 

Λογικό αλλά στην παρούσα φάση θεωρώ με την λογική ότι δεν θα είχες υγρά μόνο αν κάτι πήγαινε στραβά. (Χτύπα ξύλο)


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, modena είπε:

Λογικό αλλά στην παρούσα φάση θεωρώ με την λογική ότι δεν θα είχες υγρά μόνο αν κάτι πήγαινε στραβά. (Χτύπα ξύλο)

Εχω και μια πίεση χαμηλά, σαν να μου πιέζουν την κύστη!και πονακια αλλά δεν είμαι σίγουρη για το αν ποναω ή είναι από το άγχος!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Εχω και μια πίεση χαμηλά, σαν να μου πιέζουν την κύστη!και πονακια αλλά δεν είμαι σίγουρη για το αν ποναω ή είναι από το άγχος!

Κοίτα, εγώ σήμερα από το πρωί τα έχω όλα. Με πιάνουν κ με αφήνουν, πόνοι περιόδου, σφαχτες κ τραβηγματα. Παντού που το έψαξα σαν ψαρωμενη κ εγώ έλεγαν ότι είναι φυσιολογικα.

Τώρα με τα πολλά υγρά ίσως είναι τπτ μικρόβιο ή ίσως κ τπτ. Πότε θα πας είπες στο γιατρό?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , modena είπε:

Κοίτα, εγώ σήμερα από το πρωί τα έχω όλα. Με πιάνουν κ με αφήνουν, πόνοι περιόδου, σφαχτες κ τραβηγματα. Παντού που το έψαξα σαν ψαρωμενη κ εγώ έλεγαν ότι είναι φυσιολογικα.

Τώρα με τα πολλά υγρά ίσως είναι τπτ μικρόβιο ή ίσως κ τπτ. Πότε θα πας είπες στο γιατρό?

Και εγω σκέφτομαι μήπως είναι κανένα μικρόβιο!μακάρι να είναι μικρόβιο και τίποτα άλλο!στις 22 αλλά μετά απο αυτό δεν ξέρω αν θα αντεξω μέχρι τότε!

Εχω γενικά πονακια αυτές τις μέρες αλλά σήμερα είναι ο συνδυασμός που με τρομάζει! 

Τα σκέφτομαι όλα αρνητικά!με πιάνει και κάτι σαν να θέλω να πάω τουαλέτα και μετά μου περνάει και λέω ούτε αυτό είναι καλό γιατί όταν γεννας έχεις τέτοια αίσθηση!μέχρι και το μωρό που νιώθω να κουνιεται λεω κάτι δεν πάει καλά και κουνιεται έτσι!

Παναγία μου, έχω γίνει φουλ φοβιτσιαρα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Και εγω σκέφτομαι μήπως είναι κανένα μικρόβιο!μακάρι να είναι μικρόβιο και τίποτα άλλο!στις 22 αλλά μετά απο αυτό δεν ξέρω αν θα αντεξω μέχρι τότε!

Εχω γενικά πονακια αυτές τις μέρες αλλά σήμερα είναι ο συνδυασμός που με τρομάζει! 

Τα σκέφτομαι όλα αρνητικά!με πιάνει και κάτι σαν να θέλω να πάω τουαλέτα και μετά μου περνάει και λέω ούτε αυτό είναι καλό γιατί όταν γεννας έχεις τέτοια αίσθηση!μέχρι και το μωρό που νιώθω να κουνιεται λεω κάτι δεν πάει καλά και κουνιεται έτσι!

Παναγία μου, έχω γίνει φουλ φοβιτσιαρα!

Όχι νταξει μην πηγαίνει ο νους σου τόσο στο κακό. Έχω θα έλεγα να πας να κάνεις μια καλλιέργεια αύριο κ μια βόλτα στον γιατρό σου για να σου φύγει κ να έχεις κλείσει όλα τα ενδεχόμενα.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , modena είπε:

Όχι νταξει μην πηγαίνει ο νους σου τόσο στο κακό. Έχω θα έλεγα να πας να κάνεις μια καλλιέργεια αύριο κ μια βόλτα στον γιατρό σου για να σου φύγει κ να έχεις κλείσει όλα τα ενδεχόμενα.

Και εγω σκέφτομαι να τον πάρω το πρωί και  να του πω να πάω το απόγευμα να με δει γιατί θα σκασω από το άγχος μου!θα πάρει δείγμα ο γιατρός μου αν είναι για καλλιέργεια!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Και εγω σκέφτομαι να τον πάρω το πρωί και  να του πω να πάω το απόγευμα να με δει γιατί θα σκασω από το άγχος μου!θα πάρει δείγμα ο γιατρός μου αν είναι για καλλιέργεια!

Ναι γιατί μέχρι τις 22 έχουμε αρκετές μέρες.. θα σε τρελάνει το άγχος. Είναι να μην σου καρφωθεί η ιδέα.. είμαστε κ πρωταρες κ δεν θέλουμε κ πολύ.. χιχιχι


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , modena είπε:

Ναι γιατί μέχρι τις 22 έχουμε αρκετές μέρες.. θα σε τρελάνει το άγχος. Είναι να μην σου καρφωθεί η ιδέα.. είμαστε κ πρωταρες κ δεν θέλουμε κ πολύ.. χιχιχι

Έτσι ακριβώς, είναι όλα πρωτόγνωρα!!!σε επρηξα σήμερα!

 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Έτσι ακριβώς, είναι όλα πρωτόγνωρα!!!σε επρηξα σήμερα!

 

Πώς είσαι κοριτσάκι. Ξανά έβγαλες από αυτά τα υγρά? Μην σκέφτεσαι αρνητικά. Ίσως έτυχε. Έχω δει και εγώ αρκετά υγρά κάποιες φορές....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Πώς είσαι κοριτσάκι. Ξανά έβγαλες από αυτά τα υγρά? Μην σκέφτεσαι αρνητικά. Ίσως έτυχε. Έχω δει και εγώ αρκετά υγρά κάποιες φορές....

Είχα πριν λίγο πάλι αλλά σε φυσιολογική ποσότητα!θέλω να πιστεύω ότι απλά έτυχε και αντί για πολλά που έχουμε τώρα ήταν απλά πάρα πολλά!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , gogouli88 είπε:

Πήγαινε αύριο στο γιατρό να δεις κ μη περιμένεις μέχρι τις 22 δεν υπάρχει λόγος 

Θα τον πάρω το πρωί να του πω να πάω αυτή την βδομάδα γιατί δεν θα αντεξω μέχρι την άλλη!

Τώρα που χαλαρωσα λίγο σκέφτομαι ότι ίσως είμαι λίγο υπερβολική!

  • Μου αρέσει 2

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Και εγω σκέφτομαι να τον πάρω το πρωί και  να του πω να πάω το απόγευμα να με δει γιατί θα σκασω από το άγχος μου!θα πάρει δείγμα ο γιατρός μου αν είναι για καλλιέργεια!

Μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτααα.Πηγαινε κανε εναν υπερηχο κ μια καλλιεργεια κ το πολυ πολυ να χει διαταραχθει το ph σου.Ψυχραιμια κ ολα θα γινουν!

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2018 at 5:46 ΜΜ, modena είπε:

έχεις δίκιο!! Χαχαχα Πως μου ρθε??? Το διόρθωσα!

Κορίτσι μου καλώς ήρθες και με το καλό ή εξέταση!! Διάβασα ότι δεν πονάει καθόλου! Περιμένουμε νέα!!!

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι να πάνε όλα καλά! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...